Літературна година “Шевченківська криниця”

e-mail Друк PDF

У ході Шевченківських днів в районі проводяться різноманітні тематичні заходи за участю учнів навчальних закладів, одним із таких заходів стала літературна година “Шевченківська криниця”, проведена 11 березня в районній бібліотеці для дітей, до участі в якій долучилися учні Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — природничо-математичний ліцей”.

Останнє оновлення на Середа, 11 березня 2015, 15:58 Детальніше...
 

Управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації інформує про виконану роботу за період з 01.11.2014 року по 01.03.2015 року

e-mail Друк PDF

Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин
Забезпечено щотижневий та щомісячний моніторинг стану виплати заробітної плати в районі. Станом на 01.02.2015 року заборгованість з виплати заробітної плати у економічно активних підприємствах району відсутня. Дані моніторингу щочетверга передаються до департаменту  соціального захисту населення облдержадміністрації.

Детальніше...
 

Макарівський РВ ГУ МВС інформує

e-mail Друк PDF

Протягом поточного 2015 року до Макарівського РВ ГУМВС України в Київській області надійшло понад 900 заяв і повідомлень громадян  про кримінальні правопорушення та інші події, з яких 153 – з ознаками кримінальних правопорушень.
У середньому протягом доби до чергової частини надходить понад 15 заяв і повідомлень про діяння з ознаками кримінальних правопорушень.
Кожні 5 діб надходить повідомлення про понад 10 крадіжок з приватних будинків чи з дачних будинків.

Детальніше...
 

Звіт про роботу Центру допомоги військовослужбовцям За січень та лютий 2015 року

e-mail Друк PDF

Наші військовослужбовці-земляки гідно та стійко переносять усі труднощі військової служби, але всі ми знаємо, в яких складних обставинах вони знаходяться. Допомога їм потрібна різна — моральна та матеріальна.
Значну підтримку військовослужбовцям надають громадяни району. Так Олександр Омельченко з Макарова передав для бійців АТО автомобіль марки «Москвич», буржуйку, аптечку для автомобіля, пристрої для сушіння взуття. Фермер Наталя Бах із Забуяння надала тканину для маскувальних костюмів та матеріал, з якого сім»я Тимошенків із Забуяння пошила 47 теплих чохлів для берців. ТОВ «Атрибут» та школярі з Копилова сплели 8 маскувальних сіток розміром 3х8 метрів. Михайло та Оксана Головченки з Макарова пошили 9 хутряних жилетів для учасників АТО. Церковна громада с. Гавронщина закупила для учасників АТО необхідні товари – берці, устілки, білизну, шкарпетки, чай, каву, шоколад, печиво. Мешканці села Мостище передали 3000 грн., церковна громада с. Лишня зібрала 5200 грн. на потреби військовослужбовцям. За ці кошти придбано каски, наколінники, форму.

Детальніше...
 

Захід до 201-річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка

e-mail Друк PDF

Свою Україну любіть.
Любіть її… во врем'я люте,
В остатню, тяжкую мінуту
За неї Господа моліть.

Тарас Шевченко

«Огненне слово його наскрізь проймало серце не тільки тих, кому близьке було народне горе, а й тих, кому й байдуже було до того.
Всі дивувалися красі та силі тієї простої мови, якою Шевченко виливав свої вірші.
Увесь світ став прислухатися до його мови, а на Вкраїні вірші приймали як благовісне, пророче слово» - такими рядками охарактеризував вагомість творчості та самої постаті Тараса Шевченка український письменник Панас Мирний.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 березня 2015, 15:50 Детальніше...
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

10 березня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна провів розширену апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та сільськими, селищними головами.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 березня 2015, 16:30 Детальніше...
 

Жінки Макарівщини отримали вітання до свята весни і краси — Міжнародного дня прав жінок і миру

e-mail Друк PDF

Цього річ зима промайнула швидко, не встигли замучити морози, яких практично не було та й сніг радував лише на початку грудня і в першій половині лютого. Так непомітно прийшла й весна, несучи з собою надію, теплий подих та свято, що звеличує постать жінки, її красу, турботу, душевне тепло, силу волі та духу.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 березня 2015, 15:36 Детальніше...
 

Шановні жінки!

e-mail Друк PDF

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.
Жінка виступає берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Без вашої підтримки, розуміння, ініціативності та творчої думки неможливі добрі зміни в нашому житті.
Велике спасибі вам, милі жінки, за материнську ласку і мудрість, ніжність і добре слово. Сердечно бажаю вам, наші дорогі матері, дружини, доньки та сестри, нев’янучої молодості, радості та краси. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть нестрашні будь–які негоди! Щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм! Згоди і благополуччя Вашим родинам!

Тимчасово виконуючий обов'язки голови
Макарівської райдержадміністрації                                               Юрій Забела

 

В Макарівському районному Будинку культури відкрилася виставка «1989. Кінець системи» за підтримки Польського інституту в м. Києві

e-mail Друк PDF

05 березня в Макарівському районному Будинку культури пройшло відкриття виставки «1989. Кінець системи», яку підготував польський осередок «Карта» з Варшави за ініціативи спілки поляків Київської області та м. Києва та за підтримки Польського інституту в м. Києві, управління культури, національностей на релігій Київської облдержадміністрації та Макарівської селищної ради.

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 березня 2015, 12:53 Детальніше...
 

Відбувся проблемний семінар «Роль опорного закладу в розширенні мережі інклюзивної освіти»

e-mail Друк PDF

05 березня на базі Макарівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» відбувся проблемний семінар з теми «Роль опорного закладу в розширенні мережі інклюзивної освіти». У роботі семінару взяли участь начальник відділу освіти Макарівської райдержадміністрації Савченко В.М., завідуюча районним методичним кабінетом Матейчук О.В., завідуюча районною психолого-медико-педагогічною консультацією Прокопенко В.Г. і керівники загальноосвітніх навчальних закладів. Про стан запровадження інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах району розповіла начальник відділу освіти Савченко В.М.

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 березня 2015, 12:40 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.