Делегація представників аграрного бізнесу з візитом у провідне господарство ТОВ «АГРОФІРМА «ВЕСНА-2011»

e-mail Друк PDF

22 травня 2015 року провідне господарство по виробництву плодово-ягідної продукції, яку вирощують та реалізовують у кооперативі ТОВ «Агрофірма «Весна-2011», радо зустрічало понад 100 делегатів – представників малого та середнього агробізнесу, які відвідали господарство у рамках бізнес-туру шостої міжнародної конференції «ЯгодыУкраины – 2015: заморозка, свежийрынок».

Останнє оновлення на Четвер, 11 червня 2015, 17:43 Детальніше...
 

В Макарівському центрі творчості дітей та юнацтва презентований альманах літературної студії “Сузір'я”

e-mail Друк PDF

10 червня Макарівський центр творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала приймав гостей з району, а саме — творчих дописувачів, завдяки натхненній роботі яких, вийшов альманах “Сузір'я” під назвою “Зерна”, що містить патріотичні вірші.  Творцями альманаху є юні та дорослі поети Макарівщини та друзу літературної студії з усіх куточків України. Також до попередніх видань альманаху входили й вірші російських побратимів по віршованому слову, проте цьогоріч їхні творіння автор проекту І.Годенков не включив до друку, оскільки, зі слів члена Конгресу літераторів України: “Вони мають переосмислити своє ставлення до України, до українського народу, до всього того, що зараз відбувається в нашій країні. І можливо, з часом, коли загояться рани — все стане на свої місця, на сторінках альманаху з'являться вірші, новели та інші твори всіх наших друзів”.
Привітати з виходом альманаху прийшов Макарівський селищний голова О.Іващенко, члени Конгресу літераторів України з Макарівщини та юні митці віршованих рядків — справжні патріоти та творці сучасної поетичної літератури.

 

Форум “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — ІІІ

e-mail Друк PDF

10 червня відбувся черговий форум “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — ІІІ”, за участю переможців по Макарівському району - проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — третя фаза”: Макарівська селищна рада, в особі громадської організації “Діділія”, Липівська сільська рада — громадська організація “Мирок”, Великокарашинська сільська рада — громадська оргнізація “Рідне село” та Наливайківська сільська рада — громадська організація “Сучасне село”.
На форумі координатор проекту в Київській області С.Василенко, голова Макарівської районної ради О.Шутун та керівники зазначених організацій спільно з Наливайківським сільським головою М.Радченко і Липівським сільським головою О.Петренко обговорили підсумки проведеної роботи по впровадженню Програми “Місцевий розвиток орієнтований на громаду — ІІІ”, зокрема підготовці мікро-проектів та проектно-кошторисної документації, яка дасть можливість отримання коштів на заміну вікон в навчальних закладах сіл Великий Карашин та Липівка, реконструкції котельні Наливайківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та дитячого садка в с. Калинівка.

Детальніше...
 

Макарівські літератори взяли участь у заходах, проведених в Київській бібліотеці ім.О.Шварцмана

e-mail Друк PDF

4 травня макарівські поети на запрошення Правління Конгресу літераторів України та лауреата багатьох літературних премій, поета Ю.Кириченка знов відвідали Київську бібліотеку ім.О.Шварцмана.
На творчому вечорі відомого українського поета Юрія Кириченка, переклади віршів якого було надруковано в санкт-петербурському альманасі "Синь апельсина", була присутня головний редактор альманаху Ольга Миколаївна Соколова. А редактор іншого альманаху - №13 літстудії "Сузір"я" із назвою "Зерна" - Ігор Годенков саме перед початком вечора отримав сигнальні примірники цього альманаху. Мабуть, для того, щоб подарувати його й винуватцю заходу Юрію Кириченку, й пітерським друзям - поетам та Ользі Соколовій, яка запропонувала свою творчість для нового номеру "Сузір"я".

