Тетяна Семенова провела прийом громадян

e-mail Друк PDF

18 листопада голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, на якому були розглянуті наступні питання: аграрної політики та земельних відносин (плата за оренду земельних часток (паїв) в адміністративних межах Борівської сільської ради, розробка детального плану території земельної ділянки в адміністративних межах Королівської сільської ради, спірне користування земельною ділянкою в межах населеного пункту Комарівка, виділення земельної ділянки сироті, мешканцю с. Мотижин), діяльності Ніжиловицького сільського голови та питання перспективного розвитку області і району.
На вищевказані питання були надані роз'яснення та окремі з них взяті головою під особистий контроль.

Останнє оновлення на Середа, 18 листопада 2015, 14:14
 

«Сонячний спів» у Колонщині

e-mail Друк PDF

17 листопада у Колонщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч макарівських поетів, членів Конгресу літераторів України  Ігоря Годенкова, Галини Герасименко та Володимира Хоменка, а також координатора Центру допомоги військовим у Макарівському районі Оксани Герасименко із  учнівським та педагогічним колективом навчального закладу. Зустріч відбувалася напередодні другої річниці Революції Гідності, на ній було презентовано нову поетичну збірку Ігоря Годенкова «Сонячний спів», присвячену величним подіям, які зараз відбуваються в Україні.

Останнє оновлення на Середа, 18 листопада 2015, 11:40 Детальніше...
 

Друге засідання обласної літературної студії «Паростки»

e-mail Друк PDF

Минулої п'ятниці в м. Обухові, в Навчально-виховному комплексі «ЗОШ I-III ступенів №3 –ліцей» відбулося II засідання обласної літературної студії «Паростки» «Сучасна поезія: традиції і авангард».  Активну участь у цьому заході приймали юні поети Макарівщини, вихованці літстудії «Сузір’я», учні Андріївського НВО  разом із своїми керівниками, досвідченими поетами, членами Конгресу літераторів України Юлією Лисенко та Ігорем Годенковим.

Останнє оновлення на Середа, 18 листопада 2015, 11:36 Детальніше...
 

Перше засідання новообраного складу Макарівської районної ради

e-mail Друк PDF

17 листопада в кіноконцертному залі “Ольвія” (смт Макарів) відбулося перше засідання новообраного складу Макарівської районної ради, у кількості 38 осіб (8 жінок та 30 чоловіків), яке відкрила голова Макарівської районної територіальної виборчої комісії Л.Лесько. Вона проінформувала присутніх в залі новообраних депутатів, запрошених гостей, представників громадських організацій району, сільських, селищних голів про підсумки виборів депутатів, за результатами голосування 25 жовтня 2015 року, вказавши, що до районної ради обрані представники наступних політичних сил:

Останнє оновлення на Вівторок, 17 листопада 2015, 15:25 Детальніше...
 

«Братаймося в дружбі і мирі»

e-mail Друк PDF

14 листопада в Будинку архітектури м. Києва відбувся святковий концерт присвячений Дню незалежності Республіки Польщі. Організатором концерту була Всеукраїнська Спілка поляків за участі консульства Республіки Польщі в Україні.
В концерті приймали участь колективи польських спілок з різних областей України.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 листопада 2015, 14:51 Детальніше...
 

ВОЛОДИМИР ШАНДРА: «КАЛИТЯНСЬКА ОБ’ЄДНАНА ГРОМАДА СТАЛА ПЕРШОЮ НА КИЇВЩИНІ ГРОМАДОЮ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВЗІРЦЯ З РОЗШИРЕНИМИ ПОВНОВАЖЕННЯМИ ТА РЕСУРСАМИ»

e-mail Друк PDF

У середу, 11 листопада, відбулася перша організаційна сесія селищної ради Калитянської об’єднаної територіальної громади Броварського району. Дана громада є першою і поки що єдиною в області громадою, яка успішно пройшла усі офіційні процедури створення і провела місцеві вибори за новою системою.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 листопада 2015, 14:15 Детальніше...
 

Свято польської культури в Україні

e-mail Друк PDF

13 листопада в Макарівському районному Будинку культури, за сприяння Міністерства культури України, ВСМГО “Всеукраїнська спілка місцевого та регіонального молодіжного розвитку”, Макарівської райдержадміністрації та Спілки поляків Київської області та м. Київ, пройшло Свято польської культури в Україні. Захід відкрили вихованці вокального колективу “Акварелі” (районного Будинку культури, керівник Людмила Колос), які виконали Гімн України, після чого прозвучав Гімн Польщі.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 листопада 2015, 12:53 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 09.11.2015 по 13.11.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 09.11.2015 по 13.11.2015 виконано 22 запити, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 3 – соціально-правового характеру, 19 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 8 громадян. Протягом тижня проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 870 справ 2 архівних фондів. На зберігання прийнято від Макарівської районної, Макарівської селищної та 20 сільських виборчих комісій 73 коробки та 13 пакетів документів тимчасового зберігання (виборчі бюлетені, контрольні талони виборчих бюлетенів, попередні списки виборців) з місцевих виборів 2015 року.

 

Урок безпеки у Макарівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо – математичний ліцей»

e-mail Друк PDF

13 листопада фахівці Макарівського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели у Макарівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо – математичний ліцей» урок на тематику «Основні правила поведінки у побуті».
Працівники ДСНС перелічили учням основні причини виникнення пожеж у побуті, навели реальні приклади виникнення пожеж через недотримання правил пожежної безпеки вдома. Упродовж усього уроку рятувальники використовували мультимедійні засоби аби малюки краще запам’ятали необхідні правила, а урок відбувся у більш цікавій формі.
Дівчата та хлопці з радістю брали активну участь в практичній частині уроку, правильно відповідали на запитання, поставлені рятувальниками.
Усіх слухняних школярів у кінці уроку чекав сюрприз – навчальний мультфільм про дотримання правил пожежної безпеки вдома. Також малюки отримали пам’ятки із правилами пожежної безпеки.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 листопада 2015, 09:16
 

Вони мовчки говорять, добре мудрують

e-mail Друк PDF

12 листопада в бібліотеці с. Андріївка відбулося свято для маленьких читачів – Посвята в ЧИТАЧІ ПЕРШОКЛАСНИКІВ. На свято завітали герої казок: баба Яга - Поліна Станіславенко, Буратіно - Римар Олексій, Королева книжок – Руденко Дарія, Червона Шапочка – Оборська Анна та ведуча Ольховець Інна. Протягом свята маленькі школярі з героями казок подорожували стежинами казок. Королеві КНИГ діти показали свої знання - розповідали вірші про книгу. Підсумком свята стала урочиста обіцянка про поводження в бібліотеці та з книгою.
За час існування бібліотеки багато чого змінилось, але незмінною лишилася традиція: кожного року до бібліотеки записують першокласників і бібліотека допомагає всім читачам краще навчатися та цікаво відпочивати.
Наші нові маленькі читайлики вже заявили про себе як дуже цікаві, непересічні, творчі особистості.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 листопада 2015, 11:47
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.