У день пам’яті Героів Крут поетичні подарунки отримали макарівці — учасники АТО

e-mail Друк PDF

В День пам’яті Героїв Крут педагогічний колектив Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала спільно зі співавтором збірки «Воїнам Світла. Різдвяний подарунок від поетичної сотні України» - директором центру І.Л.Годенковим побували у Макарівському райвійськкоматі, де презентували збірку та частину з екземплярів видання вручили А.Мудренку. Решта екземплярів була передана в Центр допомоги військовим, звідки збірки потраплять до рук кращих бійців Макарівського району.

Останнє оновлення на Субота, 31 січня 2015, 09:41 Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулися дві особи.

Детальніше...
 

Нарада щодо створення оперативного штабу з питань безпеки громадян та захисту найважливіших об'єктів інфраструктури

e-mail Друк PDF

На виконання протоколу селекторної наради з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об'єктів інфраструктури, яку 23 січня 2015 року провів Прем'єр-міністр України А.Яценюк та відповідно до розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 27 січня 2015 року № 81, 29 січня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів нараду з керівниками окремих установ, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації та силових структур району

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 січня 2015, 10:52 Детальніше...
 

На позачерговому засіданні сесії Макарівської районної ради розглянули звернення депутатів Верховної Ради України про визнання Російської Федерації державою-агресором"

e-mail Друк PDF

29 січня пройшло позачергове пленарне засідання сесії Макарівської районної ради VІ скликання Київської області. На засіданні були прийняті зміни до рішення сесії районної ради від 29.12.2014 № 975 - 36 – VІ  „Про районний бюджет Макарівського району на 2015 рік” та затверджений Статут  Макарівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Макарівського району Київської області.
Також депутати районної ради заслухали і підтримали Постанову Верховної Ради України "Про звернення до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором".
Згідно з текстом Звернення:

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 січня 2015, 10:47 Детальніше...
 

Урок пам'яті у Бишівській ЗОШ І-ІІІ ст. Макарівського району

e-mail Друк PDF

До Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту 27 січня було проведено урок пам'яті для учнів старших класів Бишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, захід приурочено 70-річчю визволення в'язнів із концтаборів.
Вчитель історії В.Обухівський та учениця 11 класу К.Маканик презентували проект з мультимедійним супроводом: «Трагедія ХХ століття. Голокост».

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 січня 2015, 10:38
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 22.01.2015 по 29.01.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 22.01.2015 по 29.01.2015 народилося 10 немовлят з яких 7 хлопчиків і 3 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

В райдержадміністрації пройшов прийом громадян

e-mail Друк PDF

28 січня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом, де були розглянуті наступні питання: аграрної політики і земельних відносин (внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації, затвердження технічної документації із землеустрою в адміністративних межах Мотижинської сільської ради, підтоплення садиби в межах с. Калинівка, дозвіл на розробку детального плану території на земельну ділянку в адміністративних межах Гавронщинської сільської ради), освіти (питання діяльності Кодрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів).

Останнє оновлення на Четвер, 29 січня 2015, 11:03
 

Виступ вихованців фольклорно – етнографічного «Дивокрай»

e-mail Друк PDF

27 січня вихованці фольклорно-етнографічного об’єднання «Дивокрай» Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім. Данила Туптала прийняли участь у святковому концерті, який відбувся у Галереї «Соборній» м.Київ. Концерт був приурочений Різдву Христовому. У виконанні дорослих та дитячих хорових колективів з багатьох куточків України прозвучали колядки, їх виконання радувало численних глядачів. У залі не було байдужих, знані в народі пісні виконували учасники разом з глядачами.

Останнє оновлення на Четвер, 29 січня 2015, 11:02
 

Розглядалися питання захисту прав дітей

e-mail Друк PDF

27 січня начальник служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Шумак провела засідання комісії з питань захисту прав дитини при Макарівській райдержадміністрації з розгляду заяв, клопотань та звернень громадян, Макарівського районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, а також сільських, селищних рад відповідно до рішень засідань виконавчих комітетів щодо дарування в інтересах дітей, позбавлення батьківських прав та виведення із соціального супроводу сім'ю, яка опинилася у складних життєвих обставинах.

 

“Обіймись, Україно!”

e-mail Друк PDF

«Обіймись, Україно!» Під такою назвою вже одинадцять років крокує по селах і містах нашої держави Всеукраїнський фестиваль мистецтв. Даний фестиваль - це своєрідна акція єдності українського народу, він упевнено йде по всій українській землі, збираючи під свої прапори справжніх патріотів нашої держави. Ініціатором і власне автором ідеї створення та проведення данного високодуховного суспільно-політичного проекту став поет-пісняр, кандидат технічних наук, голова громадської організації Українського реєстрового козацтва в Київському регіоні України О.Ф.Карпенко.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 січня 2015, 15:28 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.