Новини Макарівської ЦРЛ в період 19.02.2015 по 26.02.2015 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 19.02.2015 по 26.02.2015 народилося 8 немовлят з яких 4 дівчинки та 4 хлопчики. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров'я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:

Останнє оновлення на Четвер, 26 лютого 2015, 09:48 Детальніше...
 

Форум “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — ІІІ”

e-mail Друк PDF

24 лютого відбувся форум “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — ІІІ”, який став результатом відбору сільських, селищних рад Макарівського району, що долучилися до спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — третя фаза” та підписали угоди про співробітництво. Переможцями відбору стали: Макарівська селищна рада, Липівська, Великокарашинська та Наливайківська сільські ради.

Останнє оновлення на Середа, 25 лютого 2015, 12:21 Детальніше...
 

Нарада з керівниками агропромислового комплексу

e-mail Друк PDF

24 лютого в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками агропромислових підприємств району під головуванням тимчасово виконуючого обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забели. Метою проведення наради стала підготовка до весняно-польових робіт.
Нараду розпочав виконуючий обов'язки начальника агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації Ю.Горшевіков. Який повідомив присутнім, що у Макарівському районі на сьогоднішній день налічується 32 сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

Останнє оновлення на Середа, 25 лютого 2015, 12:15 Детальніше...
 

Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО (учасників бойових дій), які постраждали внаслідок антитерористичної операції

e-mail Друк PDF

Держава гарантує безоплатне та позачергове забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції, незалежно від установлення їм інвалідності.
Вартість виробу для учасника АТО установлюється залежно від його потреб та не обмежена в сумі.

До технічних та інших засобів реабілітації належать:

Останнє оновлення на Вівторок, 24 лютого 2015, 15:36 Детальніше...
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

23 лютого тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів щотижневу апаратну нараду щодо стану функціонування та короткострокові перспективи роботи підприємств, організацій, установ району та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...
 

До Міжнародного дня мови

e-mail Друк PDF

21 лютого у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошене на Генеральній конференції ЮНЕСКО, яка відбулась 17 листопада 1999 року. У нашій країні це свято відзначають з 2002 року.
З нагоди цього дня і районній бібліотеці для дітей презентували матеріал на книжковій виставці “Мова — душа народу” та “Україна, мати, мова — три цілющих, вічних слова”.
Також юні читачі прослухали літературно-тематичну годину “Мова наша — серце наше”. Це було як заклик берегти рідну мову, любити її, шанувати її, зберігати заради нашого майбутнього, як це наші славні предки, бо без мови немає нас, немає України.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 лютого 2015, 14:42
 

Шановна громадо Макарівщини!

e-mail Друк PDF

20 лютого відповідно до Указу Президента України № 69/2015 вставлено в Україні День Героїв Небесної Сотні. Указом прийнятий на підтримку ініціатив громадськості та увічнення великої людської, громадянської і національної відваги, самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідне вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 лютого 2015, 15:33 Детальніше...
 

Трагічні події Майдану: 18-20 лютого 2014 року

e-mail Друк PDF

Одними з трагічних події в історії незалежності України сталися в Києві 18-20 лютого 2014 року. Тоді під час сутичок загинули 73 мирні жителі та 11 силовиків. Будинок профспілок на Майдані згорів ущент, у Києві в ці дні зупинився рух метро.
18 лютого з боку вулиці Інститутської "Беркут" і міліція повністю оточили урядовий квартал в Києві. Силовики перестали пропускати навіть працівників Верховної Ради. За кордоном натягнули колючий дріт. Також великими вантажівками повністю перекрили вулицю Грушевського.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 лютого 2015, 15:30 Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулися дві особи.

Детальніше...
 

Революція гідності: рік потому

e-mail Друк PDF

20 лютого щорічно відзначатимуть День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 лютого 2015, 14:05 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.