Жінки Макарівщини отримали вітання до свята весни і краси — Міжнародного дня прав жінок і миру

e-mail Друк PDF

Цього річ зима промайнула швидко, не встигли замучити морози, яких практично не було та й сніг радував лише на початку грудня і в першій половині лютого. Так непомітно прийшла й весна, несучи з собою надію, теплий подих та свято, що звеличує постать жінки, її красу, турботу, душевне тепло, силу волі та духу.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 березня 2015, 15:36 Детальніше...
 

Шановні жінки!

e-mail Друк PDF

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.
Жінка виступає берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Без вашої підтримки, розуміння, ініціативності та творчої думки неможливі добрі зміни в нашому житті.
Велике спасибі вам, милі жінки, за материнську ласку і мудрість, ніжність і добре слово. Сердечно бажаю вам, наші дорогі матері, дружини, доньки та сестри, нев’янучої молодості, радості та краси. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть нестрашні будь–які негоди! Щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм! Згоди і благополуччя Вашим родинам!

Тимчасово виконуючий обов'язки голови
Макарівської райдержадміністрації                                               Юрій Забела

 

В Макарівському районному Будинку культури відкрилася виставка «1989. Кінець системи» за підтримки Польського інституту в м. Києві

e-mail Друк PDF

05 березня в Макарівському районному Будинку культури пройшло відкриття виставки «1989. Кінець системи», яку підготував польський осередок «Карта» з Варшави за ініціативи спілки поляків Київської області та м. Києва та за підтримки Польського інституту в м. Києві, управління культури, національностей на релігій Київської облдержадміністрації та Макарівської селищної ради.

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 березня 2015, 12:53 Детальніше...
 

Відбувся проблемний семінар «Роль опорного закладу в розширенні мережі інклюзивної освіти»

e-mail Друк PDF

05 березня на базі Макарівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» відбувся проблемний семінар з теми «Роль опорного закладу в розширенні мережі інклюзивної освіти». У роботі семінару взяли участь начальник відділу освіти Макарівської райдержадміністрації Савченко В.М., завідуюча районним методичним кабінетом Матейчук О.В., завідуюча районною психолого-медико-педагогічною консультацією Прокопенко В.Г. і керівники загальноосвітніх навчальних закладів. Про стан запровадження інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах району розповіла начальник відділу освіти Савченко В.М.

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 березня 2015, 12:40 Детальніше...
 

Як не крути, життя – прекрасна річ!

e-mail Друк PDF

Сьогодні наша люба Батьківщина переживає тяжкі часи. Іноді навіть не можливо знайти причину для посмішки. Це відчуває кожен з нас, особливо діти. Для зменшення напруженої атмосфери у гімназії, 5 березня психолог Макарівського НВК «ЗОШ І ступеня – районна гімназія» - Анастасія Володимирівна Наконечна,  провела психологічний тренінг під назвою «Як не крути, життя – прекрасна річ!».

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 березня 2015, 12:40 Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 

Начальник управління юстиції в Макарівському районі провів нараду щодо нового в законодавстві

e-mail Друк PDF

04 березня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулася нарада під головуванням начальника управління юстиції в Макарівському районі О.Добрянського, за участю державного адміністратора Ю.Качан, державного реєстратора Л.Котигорошко, начальника районного сектору Державної міграційної служби України в Київській області О.Шкоропада, заступника начальника управління Держземагентства в Макарівському районі А.Карбовського, заступника Макарівського селищного голови В.Круподері, представників реєстраційної служби та управління юстиції в Макарівському районі. Загалом на нараді увага присутніх була зосереджена на новому законодавстві, зокрема Законі України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)”, яким спрощується ведення бізнесу у багатьох галузях економіки через скасування 16 засобів державного регулювання, гармонізується законодавство з нормами ЄС, зменшується адміністративне навантаження на підприємства, що призведе до зниження корупційних ризиків в існуючих процедурах.

Останнє оновлення на Четвер, 05 березня 2015, 12:20 Детальніше...
 

Відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького

e-mail Друк PDF

03-04 березня в Ситняківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Макарівського району пройшли заходи, присвячені 200-річчю від дня народження Михайла Вербицького, автора гімну України. Учні 1-6 класів були задіяні в усному журналі «Символи України», під час якого дізналися багато цікавого про Державний герб, прапор і гімн України. Учні 7-9 та 11 класів узяли участь у музичній вітальні «Творець Українського гімну – Михайло Вербицький». Школярі ознайомилися із життєвим і творчим шляхом митця. Апофеозом свята стало виконання Державного гімну всіма учасниками заходу. З нагоди ювілею старшокласники випустили стінгазету «М.Вербицький – автор гімну України».

Останнє оновлення на Четвер, 05 березня 2015, 12:15
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 26.02.2015 по 06.03.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 26.02.2015 по 06.03.2015 народилося 4 немовлят з яких 2 дівчинки та 2 хлопчики. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

4 роки любительському об’єднанню «Надвечір’я»

e-mail Друк PDF

В останню середу лютого ветерани війни та праці, учасники художньої самодіяльності, працівники Будинку культури зібрались у обрядовій світлиці аби відзначити день народження одного з колективів Макарівського районного Будинку культури – любительського об’єднання «Надвечір’я». Хоча сьогодні наша країна переживає важкі часи, та все ж життя продовжується. У кожної людини трапляються круглі дати, особисті свята. І тоді кожному хочеться відчути тепле і приємне слово, любов близьких людей. А знайомим, рідним і близьким, в свою чергу, хочеться привітати людину і сказати їй не звичайні слова, а найкращі, найяскравіші, в яких вкладена і любов, і ніжність, і радість. А це дуже важливо, бо тоді людина відчуває, що потрібна, значима для когось у житті.

Останнє оновлення на Середа, 04 березня 2015, 10:20 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.