Апаратна нарад

e-mail Друк PDF

20 квітня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна провів розширену апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та сільськими, селищними головами, членами громадської ради при адміністрації, громадськими активістами. Основними питаннями стали реалізація Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та спрощений порядок надання субсидій на житлово-комунальні послуги, про стан надання якісної медичної допомоги населенню району, підготовка до відзначення 70-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні.

Останнє оновлення на Понеділок, 20 квітня 2015, 13:31
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 14.04.2015 по 17.04.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 14.04.2015 по 17.04.2015 виконано 10 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 1 – соціально-правового характеру, 9 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 8 громадян. Працівникам 3 установ надано консультації з питань архівної справи. Проведено перевіряння наявності та фізичного стану 106 справ 1 архівного фонду. Складено та надіслано в Макарівську селищну раду нагадування про порушення графіка передавання документів установ на зберігання в архівний відділ на 2015 рік. Проведено на договірних засадах експертизу цінності документів Управління ПФУ у Макарівському районі та Макарівської дитячої школи мистецтв (всього опрацьовано 18 справ).

 

Відбулися навчально-польові заняття

e-mail Друк PDF

Впродовж 15-17 квітня у Ніжиловицькому НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» проведено триденні навчально-польові заняття з предмета «Захист Вітчизни» з учнями 11 класу на базі контрольно-пропускного пункту військової частини у Ніжиловицькому лісі.
До плану проведення заходів було включено вогневу, тактичну і прикладну фізичну підготовку.
На останньому занятті учні набували навиків приготування солдатської каші у польових умовах.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 квітня 2015, 13:56
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 

Макарівський РВ ГУ МВС України в Київській області звертається до мешканців та гостей району із проханням зберігати пильність та дотримуватися заходів безпеки під час поминальних днів

e-mail Друк PDF

Згідно зі статистичними даними Макарівського РВ ГУ МВС України в Київській області, на території району під час проходження  поминальних днів почастішали крадіжки з припаркованих біля кладовищ автомобілів.
Щороку збільшується кількість громадян, які приходять чи приїжджають до місць поховання вшанувати пам'ять померлих близьких та родичів. Значне скупчення людей та транспорту, що лишається біля кладовищ без нагляду,  створює сприятливі умови злодіям для вчинення злочинних посягань на майно громадян та можливість, не привертаючи до себе уваги,  зникнути непоміченими.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 09.04.2015 по 16.04.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 09.04.2015 по 16.04.2015 народилося 7 немовлят з яких 2 дівчинки та 5 хлопчиків. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Особистий порийом громадян

e-mail Друк PDF

15 квітня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом, де були розглянуті наступні питання: аграрної політики і земельних відносин (затвердження технічної документації із землеустрою в адміністративних межах Яблунівської сільської ради, приватизація земельної частки (паю) в адміністративних межах Пашківської сільської ради), житлового господарства (надання житлового приміщення для постійного проживання переселенцям (багатодітній родині) з зони проведення АТО), соціального захисту населення (надання матеріальної допомоги родині, яка  постраждала від пожежі).

 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 06.04.2015 по 10.04.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 06.04.2015 по 10.04.2015 виконано 24 запити, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 4 – соціально-правового характеру, 20 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 7 громадян. Працівникам 4 установ надано консультації з питань архівної справи. На зберігання прийнято 1 справу постійного зберігання Опачицької сільської ради за 1986 рік. Складено та надіслано в Ніжиловицьку, Наливайківську сільські ради, сектор культури, національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації та Макарівський НВК «ЗОШ І ст. – районна гімназія» нагадування про порушення графіків передавання документів установ на зберігання в архівний відділ. Проведено на договірних засадах експертизу цінності документів Управління ПФУ у Макарівському районі за 2009-2011 роки та Макарівської дитячої школи мистецтв за 2010-2013 роки (всього опрацьовано 28 справ).

 

Відбулась відправка призовників

e-mail Друк PDF

14 квітня відбулась відправка Макарівським районним військовим комісаріатом 17 призовників для проходження строкової служби в лавах Національної гвардії України. Напутні слова прозвучали від військового комісара Макарівського району та демобілізованого військовослужбовця, який брав участь в АТО. Призовників привітав народний аматорський колектив “Козацькі джерела”.

Останнє оновлення на Вівторок, 14 квітня 2015, 11:33
 

Шановні Макарівчани! Шановні гості району!

e-mail Друк PDF

Прийміть найщиріші вітання з Днем Світлого Христового Воскресіння!
У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з настанням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя та віри. Кожен із нас сприймає його із відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення, віри у краще майбутнє.
Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими один до одного.
Пасхальні дні - це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх молитвою та добрим словом.
Тож у ці святкові дня дозвольте побажати Вам всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай чудо Воскресіння Христового надихає Вас на добрі та праведні справи. Нехай це Величне свято стане для кожного початком нового життя - кращого і світлішого.
Хай Великодні дзвони наповнять серця рідних і близьких радістю, хай паска буде смачною, а святкові дні яскравими, як барви весни.

Христос Воскрес!

Тимчасово виконуючий обов'язки
голови Макарівської райдержадміністрації
Ю. Забела

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 квітня 2015, 15:04
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.