Семінар з питань децентралізації влади та формування територіальних громад

e-mail Друк PDF

21 січня в Макарівському районному Будинку культури пройшов семінар з питань децентралізації влади, організації процесу об’єднання територіальних громад з метою надання якісних послуг населенню та децентралізації фінансів і зміцнення матеріально-фінансової основи місцевого самоврядування.

Останнє оновлення на Четвер, 21 січня 2016, 16:57 Детальніше...
 

Різдвяні зустрічі

e-mail Друк PDF

Нещодавно в Макарівському районному Будинку культури відбулися «Різдвяні зустрічи», організовані Макарівським районним центром творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала за ініціативи фольклорно-етнографічного  гуртка центру - "Дивокрай" (кер. Т.Отрох), який вже третій  рік поспіль є його організатором.В цьому році бажаними та шанованими  гостями свята стали гурт "Дзвін" з с. Привороття на Житомирщині (кер. І.Уніч) та  місцевий співак і композитор Михайло Кухар.

Останнє оновлення на Четвер, 21 січня 2016, 16:33 Детальніше...
 

ВОЛОДИМИР ШАНДРА: «ОБЛАСНА ВЛАДА ЗАВЖДИ БУДЕ «МІСТКОМ ДОПОМОГИ» ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ СУСПІЛЬНО ЗНАЧИМИХ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ»

e-mail Друк PDF

У четвер у приміщенні Київської облдержадміністрації відбулося засідання різних громадських організацій, які зібралися на засідання для розробки стратегії розвитку бізнес- та соціальних ініціатив. Мета заходу полягає у напрацюванні різноманітних проектів, реалізація яких сприятиме покращенню соціально-економічних стандартів у країні. До запропонованих ініціатив першочергово залучатимуть представників тих верств, які нині потребують особливої соціальної підтримки та уваги, а саме бійців АТО та їх сімей, членів родин загиблих військових, переселенців тощо.

Останнє оновлення на Четвер, 21 січня 2016, 16:23 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 14.01.2015 по 21.01.2016

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 14.01.2015 по 21.01.2016 народилося 7 немовлят з яких 3 дівчаток та 4 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Бишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів отримала новий шкільний автобус

e-mail Друк PDF

20 січня педагогічний колектив та учні Бишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівського району отримали новий шкільний автобус. Для вручення ключів, до навчального закладу завітали народний депутат України Р.Сольвар, голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, голова Макарівської районної ради О.Гулак, представники відділу освіти райдержадміністрації Л.Султанова та В.Тарнавський, депутат Макарівської районної ради VІІ скликання М.Нечай, Бишівський сільський голова О.Мірошкін та інші.

Останнє оновлення на Середа, 20 січня 2016, 16:04 Детальніше...
 

Тетяна Семенова зустрілася з перевізниками, які здійснюють пасажирські перевезення в районі

e-mail Друк PDF

19 січня відбулася нарада з перевізниками, яку провела голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з головою Макарівської районної ради О.Гулаком. В нараді також взяли участь заступник начальника відділу пасажирських перевезень ТОВ “Київпассервіс” В.Кузьмицький, начальник відділу пасажирського транспорту управління інфраструктури Київської облдержадміністрації А.Прохоренко, завідувач сектору інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашева, голова громадської ради при Макарівській райдержадміністрації І.Міщенко та інші.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 січня 2016, 16:17 Детальніше...
 

Нарада з питань надання якісних послуг з теплопостачання

e-mail Друк PDF

Цього року зима нас порадувала не лише снігом, але й морозами, які досягли відмітки -20 Сº, тому постало питання отримання більш якісної теплової енергії для обігріву, в першу чергу навчальних закладів, та загалом закладів та об'єктів соціального призначення, яка б відповідала температурному режиму за санітарно-гігієнічними нормами.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 січня 2016, 16:17 Детальніше...
 

На нараді в Міністерстві охорони здоров'я України Київську область представила делегація з Макарівщини

e-mail Друк PDF

14 січня в Міністерстві охорони здоров'я України пройшла нарада з питань реформування медичної галузі в умовах децентралізації влади, формування спроможних територіальних громад, децентралізації фінансів та зміцнення матеріально-фінансової основи місцевого самоврядування.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 січня 2016, 16:19 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 11.01.2016 по 16.01.2016

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 11.01.2016 по 16.01.2016 виконано 23 запити, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 6 – соціально-правового характеру, 17 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 4 громадян. Працівнику 1 установи надано консультацію з питань архівної справи. На договірних засадах проведено експертизу цінності документів Макарівської селищної, Андріївської та Гавронщинської сільських виборчих комісій, розпочато експертизу цінності документів Макарівської районної виборчої комісії з місцевих виборів 2015 року. Експертною комісією відділу схвалено опис справ з особового складу Макарівського районного центру зайнятості, номенклатури справ Бишівської та Пашківської сільських рад.

 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Завершена робота по складанню фінансової, статистичної звідності та звіту про організацію соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за рік.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.