Відбулося засідання комісії для проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ

e-mail Друк PDF

10 вересня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Макарівського району з розгляду клопотання Макарівської районної центральної лікарні щодо оренди індивідуально визначеного майна - частини нежитлового приміщення, розміщеного на 1-му поверсі нежитлової п'ятиповерхової цегляної будівлі, площею 20,0 кв. м, що знаходиться на території вказаного закладу. У конкурсі взяли участь Макарівська державна аптека № 10, ПП “Еліт” та ФОП “Чупріянова Г.А.”.

 

Микола Швидкий провів прийом громадян

e-mail Друк PDF

10 вересня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів особистий прийом громадян за участю завідувача сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузи з розгляду наступних питань: комунального господарства (затоплення квартири в с. Копилів), транспорту і зв'язку (підвищення вартості проїзду по маршруту: с. Андріївка — смт Макарів, смт Кодра — смт Макарів — м. Київ), аграрної політики та земельних відносин (приватизації земельної частки (паю) в адміністративних межах Пашківської, Наливайківської, Гружчанської сільських рад) та питання дотримання законності і охорони правопорядку, зокрема скарги на погрози жителя с. Копилів Макарівського району). На всі порушені питання були надані грунтовні відповіді.

Останнє оновлення на Середа, 10 вересня 2014, 15:25
 

АРХІВНИЙ ВІДДІЛ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ

e-mail Друк PDF

9 вересня начальник архівного відділу Макарівської райдержадміністрації Кравець Ю.В провела планове комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та архівного підрозділу Ситняківської сільської ради. В ході перевіряння секретарю виконавчого комітету Ситняківської сільської ради Скліпіс А.А. була надана методична допомога з питань ведення діловодства, архівної справи та організації роботи експертної комісії сільської ради.

 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

08 вересня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо стану сплати земельного податку, напрямів роботи закладів освіти на 2014-2015 роки та інформування населення стосовно можливого обмеження постачання природного газу.

Останнє оновлення на Вівторок, 09 вересня 2014, 11:44 Детальніше...
 

ПРАВОВА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Заступник голови облдержадміністрації Дмитро Христюк дає юридичні консультації з двох поширених питань, проблематика яких стосується військовослужбовців, призваних під час мобілізації 2014 року.

Як відбувається призначення одноразової грошової допомоги у разі встановлення інвалідності?

Детальніше...
 

Благодійний концерт в підтримку воїнів АТО

e-mail Друк PDF

05 вересня за ініціативи Центру допомоги військовим Макарівського району в районному Будинку культури пройшов благодійний концерт та ярмарка на підтримку військовослужбовців і мобілізованих жителів Макарівського району, які проходять службу в зоні АТО та з метою вшанування пам'яті тих, хто загинув, виконуючи свій громадянських обов'язок. На ярмарці були представлені вироби вихованців Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала з дерева, соломи, ниток, м'яких тканин та інших матеріалів, а також були виставлені на продаж речі людей, що надали їх безкоштовно задля збору благодійних коштів.

Останнє оновлення на Понеділок, 08 вересня 2014, 08:27 Детальніше...
 

На засіданні сесії Макарівської районної ради розглянули питання готовності навчальних закладів до осінньо-зимового періоду

e-mail Друк PDF

05 вересня відбулася чергова сесія Макарівської районної ради VІ скликання Київської області. Одним із важливих питань розгляду стало: готовність загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району до осінньо–зимового періоду 2014/2015 років, яке висвітлила начальник відділу освіти райдержадміністрації, депутат Макарівської районної ради В.Савченко.

Останнє оновлення на Понеділок, 08 вересня 2014, 08:11 Детальніше...
 

Зустріч з добровольцем

e-mail Друк PDF

04 вересня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий спільно з головою Макарівської райдержадміністрації О.Шутуном, головою та заступником ВО ГО “Майдан” Т.Кривенко, Г.Богаченко провели зустріч з добровольцем батальйону “Айдар”, жителем с. Червона Слобода Макарівського району С.Климентьєвим, з метою висловлення своєї підтримки і допомоги всім необхідним, як самому бійцю так і його військовим побратимам з району.
Завдяки активній співпраці з громадою смт Макарів Т.Кривенко та Г.Богаченко зібрали та придбали бійцю всі необхідні на перший час речі: предмети особистої гігієни і змінну білизну, а районним Центром допомоги військовослужбовцям була надана військова амуніція, в тому числі бронежилет.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 вересня 2014, 13:47
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В  стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 29.08.2014 по 05.09.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 29.08.2014 по 05.09.2014 народилося 9 немовлят з них 3 хлопчиків та 6 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.