Відбулася робоча зустріч

e-mail Друк PDF

06 травня відбулася робоча зустріч начальника відділу освіти Макарівської райдержадміністрації В.Савченко з першим заступником директора представництва благодійної організації «Надія і житло для дітей» в Україні Н. Татарчук та директором комунального закладу Макарівський центр соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» С.Шабановою по питанню дієвої співпраці загальноосвітніх навчальних закладів з соціально незахищеними категоріями дітей, які тимчасово влаштовані у «Промінь надії». Також розглядалось питання щодо соціалізації та адаптації таких дітей в шкільних колективах.
У травні місяці 2015 року заплановано проведення навчального семінару для заступників директорів з виховної роботи на базі КЗМЦСПДС «Промінь надії».

Останнє оновлення на Середа, 06 травня 2015, 15:46
 

Учні Макарівщини взяли участь у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)

e-mail Друк PDF

06 травня школярі 32 загальноосвітніх навчальних закладів Макарівського району взяли участь у І (районному) етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який пройшов на базі Комарівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок». Метою цього заходу було поширення військово-спортивного та національно-патріотичного виховання молоді на основі козацьких традицій.

Останнє оновлення на Середа, 06 травня 2015, 14:58 Детальніше...
 

Інформація про діяльність Центру «Промінь надії» за квітень 2015 року

e-mail Друк PDF

Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» за квітень місяць 2015 року в умовах цілодобового перебування надав допомогу 37 особам, з них 33 дітям.
-Віділення термінового влаштування – 20 дітей
-Відділення Малий груповий будинок – 8 дітей
-Відділення профілактичної роботи - 9 осіб, 4 матерів та 5 дітей з цілодобовим перебуванням.

Детальніше...
 

Юрій Забела провів розширену апаратну нараду

e-mail Друк PDF

05 травня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів розширену апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо взаємодії Макарівської дільниці Вишгородської філії по експлуатації газового господарства ПАТ “Київоблгаз” з сільськими та селищними радами з питань надання послуг споживачами природного газу, проведення п'ятої хвилі мобілізації до Збройних Сил України, відзначення заходів до Дня Перемоги над нацизмом у Європі.

Останнє оновлення на Середа, 06 травня 2015, 11:07 Детальніше...
 

Участь спортсменів Макарівщини у відкритій першості турніру з боксу

e-mail Друк PDF

02 травня юні спортсмени Макарівщини взяли участь у відкритій першості турніру з боксу «СК-ЧЕМПІОН» серед юніорів і дітей, що проходила у м.Київ. У результаті поєдинків  переможцем став учень Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» В’ячеслав Мудрак, ІІ місце посів учень Макарівського НВК «ЗОШ І ступеня – районна гімназія» Віталій Зозуленко, ІІІ місце завоював учень цього ж навчального закладу Михайло Тимошенко. Вітаємо переможців та їхніх тренерів!

Останнє оновлення на Вівторок, 05 травня 2015, 15:43
 

У Макарові відбувся ІІ тур Чемпіонату Київської області з футболу

e-mail Друк PDF

02 травня на Макарівському центральному районному стадіоні імені М.Бруквенка пройшов ІІ тур Чемпіонату Київської області з футболу серед команд хлопців 2002-2003 року народження. За результатами гри команда Макарівської дитячо-юнацької школи обіграла команду ДЮСШ Києво-Святошинського району з рахунком 4:1. Вітаємо переможців!

Останнє оновлення на Вівторок, 05 травня 2015, 15:42
 

Члени літстудії "Сузір'Я" взяли участь у презентації нової книги поетеси Марії Верховець

e-mail Друк PDF

30 квітня відбулася презентація 3-ї поетичної збірки "Перемагає все Любов" Марії Верховець, члена Конгресу літераторів України, макарівської поетеси - за підтримки літстудії "Сузір"я", обласної організації Конгресу літераторів України, гуртка "Патріот" Макарівського центру творчості дітей та юнацтва. Захід відбувся на запрошення учнівського та педагогічного колективу Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія”, які підготували ціле свято поезії та патріотизму, любові до рідного краю.

Останнє оновлення на Вівторок, 05 травня 2015, 14:17 Детальніше...
 

Участь команди Макарівського району в обласному конкурсі дружин юних пожежників (ДЮП)

e-mail Друк PDF

29 квітня у м. Переяслав-Хмельницький відбувся обласний фестиваль-конкурс команд ДЮП. Макарівський район представляла команда Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Червоний півень». Виступ команди виявився досить вдалим. Цікаво, у жартівливій формі дюпівці у візитці команди, а потім, при висвітленні теми домашнього завдання, наголосили на правилах поведінки в надзвичайних ситуаціях.

Останнє оновлення на Вівторок, 05 травня 2015, 14:16 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 27.04.2015 по 30.04.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 27.04.2015 по 30.04.2015 виконано 23 запити, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 5 – соціально-правового характеру, 18 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 13 громадян. В читальному залі відділу працював 1 користувач, якому видавалося в користування 5 справ. На зберігання прийнято 44 справи постійного зберігання Управління Державної казначейської служби України у Макарівському районі Київської області за 2011-2013 роки. 28 квітня здійснено комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та архівного підрозділу Мотижинської сільської ради. Складено довідку про результати комплексного перевіряння діловодства, роботи ЕК та архівного підрозділу Копилівської сільської ради, проведеного 21.04.2015. 29 квітня начальник архівного відділу Кравець Ю.В. взяла участь в нараді-семінарі «Робота із зверненнями громадян в архівних установах Київської області», яка відбулася в Державному архіві Київської області.

 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 23.04.2015 по 30.04.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 23.04.2015 по 30.04.2015 народилося 10 немовлят з яких 3 дівчинки та 7 хлопчиків. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.