Розпочалася робота літнього мовного табору «Summer camp»

e-mail Друк PDF

На базі Макарівського НВК «ЗОШ І ступеня-районна гімназія» відкрився мовний літній табір«Summer camp», який відвідують 100 учнів. Його мета – спонукати школярів застосовувати знання з іноземних мов у різних формах діяльності.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 червня 2015, 11:51 Детальніше...
 

Юний герой

e-mail Друк PDF

Під час відпочинку на озері  учень  6 класу Макарівського НВК «ЗОШ І ступеня – районна гімназія» Рубанчук Дмитрій врятував дівчинку 1 класу, яка тонула. Героїчний вчинок хлопчика не залишився поза увагою місцевих рятувальників. Вони на святі Останнього дзвоника вручили Дмитрію грамоту і подарунки. Відділ освіти також відзначив героїзм школяра. Начальник відділу освіти райдержадміністрації В.Савченко вручила йому подарунок та наголосила, що саме через навчання та виховання в учнів відповідальності, людяності та доброти, твориться майбутнє нашої держави.
Дякуємо батькам хлопчика за чудове виховання мужнього та небайдужого сина.

Головний спеціаліст відділу освіти  Л.М. Султанова

 

Зустріч з трудовим колективом Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

04 червня відбулася зустріч представників управління Пенсійного фонду України у Макарівському районі з трудовим колективом Макарівської райдержадміністрації  щодо реформування пенсійної системи в розрізі запровадження накопичувальної системи загальнодержавного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій, легалізації зайнятості населення та заробітної плати як кроку до забезпеченої старості та особливостей виплат пенсій працюючим пенсіонерам.
З першого питання доповів начальник управління С.Токар, ознайомивши  з основними положеннями Закону України, який зареєстровано у Верховній Раді України 30 квітня 2015 року № 2767 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій”.

Останнє оновлення на Четвер, 04 червня 2015, 14:50 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 28.05.2015 по 04.06.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 28.05.2015 по 04.06.2015 народилося 4 немовлят з яких 2 дівчинки та 2 хлопчиків. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Вечір презентацій

e-mail Друк PDF

Наприкінці травня у бібліотеці ім.О.Шварцмана м. Київ відбувся літературний захід під назвою "Вечір презентацій". Організаторами заходу були Київська міська та Київська обласна організації Конгресу літераторів України, київська літературна студія "Киев поэтажный" (кер.О.федоров) та макарівська районна літстудія Центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала "Сузір'я" (кер.І.Годенков). Серед 8 книг та альманахів, що було презентовано - книга малої прози Ігора Годенкова "Рождение Мастера или Химины куры" та велика книга його поезій "По лезвию мгновенья". Добірки віршів відомого макарівського поета І.Л.Годенкова увійшли також у презентовані альманахи "33 ипостасии любьви" та в альманах віршів учасників 3-го Міжнародного музично-поетичного фестивалю "Интереальность - 2015" із назвою  "Наедине со всеми".

Останнє оновлення на Четвер, 04 червня 2015, 11:31 Детальніше...
 

“Літні канікули”- заходи для дітей

e-mail Друк PDF

Літо — чудова пора, особливо для школярів та малечі. Є цілих три місяці для насолоди теплом, можливістю відвідати дідусів та бабусь в селах та містах, адже вони скучають за своїми онуками, і теж з нетерпінням очікують цієї пори року. А ще є можливість відвідати заходи, які підготували викладачі гуртків Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала — це і вистави, і майстер-класи і різноманітні конкурси, де кожен зможе себе проявити у якості творчої особистості.
03 червня учні молодших класів Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — природничо-математичний ліцей”, які перебувають у пришкільному таборі побували на ляльковій виставі «Червона шапочка», яку підготували вихованці лялькового театру «Соняшник» під керівництвом О.Гусак.
Після вистави була продемонстрована модельна колекція «Укроп» від творчого об’єднання «Дивосвіт» (керівник Мудренко О.І.), с. Забуяння та представлена виставка літнього одягу юних майстринь керівником гуртка “Крою та шиття” С.Божок (ЦТДЮ імені Д.Туптала).
Проте, це був лише початок, запланованих заходів, і вже завтра, 04 червня, Центр творчості запрошує всіх бажаючих, починаючи з 10:00 год., переглянути розважальне шоу від гуртка “Ілюзія”, майстер-клас від гуртків образотворчого мистецтва “Колорит”, гуртка солоного тіста “Мукосілька” та взяти участь у конкурсі малюнків на асфальті “Світ дитинства – мрії й чудеса!”.

