“Чарівний світ казок”

e-mail Друк PDF

Фольклорно-етнографічний гурток "Дивокрай" Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала (керівник Т.Отрох, акомпаніатор Л.Герасименко) продовжує цикл вистав "Чарівний світ казок" за мотивами українських народних казок. Вчора, 26 листопада, відбулася вистава, на якій молодша та старша групи "Дивокрая" поставили для учнів початкових класів Макарівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів природничо-математичний ліцей" музичну казку "Ріпка".
Юні актори майстерно влилися в образи персонажів казки, а вдячні глядачі їм за це подарували свої оплески!
(фото В.Мельніченка)

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 листопада 2015, 14:45
 

ВОЛОДИМИР ШАНДРА ПРИВІТАВ З ЮВІЛЕЄМ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ ІНВАЛІДІВ «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ»

e-mail Друк PDF

У середу, 25 листопада, відбулися урочисті заходи з нагоди 25-річчя Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України». Участь в урочистостях взяли голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра, активісти та представники громадських організацій, діяльність яких спрямована на допомогу потерпілим від Чорнобильської катастрофи.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 листопада 2015, 11:26 Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 17 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Тетяна Семенова провела засідання колегії Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

26 листопада голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела засідання колегії при Макарівській райдержадміністрації з питань стану надання якісних медичних послуг населенню району, стану надання  населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, з яких доповіли головний лікар Комунального закладу “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” С.Соломенко та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Г.Невмержицький.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 19.11.2015 по 26.11.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 19.11.2015р. по 26.11.2015р. народилося 7 немавлят з яких 4 дівчинки та 3 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Лікар-онколог;
Лікар приймального відділення (лікар невідкладних станів);
Лікар-рентгенолог.


В Україні з 09-15 листопада 2015р. проходив Тиждень безпеки дорожнього руху

В результаті дорожньо-транспортних пригод щорічно в світі гинуть більше 1,3 млн. осіб, до 50 млн. – отримують травми та стають інвалідами.

Детальніше...
 

Обмін досвідом роботи вчителів географії та вчителів початкових класів Макарівського району

e-mail Друк PDF

25 листопада в Новосілківській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов обмін досвідом роботи вчителів географії та вчителів початкових класів Макарівського району у формі майстер-класів.
1. Майстер-клас «Використання МТП «ПіснеЗнайка» в школі І ступеня»

Останнє оновлення на Четвер, 26 листопада 2015, 12:21 Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

25 листопада голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, на якому були розглянуті наступні питання: соціального захисту населення (призначення субсидії на зимовий період), житлового господарства, аграрної політики та земельних відносин (виділення земельної ділянки учаснику АТО, приватизації земельної частки (паю) в адміністративних межах Гружчанської сільської ради) і питання забезпечення законності та охорони правопорядку.
На вищевказані питання були надані роз'яснення та окремі з них взяті головою під особистий контроль.

Останнє оновлення на Четвер, 26 листопада 2015, 09:43
 

В районі розпочалися щорічні огляди колективів художньої самодіяльності району

e-mail Друк PDF

Минулої неділі в районі розпочалися щорічні огляди колективів художньої самодіяльності. Першими стали різножанрові колективи і сольні виконавці з сіл Ясногородка, Новосілки, Лишня та Бишів, яких гостинно приймали у Будинку культури с. Ясногородка. Жартуючи та сумуючи, лірично виспівуючи та грайливо декламуючи, учасники заходу змінювали один одного на сцені, даруючи присутнім у залі глядачам свої емоції та відчуття свята, які так необхідні в сьогоденні.
Захід пройшов у теплій та невимушеній атмосфері свята національного колориту з вкрапленнями сучасних мотивів та хореографії.

Останнє оновлення на Четвер, 26 листопада 2015, 09:41
 

Відбувся тренінг “Сучасні підходи до соціальної підтримки сімей, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІД”

e-mail Друк PDF

24-25 листопада спеціалісти Служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Ілюшенко К.В. та Поденко А.В. взяли участь у дводенному тренінгу “Сучасні підходи до соціальної підтримки сімей, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІД”, який проходив на базі Макарівського районного центру соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії». В навчанні також взяли участь фахівці Центру, служб підтримки сім'ї в громадах с. Грузьке, с. Мар'янівка, смт. Кодра, Макарівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, шкільні психологи та соціальні педагоги.
Мета навчання – підвищити обізнаність фахівців про ВІЛ/СНІД, здійснення соціальної підтримки дітей та сімей, яких торкнулася проблема ВІЛ, а також формування толерантного ставлення до людей, що живуть із ВІЛ.

Останнє оновлення на Четвер, 26 листопада 2015, 15:29 Детальніше...
 

Вихованці спортивного клубу «АРСЕНАЛ» взяли участь в турнірі з Кіокушин карате

e-mail Друк PDF

22 листопада у місті Києві проходив турнір з Кіокушин карате у розділі «Куміте» серед дітей. За сприяння завідувача сектору з питань молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації, володаря 2 КЮ /коричневий пояс/ Руслани Ткачук Макарівський район представляли вихованці президента Спортивного клубу «АРСЕНАЛ» Василя Симоненка.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.