Відділ адміністративних та дозвільних процедур Макарівської районної державної адміністрації інформує

e-mail Друк PDF

За 6 місяців 2015 року відділом адміністративних та дозвільних процедур Макарівської районної державної адміністрації було опрацьовано 5168 заяв від суб’єктів звернень щодо отримання адміністративних послуг.
Опрацьовано 5156 заяв щодо земельних питань, з них:
державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру – 1315;
виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу – 4;

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 25.06.2015 по 02.07.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 25.06.2015 по 02.07.2015 народилося 7 немовлят з яких 3 дівчинки та 4 хлопчиків. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

01 липня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока спільно з завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації провела особистий прийом громадян, де були розглянуті наступні питання: транспорту та зв’язку (питання розкладу руху транспорту на маршруті «Макарів-Чорногородка», вартість проїзду на маршруті «Макарів-Наливайківка»), аграрної політики та земельних відносин (затвердження технічної документації в адміністративних межах Козичанської сільської ради), житлової політики (видача рішення райвиконкому про надання квартири в 1991 році).

 

Бійці 25 окремого мотопіхотного батальйону “Київська Русь” відзначили волонтерів району

e-mail Друк PDF

Завжди приємно, коли потребуєш допомоги знаходиш відгук не лише в рідних і близьких людей, але й тих, хто не стоїть осторонь вирішення проблем потребуючих. Вже практично півтора роки, майже кожен українець, який є патріотом своєї держави, працює на підтримку своїх захисників, тих хто мужньо: вдень і вночі, в обпікаючу спеку і нестерпний мороз пильнує ворога, не даючи розгорнути йому масштабні дії на території “амфітеатру” під назвою Україна.
А ще приємніше, коли військові, повертаючись додому, в життя, яке здається вже абсолютно іншим, ніж тим, що було до війни, з вдячністю тримаються за хрестик на грудях, чи браслет зв'язаний кимось, на зап'ясті руки, або ніжно пригортають до серця дитячий малюнок, схований у нагрудній кишені форми, дивляться у вічі волонтерам, які змогли доправити на лінію фронту, такі здавалося б дрібні, але такі неймовірно чуттєві речі, які солдати вважають своїми оберегами, тими “клаптиками” тепла і надії, віри і любові.

Останнє оновлення на Вівторок, 30 червня 2015, 07:42 Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 16 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 

Відбулася підсумкова колегія відділу освіти Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

25 червня в залі засідань Макарівської районної державної адміністрації відбулася підсумкова колегія відділу освіти райдержадміністрації, у якій узяли участь начальник відділу освіти Савченко В.М., заступник голови Макарівської районної ради Дрига П.І., голова районної ради профспілки працівників освіти і науки Хохлюк В.Д., спеціалісти відділу освіти, методисти районного методичного кабінету та керівники 32 загальноосвітніх навчальних закладів. Під час засідання було обговорено питання про закінчення 2014/2015 навчального року та проведення державної підсумкової атестації, про стан ведення шкільної документації, про підсумки роботи психологічної служби району впродовж 2014/2015 навчального року, про підготовку закладів освіти до нового 2015/2016 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період, про хід оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів.

Останнє оновлення на Четвер, 25 червня 2015, 14:39
 

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ У ЯКИХ ПРАЦІВНИКІВ ПРИЗВАНО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

e-mail Друк PDF

Відповідно до вимог частин 3 і 4 статті 119 Кодексу законів про працю України працівникові, покликаному на військову службу у зв'язку з мобілізацією, на особливий період, але не більше ніж на один рік, гарантується збереження місця роботи, посади і середнього заробітку.
Постановою від 04.03.2015 р. № 105 Кабінет Міністрів України затвердив Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період ( далі – Порядок).

Останнє оновлення на Четвер, 25 червня 2015, 13:58 Детальніше...
 

Сектор юридичної роботи апарату райдержадміністрації інформує

e-mail Друк PDF

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 18.06.2015 відкрито провадження в адміністративній справі № 810/2557/15 за позовом Голови Макарівської районної державної адміністрації Київської області Стефановського Стефана Георгійовича до Макарівської районної ради Київської області, третя особа: Макарівська районна державна адміністрація Київської області, про визнання протиправним та скасування рішення № 1083-40-VI від 25.05.2015 «Про висловлення недовіри голові Макарівської районної державної адміністрації Київської області Стефановському Стефану Георгійовичу».

Ухвала про відкриття провадження в адміністративній справі від 18 червня 2015 року №810/2557/15

Ухвала про закінчення підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду (справа від 18 червня 2015 року № 810/2557/15)

Останнє оновлення на Четвер, 25 червня 2015, 10:16
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 18.06.2015 по 25.06.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 18.06.2015 по 25.06.2015 народилося 10 немовлят з яких 5 дівчаток та 5 хлопчиків. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Проведено співбесіди з директорами навчальних закладів Макарівського району

e-mail Друк PDF

Протягом 22-24 червня начальник відділу освіти Макарівської райдержадміністрації Савченко В.М. спільно зі спеціалістами відділу освіти та методистами районного методичного кабінету провела співбесіди з керівниками загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів району.

Останнє оновлення на Середа, 24 червня 2015, 14:21 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.