Останнє оновлення на Середа, 03 червня 2015, 10:25
 

З'їзд депутатів всіх рівнів Макарівського району

e-mail Друк PDF

02 червня в концертному залі Макарівського районного Будинку культури відбувся перший в історії Макарівщини, часів незалежності, з'їзд депутатів всіх рівнів району, на виконання рішення сесії Макарівської районної ради VІ скликання від 26 травня 2015 року. До президії з'їзду увійшли делегат від Макарівської районної ради О.Кирилов, голова Макарівської районної ради О.Шутун, заступник голови Макарівської районної ради П.Дрига, заступник голови Київської облдержадміністрації О.Корбан, перший заступник голови Київської обласної ради Я.Добрянський, делегати від Колонщинської сільської ради Ю.Пелешок та Наливайківської сільської ради Л.Савран.
З'їзд розпочався з приємного моменту — вручення грамот активістам району, які допомагають підтримувати морально та забезпечувати гуманітарною допомогою учасників АТО.

Останнє оновлення на Вівторок, 30 червня 2015, 14:18 Детальніше...
 

Селу Юрів — 500 років

e-mail Друк PDF

31 травня громада с. Юрів відсвяткувала 500-річчя свого населеного пункту, історія якого розпочалася зі стародавнього села Іров, Олевської області.
Перша згадка була зафіксована 15 червня 1515 року в день Святої Трійці. Борис Тишкевич віддав Іров під заклад Богдану Глинському за 100 кіл грошей. Глинські – це були великі князі Чернігівщини, Білорусії та Київщини. Один із них прагнув створити Українську державу, в яку б входили Білорусія та Україна. За такі думки їх усунули з посад і Іров в 1849 було продано Єремеєву – генерал-губернаторові. А в 1880 році Іровом став володіти Орест Соколовський. На честь свого сина Юрія і перейменовано Іров на теперішній Юрів.

Детальніше...
 

Відкриття пришкільних таборів та святкування Дня захисту дітей у Макарівському районі

e-mail Друк PDF

02 червня у Макарівському районі відбулося відкриття 34 пришкільних таборів у загальноосвітніх навчальних закладах та літнього мовного табору на базі Макарівського НВК "ЗОШ І ступеня - районна гімназія". Урочистості почалися зі святкування Дня Захисту дітей.
У навчальних закладах проводилися різні заходи, естафети та різноманітні конкурси.
У цей чудовий літній день лунали дитячі пісні, веселий дзвінкий сміх. Учні отримали незабутні емоції та радісний настрій перед літніми канікулами.

Останнє оновлення на Вівторок, 02 червня 2015, 21:32
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

02 червня заступник голови Макарівської райдержадміністрації П.Дрига та керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока провели нараду з керівниками установ, організацій, підприємств району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. У ході наради були обговорені питання завершення навчального року, роботи літніх таборів, підготовки до опалювального сезону об'єктів соціального призначення,  стану зайнятості населення району, своєчасної виплати пенсійних коштів, заборгованості деякими підприємствами по сплаті за енергоносії, кількості виборців в районі, проведення роботи щодо уникнення розповсюдження серед домашніх тварин захворюваності на сказ тощо.

Останнє оновлення на Вівторок, 02 червня 2015, 11:09
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.