Сьогодні Купайло, а завтра Івана…

e-mail Друк PDF

Традицією стало святкування Івана Купала в районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії». Цьогоріч свято випало на період, коли старші діти відпочивали в санаторії, тому святкували його дітки з відділення термінового влаштування та сім’ї з відділення профілактичної роботи. Захід видався веселим і цікавим.

Останнє оновлення на Вівторок, 07 липня 2015, 10:02 Детальніше...
 

Відбулося засідання комісії з питань призначення житлових субсидій

e-mail Друк PDF

15 червня відбулося засідання комісії з питань призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та пільг при райдержадміністрації. На комісію виносились такі питання:
1. про надання пільг категоріям громадян за місцем фактичного проживання;
2. про призначення державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї працездатних осіб, які не працюють;
3. про призначення державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї конкретних обставин;
4. про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги непрацездатним особам, які проживають самі на понаднормову  площу житла ( + 5, +10, +15 та +20 м.кв).
5. про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги при наявності конкретних обставин що склалися в сім’ї.

Детальніше...
 

Засідання ради районної територіальної оборони

e-mail Друк PDF

03 липня відбулося засідання штабу територіальної оборони Макарівського району, яке провела керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока за участю заступника голови Макарівської районної ради П.Дриги.
Першим питанням порядку денного було підведення підсумків 5-ї черги часткової мобілізації та готовність району до 6-ї черги часткової мобілізації, з якого доповів заступник військового комісара Макарівського районного військового комісаріату Ю.Оберемчук.

Останнє оновлення на Понеділок, 06 липня 2015, 09:24 Детальніше...
 

Зустріч із заступником голови Київської облдержадміністрації О.Корбаном

e-mail Друк PDF

03 липня, на виконання доручення голови Київської облдержадміністрації, до Макарівської райдержадміністрації з робочим візитом завітав заступник голови Київської облдержадміністрації О.Корбан спільно із виконуючою обов'язки департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації В.Роговою. Метою візиту стали питання реорганізації освітньої галузі району та надання якісних освітніх послуг, стану та шляхів наповнення районного бюджету, підготовка закладів соціального призначення до осінньо-зимового періоду, зокрема використання альтернативних видів палива. До обговорення долучилися начальник відділу освіти Макарівської райдержадміністрації В.Савченко, представники депутатського корпусу району, управління фінансів райдержадміністрації, головний лікар КЗ “Первинної медико-санітарної допомоги Макарівського району Київської області” С.Соломенко, головний лікар Макарівської центральної районної лікарні П.Сидоренко.

 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 30.06.2015 по 03.07.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 30.06.2015 по 03.07.2015 виконано 28 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 6 – соціально-правового характеру, 22 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 13 громадян. Працівнику 1 установи надано консультацію з питань архівної справи. Складено довідку про результати комплексного перевіряння діловодства, роботи ЕК та архівного підрозділу управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації, проведеного 23.06.2015. Складено та подано в Державний архів Київської області План-звіт роботи архівного відділу за ІІ квартал 2015 року (форма 110) та Звіт про виконання плану розвитку архівної справи за ІІ квартал 2015 року (форма 201).

 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 16 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 

Центр соціальної підтримки для дітей та сімей «Промінь надії» інформує

e-mail Друк PDF

Центр соціальної підтримки для дітей та сімей «Промінь надії» за червень місяць 2015 року надав допомогу в умовах цілодобового перебування 31 особі.
Із них:
-Віділення термінового влаштування – 17 дітей
-Відділення Малий груповий будинок – 8 дітей
-Відділення профілактичної роботи - 6 осіб, 3 матерів та 3 дітей з цілодобовим перебуванням

Детальніше...
 

Зустріч з народним депутатом України Р.Сольваром

e-mail Друк PDF

29 червня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулася  зустріч членів президії районної ради та інших депутатів Макарівської районної ради, представників активних громадських організацій району з народним депутатом України по виборчому округу № 91, до якого входить Макарівський район, Р.Сольваром, щодо кризи у виконавчій владі району, яка склалася у зв'язку із ситуацією відносно призначення - звільнення голови райдержадміністрації, а також подання новопризначеним головою Макарівської райдержадміністрації С.Стефановським позову до Макарівської районної ради про визнання протиправним та скасування рішення № 1083-40-VІ від 25.05.2015 “Про висловлення недовіри голові Макарівської районної державної адміністрації Київської області Стефановському Стефану Георгійовичу”.

Детальніше...
 

Освячення храму священномученика Климента Римського в селі Лишня

e-mail Друк PDF

28 червня в святковий День Конституції України Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви звершив чин освячення храму священномученика Климента Римського в селі Лишня Бишівського благочиння Макарівського вікаріатства, де очолив Божественну літургію.
Його Блаженству співслужили єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, єпископ Фастівський Даміан, настоятель храму архімандрит Філарет (Єгоров), а також духовенство Київської єпархії.

Останнє оновлення на Четвер, 02 липня 2015, 14:04 Детальніше...
 

День Конституції України

e-mail Друк PDF

28 червня 1996 року Верховна Рада прийняла Конституцію України. Цим актом було закріплено правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність.
Конституція України – це ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.
Наш Основний Закон покликаний забезпечити розвиток України як цивілізованої держави, мета якої – високий рівень добробуту кожної сім’ї, кожної людини.
З метою розкриття цінності Основного Закону України , як нормативно-правового акта вищої юридичної сили у Макарівській центральній районній бібліотеці  для молоді було проведено вікторину «Конституція-основний закон держави» та організовано виставку-перегляд «До Конституції - з повагою, до влади - з надією».

Останнє оновлення на Четвер, 02 липня 2015, 13:54
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.