Шановні жителі Макарівщини!

e-mail Друк PDF

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про історичні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013-го - лютому 2014-го стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, Указом Президента України Петра Порошенка був встановлений День Гідності та Свободи, який відзначається 21 листопада.
У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Адже ми разом довели всьому світу те, що українці – це глибоко патріотичний народ з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи!
Шановна громадо Макарівщини, з Днем Гідності та Свободи!
Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків. Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб.
Хай береже нас усіх Господь! Слава Україні!

Тетяна Семенова,
голова Макарівської
райдержадміністрації

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 листопада 2015, 15:46
 

Заходи до Дня гідності і свободи України

e-mail Друк PDF

20 листопада, з нагоди Дня гідності і свободи України, голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова та голова Макарівської районної ради О.Гулак провели зустріч з активними учасниками Революції Гідності.

“Сьогодні я бачу перед собою сміливих людей, які не побоялися вийти на Майдан і протистояти цілій системі. Ви не сиділи по своїх домівках, а відстоювали права і свободи українського народу, невід'ємною частиною якого є кожен, хто тут присутній. Я дякую вам за мужність, сміливість і віру у прекрасне майбутнє нашої держави” - Т.Семенова.

“Майдан був не просто словом, для людей, які там стояли, жили, чи допомагали — це було ціле життя, життя, яке віддали за нього найкращі, яких ми іменуємо “Небесною Сотнею”. І сьогодні ми згадуємо про них і вшановуємо їхню пам'ять” - О.Гулак.
Після коротких промов і подяк керівники району вручили грамоти учасникам Революції гідності та цінні подарунки.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 23 листопада 2015, 15:07
 

Продовження засідання І сесії Макарівської районної ради VІІ скликання Київської області

e-mail Друк PDF

Після оголошення перерви у роботі засідання І сесії Макарівської районної ради VІІ скликання, відповідно до рішення тимчасової президії, обраної на першому засіданні 17 листопада, у зв'язку з розбіжністю в один голос між кандидатами на посаду голови районної ради, 20 листопада пройшло ІІ пленарне засідання І сесії Макарівської районної ради VІІ скликання. На порядку денному було одне питання “Про обрання голови Макарівської районної ради”. Знову ж таки, незмінними лишилися і кандидати на посаду — Ю.Забела (ПП “Народна опозиція”) та О.Гулак (партія БПП “Солідарність”).

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 листопада 2015, 15:36 Детальніше...
 

“Янголи, які стали героями”

e-mail Друк PDF

19 листопада у Макарівському районному Центрі творчості дітей та юнацтва ім. Д. Туптала пройшов конкурс читців та декламаторів "Янголи, що стали героями", присвячений 2-ї річниці Революції Гідності та героям Небесної сотні. Захід відбувався в рамках районного плану заходів щодо посилення національно - патріотичного виховання дітей та учнівської молоді. Організаторами конкурсу був відділ освіти Макарівської райдержадміністрації за сприяння центру творчості.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 листопада 2015, 15:51 Детальніше...
 

На Макарівщині відбулося засідання школи молодого керівника

e-mail Друк PDF

19 листопада на базі Макарівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» відбулося засідання школи молодого керівника з новопризначеними директорами загальноосвітніх навчальних закладів із теми: «Розвиток управлінської культури сучасного керівника школи».

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 листопада 2015, 11:00 Детальніше...
 

В райдержадміністрації пройшло чергове засідання громадської ради

e-mail Друк PDF

18 листопада пройшло чергове засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації. До участі у роботі громадської ради долучилася і голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова.
“Мені приємно, що в нашому районі громадська рада є не просто на папері, а є дієвою, члени якої є активними учасниками вирішення нагальних потреб громади Макарівщини. Мені б хотілося щоб ви мене підтримали в запланованому, а це створення комунального підприємства, яке буде займатися харчуванням дітей у навчальних закладах району і комунального підприємства, яке займатиметься роботою з видобутку торфу на законних підставах, кошти від якого йтимуть до районного бюджету та створення некомерційного БТІ” - зазначила Тетяна Семенова.

Останнє оновлення на Четвер, 19 листопада 2015, 16:49 Детальніше...
 

Відбулося чергове заняття слухачів обласного опорного закладу освіти з краєзнавства в Бишівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

Літературно-мистецьке краєзнавство – це важливе знаряддя патріотичного, морально-етичного виховання, воно сприяє збагаченню учнів знаннями про літературу і мистецтво рідного краю, розширює спільні розуміння про мистецтво. Краєзнавчий естетичний матеріал сприяє ідейному збагаченню і розумового виховання учнів.

Останнє оновлення на Четвер, 19 листопада 2015, 15:01 Детальніше...
 

Семінар-навчання із секретарями сільських, селищних рад

e-mail Друк PDF

19 листопада голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з керівником апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фокою провела семінар-навчання із секретарями сільських, селищних рад.
У ході семінару-навчання були опрацьовані питання Державної реєстрації актів цивільного стану виконавчими комітетами селищних та сільських рад, реєстрації місця проживання та зняття з місця проживання осіб в Макарівському районі,

Останнє оновлення на Четвер, 19 листопада 2015, 14:54 Детальніше...
 

Командно-штабні навчання

e-mail Друк PDF

19 листопада, відповідно до плану Київської обласної державної адміністрації на території Макарівського району відбулися командно-штабні тренування на тему: “Мінімізація наслідків прогнозованих надзвичайних ситуацій, пов'язаних  із погіршенням погодних умов  в осінньо-зимовий період”.

Останнє оновлення на Четвер, 19 листопада 2015, 14:49 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 12.11.2015 по 19.11.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 12.11.2015 по 19.11.2015 народилося 5 немавлят з яких 3 дівчинки та 2 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.