Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 17 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
01 жовтня в стаціонарному відділенні проведено урочисті заходи з відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана. Привітати підопічних стаціонарного відділення та вручити подарунки прибули: голова районної ради О.М.Шутун, директор територіального центру Доценко О.І., а також для мешканців стаціонарного відділення організовано святковий концерт за участю учнів молодших класів Гружчанської школи та самодіяльного художнього колективу «Живиця» і святковий обід.

Детальніше...
 

Шановні педагоги!

e-mail Друк PDF

Щиро вітаю Вас з професійним святом! Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.
Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.
Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.
Бажаю Вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.
Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Керівник апарату райдержадміністрації Олена Фока

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 жовтня 2015, 11:36
 

Освітяни району приймали вітання з нагоди професійного свята

e-mail Друк PDF

Чудова пора, коли пожовклий лист спадає, кружляючи зі спраглих від обмалю вологи гілок, встеляє ґрунтові та викладені асфальтом доріжки. Коли промені сонця вже змінили кут свого освітлення, але ще мають терпке тепло літньої пори, а вранішнє повітря дихає жалючою памороззю, тоді першої жовтневої неділі майже кожна українська родина відзначає свято Дня вчителя.

Цьогоріч педагоги Макарівщини приймали вітання 01 жовтня, в районному Будинку культури. Зі святкової сцени лунали слова вдячності та побажання натхнення на плідну працю від голови Макарівської районної ради О.Шутуна, начальника відділу освіти Макарівської райдержадміністрації В.Савченко, голови районного комітету профспілки працівників освіти і науки В.Хохлюк та начальника управління фінансів Макарівської райдержадміністрації С.Дідківської.

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 жовтня 2015, 11:39 Детальніше...
 

В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян с. Грузьке пройшов до захід до Дня людей похилого віку

e-mail Друк PDF

Щороку, у перший жовтневий день, в Україні віддається шана людям похилого віку, людям, які потребують соціальної підтримки і допомоги, а частіше просто чуйного ставлення та доброго слова.
Тому,  01 жовтня у зв'язку з відзначенням Дня людей похилого віку у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян с. Грузьке Макарівського району пройшла щорічна зустріч голови Макарівської районної ради О.Шутуна та директора районного територіального центру соціального обслуговування О.Доценко з громадянами, які постійно проживають в даному закладі. Під час зустрічі учні Гружчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів привітали ветеранів і пенсіонерів, а також зі своїм музичним виступом завітали учасники народного аматорського фольклорного колективу „Живиця”.

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 жовтня 2015, 11:37 Детальніше...
 

1 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ВЕТЕРАНІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

e-mail Друк PDF

"Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою.
Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів."
І.О. Решетовська


Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.
Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається людина, що досягла 65 років.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 24.09.2015 по 01.10.2015 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 24.09.2015 по 01.10.2015 народилося 7 немовляти з яких 3 дівчинки та 4 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Лікар-онколог
Лікар приймального відділення (лікар невідкладних станів)
Лікар-рентгенолог


Всесвітній день серця

Всесвітній день серця проводиться за ініціативою Всесвітньої федерації серця та за підтримки Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я з 2000 року. Це подія щорічного характеру, яка відзначається в останню неділю вересня. Метою цього міжнародного дня є підвищення обізнаності населення про хвороби серця, правильний спосіб життя для їх попередження і пропаганда профілактичних заходів для зменшення смертності від хвороб серця.

Детальніше...
 

Місцем дружби, підтримки та посмішок став «Панський парк»

e-mail Друк PDF

01 жовтня на території парку культури та відпочинку «Панський» відбулося свято  дружби, підтримки та посмішок. Організаторами заходу виступили завідувач сектору з питань молоді, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації Ткачук Р.Л., депутат районної ради Расюк Л.В., голова СК ГО «Арсенал», депутат райради Курач М.М, член молодіжної громадської ради, волонтер Петрушенко Т.О.
Метою заходу була популяризація здорового способу життя та безпечної поведінки, вуличного спорту, волонтерського руху та корисної діяльності щодо формування активної громадської позиції.

Детальніше...
 

Освітян Київщини привітали із професійним святом

e-mail Друк PDF

Сьогодні у місті Біла Церква в театральній залі приміщенні Будинку культури ВАТ «Росава» відбулися урочисті заходи до Дня працівників освіти. Урочистості розпочалися із привітання голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри.
«Ми всі пам’ятаємо наших вчителів. Адже життя кожної людини не можливо уявити без вчителя, який прокладає шлях у життя, допомагає їй сформуватися як особистості та правильно обрати свій професію. Саме за шкільною партою відбувається виховання патріотично свідомої молоді, яка знає свою історію, пам’ятає та зберігає українські народні звичаї, любить рідну мову та Батьківщину», - зазначив Володимир Шандра.
Також очільник Київщини додав: «Враховуючи всі непрості обставини часу, зараз в області вже є хороші зрушення у сфері освіти. У цьому році з місцевих бюджетів області виділено понад 150 мільйонів гривень на
ремонти навчальних закладів. Це позитивна тенденція того, що ми рухаємося вперед. Окрім того, під час формування обласного бюджету на 2016 року, в першу чергу, буде звертатися увага на вирішення проблем
освітньої сфери».

Детальніше...
 

ПЕРСПЕКТИВИ СТВОРЕННЯ ЄДИНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БАЗИ ДЛЯ БІЗНЕСУ ОБГОВОРИЛИ У КОДА

e-mail Друк PDF

Представники владних інститутів, лідери бізнес-асоціацій та громадські діячі обговорили необхідність та можливості створення єдиної інформаційної електронної платформи для малого та середнього бізнесу. Зазначена база повинна акумулювати максимально важливу інформацію та усі корисні контакти, які сприятимуть розвитку вітчизняного підприємництва, стануть інформаційним підґрунтям для старт-апів і поштовхом до нових бізнес-ідей. Думками щодо вже реалізованих у цьому напрямку проектів та їх майбутніх перспектив представники бізнесу та держорганів обмінялися у рамках круглого столу «Ресурси регіонів України на online-карті: реалізовані проекти та перспективи впровадження», що відбувся у стінах Київської облдержадміністрації.

Детальніше...
 

Відбулася презентація альманаху “Зерна” для учнів Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія”

e-mail Друк PDF

29 вересня в актовому залі Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія” відбулася презентація 13-го альманаху  літературної студії "Сузір'я" Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала із символічною назвою видання - "Зерна".
Зернятка творчості презентували учні гімназії - співавтори альманаху - своїм друзям разом із редактором альманаху Ігорем Годенковим та членом Конгресу літераторів України поетесою Марією Верховець. Вірші та пісні лунали сьогодні в залі, падаючи зернами доброти, любові та творчості у благодатну почву - відкриті дитячі серця.
Юні поети отримали авторьскі екземляри альманаху та подяки від керівника студії "Сузір'я". Захід проводився у рамках проекту, над яким працює Макарівська гімназія - "Стежками рідної землі" та з нагоди тижня шкільних бібліотек у Макарівському районі.
Захід пройшов завдяки сприяння дирекції навчального закладу та ведучої свята і головного організаторора - бібліотекаря гімназії Барановської Ніни.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.