Детальніше...
 

Щодо державних програм з енергоефективності, а саме відшкодування відсотків за наданими кредитами для мешканців індивідуальних будинків та багатоповерхівок на утеплення житла, облік теплової енергії, встановлення "негазових" котлів, заміну вікон

e-mail Друк PDF

1. Пост-реліз про Форум енергоефективного партнерства,  який  відбувся    22 травня 2015 року у м. Києві в НСК "Олімпійський" (http://saee.gov.ua/uk/news/638).

2. Презентації учасників Форуму:
"Відновлювана енергетика України: перші результати та поточні завдання". Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ, народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету ВРУ з ПЕК (http://saee.gov.ua/sites/default/files/Dombrovskyi.pdf)

"Запровадження механізмів державної підтримки впровадження енергоефективних заходів у житлових будівлях". Сергій САВЧУК, Голова Держенергоефективності (http://saee.gov.ua/sites/default/files/Savchuk.pdf)

Детальніше...
 

Інформація управління соціального захисту населення райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

У травні 2015 року управлінням соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації проведено виплати соціальних допомог згідно Законів України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» на суму 3637,8 тис. грн.. З них:
допомога в зв’язку з вагітністю та пологами – 38,9 тис. грн.;
допомога при народженні дитини – 2138,5 тис. грн.;
допомога при усиновленні дитини – 1,7 тис. грн.;
допомога по догляду за дитиною до досягнення нею 3-го віку – 23,9 тис. грн.;
допомога одиноким матерям – 338,4 тис. грн.;

Останнє оновлення на Понеділок, 08 червня 2015, 14:45 Детальніше...
 

Звернення Макарівського РВ ГУМВС України в Київській області до жителів району

e-mail Друк PDF

УВАГА!!!!!!! УВАГА!!!!!!

Для забезпечення безпеки громадян та недопущення ускладнення криміногенної обстановки на території Макарівського району. Макарівський РВ ГУМВС України в Київській області, звертається до жителів, у разі виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає підозру.
Про факти виявлення, Ви можете повідомити чергову частину Макарівського РВ ГУМВС України в Київській області за телефонами 5-12-70, 5-24-70 та 063-647-50-47 або за телефоном спецлінії «102» цілодобово.
Завчасно дякуємо за надану органам внутрішніх справ України допомогу у боротьбі зі злочинністю.

 

Звіт про проведену роботу за тижденьМакарівським районним територіальним центром соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний  тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) виконано:
В  стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 16 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету  Міністрів  України  від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов  вищевказаної  категорії громадян. За  звітний період по допомогу звернулася одна  особа.

Детальніше...
 

Літній відпочинок триває

e-mail Друк PDF

05 червня Макарівський центр творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала вітав юних глядачів селища, учасників пришкільних таборів, що діють на базі Макарівського НВК «ЗОШ І ступеня – районна гімназія» та Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей»,   музичною казкою «Рукавичка» від творчого об’єднання «Дивокрай» (керівник Отрох Т.М.). Естафету гарного настрою підтримав клуб фокусників «Ілюзія» (керівник Покатов С.Ю.), вихованці якого додали до творчої атмосфери заходу трохи магії, трюків,  чудес  та приколів. Програма дня закінчилася переглядом виставки дитячих робіт «Кольоровий світ дитинства».

Головний спеціаліст відділу освіти  Л.М. Султанова

 

«Промінь надії» інформує

e-mail Друк PDF

Центр соціальної підтримки для дітей та сімей «Промінь надії» за травень місяць 2015 року надав допомогу в умовах цілодобового перебування 30 особам, з них 27 дітей. Із них:
- відділення термінового влаштування – 16 дітей.
- відділення Малий груповий будинок – 8 дітей.
- відділення профілактичної роботи - 6 осіб, 3 матерів та 3 дітей
з цілодобовим перебуванням.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 червня 2015, 21:09 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.