Про вакцинацію/ревакцинацію дітей

e-mail Друк PDF

Макарівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує про те, що клініка «Медіком» пропонує ГО ОСП «Отчий Дім»  свою благодійну допомогу, а саме: вакцинацію (ревакцинацію) 50 дітей віком 1 (1,5) – 6 (7 )років (згідно індивідуального плану щеплень для кожної дитини)  вакциною Пріорікс.
Щеплення захищає дитину від небезпечних дитячих інфекцій – КОРУ, ПАРОТИТУ, КРАСНУХИ. Щеплять дитину двічі – в 1 рік і в 6 років (перед школою).
Вакцинацію від кору, паротиту, краснухи внесено до Національного календаря щеплень України, також вона є обов'язковою у країнах Європи й Америки. У клініці «Медіком» понад 5 років використовують лише якісну бельгійську вакцину ПРІОРИКС.

Детальніше...
 

З днем народження «Клуб друзів»!

e-mail Друк PDF

Згідно пропозиції Президента України 2016 рік буде проголошено Роком англійської мови. Учні Лишнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарівського району вже зробили перший крок до початку його реалізації. 25 вересня 2015 року відбулася зустріч школярів із Монікою Гуссен, котра прилетіла з Нідерландів, щоб поспілкуватися з учнями англійською, розповісти про свою країну, допомогти дітям подолати мовний бар`єр, стати більш комунікабельними. Учні отримали переконливий аргумент, що знання англійської мови в наш час – це дуже важлива та відповідальна справа не тільки для сільської школи, але й для всієї держави. Цього дня у с.Лишня започаткував свою роботу «Клуб друзів».

Останнє оновлення на Понеділок, 28 вересня 2015, 09:40 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 21.09.2015 по 25.09.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 21.09.2015 по 25.09.2015 виконано 29 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 2 – соціально-правового характеру, 27 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 13 громадян.

Детальніше...
 

Обережно - сальмонельоз! Інфекція поширена і небезпечна

e-mail Друк PDF

Сальмонельоз – тема, що не сходить з розділу тривожних подій у хроніках засобів масових інформації. У медичній статистиці ця хвороба незмінно і впевнено посідає одне з чільних місць. Причиною цьому зазвичай є легковажне нехтування норм особистої гігієни, правил збереження і приготування продуктів харчування.
Сальмонельоз - поширена інфекція, яка викликається бактеріями сальмонели. Сальмонельоз у більшості випадків призводить до ураження органів травного тракту. Хвороба супроводжується інтоксикацією та зневодненням організму.
Епідеміологічною особливістю сальмонельозу є раптовість і масовість захворювання, однак частіше зустрічаються спорадичні, поодинокі випадки цієї інфекції.
Що є причиною сальмонельозу?

Останнє оновлення на Четвер, 24 вересня 2015, 15:22 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 17.09.2015 по 24.09.2015 року

e-mail Друк PDF

1. За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 17.09.2015р. по 24.09.2015р. народилося 6 немовляти з яких 3 дівчинки та          3 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.

Детальніше...
 

Відбулася нарада керівників навчальних закладів Макарівщини

e-mail Друк PDF

24 вересня в залі засідань Макарівської районної державної адміністрації відбулася нарада керівників загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів району. На робочому засіданні було розглянуто питання про результати проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та державної підсумкової атестації учнів старшої школи у 2015 році, стан підготовки навчальних закладів до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, стан роботи зі зверненнями громадян протягом 9 місяців 2015 року. Окрім порядку денного начальник відділу освіти райдержадміністрації Савченко  В.М. обговорила з керівниками закладів освіти  питання організації харчування школярів за батьківську плату, забезпечення права на навчання та виховання дітей, переселених із тимчасово окупованих територій, підвезення учнів шкільними автобусами, благоустрою територій навчальних закладів, курсової перепідготовки педагогічних працівників та інші.

 

Про роботу відділу адміністративних та дозвільних процедур Макарівської районної державної адміністрації за 9 місяців 2015 року

e-mail Друк PDF

За 9 місяців 2015 року відділом адміністративних та дозвільних процедур Макарівської районної державної адміністрації було опрацьовано 7896 заяв від суб’єктів звернень щодо отримання адміністративних послуг.
Опрацьовано 7881 заяв щодо земельних питань, з них:
- державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру – 1868 ;
- виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу – 4;

Останнє оновлення на Четвер, 24 вересня 2015, 21:41 Детальніше...
 

На Київщині активно працюють над покращенням інвестиційного клімату

e-mail Друк PDF

Під керівництвом директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігоря Самойлова відбувалася зустріч з представниками райдержадміністрацій та міськвиконкомами Київської області. Під час засідання обговорили питання залучення інвестицій на територію Київської області, а також шляхи покращення інвестиційного клімату регіону та створення сприятливих умов для запровадження інвестиційних проектів.

Останнє оновлення на Середа, 23 вересня 2015, 21:28 Детальніше...
 

Ігор Самойлов: «Запровадження електронної системи державних закупівель забезпечить економію коштів та дозволить унеможливити недобросовісну конкуренцію»

e-mail Друк PDF

У приміщенні Київської ОДА відбувся семінар-тренінг щодо запровадження на Київщині електронної системи державних закупівель у системі «ProZorro». Ініціатором у проведенні цього заходу виступили представники Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації. Засідання відбулося під керівництвом директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ігоря Самойлова. Учасниками заходу виступили представники від Міністерства економічного розвитку і торгівлі, громадських об’єднань, які започаткували «ProZorro», представників електронних платформ, а також основних розпорядників державних коштів Київської області.

Останнє оновлення на Середа, 23 вересня 2015, 21:20 Детальніше...
 

«Київщина лідирує за показниками житлового будівництва, залучених інвестицій та рівнем зарплатні», - Володимир Шандра

e-mail Друк PDF

Київська область посідає нині одну із провідних позицій серед українських регіонів по ряду економічних показників. Столичний регіон вирвався у лідери по рівню житлового будівництва, деяких промислових показниках, обсягах залучених інвестицій та рівню заробітної плати. На цьому наголосив голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра під час засідання колегії КОДА.
За його словами, Київщина упевнено утримує лідерство за обсягами житлового будівництва, що за І півріччя 2015 року склали понад 675,8 тис.кв.м загальної площі житла.

Останнє оновлення на Середа, 23 вересня 2015, 14:04 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.