Прийом громадян

e-mail Друк PDF

02 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, на якому були розглянуті наступні питання: аграрної політики та земельних відносин (приватизація земельної ділянки учасником АТО, внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації щодо приватизації земельної частки (паю)), питання освіти (реорганізація Гавронщинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів), а також питання діяльності сільського голови та перспективного розвитку району.
На вищевказані питання були надані роз'яснення та окремі з них взяті головою під особистий контроль.

 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 26.11.2015 по 03.12.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 26.11.2015 по 03.12.2015 народилося 7 немовлят з яких 4 дівчинки та 3 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Пожежа на торфовищі в с. Колонщина.

e-mail Друк PDF

01 грудня до оперативно-диспетчерської служби  Макарівського району надійшло повідомлення про пожежу на торфовищі в с. Колонщина. До місця виклику було направлено відділення 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Погода стала далеко не сприятливим фактором для гасіння даної пожежі, однак завдяки плідній праці особового складу, за допомогою двох переносних мотопомп о 16.20 год того ж дня пожежу було ліквідовано.

Останнє оновлення на Четвер, 03 грудня 2015, 09:22
 

До Міжнародного дня інвалідів

e-mail Друк PDF

Щороку, 3 грудня ми разом з усією світовою спільнотою відзначаємо Міжнародний день інвалідів. Цей день — ще одна нагода для всіх нас визначити, що зроблено і що треба зробити для забезпечення їх повноцінного життя, нагадати всім про обов’язок перед такими людьми.
В Україні понад два з половиною мільйони людей з особливими потребами, і тому пріоритетним напрямом соціальної політики держави є вдосконалення системи соціального захисту зазначеної категорії громадян, поліпшення рівня їх життя та добробуту, і тому завдання держави — усунути всі бар’єри, які стоять на їх шляху до самореалізації, зробити все для того, щоб кожен з них зміг відчути себе корисним суспільству. Адже ці люди володіють не тільки знаннями і талантами, а і високими вольовими і моральними якостями.

Детальніше...
 

Інваліди – рівні члени суспільства

e-mail Друк PDF

Щороку 3 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день інвалідів, проведення якого спрямовано на привернення уваги до проблем інвалідів, захист їхньої гідності, прав та благополуччя.
На сьогодні понад 650 млн людей мають інвалідність, з них українців – близько трьох мільйонів.
Права людей з інвалідністю впродовж тривалого часу є предметом пильної уваги з боку Організації Об’єднаних Націй та інших міжнародних організацій. З прийняттям Генеральною Асамблеєю ООН у грудні 1982 р. Всесвітньої програми дій стосовно людей з інвалідністю було закладено підґрунтя для активізації роботи з профілактики, реабілітації та забезпечення рівноправності осіб з інвалідністю з іншими членами суспільства, покращення умов життя в результаті економічного і соціального розвитку.

Детальніше...
 

Новини Макарівської дитячої школи мистецтв

e-mail Друк PDF

Система мистецької освіти, що починається з шкіл естетичного виховання (музичних, хореографічних та художніх), охоплює близько 2 % від загальної кількості дітей шкільного віку. Крім освітніх програм, в школах відбуваються численні мистецькі заходи, концерти, спектаклі, конкурси та багато іншого, що є прикрасою життя наших вихованців та їх батьків.

Останнє оновлення на Середа, 02 грудня 2015, 14:47 Детальніше...
 

Розглядалося питання присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”

e-mail Друк PDF

01 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із  представниками служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк та А.Поденко провела засідання комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”, в якому взяли участь Бишівський сільський голова О.Мірошкін та Копилівський сільський голова Р.Чижевська, що зачитали характеристики жительок зазначених населених пунктів, яким би доцільно було б присвоїти почесне звання України “Мати-героїня”.
Членами комісії було вирішено представити до нагородження із присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” жительку с. Бишів Л.Грибовську та жительку с. Копилів  Л.Полурез.

Останнє оновлення на Середа, 02 грудня 2015, 14:45
 

1 грудня — Всесвітній день боротьби зі СНІДом

e-mail Друк PDF

01 грудня в Макарівському районі стартувала інформаційна акція про донесення суті Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та загалом хвороби, яку називають “чумою ХХІ століття” до широкого загалу громадян через роздачу інформаційних буклетів та проспектів із символом антиСНІДівського руху — Червоною стрічкою. Активними учасниками акції стали студенти КВНЗ КОР “Макарівський медичний коледж” та учні Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”.
В районі акція проходитиме за ініціативи сектору з питань молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації та триватиме до кінця грудня 2015 року, охоплюючи всі населені пункти району.

 

Пройшла нарада щодо надання послуг ТОВ “Альтер-Енерджі”

e-mail Друк PDF

30 листопада голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із головою Макарівської районної ради О.Гулаком провела робочу нараду щодо надання якісних послуг ТОВ “Альтер-Енерджі” установам і закладам смт Макарів, які отримують теплову енергію від централізованої опалювальної системи. Йшла мова про причини зниженого температурного режиму і відповідного зменшення оплати за отримання неякісних послуг закладами та установами селища від вказаного підприємства.

Останнє оновлення на Середа, 02 грудня 2015, 14:39
 

Торгівля людьми як глобальна проблема

e-mail Друк PDF

“Торгівля людьми як глобальна проблема” - під такою назвою пройшла зустріч-тренінг керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та працівників закладів і організацій, які працюють із категорією осіб, що перебувають у складних життєвих обставинах з представниками громадської організації “Фундація “Гармонізоване суспільство”, менеджером Проекту “Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні” (впровадження, якого здійснюється за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та уряду Канади) І.Бойко та відповідальною за інформаційну кампанію Проекту А.Мартиненко.

Останнє оновлення на Середа, 02 грудня 2015, 14:34 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.