Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний  тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В  стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 17 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Скажімо самі собі: « Я толерантна особистість…

e-mail Друк PDF

Погодьтеся, що досить важливо толерантно ставитися до поглядів, переконань, думок, традицій інших людей. 22 жовтня у Комунальному вищому навчальному закладі «Макарівське медичне училище» завідувач сектору з питань молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Р. Ткачук, спільно зі студентами провели День толерантності  «Ми - різні, ми - рівні!».
За результатами конкурсу були обрані кращі тематично-інформаційні стенди «Що таке толерантність?» та  «Ознаки толерантної людини».  

Детальніше...
 

Форум “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ”

e-mail Друк PDF

22 вересня відбувся черговий форум “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — ІІІ”, за участю переможців по Макарівському району - проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — третя фаза” (ПРООН): Макарівська селищна рада, в особі громадської організації “Діділія”, Липівська сільська рада — громадська організація “Мирок”, Великокарашинська сільська рада — громадська організація “Розквітай наше рідне село” та Наливайківська сільська рада — громадська організація “Сучасне село”.
На форумі координатор проекту в Київській області С.Василенко, голова Макарівської районної ради О.Шутун та керівники зазначених організацій спільно з сільськими головами, вказаних населених пунктів, обговорили підсумки проведеної роботи по впровадженню Програми “Місцевий розвиток орієнтований на громаду — ІІІ”, зокрема виконання робіт по впровадженню енергозберігаючих технологій, із заміни старих вікон на нові в навчальних закладах сіл Великий Карашин та Липівка, реконструкції котелень Наливайківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та дитячого садка в с. Калинівка.

Детальніше...
 

Презентація книги О.Кавуненка “Анатолій Паламаренко. Страждати, терпіти, любити...”

e-mail Друк PDF

21 жовтня в Макарівському районному Будинку культури відбулася презентація книги О.Кавуненка, присвячена Герою України, народному артисту України, лауреату Національної премії України ім. Т.Шевченка, уродженцю смт Макарів А.Паламаренку, під назвою “Анатолій Паламаренко. Страждати, терпіти, любити...”. Книга містить біографічні повісті “Страждати, терпіти, любити”, яка висвітлює життєвий шлях А.Паламаренка, поема “Словомовець” та відгуки шанувальників Паламаренкової творчості, його рідних, колег про визначний внесок митця в українську культуру.
На презентацію завітали заступник міністра культури України І.Ліховий, заступник голови Київської облдержадміністрації Д.Христюк, автор біографічної повісті О.Кавуненко, заслужений діяч мистецтв України В.Женченко, народний артист України, художній керівник Національної філармонії України В.Лукашов, заслужений працівник культури України В.Біленко, заслужений художник України А.Марчук та інші.

Детальніше...
 

Макарівський район: рятувальники відкачали воду з підвального приміщення багатоповерхового житлового будинку

e-mail Друк PDF

21 жовтня о 18:45 на пункт зв’язку 32-Державної пожежно-рятувальної частини смт Макарів надійшло повідомлення про можливе підтоплення багатоповерхового житлового будинку внаслідок прориву магістрального трубопроводу.  До місця події терміново був направлений черговий караул 32 – ДПРЧ, який за допомогою переносної мотопомпи відкачав весь об’єм води.

Останнє оновлення на Четвер, 22 жовтня 2015, 18:14
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

21 жовтня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдерждміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, на якому були розглянуті наступні питання: соціального захисту населення (надання фінансової допомоги на лікування онкохворій дитині, призначення субсидії, захисту прав неповнолітніх дітей), аграрної політики та земельних відносин (приватизація земельної частк (паю) в адміністративних межах Гружчанської сільської ради) та питання збереження Гавронщинської ЗОШ І ступеня і створення на її базі Гавронщинського НВО.

 

Сьогодні відзначається 25-та річниця студентської Революції на граніті - першого успішного ненасильницького політичного протесту проти комуністичної влади в Українській РСР

e-mail Друк PDF

Рівно чверть століття тому, 2 жовтня 1990 року, у Києві на майдані Незалежності (тоді – площі Жовтневої революції) студенти розбили наметове містечко й оголосили політичне голодування. Більшість становила молодь із Києва, Львова та Дніпропетровська. На їх підтримку почали страйкувати студенти всіх вищих навчальних закладів Києва, а також учні технікумів, ПТУ і старшокласники. Студентські акції протесту пройшли і в обласних центрах, зокрема Луганську та Львові, утім, вони були не такими масовими.
Учасники голодування висунули політичні вимоги, серед яких відставка Голови Ради Міністрів УРСР Віталія Масола, відмова республіканського керівництва від підписання нового Союзного договору, передача місцевим органам влади майна КПРС і ВЛКСМ на території України, відбування юнаками з України військової служби за межами республіки лише на добровільних засадах, перевибори Верховної Ради УРСР тощо.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 15.10.2015 по 22.10.2015 року

e-mail Друк PDF

1. За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 15.10.2015р. по 22.10.2015р. народилося 4 немовляти з яких 2 дівчинки та 2 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.

Детальніше...
 

У Новосілківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся «круглий стіл»

e-mail Друк PDF

20 жовтня у Новосілківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся «круглий стіл» на тему: «Розвиток громад в Україні шляхом упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади: стан та перспективи реалізації проекту». Участь у заході взяли представники чотирьох проектних шкіл області.sa
З привітальним словом виступили:

Детальніше...
 

Голова Макарівської райдержадміністрації провела нараду

e-mail Друк PDF

20 жовтня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова за участю керівника апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фоки провела робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, зокрема,  управління фінансів, сектору містобудування та архітектури, служби у справах дітей та сім'ї, загального відділу, відділу організаційно-кадрової роботи, сектору роботи зі зверненнями громадян, сектору юридичної роботи райдержадміністрації та начальником управління агропромислового розвитку, а також представником управління Держземагенства у Макарівському районі А.Карбовським та директором районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді О.Радченко.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.