Заняття школи резерву керівних кадрів

e-mail Друк PDF

19 листопада методист районного методичного кабінету відділу освіти Макарівської райдержадміністрації Корабельська О.П. на базі Макарівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія» провела заняття школи резерву керівних кадрів на тему: «Атестація педкадрів: основні завдання, форми і методи роботи», у якому взяло участь 8 педагогів району.
У ході заходу присутні мали можливість ознайомитися з нормативно-правовим супроводом атестації керівних кадрів та педагогічних працівників; відпрацювати створення наказів щодо проведення атестації педагогів освітніх закладів. Окрім того, зі слухачами школи резерву керівних кадрів власним досвідом роботи щодо планування та організації атестації педпрацівників  поділилася заступник директора з навчально-виховної роботи Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія” Ковалінська О.А.

 

Проект “Вікдриваємо двері дітям”

e-mail Друк PDF

Макарівський районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді інформує Вас про те, що 20 листопада 2014 року у 25-у річницю підписання Конвенції ООН про права дитини відбудеться презентація соціально-культурного проекту «Відкриваємо двері дітям», який присвячений проблематиці виховання дітей в інтернатних закладах.
Соціально-культурний проект «Відкриваємо двері дітям»– це спроба мистецькими засобами привернути увагу суспільства до проблеми виховання дітей в інтернатах. Ми маємо усвідомити необхідність докорінних змін – забезпечити рівні права всім дітям, і надати їм можливість зростати в середовищі любові та турботи.

Детальніше...
 

Зустріч з головою районної профспілки працівників освіти

e-mail Друк PDF

19 листопада тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Юрій Забела провів зустріч з головою районної організації Профспілки працівників освіти Валентиною Хохлюк, яка порушила питання щодо своєчасної виплати заробітної плати та надбавок педагогічним працівникам району, зокрема за престижність праці — 20%, бібліотечним працівникам — 50% та інші доплати, які були зняті з серпня 2014 року. Адже, така ситуація створює напругу та певним чином незадоволення в трудових колективах.

Детальніше...
 

Профорієнтаційний загально-мотиваційний захід (Клуб веселих і кмітливих)

e-mail Друк PDF

В приміщенні Макарівського районного будинку культури 17 листопада 2014 року відбувся відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє ». Організаторами заходу були Макарівській районний центр зайнятості та відділ освіти Макарівської райдержадміністрації.
Свято професій, дитячих талантів, кмітливості та винахідливості проводиться четвертий рік поспіль. Слід зазначити, що цікавість підростаючого покоління до гри зростає з кожним роком.

Останнє оновлення на Четвер, 20 листопада 2014, 09:17 Детальніше...
 

Зустріч з воїном АТО у Ситняківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

18 листопада 2014 року у Ситняківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулася зустріч  з воїном АТО Йовенком Віталієм Петровичем, який перебував у відпустці. Учням школи Віталій розповів про своїх бойових побратимів, про справжню чоловічу дружбу, про службу, про допомогу місцевому населенню.
Він запевнив, що там, в АТО, своїм прикладом воїни показують, що не тільки словами можна любити свою батьківщину, але й вчинками доводити це. А учням побажав добросовісно вчитися, і тоді Україна матиме справжніх патріотів, які будуватимуть нове життя. І запевнив, що перемога буде за нами, Україна – єдина!

Останнє оновлення на Середа, 19 листопада 2014, 16:18
 

До Дня пам'яті жертв голодоморів

e-mail Друк PDF

Голодомор 1932-1933 рр. на Київщині мовою документів

Політика більшовицького режиму в Україні мала цілісний системний характер і була спрямована на створення умов, які прирікали мільйони українських селян на голодну смерть, – спочатку через конфіскацію всього продовольства, а потім через цілковиту ізоляцію населених пунктів з метою запобігання виїзду людей у пошуках їжі.
Саме цілеспрямоване й цинічне накладання комуністичною владою у 1932-1933 рр. на українських селян непосильних хлібозаготівельних повинностей стало основною причиною страшного голодомору. Голод в Україні не був спричинений не врожаєм або посухою. Хліб в Україні був. Радянський уряд масово продавав зерно за кордон. В Україні на повну потужність працювали спиртові заводи, переробляючи дорогоцінне зерно і картоплю на спирт і горілку, які також експортувалися.

Останнє оновлення на Середа, 19 листопада 2014, 11:19 Детальніше...
 

Новини управління соціального захисту населення райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Працівниками управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації здійснюється призначення та виплата допомоги переміщеним особам на проживання у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів від 1 жовтня 2014 року № 505 «Про надання адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».
Також головним державним соціальним інспектором управління соціального захисту населення Олександром Нечаєм було здійснено запит та отримана відповіді від реєстраційної служби Макарівського районного управління юстиції щодо наявності житла в переміщених осіб за межами зони проведення АТО.

 

Розглядалося питання скоординованої роботи волонтерських орагнізацій та установ і організацій району, які надають допомогу воїнам АТО

e-mail Друк PDF

18 листопада, на виконання телефонограми Київської обласної державної адміністрації від 13.11.2014 № 275 щодо проведення зустрічі з волонтерськими організаціями та представниками установ і підприємств (юридичних та фізичних осіб), які на постійній основі надають допомогу воїнам АТО, а також за результатами проведення установчих зборів по формуванню координаційної волонтерської ради при Київській обласній державній адміністрації, тимчасово  виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Юрій Забела зустрівся з представниками місцевих організацій, установ і особами, які підтримують військовослужбовців, мобілізованих з Макарівського району, що перебувають в зоні АТО, надаючи їм гуманітарну та продовольчу допомогу, зібрану від громад населених пунктів району, або за власний кошт.

Останнє оновлення на Середа, 19 листопада 2014, 16:12 Детальніше...
 

Юрій Забела провів робочі наради

e-mail Друк PDF

17 листопада тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Юрій Забела провів робочі наради з керівниками установ і організацій району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо визначення проблем та напрямків діяльності, зокрема: створення на базі Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” пункту здачі учнями старших класів ЗНО, функціонування медичних закладів району, виконання Указу Президента України “Про заходи у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів”,

Останнє оновлення на Середа, 19 листопада 2014, 16:11 Детальніше...
 

ЗВІТ Заступника голови Київської обласної державної адміністрації, керівника Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Дмитра Христюка в період з 05 по 14 листопада

e-mail Друк PDF

Дорогі друзі!

Станом на 14.11.14 за рахунок залучення позабюджетних коштів було доставлено допомоги в кількості 402 тонни вантажу на суму більше 22 300 000 гривень, не враховуючи особистих волонтерських коштів.

Останнє оновлення на Понеділок, 17 листопада 2014, 15:41 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.