День Соборності України у Бишівській ЗОШ І-ІІІ ст. Макарівського району

e-mail Друк PDF

22 січня в Бишівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарівського району пройшла лінійка, присвячена 96-річниці Соборності України - день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Останнє оновлення на Четвер, 22 січня 2015, 16:05 Детальніше...
 

Відбулася нарада керівників навчальних закладів Макарівщини

e-mail Друк PDF

22 січня у приміщенні Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала начальник відділу освіти Макарівської райдержадміністрації В.Савченко провела робочу нараду із керівниками навчальних закладів району. У заході взяли участь працівники відділу освіти та районного методичного кабінету, керівники дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Макарівщини.

Останнє оновлення на Четвер, 22 січня 2015, 16:02 Детальніше...
 

“Заспіваємо, побажаємо добрим людям!”

e-mail Друк PDF

Ось і завершились прекрасні Різдвяні свята і «Зимовий експрес від Миколая до Йордана», рухаючись до наступного року, зробив свою зупинку в Макарівській дитячій школі мистецтв, де 21 січня відбувся концерт дитячого хору, яким керує талановитий педагог Бекназарова Світлана Геннадіївна.
Учні школи мистецтв, вітаючи всю Україну, заспівали гімн України, урочисто відкривши захід. Інші пісенні твори юні учасники хору виконали в подарунок, з побажанням всього найкращого, своїм вчителям і звісно найкращим глядачам - дорогим батькам та рідним, які прийшли послухати цей прекрасний різдвяний концерт.

Останнє оновлення на Четвер, 22 січня 2015, 15:59
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

21 січня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом громадян, де були розглянуті наступні питання: аграрної політики та земельних відносин (приватизації земельної ділянки в межах села Ніжиловичі, приватизації земельної частки (паю) в адміністративних межах Соснівської сільської ради, виділення земельних ділянок під будівництво в межах смт Кодра), комунального господарства (опалення школи в смт Кодра, відкриття та функціонування підприємства по переробці вторинної сировини).

Останнє оновлення на Четвер, 22 січня 2015, 15:57
 

Вітання Президента з нагоди Дня Соборності

e-mail Друк PDF

Шановні співвітчизники!

Історичний Акт злуки, проголошений 22 січня 1919 року, був символічним документом. Він окреслив географічні та ментальні контури єдиної України. З плином десятиліть ідея, закладена в Акті, поступово втілювалася в життя. Вона оволоділа, нарешті, умами практично всіх без винятку громадян України та зробилася найголовнішою цінністю в усіх її областях.
Перефразовуючи слова, сказані в дев’ятнадцятому році одним з політичних діячів того часу Левом Бачинським: ми стали народом не лише з «однією кров’ю» та «одним серцем», але й з однією думкою. Ще Михайло Грушевський, говорячи про відмінності, «витворені на нашім національнім тілі чужими впливами та зовнішніми обставинами», закликав не «роздмухувати різниці, а розвивати почуття єдності, солідарності, близькості». Ми так і робимо.

Останнє оновлення на Четвер, 22 січня 2015, 12:46 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 16.01.2015 по 22.01.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 16.01.2015 по 22.01.2015 народилося 4 немовлят з яких 2 хлопчики і 2 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Семінар та підписання угоди про партнерство в рамках Проекту “Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІІ”

e-mail Друк PDF

21 січня в смт Макарів відбувся другий семінар щодо роз'яснення та представлення результатів позитивних впроваджень спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН Проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — ІІІ”, за участю представника проекту в Київській області С.Василенко. Основною метою заходу було підписання договору про співпрацю між ПРООН та Макарівською селищною радою, в особі Макарівського селищного голови О.Іващенка.

Останнє оновлення на Середа, 21 січня 2015, 14:29 Детальніше...
 

Заняття школи резерву керівних кадрів

e-mail Друк PDF

20 січня на базі районного методичного кабінету відділу освіти Макарівської райдержадміністрації відбулося заняття школи резерву керівних кадрів на тему: "Забезпечення ефективного управління становлення шкільних виховних систем. Організація позакласної та позашкільної виховної роботи". У роботі школи взяли участь Корабельська О.П., методист РМК, Мудрик Т.С., директор Бишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, слухачі школи резерву керівних кадрів (заступники директорів шкіл із навчально-виховної роботи, заступники директорів шкіл із виховної роботи, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів району).
У ході заняття школи були розглянуті питання управлінських аспектів щодо забезпечення рівного доступу до якісної освіти, алгоритмів дій директора в управлінні закладом освіти, становлення та розвиток виховних систем навчальних закладів, презентації виховної системи школи, моделювання плану виховної роботи.
У практичному блоці відбулася презентація директора Бишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мудрик Т.С.

Останнє оновлення на Середа, 21 січня 2015, 10:50
 

В райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада

e-mail Друк PDF

19 січня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками установ, організацій, сільськими, селищними головами району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації під головуванням тимчасово виконуючого обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забели, за участю заступника голови Макарівської районної ради П.Дриги.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 січня 2015, 14:40 Детальніше...
 

Відбувся фестиваль духовно-патріотичної пісні

e-mail Друк PDF

16 січня в Макарівському районному Будинку культури відбувся 3-й Всеукраїнський фестиваль духовно-патріотичної авторської пісні "Поговори зі мною, душе!", присвячений діяльності Святителя Димитрія Ростовського. Цей фестиваль заснований три роки тому за ініціативи фольклорно-етнографічного гуртка Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала "Дивокрай" (керівник Т.Отрох) та співака і композитора М.Кухаря, з благословіння епископа Макарівського Іларія, за участю священиків Макарівського вікаріатства на чолі з депутатом Макарівської районної ради архімандритом Філаретом (Єгоровим). 16 січня

Останнє оновлення на Понеділок, 19 січня 2015, 14:19 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.