Форум “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ”

e-mail Друк PDF

25 січня відбувся черговий форум “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — ІІІ”, за участю переможців по Макарівському району - проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — третя фаза” (ПРООН): Макарівська селищна рада, в особі керівника громадської організації “Діділія” О.Гедз, Липівська сільська рада — громадська організація “Мирок”, Великокарашинська сільська рада — громадська організація “Розквітай наше рідне село” та Наливайківська сільська рада — громадська організація “Сучасне село”, результати діяльності яких, представили сільські голови вказаних населених пунктів.

Останнє оновлення на Понеділок, 25 січня 2016, 16:57 Детальніше...
 

Відзначення Дня Соборності України в закладах освіти Макарівщини

e-mail Друк PDF

22 січня в закладах освіти Макарівщини відбулися заходи з нагоди Дня Соборності України. Відзначення Дня Соборності – це не тільки важлива суспільна потреба, а й моральний обов’язок кожного берегти світлу пам'ять про незлічені жертви, покладені українським народом на вівтар незалежності, соборності держави.

Останнє оновлення на Понеділок, 25 січня 2016, 16:52 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 18.01.2016 по 22.01.2016

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 18.01.2016 по 22.01.2016 виконано 11 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 3 – соціально-правового характеру, 8 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 6 громадян. В читальному залі відділу працював 1 користувач, якому видавалося в користування 8 справ. Секретарю виконавчого комітету Ситняківської сільської ради надано консультацію з питань архівної справи. На договірних засадах продовжено експертизу цінності документів Макарівської районної виборчої комісії з місцевих виборів 2015 року. Експертною комісією відділу номенклатури справ Ніжиловицької, Рожівської та Соснівської сільських рад, схвалено описи справ постійного зберігання та з кадрових питань Гавронщинської сільської виборчої комісії, опис справ з кадрових питань, акт про вилучення для знищення справ ТОВ «Макарівське ХПП». На зберігання прийнято 9 справ постійного зберігання Комарівської сільської ради за 2010-2013 роки, 18 справ постійного, 29 – тимчасового зберігання та 6 справ з кадрових питань Кодрянської селищної та Гавронщинської сільської виборчих комісій з місцевих виборів 2015 року.

Останнє оновлення на Понеділок, 25 січня 2016, 09:36
 

Вітаю громаду Макарівщини з Днем Соборності України!

e-mail Друк PDF

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.
Шановні жителі Макарівщини, зичу усім вам міцного здоров’я, щастя, добра, злагоди, миру, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання демократичної і могутньої України, надійної запоруки щасливого життя її достойного народу.

Тетяна Семенова,
голова Макарівської райдержадміністрації

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 січня 2016, 14:27
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Про призупинення навчального процесу у закладах освіти Макарівського району

e-mail Друк PDF

22 січня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова прийняла розпорядження № 31 “Про призупинення навчально-виховного процесу у закладах освіти Макарівського району з 25 по 30 січня 2016 року”. Дане розпорядження також стосується і дошкільних груп у навчально-виховних об'єднаннях “загальноосвітня школа — дитячий садок”. Виконання навчального процесу по завершенню “карантину” буде здійснюватись за рахунок ущільнення навчального процесу.
Таке рішення виникло у зв'язку з підвищеним рівнем захворюваності на грип та ГРВІ серед дітей шкільного віку.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 січня 2016, 12:55
 

До Дня Соборності України

e-mail Друк PDF

22 січня, на виконання Указу Президента України “Про відзначення у 2016 році Дня Соборності України” від 30.12.2015 року № 731 та з метою виховання у громадян почуття національної гідності і у зв'язку з відзначенням чергової річниці Дня Соборності України, в смт Макарів відбулося покладання квітів до погруддя Т.Г.Шевченку, як одному з основних поборників ідеї незалежності України, її єдності та свободи українського народу.
Захід пройшов за участю начальника відділу культури, національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації Л.Факторович, працівників районного Будинку культури та централізованої бібліотечної системи району.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 січня 2016, 12:53
 

22 січня — День Соборності України

e-mail Друк PDF

Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.
У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події.
Упродовж століть наш народ та землі України були розрізнені, належали до інших держав: Російської імперії, Польщі, Австро-Угорщини. Тож споконвічною мрією українців було об'єднання розрізнених частин України в межах однієї держави. Західноукраїнські землі входили до складу Австро-Угорщини, але, на відміну від східних земель, тут українці мали ряд політичних свобод і всебічно розвивали культурне та громадсько-політичне життя.

Детальніше...
 

Мінсоцполітики повідомляє про відкриття рахунків для допомоги переселенцям

e-mail Друк PDF

Міністерство соціальної політики повідомляє, що у зв’язку зі складною ситуацією, в якій опинилися постраждалі та внутрішньо переміщені особи, з метою надання їм підтримки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам» відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги особам вищезазначених категорій:

Детальніше...
 

Шановні земляки!

e-mail Друк PDF

22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Свято, яке засвідчує єдність нашого народу, неподільність та цілісність української держави, сповідування єдиної національної ідеї.
Цього дня був проголошений історичний для нашої країни Акт Злуки, який возз’єднав українські землі в єдину державу. Тоді наш народ згуртувався довкола спільних національних інтересів, у нестримному прагненні до незалежності та самостійності, під прапорами ідей соборності та нескореності.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 січня 2016, 12:39 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.