В райдержадміністрації пройшов прийом громадян

e-mail Друк PDF

27 травня голова Макарівської райдержадміністрації С.Стефановський спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом громадян, де були розглянуті наступні питання: транспорту та зв'язку (пільгове перевезення пасажирів по маршруту “Бородянка — Макарів — Бородянка”), аграрної політики та земельних відносин (спірне користування земельними ділянками в садовому товаристві в адміністративних межах Колонщинської сільської ради, приватизація земельної ділянки в адміністративних межах Бишівської сільської ради).
Всі звернення голова райдержадміністрації залишив на контролі.

 

Колабораціонізм у роки Другої світової війни

e-mail Друк PDF

Ще за часів СРСР комуністичною владою було неофіційно визначено «ненадійні» народи, представників яких вирішено звинувачувати у колабораціонізмі у роки Другої світової війни. До таких найчастіше зараховували українців, кримських татар і деякі народи Кавказу.
У масову свідомість уже тоді систематично і цілеспрямовано «вкладалася» теза про те, що війну з гітлерівською Німеччиною та її союзниками було виграно передусім завдяки «безпрецедентному подвигу російського народу». Представникам інших народів колишнього СРСР відводилася роль, у кращому разі, «підтанцовки», або й негативних персонажів у радянських фільмах, художніх творах та інших продуктах масової культури.
Ці брехливі стереотипи й нині активно підтримуються пропагандистською машиною Російської Федерації, продовжують нав'язуватися пересічним російським громадянам та «жертвам» кремлівської пропаганди за межами РФ, озвучуються у виступах очільників держави-агресора.

Останнє оновлення на Середа, 27 травня 2015, 14:12 Детальніше...
 

Відбулася зустріч з головою Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

25 травня відбулася зустріч призначеного, розпорядженням Президента України від 21.05.2015 року №546/2015-рп, голови Макарівської райдержадміністрації С.Стефановського з громадою Макарівського району, зокрема сільськими, селищними головами, керівниками установ і організацій району, представниками інститутів громадянського суспільства району, працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та громадськими активістами.
Голова райдержадміністрації розповів окремі факти свого професійного життя та охарактеризував коротке знайомство з ситуацією в районі, про яке дізнався від керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та настроями і поглядами на нинішні події в районі, від представників ініціативної групи Віче району.

Детальніше...
 

На Макарівщині проведено обласний етап всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький Гарт - 2015"

e-mail Друк PDF

22 травня в смт Макарові було проведено обласний етап всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький Гарт - 2015"
Із словами привітання до учасників Фестивалю звернулися – начальник  відділу освіти Макарівської районної державної адміністрації Савченко В.М., заступник начальника Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту  Цилюра О.В. та координатор Макарівського районного  центру допомоги військовим Герасименко О.М.

Детальніше...
 

Служба порятунку «101» провела комплексне об’єктове тренування

e-mail Друк PDF

22 травня відповідно до графіка проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на об’єктах Макарівського району на травень місяць поточного року було проведено тренування на ТОВ  «ДТЗ Консалтінг» в с.Копилів по вул.Індустріальна, 6, за темою: «Дії персоналу на випадок розгерметизації фланцевого з’єднання газопроводу та факельне горіння струменю»,

Останнє оновлення на Понеділок, 25 травня 2015, 10:41 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 18.05.2015 по 22.05.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 18.05.2015 по 22.05.2015 виконано 24 запити, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 7 – соціально-правового характеру, 17 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 9 громадян. 21.05.2015 проведено комплексне перевіряння діловодства, роботи ЕК та архівного підрозділу Соснівської сільської ради. Складено довідку про результати комплексного перевіряння діловодства, роботи ЕК та архівного підрозділу Червонослобідської сільської ради, проведеного 14.05.2015. На зберігання прийнято 1 справу постійного зберігання Мотижинської сільської ради за 2009-2012 роки та 6 справ постійного зберігання Червонослобідської сільської ради за 2010 рік. Протягом тижня проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 2054 справ 7 архівних фондів.

 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 17 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулися три особи.

Детальніше...
 

Завершуються весняні посівні роботи

e-mail Друк PDF

Незабаром закінчується період весняних посівних робіт. Аграрії Макарівського району посіяли ранні зернобобові культури, обробивши 855 га земельних угідь. Найбільше посіяли вівса – 505 га, ячменю – 270 га, та 80 га ярої пшениці.
На даний час засіяно кукурудзи на зерно площею 11658 га, соняшнику – 5706 га, 1747 га сої та 638 га кукурудзи. Також підприємства АПК Макарівського району посіяли 60 га гречки та 30 га ярого ріпаку, посадили 461 га картоплі.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 травня 2015, 11:41 Детальніше...
 

День вишиванки у навчальних закладах Макарівщини

e-mail Друк PDF

21 травня вся Україна святкує День вишиванки. Не оминули своєю увагою таке свято й учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів Макарівщини.
Учні та вчителі Ніжиловицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок»   долучилися до щорічної Всеукраїнської акції «День української вишиванки»: декламували вірші, брали участь у вікторинах, співали народні пісні, одягли вишиванки в знак єдності.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 травня 2015, 11:35 Детальніше...
 

Розпочато підготовку до осінньо-зимового періоду

e-mail Друк PDF

21 травня відбулося засідання штабу з підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення Макарівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років, яке провели заступник Макарівської районної ради П.Дрига та завідувач сектору інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашева. У ході засідання були обговорені проблемні питання, які можуть стати на заваді вчасному початку опалювального сезону та шляхи їхнього вирішення протягом літнього періоду.

Останнє оновлення на Четвер, 21 травня 2015, 15:03
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.