В райдержадміністрації відбувся прийом громадян

e-mail Друк PDF

17 грудня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела за участю завідувача сектору роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Н.Галузою та завідувачем юридичної роботи апарату райдержадміністрації В.Коваленком провів особистий прийом громадян, на якому били розглянуті питання: житлового господарства (надання житлового приміщення багатодітній родині), аграрної політики і земельних відносин (надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО, приватизація земельних часток (паїв) в адміністративних межах Пашківської сільської ради, надання в оренду земельної ділянки СТ “Дубки” Наливайківської сільської ради), комунального господарства (опалення ДНЗ “Вишенька” Пашківської сільської ради), соціального захисту (правильність нарахування аліментів) та питання перспективного розвитку району.
Тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації надав роз'яснення на більшість з порушених громадянами питань. Ті питання, які потребували більш детального розгляду, залишені на контролі відповідно до Закону України “Про звернення громадян”.

 

Завершилось формування Координаційної волонтерської ради по допомозі учасникам АТО

e-mail Друк PDF

З метою координації дій організацій громадян та окремих осіб щодо підтримки військовослужбовців, мобілізованих, добровольців з району та на виконання доручення заступника голови, керівника апарату Київської обласної державної адміністрації Д.Христюка від 26 листопада 2014 року, за підсумками засідання обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх родинам, 17 грудня пройшли установчі збори щодо формування Координаційної волонтерської ради при Макарівській райдержадміністрації і обрання голови та заступників ради.
До складу ради увійшли представники районного Центру допомоги військовим, громадської організації “Майдан Макарівщини” та жителі сільських, селищних громад району, які на постійній основі надають або координують роботу по збору гуманітарної допомоги на місцях для учасників АТО, вихідців з району.

 

Засідання комісії

e-mail Друк PDF

16 грудня начальник служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Шумак провела засідання комісії з питань захисту прав дитини. На розгляд комісії були винесені 10 звернень заявників щодо надання статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, реєстрація дити за іншим місцем проживання батьків, надання дозволу на дарування нерухомості в інтересах дітей та позбавлення батьківських прав.
Також члени комісії підвели підсумки роботи у 2014 році. Загалом було розглянуто 138 звернень, всі вони задоволені.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 грудня 2014, 15:59
 

Психологічний тренінг для громадян тимчасово переміщених зі східних областей країни

e-mail Друк PDF

16 грудня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбувся тренінг для громадян тимчасово переміщених зі східних областей України, які проживають в районі. Захід пройшов за ініціативи громадської організації “Родинне коло” та підтримки управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації, тренер — соціальний психолог Р.Кузьменко.

Основною метою тренінгу була допомога зазначеним особам адаптуватися в новому оточенні та умовах. Повернути віру в себе, свої можливості, позитивне ставлення до навколишнього світу, запустити внутрішні процеси до творення енергетики добра. Зрозуміти, що все те, що довелося пережити, було дане не дарма, адже завдяки доланню труднощів людина стає сильнішою. І, можливо, саме ситуація, в якій перебуває країна дасть шанс українському народу зрозуміти, що лише вдома, на своїй території, кожен з нас господар.

Захід став можливим завдяки інноваційному Проекту надзвичайної допомоги українським переселенцям, який фінансується урядом Канади в особі відомства з Міжнародної Гуманітарної Допомоги.

 

Останнє оновлення на Середа, 17 грудня 2014, 14:43
 

Урочиста академія, присвячена Святителю Димитрію Ростовському

e-mail Друк PDF

15 грудня у Макарівському ЦТДЮ імені Д.Туптала відбулась урочиста академія, присвячена Святителю Димитрію Ростовському. Позашкільний заклад, що носить ім’я великого уродженця Макарова, провів цей захід відповідно до Програми національно-патріотичного виховання у Макарівському районі. Участь у святі взяли вихованці гуртків центру творчості, виступали місцеві поети, члени Конгресу літераторів України Марія Верховець, Галина Герасименко, співали церковні хори з сіл Мостище та Лишня, педагоги ЦТДЮ та майстри авторської пісні В. Хоменко, О.Піковська. У ході заходу присутні переглянули  фільм про Святителя Димитрія. Всі дітки та дорослі отримали подарунки з нагоди свята Святого Миколая від Макарівського вікаріатства, також було організовано солодкий стіл для діток-учасників та глядачів. Свято пройшло на одному диханні, зал був переповнений, понад 100 учасників академії отримали нове натхнення до вивчення творчості видатного земляка та наслідування його прикладу служіння Батьківщині, Богу та людям.

 

Останнє оновлення на Середа, 17 грудня 2014, 14:39
 

Солодкий ярмарок на підтримку воїнів АТО у Чорногородській ЗОШ І-ІІ ступенів

e-mail Друк PDF

15 грудня у Чорногородській ЗОШ І-ІІ ступенів проводився солодкий ярмарок на підтримку воїнів АТО. В ньому приймали участь учні разом з батьками. Молодшим класам батьки готували солодощі і допомагали продавати, а старші класи самостійно впорались.
На свято солодощів завітало багато гостей - це  жителі села і представники селищної ради. Дітям дуже сподобалось, адже вони зробили добру справу. Всі зібрані кошти були передані директору  навчального закладу для передачі воїнам АТО. Крім грошей були передані малюнки та поробки зроблені руками дітей.

Останнє оновлення на Середа, 17 грудня 2014, 14:39
 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк щотижнево готує юридичні консультації з поширених питань, проблематика яких стосується військовослужбовців, призваних під час мобілізації 2014 року, а також щодо питань внутрішньо переміщених осіб (переселенців).

1. Протезування учасників АТО.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 грудня 2014, 11:52 Детальніше...
 

Пройшла щотижнева апаратна нарада

e-mail Друк PDF

15 грудня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, у форматі робочих зустрічей, відповідно до напрямку роботи. Зокрема були обговорені питання перспектив роботи медичних закладів району на основі страхової медицини, оплати за використані енергоносії навчальними закладами, вжиття заходів з профілактики захворюваності свиней на африканську чуму, санітарно-епідеміологічного стану в районі, підготовки заходів до Дня Св. Миколая,

Детальніше...
 

Андріївські вечорниці у Макарівському районі

e-mail Друк PDF

12 грудня в Соснівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбулися Андріївські вечорниці. Участь брали майже всі учні школи з 4 по 9 клас. Напередодні дівчата спекли калиту, батьки учнів наварили вареників. На святі  всі присутні познайомилися із звичаями та традиціями українського народу, побачили, як дівчата гадали на Андрія, послухали українських пісень.
Діти з задоволенням кусали калиту, відгадували загадки, грали в ігри. Наша господиня всіх присутніх пригощала калитою та варениками. Свято пройшло у щирому родинному колі.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 грудня 2014, 09:02
 

«Народна служба порятунку інформує !»

e-mail Друк PDF

Інформація про відпрацювання Маковищанської сільської ради

В зв’язку із загибеллю людини, що сталася в наслідок виникнення пожежі 03.12.2014 року на території Маковищанської сільської ради, інженерно-інспекторським складом Макарівського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області було проведено відпрацювання села Маковище.

Останнє оновлення на Понеділок, 15 грудня 2014, 10:49 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.