Оздоровлення учасників бойових дій

e-mail Друк PDF

«Для інвалідів війни, учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, статтею 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» передбачено безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням. Для цього необхідно подати до управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації, кабінет № 12 наступні документи:

Детальніше...
 

Як у Бишеві Купало святкували

e-mail Друк PDF

04 липня в с. Бишеві відбулось театралізоване свято «Пущу віночок на воду» до Івана Купала.
На святкування прийшло майже все село. Разом з учасниками художньої самодіяльності Бишівського БК всі присутні веселилися, співали купальських пісень та дивилися гарну виставу про міцне кохання Івана та Галини.

Останнє оновлення на Четвер, 09 липня 2015, 09:02 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 02.07.2015 по 09.07.2015

e-mail Друк PDF

Пологове відділення Макарівської ЦРЛ в період з 02.07.2015 по 22.07.2015 закрите на плановий поточний ремонт.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

08 липня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, у ході якого були порушені питання: аграрної політики та земельних відносин (приватизації земельних часток (паїв) в адміністративних межах Козичанської сільської ради), житлові (надання кімнати в гуртожитку в смт Макарів інваліду ІІ групи), комунального господарства (електропостачання будинку в смт Кодра).

 

Розглядалося питання недопущення поширення захворювання африканської чуми свиней на території Макарівського району

e-mail Друк PDF

07 липня відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Макарівській райдержадміністрації щодо затвердження комплексу заходів з профілактики та недопущення поширення захворювання африканської чуми свиней на території Макарівського району Київській області. Засідання відбулося під головуванням начальника Головного управління ветеринарної медицини в Київській області А.Жука спільно з начальником управління ветеринарної медицини в Макарівському районі, заступником голови комісії О.Гнатюком.

Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 13:51 Детальніше...
 

СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ ІНФОРМУЄ !!!

e-mail Друк PDF

На території Київщини очікується 5-й рівень пожежної небезпеки. Значне підвищення температури повітря загрожує не тільки виникненню надзвичайних ситуацій, а й стає загрозою здоров’ю людини. Надмірне перебування без головного убору під палючим сонцем небезпечне. Це може привести до теплового виснаження або теплового (сонячного) удару. Тепловий удар - стан, що загрожує життю - настає, коли системи, що регулюють теплообмін, не можуть адекватно функціонувати. Основні ознаки: різке підвищення температури тіла до 40 градусів, шкірні покриви стають гарячими, сухими, червоними, слабкість, нудота; підвищується частота дихання, затемнення свідомості, загальмованість, пульс стає сильним і нерівним. В цьому випадку слід перемістити потерпілого в прохолодне, затемнене місце; роздягнути його і постійно протирати тіло губкою (рушником), змоченою в холодній воді, поки температура тіла не стане безпечною (36 - 37 градусів).

ПЕРША ДОПОМОГА ПРИ СОНЯЧНОМУ ТА ТЕПЛОВОМУ УДАРІ

Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 08:20 Детальніше...
 

Купальське свято у Макарові

e-mail Друк PDF

Свято Івана Купала народилося ще в давнину. З тих пір, напередодні Івана Купала наші пращури  лагодили паркани, фарбували вікна, білили хати, вимітали сміття, викидали з хати та палили старі речі, шили нове вбирання - очищали своє життя від старого, непотрібного, готувалися до великого свята, яке проводилося напередодні збирання урожаю. Кожен рік у цей день пісні лунають навкруги, танцюють парубки, дівчата збирають квіти запашні і у віночки їх сплітають. Так і цього року  6 липня у Макарові на площі біля районного Будинку культури відбулось Купальське свято. 

Детальніше...
 

Нарада з головами сільських, селищних рад

e-mail Друк PDF

07 липня голова Макарівської райдержадміністрації С.Стефановський провів нараду з головами сільських, селищних рад району, метою якої було визначення проблем громад населених пунктів району та шляхи їхнього вирішення.
Окремим блоком питань стали запобігання розповсюдження захворювання африканської чуми свиней в господарствах та лісових угіддях району, у зв'язку з виявленням захворювання на африканську чуму свиней в одному з домашніх господарств Іванківського району та дикого вепра в с. Білки Житомирської області, з якою межує Макарівський район, про що поінформувала керівник апарату райдержадміністрації О.Фока та порівняльна характеристика використання природного газу і альтернативних видів палива, яку висвітлила завідувач сектору інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашева.

 

Делегація від району взяла участь у святкуванні 615-річчя м. Воложин Республіки Білорусь

e-mail Друк PDF

З 03 по 05 липня делегація від Макарівського району у складі представників органів виконавчої влади району та органів місцевого самоврядування, на запрошення білоруських побратимів, взяли участь у святкуванні 615 — річчя м. Воложин Республіки Білорусь.
Впродовж двох святкових днів делегати від району побували на церемонії відкриття пам'ятника воїнам-афганцям, святковому концерті, з нагоди ювілейної дати  м. Воложин, відвідали столицю Білорусії м. Мінськ з екскурсійною програмою по місту, ознайомилися з експозиціями музею Великої Вітчизняної війни та історичного комплексу “Лінія Сталіна”.

 

Пройшов II етап змагань у Київській області Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців

e-mail Друк PDF

04 липня у с. Хотів Києво-Святошинського району пройшов II етап змагань у Київській області Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців. Основним завданням спартакіади було залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя. Змагання проходили з п'яти видів спорту: міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок.

Останнє оновлення на Вівторок, 07 липня 2015, 14:20 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.