В райдержадміністрації пройшла щотижнева апаратна нарада

e-mail Друк PDF

24 листопада тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів апаратну нараду з керівниками установ і організацій району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо визначення проблем та напрямків діяльності, зокрема: епідеміологічної ситуації в районі та роботи санітарно-епідеміологічної служби з суб'єктами підприємницької діяльності, проведення профілактичної роботи з метою уникнення захворюваності свиней в господарствах району на африканську чуму, надання субсидій та відшкодувань за комунальні послуги споживачам, виплата соціальної допомоги громадянам,

Останнє оновлення на Вівторок, 25 листопада 2014, 14:26 Детальніше...
 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Сьогодні у рубриці розглянемо питання правового визначення суб’єктів отримання одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) військовослужбовця. Зокрема, розглянемо статус внутрішньо переміщених осіб. Оскільки, 22 листопада 2014 року набрав чинності Закон України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

1. Суб'єкти отримання одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) військовослужбовця.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 листопада 2014, 09:16 Детальніше...
 

«Над білим янголом скорботи незгасний духу смолоскип»

e-mail Друк PDF

Година пам’яті  до 81-річниці Голодомору в Україні

Голод... Чи може бути щось страшніше? Голод, який доводить до відчаю.
Голод, який не тільки знищує фізично, а й спустошує душу, вигризає всю людяність із середини, доводить до божевілля.

Останнє оновлення на Понеділок, 24 листопада 2014, 12:52 Детальніше...
 

У навчальних закладах Макарівського району відбулися заходи приурочені 81- річниці пам’яті жертв Голодомору та Дню Гідності і Свободи

e-mail Друк PDF

21 листопада у всіх навчальних закладах Макарівського району відбулися поминальні заходи, приурочені 81- річниці  пам’яті жертв Голодомору та Дню Гідності і Свободи.
В Ніжиловицькому НВО, Новосілківькій ЗОШ І – ІІІ ступенів та Бишівській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулися відкриті виховні заходи «Україна пам’ятає! Світ визнає!». Учні навчальних закладів ознайомились з трагічним минулим нашого народу, згадали жахливі сторінки історії України.

Останнє оновлення на Понеділок, 24 листопада 2014, 11:06 Детальніше...
 

На засіданні постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглядалося питання недопущення занесення африканської чуми свиней на територію району

e-mail Друк PDF

Нещодавно пройшло засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питання недопущення занесення африканської чуми свиней на територію району. Засідання провів тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Юрій Забела за участю завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Павла Кунакова, членів комісії та запрошених.

Детальніше...
 

22 листопада — День пам'яті жертв голодоморів

e-mail Друк PDF

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932 – 1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни.
В передостанню суботу листопада вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору 1932-33 років. У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу, вчинений комуністичним режимом. Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою. Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію.
Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні. І наш святий обов’язок закарбувати в серцях пам’ять про невинно убієнних. Хай найвищим пам’ятником мільйонам жертв України буде світлий храм нашої душі, сповненої скорботи та молитвою за їх упокоєння!

Тимчасово виконуючий обов'язки голови
Макарівської райдержадміністрації                                           Юрій Забела

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:39
 

До Дня пам'яті жертв голодоморів

e-mail Друк PDF

«Голодомор є класичним прикладом радянського геноциду, найдовшого й наймасштабнішого експерименту з русифікації, а саме — винищення української нації» - такими словами охарактеризував події 1932-1934 років на Україні американський та польський юрист, автор терміну «геноцид» Рафаель Лемкін.
Голодомор 1932-1933 років був найстрашнішим і найжахливішим в порівнянні з післявоєнними роками по завершенню Першої та Другої світових війн. Понад 4-ри мільйони людей пішло в небуття.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:55 Детальніше...
 

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи України

e-mail Друк PDF

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, 13 листопада за № 872 Президент України підписав Указ “Про День Гідності та Свободи України”, за яким 21 листопада щорічно в Україні відзначатиметься День Гідності та Свободи.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:55 Детальніше...
 

Всесвітній день дитини в закладах освіти Макарівщини

e-mail Друк PDF

20 листопада в усьому світі відзначається Всесвітній день дитини (Universal Children’s Day). Це свято було засновано Генеральною Асамблеєю ООН у 1954 році як день світового братерства і взаємопорозуміння дітей і присвячений діяльності, спрямованій на забезпечення благополуччя дітей у всьому світі. 
Цього ж дня у навчальних закладах Макарівського району проведено заходи з нагоди його відзначення. Зокрема, на базі Макарівського НВК «загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія» відбулася  відкрита  виховна  година  під назвою «Про право з гумором», де  діти у цікавій та доступній формі ознайомилися зі своїми правами та обов’язками.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:54 Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 21 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулися п’ять осіб.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.