Проведено семінар-практикум для заступників директорів шкіл Макарівщини

e-mail Друк PDF

25 листопада на базі Макарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» відбувся семінар-практикум для заступників директорів шкіл Макарівського району з навчально-виховної роботи з теми: «Науково-методичне забезпечення освітніх округів».
Семінар відкрила начальник відділу освіти райдержадміністрації Савченко В.М. Завідуюча районним методичним кабінетом Матейчук О.В. висвітила мету та завдання заходу.

Останнє оновлення на Середа, 26 листопада 2014, 16:53 Детальніше...
 

Звіт заступника голови Київської облдержадміністрації, керівника Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Дмитра Христюка за період з 15 по 25 листопада

e-mail Друк PDF

Дорогі друзі!

Приємно зазначити, що завдяки спільним зусиллям Обласного, районних та міських штабів допомоги, за підтримки благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини», громадської організації «Надійний тил», волонтерів, небайдужих мешканців області, робота зі збору та надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, військовослужбовцям, які проходять підготовку у військових частинах області, проводиться постійно.

Останнє оновлення на Середа, 26 листопада 2014, 16:17 Детальніше...
 

Направлено гуманітарну допомогу військовим

e-mail Друк PDF

Вихідними голова громадської організації “Майдан Макарівщини” Тетяна Кривенко спільно зі своїм заступником Галиною Богаченко сформували гуманітарний вантаж, який був зібраний громадою Забуянської сільської ради  та учнями Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”, і особисто супроводжуючи, доставили його до військової частини с. Старе Бориспільського району, де також перебуває на навчанні доброволець з с. Червона Слобода Сергій Клементьєв.

Останнє оновлення на Середа, 26 листопада 2014, 09:03 Детальніше...
 

В райдержадміністрації пройшла щотижнева апаратна нарада

e-mail Друк PDF

24 листопада тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів апаратну нараду з керівниками установ і організацій району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо визначення проблем та напрямків діяльності, зокрема: епідеміологічної ситуації в районі та роботи санітарно-епідеміологічної служби з суб'єктами підприємницької діяльності, проведення профілактичної роботи з метою уникнення захворюваності свиней в господарствах району на африканську чуму, надання субсидій та відшкодувань за комунальні послуги споживачам, виплата соціальної допомоги громадянам,

Останнє оновлення на Вівторок, 25 листопада 2014, 14:26 Детальніше...
 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Сьогодні у рубриці розглянемо питання правового визначення суб’єктів отримання одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) військовослужбовця. Зокрема, розглянемо статус внутрішньо переміщених осіб. Оскільки, 22 листопада 2014 року набрав чинності Закон України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

1. Суб'єкти отримання одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) військовослужбовця.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 листопада 2014, 09:16 Детальніше...
 

«Над білим янголом скорботи незгасний духу смолоскип»

e-mail Друк PDF

Година пам’яті  до 81-річниці Голодомору в Україні

Голод... Чи може бути щось страшніше? Голод, який доводить до відчаю.
Голод, який не тільки знищує фізично, а й спустошує душу, вигризає всю людяність із середини, доводить до божевілля.

Останнє оновлення на Понеділок, 24 листопада 2014, 12:52 Детальніше...
 

У навчальних закладах Макарівського району відбулися заходи приурочені 81- річниці пам’яті жертв Голодомору та Дню Гідності і Свободи

e-mail Друк PDF

21 листопада у всіх навчальних закладах Макарівського району відбулися поминальні заходи, приурочені 81- річниці  пам’яті жертв Голодомору та Дню Гідності і Свободи.
В Ніжиловицькому НВО, Новосілківькій ЗОШ І – ІІІ ступенів та Бишівській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулися відкриті виховні заходи «Україна пам’ятає! Світ визнає!». Учні навчальних закладів ознайомились з трагічним минулим нашого народу, згадали жахливі сторінки історії України.

Останнє оновлення на Понеділок, 24 листопада 2014, 11:06 Детальніше...
 

На засіданні постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглядалося питання недопущення занесення африканської чуми свиней на територію району

e-mail Друк PDF

Нещодавно пройшло засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питання недопущення занесення африканської чуми свиней на територію району. Засідання провів тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Юрій Забела за участю завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Павла Кунакова, членів комісії та запрошених.

Детальніше...
 

22 листопада — День пам'яті жертв голодоморів

e-mail Друк PDF

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932 – 1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни.
В передостанню суботу листопада вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору 1932-33 років. У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу, вчинений комуністичним режимом. Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою. Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію.
Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні. І наш святий обов’язок закарбувати в серцях пам’ять про невинно убієнних. Хай найвищим пам’ятником мільйонам жертв України буде світлий храм нашої душі, сповненої скорботи та молитвою за їх упокоєння!

Тимчасово виконуючий обов'язки голови
Макарівської райдержадміністрації                                           Юрій Забела

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:39
 

До Дня пам'яті жертв голодоморів

e-mail Друк PDF

«Голодомор є класичним прикладом радянського геноциду, найдовшого й наймасштабнішого експерименту з русифікації, а саме — винищення української нації» - такими словами охарактеризував події 1932-1934 років на Україні американський та польський юрист, автор терміну «геноцид» Рафаель Лемкін.
Голодомор 1932-1933 років був найстрашнішим і найжахливішим в порівнянні з післявоєнними роками по завершенню Першої та Другої світових війн. Понад 4-ри мільйони людей пішло в небуття.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 листопада 2014, 15:55 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.