Розглядалося питання присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”

e-mail Друк PDF

01 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із  представниками служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк та А.Поденко провела засідання комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”, в якому взяли участь Бишівський сільський голова О.Мірошкін та Копилівський сільський голова Р.Чижевська, що зачитали характеристики жительок зазначених населених пунктів, яким би доцільно було б присвоїти почесне звання України “Мати-героїня”.
Членами комісії було вирішено представити до нагородження із присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” жительку с. Бишів Л.Грибовську та жительку с. Копилів  Л.Полурез.

Останнє оновлення на Середа, 02 грудня 2015, 14:45
 

1 грудня — Всесвітній день боротьби зі СНІДом

e-mail Друк PDF

01 грудня в Макарівському районі стартувала інформаційна акція про донесення суті Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та загалом хвороби, яку називають “чумою ХХІ століття” до широкого загалу громадян через роздачу інформаційних буклетів та проспектів із символом антиСНІДівського руху — Червоною стрічкою. Активними учасниками акції стали студенти КВНЗ КОР “Макарівський медичний коледж” та учні Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”.
В районі акція проходитиме за ініціативи сектору з питань молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації та триватиме до кінця грудня 2015 року, охоплюючи всі населені пункти району.

 

Пройшла нарада щодо надання послуг ТОВ “Альтер-Енерджі”

e-mail Друк PDF

30 листопада голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із головою Макарівської районної ради О.Гулаком провела робочу нараду щодо надання якісних послуг ТОВ “Альтер-Енерджі” установам і закладам смт Макарів, які отримують теплову енергію від централізованої опалювальної системи. Йшла мова про причини зниженого температурного режиму і відповідного зменшення оплати за отримання неякісних послуг закладами та установами селища від вказаного підприємства.

Останнє оновлення на Середа, 02 грудня 2015, 14:39
 

Торгівля людьми як глобальна проблема

e-mail Друк PDF

“Торгівля людьми як глобальна проблема” - під такою назвою пройшла зустріч-тренінг керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та працівників закладів і організацій, які працюють із категорією осіб, що перебувають у складних життєвих обставинах з представниками громадської організації “Фундація “Гармонізоване суспільство”, менеджером Проекту “Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні” (впровадження, якого здійснюється за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та уряду Канади) І.Бойко та відповідальною за інформаційну кампанію Проекту А.Мартиненко.

Останнє оновлення на Середа, 02 грудня 2015, 14:34 Детальніше...
 

Новини районного Центру соціальної підтримки для дітей та сімей "Промінь надії"

e-mail Друк PDF

Центр соціальної підтримки для дітей та сімей «Промінь надії» за листопад місяць 2015 року надав допомогу в умовах цілодобового перебування 20 отримувачам послу: 20 дітям та 1 мамі. Із них перебувало:
- у віділенні термінового влаштування – 13 дітей;
- у відділенні Малий груповий будинок – 5 дітей;
- у відділенні матері й дитини – 1 мати з дитиною.
В Службах підтримки сімей Центру, які працюють в трьох громадах району, а саме в с.м.т. Кодрі, с. Грузькому та с. Мар'янівці, протягом місяця фахівці:

Детальніше...
 

Вшанування жертв голодоморів у закладах освіти Макарівщини

e-mail Друк PDF

27 листопада учні та педагоги загальноосвітніх навчальних закладів Макарівського району стали учасниками заходів, присвячених вшануванню жертв голодоморів 1921-22, 1932-33 та 1946-47 років. У закладах освіти відбулися виставки літератури, тематичні лінійки, уроки пам’яті та виховні години, де школярі ознайомилися з історичними фактами про причини голодоморів та кількість їх жертв. Учасники заходів хвилиною мовчання вшанували пам'ять невинно убієнних, а також запалили свічки, що символізувало скорботу по мільйонах загублених життів співвітчизників.

Останнє оновлення на Понеділок, 30 листопада 2015, 14:30
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 23.11.2015 по 27.11.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 23.11.2015 по 27.11.2015 виконано 12 тематичних запитів, що надійшли від громадян і установ. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 6 громадян. В читальному залі відділу працював 1 користувач, якому видавалося в користування 10 справ. Працівникам 3 установ надано консультації з питань архівної справи.

Детальніше...
 

28 листопада — День пам'яті жертв голодоморів

e-mail Друк PDF

В останню суботу листопада вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодоморів 1921-1922 років, 1932-1933 років та 1946-1947 років.
Неоголошена війна проти українського народу — геноцид, назавжди наклав свій безжальний відбиток на всю нашу історію, на національну самосвідомість. Масштаби трагедії важко оцінити. Голодомор 1932-33 років назавжди змінив хід історії українського народу. Він став одним із найважчих випробувань, що випали на нашу долю. Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію.
Схилімо голови і запалімо свічі пам’яті за тими людьми, які загинули голодною смертю, стали жертвами репресій тоталітарного режиму. Хай спочивають з миром загиблі…
Нам, українцям, усьому людству – миру, добробуту і запашного хліба у кожному домі!

Тетяна Семенова,
голова Макарівської
райдержадміністрації

 

В смт Макарів вшанували пам'ять жертв голодоморів

e-mail Друк PDF

21 листопада, на виконання Указу Президента України від 13.11.2015 № 635/2015 “Про заходи у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів”, в смт Макарів відбувся мітинг-реквієм в пам'ять про померлих в голодні роки 1921-22, 1932-33 та 1946-47 жителів населених пунктів району.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 листопада 2015, 15:36 Детальніше...
 

Робоча зустріч з питання очищення р. Здвиж

e-mail Друк PDF

26 листопада голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела робочу зустріч з представниками Київського обласного виробничого управління меліорації і водного господарства (Київський облводгосп) за участю голови Макарівської селищної ради В.Токаря та радника голови Макарівської селищної ради В.Круподері. Метою зустрічі стало обговорення Проекту по очищенню р. Здвиж та внесення окремих змін, зокрема збільшення глибини русла з 1 м. 80 см. до 3 м.
До кінця 2015 року заплановане очищення дна річки до 600 м. Загалом проект розрахований до 2017 року, вартість якого складає 14 млн. грн.

Останнє оновлення на Понеділок, 30 листопада 2015, 08:52
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.