Звіт про роботу Центру допомоги військовим Макарівського району за листопад 2014 року

e-mail Друк PDF

Листопад був насичений цікавими зустрічами з військовослужбовцями, які повернулись із зони бойових дій у відпустку на декілька днів. Приємно, що вони завітали в Центр допомоги військовим. В ході розмови виясняємо, що більшість з них не мають теплого взуття, білизни, верхнього одягу. Що в бліндажах часто з’являється вода, а спати не дають миші. Та й погрітися не так просто: дрова сирі, а в декого буржуйки немає. Навіть в тих, кого волонтери Центру одягли раніше, є проблеми. На війні взуття та одяг швидко зношуються та ще й осколки бомб дірявлять все.
Після таких розповідей розуміємо, що ми не маємо морального права залишити цих хлопців без уваги та підтримки. І приємно, що серед громадян району є люди, які з розумінням ставляться до чужих проблем.

Детальніше...
 

Колектив "Перлина краю" виступив у м. Обухів

e-mail Друк PDF

Нещодавно, колектив художньої самодіяльності села Мостище "Перлина краю" разом з головою сільської ради Цисаренком Володимиром Івановичем з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, відвідали дорогих друзів УВП УТОС міста Обухів, директором якого є Геля Віктор Михейович. Хлібом та сіллю зустрічали нас обухівчани. Тепла щира атмосфера, яка панувала в клубі УТОСу, запам'ятається нам надовго, адже люди з обмеженими можливостями слухали концертну програму, яку підготували художня самодіяльність нашого села з великим задоволенням, обдаровуючи кожен виступ гучними оплесками та вигуками молодці. По закінченню концерту веселий настрій продовжився за святковим столом, де лунали тости на славу УТОСу. На прощання Віктор Михейович усім мостищанам подарував невеликі подарунки, виробництва підприємства УТОС. А діткам школи-інтернат передав ще й солодощі. Особлива подяка голові сільської ради с. Мостище Цисаренко В.І. за фінансову підтримку поїздки до міста Обухів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 грудня 2014, 15:11
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 21 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулися три особи.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 28.11.2014 по 05.12.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 28.11.2014 по 05.12.2014 народилося 6 немовля з яких 6 хлопчиків. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Громада Макарівщини провела в останню путь загиблого воїна

e-mail Друк PDF

Ще один з воїнів пішов у вічність, залишивши по собі спомин про трагічність війни, про жорстокість подій, які вже майже 9 місяців точаться на сході України.
03 грудня відбулося поховання тіла загиблого військового - учасника АТО, жителя с. Соснівка, 1975 року народження, Сніжка Анатолія, який загинув 28 листопада в с. Нікішено Донецької області, від осколкових поранень.
Вся громада Макарівщини схиляє свої голови в знак вічної пам'яті загиблого воїна і приносить глибокі співчуття родині загиблого, його рідним і близьким людям, тим, хто пліч-опліч з ним відстоював і боронив територію рідної країни від загарбника.
Вічна і світла пам'ять герою неоголошеної війни!

Останнє оновлення на Четвер, 04 грудня 2014, 09:55
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

03 грудня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом громадян, на якому були розглянуті питання: соціального захисту (надання роз'яснення щодо призначення соціальної допомоги багатодітній родині, виплати соціальних допомог одиноким матерям), аграрної політики та земельних відносин (приватизація земельних часток (паїв) в адміністративних межах Гружчанської, Козичанської сільських рад), транспорту і зв'язку (пільгове перевезення учасників бойових дій).

 

Вічна пам'ять загиблому захиснику Вітчизни!

e-mail Друк PDF

Колектив районної державної адміністрації висловлюють щирі співчуття родині Сніжків з с. Соснівка, з приводу загибелі під час виконання військового обов’язку у зоні проведення антитерористичної операції на сході України Сніжка Анатолія Петровича.
Світла пам’ять про справжнього патріота, героя, який віддав своє молоде життя за соборність України, за її кращу долю, навіки залишиться у серцях його земляків та всього українського народу.
Вічна пам’ять. Слава Герою!

Останнє оновлення на Середа, 03 грудня 2014, 11:24
 

3 грудня — Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

e-mail Друк PDF

Щороку, 3 грудня ми разом з усією світовою спільнотою відзначаємо Міжнародний день інвалідів. Цей день — ще одна нагода для всіх нас визначити, що зроблено і що треба зробити для забезпечення їх повноцінного життя, нагадати всім про обов’язок перед такими людьми.
В Україні понад два з половиною мільйони людей з особливими потребами і тому пріоритетним напрямом соціальної політики держави є вдосконалення системи соціального захисту зазначеної категорії громадян, поліпшення рівня їх життя та добробуту, і тому завдання держави — усунути всі бар’єри, які стоять на їх шляху до самореалізації, зробити все для того, щоб кожен з них зміг відчути себе корисним суспільству. Адже ці люди володіють не тільки знаннями і талантами, а і високими вольовими і моральними якостями.

Останнє оновлення на Вівторок, 02 грудня 2014, 16:47 Детальніше...
 

Активні учасники волонтерського руху з допомоги військовим АТО обговорили питання створення Координаційної волонтерської ради при райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Військові події на сході України продовжують точитися, руйнуючи долі сотень тисяч людей, знищуючи інфраструктуру більшості міс та сіл Луганщини і Донеччини, унеможливлюючи в них проживання громадян. Наразі понад 260  військових з району боронять терени країни, проте забезпеченість, більшості з них, є надто низькою, лише завдяки небайдужості жителів району вдається придбати та зібрати необхідні для них речі. З настанням зими всі ці проблеми стають гострішими, адже наші захисники потребують обігріву, світла, води, теплого одягу і продуктів харчування, а можливості доставки деяких продуктів унеможливлюються, у зв'язку з пониженням температури повітря, а для придбання зимового одягу потрібні більші фінансові можливості, ніж для одягу влітку. Тому виникло питання скоординованості дій по збору допомоги від громад населених пунктів Макарівщини, визначення конкретних потреб військових та їх вирішення.

Останнє оновлення на Вівторок, 02 грудня 2014, 16:48 Детальніше...
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

01 грудня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів апаратну нараду з керівниками установ і організацій району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо проведення профілактичних заходів з метою уникнення захворювання свиней на африканську чуму в господарствах району, стану опалення фельдшерсько-акушерських пунктів в населених пунктах району,

Останнє оновлення на Вівторок, 02 грудня 2014, 10:53 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.