Микола Швидкий провів прийом громадян

e-mail Друк PDF

10 вересня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів особистий прийом громадян за участю завідувача сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузи з розгляду наступних питань: комунального господарства (затоплення квартири в с. Копилів), транспорту і зв'язку (підвищення вартості проїзду по маршруту: с. Андріївка — смт Макарів, смт Кодра — смт Макарів — м. Київ), аграрної політики та земельних відносин (приватизації земельної частки (паю) в адміністративних межах Пашківської, Наливайківської, Гружчанської сільських рад) та питання дотримання законності і охорони правопорядку, зокрема скарги на погрози жителя с. Копилів Макарівського району). На всі порушені питання були надані грунтовні відповіді.

Останнє оновлення на Середа, 10 вересня 2014, 15:25
 

АРХІВНИЙ ВІДДІЛ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ

e-mail Друк PDF

9 вересня начальник архівного відділу Макарівської райдержадміністрації Кравець Ю.В провела планове комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та архівного підрозділу Ситняківської сільської ради. В ході перевіряння секретарю виконавчого комітету Ситняківської сільської ради Скліпіс А.А. була надана методична допомога з питань ведення діловодства, архівної справи та організації роботи експертної комісії сільської ради.

 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

08 вересня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо стану сплати земельного податку, напрямів роботи закладів освіти на 2014-2015 роки та інформування населення стосовно можливого обмеження постачання природного газу.

Останнє оновлення на Вівторок, 09 вересня 2014, 11:44 Детальніше...
 

ПРАВОВА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Заступник голови облдержадміністрації Дмитро Христюк дає юридичні консультації з двох поширених питань, проблематика яких стосується військовослужбовців, призваних під час мобілізації 2014 року.

Як відбувається призначення одноразової грошової допомоги у разі встановлення інвалідності?

Детальніше...
 

Благодійний концерт в підтримку воїнів АТО

e-mail Друк PDF

05 вересня за ініціативи Центру допомоги військовим Макарівського району в районному Будинку культури пройшов благодійний концерт та ярмарка на підтримку військовослужбовців і мобілізованих жителів Макарівського району, які проходять службу в зоні АТО та з метою вшанування пам'яті тих, хто загинув, виконуючи свій громадянських обов'язок. На ярмарці були представлені вироби вихованців Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала з дерева, соломи, ниток, м'яких тканин та інших матеріалів, а також були виставлені на продаж речі людей, що надали їх безкоштовно задля збору благодійних коштів.

Останнє оновлення на Понеділок, 08 вересня 2014, 08:27 Детальніше...
 

На засіданні сесії Макарівської районної ради розглянули питання готовності навчальних закладів до осінньо-зимового періоду

e-mail Друк PDF

05 вересня відбулася чергова сесія Макарівської районної ради VІ скликання Київської області. Одним із важливих питань розгляду стало: готовність загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району до осінньо–зимового періоду 2014/2015 років, яке висвітлила начальник відділу освіти райдержадміністрації, депутат Макарівської районної ради В.Савченко.

Останнє оновлення на Понеділок, 08 вересня 2014, 08:11 Детальніше...
 

Зустріч з добровольцем

e-mail Друк PDF

04 вересня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий спільно з головою Макарівської райдержадміністрації О.Шутуном, головою та заступником ВО ГО “Майдан” Т.Кривенко, Г.Богаченко провели зустріч з добровольцем батальйону “Айдар”, жителем с. Червона Слобода Макарівського району С.Климентьєвим, з метою висловлення своєї підтримки і допомоги всім необхідним, як самому бійцю так і його військовим побратимам з району.
Завдяки активній співпраці з громадою смт Макарів Т.Кривенко та Г.Богаченко зібрали та придбали бійцю всі необхідні на перший час речі: предмети особистої гігієни і змінну білизну, а районним Центром допомоги військовослужбовцям була надана військова амуніція, в тому числі бронежилет.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 вересня 2014, 13:47
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В  стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 29.08.2014 по 05.09.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 29.08.2014 по 05.09.2014 народилося 9 немовлят з них 3 хлопчиків та 6 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Храмували в с. Осикове

e-mail Друк PDF

В останній день літньої пори громада с. Осикове відсвяткувала Храмове свято на честь ікони Божої Матері Всецариця. Зранку в новозбудованому храмі відслужили святкову літургію. До святкування долучилися колективи художньої самодіяльності «Калиновий гай» с.Осикове, «Сік землі» с. Лишня та «Лебедина пісня» с.Мостище, які подарували виконали для присутніх псалми та українські народні пісні.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.