Командування та особовий склад в/ч В2968 висловили Подяку громаді Макарівщини за надану допомогу у відновленні військової техніки

e-mail Друк PDF

Минулої п'ятниці громада Макарівщини відгукнулася на проведення благодійного концерту та ярмарки дитячих виробів, який був спрямований на забезпечення ремонту військової техніки, яка забезпечує обороноздатність наших Збройних Сил.

Останнє оновлення на Вівторок, 03 березня 2015, 15:29 Детальніше...
 

На спостережній комісії при райдержадміністрації розглянуте питання соціальної адаптації громадян, звільнених умовно-достроково з місць позбавлення волі

e-mail Друк PDF

27 лютого в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії з питання соціальної адаптації громадян, звільнених умовно-достроково з місць позбавлення волі. Комісія відбулася за участю завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи апарату Макарівської райдержадміністрації Р.Яцика та директора Макарівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді О.Радченко.

Останнє оновлення на Вівторок, 03 березня 2015, 15:24 Детальніше...
 

Благодійний концерт для забезпечення ремонту військової техніки та підтримки учасників АТО

e-mail Друк PDF

27 лютого в районного Будинку культури відбувся благодійний концерт, метою якого стало забезпечення ремонту військової техніки (БТР) для учасників антитерористичної операції.
Захід відбувся за ініціативи Макарівської районної громадської організації Всеукраїнського об’єднання «Центр українського козацтва» та громадського формування “Самооборона майдану в Макарівському районі” та сприяння сектору культури, національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації і дирекції Макарівського районного будинку культури.

Останнє оновлення на Понеділок, 02 березня 2015, 14:23 Детальніше...
 

Особистий виїзний прийом

e-mail Друк PDF

25 лютого тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів особистий виїзний прийом в с. Рожів, на якому мешканці села мали можливість звернутися зі своїми питаннями, а саме: аграрної політики та земельних відносин (виплата коштів за майнові паї бувшого КСП “Труд”, оформлення земельної ділянки учасникові АТО, введення в експлуатацію новозбудованого будинку), забезпечення харчування дітей в Рожівському дошкільному навчальному закладі, працевлаштування, пенсійного забезпечення та надання допомоги в придбанні матеріалу для виготовлення маскувальної сітки для учасників АТО.

Останнє оновлення на Понеділок, 02 березня 2015, 14:18 Детальніше...
 

Комісія з питань захисту прав дитини

e-mail Друк PDF

25 лютого начальник служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Шумак провела засідання комісії з питань захисту прав дитини при Макарівській райдержадміністрації.
Комісія була не з легких адже порушені питання торкалися подальшого життя, як дітей так і їхніх батьків.

Останнє оновлення на Понеділок, 02 березня 2015, 14:15 Детальніше...
 

"А сотню вже зустріли небеса…"

e-mail Друк PDF

До дня вшанування Героїв Майдану, до дня пам'яті Небесної Сотні, гуртківці художнього гуртка Андріївського Будинку культури представили творчу роботу "А сотню вже зустріли небеса…". З великою відповідальністю віднеслися до цієї роботи малі художники, бо мислять вони як дорослі. Вони розповіли про кожен нарис творчої роботи та  їх значення. Хоч ці творці малі діти, але вони розуміють , що кожен Герой Небесної Сотні віддав своє життя за нашу свободу, за майбутнє України.                                
Ми будемо завжди пам'ятати, згадувати, молитися за них - за Героїв Небесної Сотні!

І рани їхні вже не  їм болять.
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло…
Як крила птаха, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла…

Останнє оновлення на Понеділок, 02 березня 2015, 14:13
 

В Мистецькому арсеналі “Галерея Лавра” Президент України вручив “Золоті зірки” Героїв України родинам загиблих Героїв Небесної Сотні

e-mail Друк PDF

20 лютого у Києві під час вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в Мистецькому Арсеналі "Галерея Лавра" Президент України Петро Порошенко вручив зірки Героїв України родинам загиблих активістів Революції Гідності. Найвищу державну нагороду з рук Глави держави отримала й мати загиблого активіста, жителя с. Борівка Макарівського району Андрія Позняка. На урочистості у столицю Галину Алімпашівну, матір Героя, офіційно супроводжувала Борівський сільський голова Люба Адамівна Королькова.

Останнє оновлення на Понеділок, 02 березня 2015, 14:07 Детальніше...
 

Виступ Президента України на церемонії вручення державних нагород членам родин Героїв Небесної Сотні

e-mail Друк PDF

Дорогі співвітчизники!
Шановні рідні та близькі наших національних Героїв!

Від тих трагічних подій, коли кожен з вас втратив найрідніших своїх людей, а вся Україна – найкращих своїх синів та дочок, сплив цілий рік. Та не минає – і ніколи не мине! – глибокий біль від тієї безповоротної втрати.
Голови перед світлою пам’яттю Героїв Небесної Сотні схиляє вся країна. Не знаходжу слів, щоб втішити вас, тому що таких слів відшукати неможливо. Таких слів – їх просто не існує!
Від сьогодні і до скону віків Україна щодвадцятого лютого відзначатиме День Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи Україну. Завдяки їхній самопожертві ми живемо і дихаємо, і маємо унікальний шанс змінити країну на краще, і не дай Боже нам його змарнувати.

Останнє оновлення на Понеділок, 02 березня 2015, 14:02 Детальніше...
 

При Макарівській райдержадміністрації діє районна робоча група з надання правової допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям

e-mail Друк PDF

З метою надання правового роз'яснення Законодавства України, яким передбачені державні гарантії й пільги для учасників бойових дій, до яких нині прирівняно і військових, що беруть участь в АТО, на що вони мають право, куди звертатися і які документи потрібні для оформлення тих чи інших пільг і гарантій та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06.01.2015 №1 «Про питання надання у Київській області правової допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям»,

Останнє оновлення на Понеділок, 02 березня 2015, 10:37 Детальніше...
 

Колегія відділу освіти Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

26 лютого в залі Макарівського районного Будинку культури відбулася розширена колегія відділу освіти Макарівської райдержадміністрації, участь у якій узяли: голова Макарівської районної державної адміністрації Забела Ю.В., начальник відділу освіти Савченко В.М., голова районної ради профспілки працівників освіти і науки Хохлюк В.Д., працівники відділу освіти та районного методичного кабінету, керівники дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, голови шкільних профспілкових комітетів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 лютого 2015, 12:44 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.