Об’їзд навчальних закладів Макарівського району

e-mail Друк PDF

27 листопада працівники відділу освіти Макарівської райдержадміністрації на чолі з начальником відділу Савченко В.М. здійснили об’їзд навчальних закладів району, під час якого відвідали Бишівську, Копилівську, Лишнянську, Мотижинську, Пашківську загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, Фасівську ЗОШ І-ІІ ступенів та Ясногородське НВО «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок». Також члени робочої групи відвідали центр соціально-психологічної реабілітації дітей у селі Копилів.
Метою поїздки було: надання допомоги закладам освіти, виявлення проблемних питань у роботі педагогічних колективів, роз’яснення нормативно-правових документів щодо організації навчально-виховного процесу в навчальних закладах, національно-патріотичного виховання підростаючого покоління та ін.

Останнє оновлення на Понеділок, 01 грудня 2014, 14:25
 

«Кожна дитина - талановита»

e-mail Друк PDF

Тиждень початкової школи у Бишівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів був завершений святом «Кожна дитина - талановита» яке було проведено засіданням клубу «Берегиня».
Це було справжнє свято як для  дітей, так і їх батьків. Атмосфера  радості, насолоди від творчості школярів панувала на протязі заходу.
Чарівні пісні, запальні танці, смішинки вражали присутніх.
Вчителі ще раз переконалися у достовірності слів К.Д. Ушинського , що учень – «… це не посуд, який потрібно наповнити, а факел, який необхідно запалити».

Останнє оновлення на Понеділок, 01 грудня 2014, 14:23
 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації, керівник Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Дмитро Христюк дає юридичні консультації з приводу обліку внутрішньо переміщених осіб, а також щодо надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

1. Надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Останнє оновлення на Понеділок, 01 грудня 2014, 11:18 Детальніше...
 

«Діти Макарівщини – воїнам АТО»

e-mail Друк PDF

За ініціативи відділу освіти Макарівської районної державної адміністрації з вересня по жовтень місяць  2014 р. була проведена  акція серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Діти Макарівщини – воїнам АТО». До акції долучились не тільки учні, а також батьківські та педагогічні колективи.
25 листопада волонтерами району в зону АТО, для наших військовослужбовців,  було передано теплі речі, придбані за зібрані кошти, а також дитячі малюнки з віршами та побажаннями.
Наші земляки в зоні АТО з нетерпінням чекали волонтерів на бойових позиціях. Вони щиро дякували дітям та всім небайдужим, які підтримують та допомагають їм у цей нелегкий час.
Теплий одяг буде зігрівати їх тіла, а малюнки дітей – їх душі.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 листопада 2014, 14:49
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 21 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулися дві особи.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 21.11.2014 по 28.11.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 21.11.2014 по 28.11.2014 народилося 1 немовля з яких 1 дівчинка. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Засідання колегії

e-mail Друк PDF

27 листопада тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів засідання колегії райдержадміністрації з розгляду питань стану погашення заборгованості виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях району, ходу виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Макарівського району Київської області за 9 місяців 2014 року, підсумків літнього відпочинку дітей Макарівського району у 2014 році,  стану   детінізації зайнятості та залучення до сплати єдиного соціального внеску підприємств, виробничі потужності яких знаходяться на території району.

Останнє оновлення на Понеділок, 01 грудня 2014, 09:41 Детальніше...
 

Відбувся обласний семінар - практикум для вчителів-логопедів

e-mail Друк PDF

26 листопада на базі Макарівського центру розвитку дитини «Пролісок» відбувся обласний семінар - практикум для вчителів-логопедів логопедичних пунктів та дошкільних навчальних закладів, вчителів-логопедів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів «Використання кінезіологічних технологій для розвитку мовлення дітей дошкільного віку».

Останнє оновлення на Четвер, 27 листопада 2014, 16:51 Детальніше...
 

Тимчасово виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

26 листопада тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом громадян, на якому були розглянуті наступні питання: аграрної політики та земельних відносин (спірне землекористування земельною ділянкою в с. Комарівка, винесення земельної ділянки в натуру на місцевості в межах с. Копилів, приватизації земельних часток (паїв)) в адміністративних межах Пашківської сільської ради), житлові питання (надання житлового приміщення).

Останнє оновлення на Середа, 26 листопада 2014, 16:57
 

Народознавче музичне свято «Гарбузові іменини»

e-mail Друк PDF

25 листопада у святковому та затишному актовому залі Маковищанського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Макарівського району учні, батьки та вчителі відсвяткували Гарбузові іменини.
Як ведеться в Україні, на іменинах співали учасники опери "Ходить Гарбуз по городу", танцював хореографічний ансамбль "Феєрія" та, звичайно, пригощалися стравами з гарбуза, які з любов'ю приготували батьки учнів та вчителі навчально-виховного об’єднання.

Останнє оновлення на Середа, 26 листопада 2014, 16:55 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.