Новини Макарівської ЦРЛ в період 12.02.2015 по 19.02.2015 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 12.02.2015 по 19.02.2015 народилося 3 немовлят з яких 3 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Вічна пам'ять загиблому учаснику АТО

e-mail Друк PDF

Знову трагічна подія сколихнута свідомість жителів району, адже ще один з синів Макарівщини, виконуючи свій військовий обов'язок, загинув від влучення снаряду в с. Луганське Донецької області, залишивши по собі спомин про трагічність війни та жорстокість подій, які відбуваються на сході України.
18 лютого в с. Королівка Макарівського району в останню путь провели тіло загиблого учасника антитерористичної операції, молодшого сержанта, 1979 року народження — Кравченка Олександра Дмитровича.
Попрощатися з односельчанином та висловити співчуття рідним та близьким людям загиблого прийшла громада села, представники трудових колективів установ і організацій району, побратими по військовій службі.
Громада Макарівщини схиляє свої голови в знак вічної пам'яті загиблого воїна, який боронив терени рідної країни від загарбника і віддав своє життя за цілісність держави та достойне майбутнє своїх співвітчизників.
Вічна і світла пам'ять герою неоголошеної війни!

Останнє оновлення на Середа, 18 лютого 2015, 16:05
 

Засідання постійно діючих комісій Макарівської районної ради

e-mail Друк PDF

18 лютого пройшли засідання постійно діючих комісій з питань бюджету та фінансів молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму Макарівської районної ради VІ скликання Київської області, в яких взяли участь запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела.

Останнє оновлення на Середа, 18 лютого 2015, 15:48 Детальніше...
 

Нарада з головами сільських, селищних рад

e-mail Друк PDF

17 лютого в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулася нарада з головами сільських рад з питань прийняття рішень сільськими, селищними радами по бюджетах на 2015 рік, земельного податку та пільг на оподаткування земель, які висвітлили начальник управління фінансів Макарівської райдержадміністрації С.Дідківська та заступник начальника Макарівського відділення Ірпінської об'єднаної Державної податкової інспекції І.Багінська.
Нараду провів тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела.

Останнє оновлення на Середа, 18 лютого 2015, 11:28
 

Апаратна нарада з керівниками установ і організацій району

e-mail Друк PDF

16 лютого тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів щотижневу апаратну нараду з керівниками установ і організацій щодо стану функціонування та короткострокові перспективи роботи підприємств, організацій, установ району та структурних підрозділів райдержадміністрації. Загалом на нараді йшла мова про укомплектування медикаментами складу цивільного захисту та про погашення заборгованості за паливно – мастильні матеріали,  організацію харчування в навчально – виховних об’єднаннях,  проведення роботи з сільськими та селищними головами щодо аналізу стану водопровідної системи та стану епідеміологічної ситуації в районі,  обліку та виплату коштів громадянам, переселеним зі східних областей України, стану зайнятості населення району,  надання допомоги військовослужбовцям, які перебувають в зоні АТО тощо.

Останнє оновлення на Середа, 18 лютого 2015, 11:27 Детальніше...
 

До Дня пам'яті Небесної Сотні

e-mail Друк PDF

14 лютого в Макарівській районній бібліотеці для дітей пройшла година пам'яті “Герої не вмирають”. Учасниками заходу стали члени гуртка “Козачата” (керівник Лариса Барильченко) Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”, які ознайомилися з книжковою виставкою — презентацією “Революція гідності — ми маємо пам'ятати!”. Також учні переглянули відеоматеріал “Вони відстоювали краще життя”.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 лютого 2015, 12:43
 

Відбувся семінар учителів хімії

e-mail Друк PDF

13 лютого на базі Макарівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» відбувся семінар учителів хімії з теми: «ЗНО з хімії: структура тесту та особливості підготовки учасників до тестування». Також під час заходу педагоги мали можливість поділитися із колегами власним досвідом із  застосуванням сучасних методик у викладанні предмету. Окрім цього, на семінарі було заслухано творчі звіти вчителів, що атестуються у 2014/2015 навчальному році.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 лютого 2015, 08:30
 

Надання пільг особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

e-mail Друк PDF

28 грудня 2014 року Президентом України підписано Закон України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України». Зокрема зміни стосуються й Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»: згідно ст.60 – особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, які мають одночасно право на інші пільги та компенсації, передбачені законодавством України, надаються за їх вибором пільги та компенсації відповідно до одного із законів України.

Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 05.02.2015 по 12.02.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 05.02.2015 по 12.02.2015 народилося 5 немовлят з яких 1 хлопчик і 4 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.