До Дня незалежності України

e-mail Друк PDF

Вихованців та керівників Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала запрошено на 6-й Всеукраїнський фестиваль "Українські передзвони”, який відбудеться 22 серпня у Київській Центральній бібліотеці ім.Т.Г.Шевченка для дітей. Захід присвячений до Дня незалежності України. Як пише в анонсі організатор фестивалю відома поетеса Тетяна Яровіцина:

Останнє оновлення на Середа, 19 серпня 2015, 11:25 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 10.08.2015 по 14.08.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 10.08.2015 по 14.08.2015 виконано 39 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 3 – соціально-правового характеру, 36 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 4 громадян. Працівнику 1 установи надано консультацію з питань архівної справи. Експертною комісією відділу схвалено описи справ постійного зберігання, з особового складу, акти про вилучення для знищення документів, про нестачу архівних справ (документів) Макарівської селищної та Соснівської сільської рад. На зберігання прийнято 9 справ постійного зберігання Ясногородської сільської ради за 2014 рік.

 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

12 серпня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, де були порушені наступні питання: комунального господарства (відсутність холодного водопостачання в с. Великий Карашин), соціального захисту (призначення субсидії), аграрної політики і земельних відносин (отримання земельної ділянки по спадщині в адміністративних межах Яблунівської сільської ради) та питання перейменування вул. Чапаєва в с. Осиково.

Останнє оновлення на Четвер, 13 серпня 2015, 14:36
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 06.08.2015 по 13.08.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 06.08.2015 по 13.08.2015 народилося 11 немовлят з яких 5 дівчаток та 6 хлопчиків. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Право на отримання житла учасниками АТО

e-mail Друк PDF

На підставі пункту 14 статті 12 закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, учасникам бойових дій  надаються пільги, зокрема, першочергове забезпечення жилою площею осіб, які потребують поліпшення житлових умов, та першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва, першочерговий ремонт жилих  будинків  і квартир цих осіб та забезпечення їх паливом.
Розмір житлової площі, на яку мають право учасники АТО та члени їх сімей (дружина, неповнолітні діти, особи, які спільно проживають та пов'язані спільним побутом), складає 13,65 кв.м.
Учасники АТО можуть претендувати на отримання житла за наявності наступних підстав:

Останнє оновлення на Середа, 12 серпня 2015, 14:23 Детальніше...
 

ПАМ‘ЯТКА ОТРИМАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ЗА СПРОЩЕННИМИ УМОВАМИ

e-mail Друк PDF

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 28 лютого 2015 року № 106 та внесено зміни до діючої постанови від 21.10.1995 № 848, відповідно до яких запроваджуються спрощені умови отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, зокрема:

  • подача лише двох документів - заяви та декларації
  • скорочена форма заяви та декларації (лише одна сторінка кожна)
  • термін дії субсидії - 12 місяців, а не опалювальний сезон
  • автоматичне подовження нарахування субсидій на наступний рік
  • можливість надіслати документи поштою

Знято наступні обмеження при оформленні субсидії:

Останнє оновлення на Середа, 12 серпня 2015, 11:28 Детальніше...
 

Вогнеборці продовжують гасити сміттєзвалище в с. Наливайківка

e-mail Друк PDF

Цьогоріч природа нам зробила подарунок у вигляді спекотного літа — це звісно ж приємно, коли є можливість побувати у відпустці, поніжитися в морі, річці чи озері, нагрітися досхочу під сонячним промінням, головне з розумом, щоб не отримати тепловий чи сонячний удар або опіків чи зневоднення організму.
Проте для флори та фауни — це є аби який небезпечний період, оскільки, опадів Київщина практично не бачила, а Макарівський район, взагалі відзначився. Трав'яний настил сухий, спраглі дерева і рослини, рівень води по деяких населених пунктах в криницях впав до мінімальної позначки, а в деяких криниці “не бачили” води вже декілька місяців. Русло головної артерії району — річки Здвиж практично пересохло, тільки окремі потічки курсують повз каміння та очерет.

Детальніше...
 

Верховна Рада прийняла закон про місцеві вибори

e-mail Друк PDF

За відповідне рішення проголосували 257 народних депутатів.
Згідно із законом, вибори на окупованих територіях Донбасу та в Криму у зв’язку із агресією РФ 25 жовтня проводитися не будуть.
За словами Князевича, вибори на цих територіях "не проводяться у зв’язку зі здійсненням Росією тимчасової окупації та збройної агресії проти України та неможливістю забезпечення дотримання стандартів проведення виборів Організацією з безпеки та співробітництва в Європі".

Останнє оновлення на Вівторок, 11 серпня 2015, 09:25 Детальніше...
 

Макарівська райдержадміністрація приєдналася до соціальної мережі Facebook

e-mail Друк PDF

Від сьогодні кожен користувач соціальної мережі Facebook має можливість долучитися до сторінки Макарівської райдержадміністрації і бути поінформованим про найважливіші події району та новини структурних підрозділів Макарівської райдержадміністрації, а також коментувати, залишати повідомлення та запитання, відповідно до тематики висвітлених новин.

Останнє оновлення на Вівторок, 11 серпня 2015, 08:39
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.