26 КВІТНЯ - ДЕНЬ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

e-mail Друк PDF

Це скорбна дата в історії нашої країни. Кожного року, ми з вами цього дня вшановуємо ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які жертвуючи не лише власним здоров’ям, а й своїм життям зупинили атомну стихію.
Час летить швидко. Вже 29 років минуло з тих пір, але чорнобильська трагедія для нашого народу, до цього часу, лишається незагойною раною.
Усвідомлюючи трагічні наслідки Чорнобильської катастрофи, в результаті квітневих подій 1986 року, ми маємо докладасти максимум зусиль для забезпечення всебічної підтримки людей, які постраждали від наслідків цієї техногенної аварії, які борючись зі страшним лихом не пошкодували власним здоров’ям заради життя майбутніх поколінь, а також громадян, що були змушені шукати прихисту за межами свого рідного краю, рятуючись від техногенної катастрофи.
Висловлюю величезну подяку всім, хто протистояв з всенародним лихом. Хай життя дарує Вам міцне здоров’я на довгі літа, а кожна днина буде для вас сонячною, без горя і зла. Щастя вам, радості, добра та благополуччя!

Тимчасово виконуючий обов'язки
голови Макарівської райдержадміністрації
Юрій Забела

 

Вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

e-mail Друк PDF

24 квітня у зв’язку з Днем Чорнобильської трагедії в смт Макарів відбулись мітинг-реквієм та урочиста церемонія покладання квітів та вінків до Меморіалу пам’яті про ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС "Тим, хто врятував світ", за участю керівників району, представників трудових колективів, осередків громадських та політичних організацій, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, засобів масової інформації та громадськості.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 квітня 2015, 12:06
 

Відбулась нарада з питань призначення субсидій

e-mail Друк PDF

24 квітня відбулась нарада з уповноваженими представниками сільських та селищних рад з питань призначення субсидій на житлово-комунальні послуги за новим порядком. Нараду провів начальник управління соціального захисту населення Г. Невмержицький.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 квітня 2015, 11:50
 

Відбулося засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

23 квітня на базі Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала начальник відділу освіти Макарівської райдержадміністрації Савченко В.М. провела засідання колегії, на якому були присутні керівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району. В ході робочої зустрічі було розглянуто питання про посилення виховного потенціалу ЦТДЮ ім.Д.Туптала щодо формування патріота України засобами туристсько-краєзнавчої роботи;

Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 20 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 16.04.2015 по 23.04.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 16.04.2015 по 23.04.2015 народилося 6 немовлят з яких 3 дівчинки та 3 хлопчики. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Відбулась відправка мобілізованих на навчання

e-mail Друк PDF

23 квітня відбулась відправка Макарівським районним військовим комісаріатом на навчання до м. Рівне, навчальний центр Мала Любомирівка 26-ти військовослужбовців, які були призвані на військову службу в ході четвертої хвилі часткової мобілізації. Після навчання військовослужбовці будуть відправлені для проходження військової служби в зоні АТО. Напутні слова прозвучали від військового комісара Макарівського району. Призовників привітав народний аматорський колектив “Козацькі джерела”.

Останнє оновлення на Четвер, 23 квітня 2015, 13:37
 

Відбулась нарада з питань екологічного стану району

e-mail Друк PDF

23 квітня відбулась нарада з питань екологічного стану Макарівського району та обговорення актуальних і проблемних питань у сфері охорони довкілля.
У нараді взяли участь директор департаменту екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації, сільські та селищні голови, голови садових товариств, котеджних містечок, керівники установ, підприємств, організацій району.
Під час наради розглядались питання проведення у Макарівському районі двомісячника благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, та про стану укладання договорів по вивезенню твердих побутових відходів з садовими товариствами та котеджними містечками.

Останнє оновлення на Четвер, 23 квітня 2015, 13:12
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

22 квітня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом, де були розглянуті наступні питання: аграрної політики і земельних відносин (затвердження технічної документації із землеустрою в адміністративних межах Гружчанської сільської ради, надання дозволу на приватизацію земельної ділянки в адміністративних межах Яблунівської сільської ради), освіти (питання надання якісних освітніх послуг).

 

Розпочато виплату разової грошової допомоги ветеранам війни

e-mail Друк PDF

20 квітня відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 147 управління соціального захисту населення райдержадміністрації розпочало виплату разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни, особам, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» через банківські установи та відділення Укрпошти.
Понад 1770 ветеранів війни нашого району отримають разову грошову допомогу в такому розмірі:
інвалідам І групи – 2835 гривень;
інвалідам ІІ групи – 2475 гривень;
інвалідам ІІІ групи – 2200 гривень;
учасники бойових – 875 гривень;
члени сімей загиблих та померлих інвалідів війни, учасники бойових дій, учасників війни, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання – 440 гривень;
учасники війни – 160 гривень.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.