МАКАРІВСЬКИЙ РС ГУ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

e-mail Друк PDF

БЕРЕЖІТЬ СВІЙ ХЛІБ !!!

ВИМОГИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
ПРИ ЗБИРАННІ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР

1. До початку збирання врожаю вся збиральна техніка, агрегати та автомобілі повинні мати відрегульовані системи живлення, змащення, охолодження, запалювання, а також бути оснащені справними іскрогасниками, обладнані первинними засобами пожежогасіння (комбайни і трактори - двома вогнегасниками, двома штиковими лопатами, двома мітлами; автомобілі - мають бути забезпечені вогнегасниками відповідно до норм, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.97 №1п) а штиковою лопатою).
Трактористи, комбайнери, їх помічники та інші особи, задіяні на роботах по збиранню врожаю, повинні пройти протипожежний інструктаж.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 червня 2015, 10:26 Детальніше...
 

Службою порятунку «101» проведено комплексне об’єктове тренування

e-mail Друк PDF

18 червня відповідно до графіка проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на об’єктах Макарівського району на червень місяць поточного року було проведено тренування на Макарівському РП ПАТ «Київобленерго» в смт.Макарів, за темою: «Дії персоналу на випадок виникнення пожежі у адмінприміщенні», де було практично відпрацьовано порядок дій обслуговуючого персоналу при ліквідації аварійної ситуації та гасіння ймовірної пожежі за допомогою первинних засобів пожежогасіння. Керівником об’єктового тренування був головний інженер Обухівський Р.О. Також під час проведення тренувань було проведено перевірку наявних документів на об’єкті з питань цивільного захисту.

Останнє оновлення на Четвер, 18 червня 2015, 14:34 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 11.06.2015 по 18.06.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 11.06.2015 по 18.06.2015 народилося 7 немовлят з яких 4 дівчинки та 3 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Службою порятунку «101» проведено комплексне об’єктове тренування

e-mail Друк PDF

15 червня відповідно до графіка проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на об’єктах Макарівського району на червень місяць поточного року було проведено тренування на Макарівській філії ТОВ «Київхліб» в смт Макарів, за темою: «Дії персоналу на випадок виникнення пожежі у виробничій печі. Розгерметизація газопроводу», де було практично відпрацьовано порядок дій обслуговуючого персоналу при ліквідації аварійної ситуації. Керівником об’єктового тренування був інженер з охорони праці Корчевський П.В.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 червня 2015, 09:52 Детальніше...
 

Нарада з головами сільських, селищних рад

e-mail Друк PDF

15 червня відбулася робоча нарада з головами сільських, селищних рад району з питання стану формування об'єднаних територіальних громад в межах Макарівського району, з якого доповів голова Макарівської районної ради О.Шутун, вказавши, що необхідні етапи створення територіальних громад в районі пройдені, загалом визначено стосовно 3-х об'єднаних територіальних громад: Макарівської, Бишівської та Березівської. Наступним етапом буде розгляд розрахунків та всієї документації по громадах в Кабінеті Міністрів України, де вирішиться доля спроможності наших громад при зазначеному об'єднанні.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 червня 2015, 07:54 Детальніше...
 

Міжвідомчий координаційний штаб з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції та тимчасово окупованої території повідомляє

e-mail Друк PDF

Внутрішні переміщення осіб

Згідно з оперативною інформацією з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції до інших регіонів переселено 881 тис. 209 осіб, у тому числі з Донецької, Луганської областей – 860 тис. 431 особа та з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь – 20 тис. 778 осіб (за добу – 3 особи), з яких 152 тис. 247 дітей та 421 тис. 936 інвалідів та осіб похилого віку.

Детальніше...
 

Пройшло засідання громадської ради

e-mail Друк PDF

11 червня пройшло засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації з розгляду питань криміногенної ситуації в Макарівському районі (торгівля алкогольними напоями у нічний час), нових тарифів по сплаті за спожиті тепло- та енергоносії та процедура отримання громадянами субсидій (пільг) з оплати житлово-комунальних послуг в управлінні соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації та про результати проведення з'їзду депутатів всіх рівнів Макарівського району.

Останнє оновлення на Неділя, 14 червня 2015, 14:36 Детальніше...
 

Управління соціального захисту райдержадміністрації інформує

e-mail Друк PDF

25 травня розпочалося оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорії 1. Відділом у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ведеться облік даної категорії громадян згідно до “Порядку організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2013 № 261, із змінами, та у відповідності до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.
На травень-червень 2015 року отримано 47 путівок на санаторно-курортне лікування в санаторії: ім. Горького, Смерічка, Лісова пісня, Остреч, Авангард, Поляна, Феофанія, за різними профілями захворювання для осіб першої категорії.
Видано - 41 путівку. Робота у вказаному напрямку продовжується.

 

Службою порятунку «101» Проведено комплексне об’єктове тренування

e-mail Друк PDF

12 червня відповідно до графіка проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на об’єктах Макарівського району на червень місяць поточного року було проведено тренування на АЗС ТОВ «Загал-2005» в смт Макарів, за темою: «Дії персоналу на випадок виникнення пожежі на зливних ємностях», де було практично відпрацьовано порядок дій обслуговуючого персоналу при ліквідації аварійної ситуації. Керівником об’єктового тренування був особисто директор АЗС Горбик О.М. Перед початком тренувань, відповідно до наказу по підприємству було проведено протипожежний інструктаж з персоналом об’єкту. До проведення тренувань було також залучено добровільну пожежну дружину об’єкту. Працівниками Макарівського РС ГУ ДСНС України у Київській області здійснювався контроль якості підготовки та проведення даного тренування. Після проведення тренувань з керівництвом об’єкту проведено розбір даного заходу з визначенням перспективних напрямків роботи.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 червня 2015, 13:56
 

Україна – аграрна країна

e-mail Друк PDF

Нещодавно в національному комплексі «Експоцентр України» відбулася 27 міжнародна агропромислова виставка «Агро-2015». На широкий загал були представлені:
- аграрна наука та освіта;
- сільськогосподарська техніка, обладнання та транспорт для агропромислового комплексу;
- органічне землеробство;
- насіння, саджанці плодових культур, декоративний садивний матеріал;
- екологічно безпечні засоби захисту рослин, мінеральні добрива, агрохімікати та технології їх застосування;
- міні-техніка, садово-городній та господарський інвентар;
- тваринництво, ветеринарна медицина та біопрепарати;
- продукція бджільництва;
- органічні продукти харчування;
- лізинг;
- банківські послуги.
Підприємства та підприємці АПК Макарівського району також взяли активну участь в організації та проведенні виставки.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 червня 2015, 11:39 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.