В “Промені надії” відзначили 23-тю річницю незалежності України

e-mail Друк PDF

22 серпня в Макарівському Центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» відбулися інформаційно – просвітницькі заходи присвячені 23-й річниці незалежності України.
В святі взяли участь 30 отримувачів послуг Центру, з них 17 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, 1 мати з 2-ма дітьми та 14 дітей, які потрапили в складні життєві обставини.
Свято розпочалося з виконання Державного Гімну України. Діти Малого групового будинку розповідали про події, повʼязані з історією українського народу, символи України: прапор, герб та гімн, читали вірші українських поетів.
Відбувся конкурс малюнків, присвячених Державному Прапору України, найменші вихованці взяли участь у конкурсі українського танцю. Дітлахи в задоволенням та гордістю носили національні костюми, слухали музику, розглядали вишиванки на рушниках та паляницю з калиною.
Проведення зазначених заходів було націлене на виховання в дітях та сім’ях патріотизму і поваги до державних символів України, висвітлення подій, пов’язаних з історією українського державотворення, боротьбою українського народу за незалежність та територіальну цілісність свої держави, демократичний вибір України.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 серпня 2014, 08:42
 

Над площею біля районного Будинку культури замайорів Великий Державний Прапор

e-mail Друк PDF

23 серпня на площі біля Макарівського районного Будинку культури відбулася урочиста церемонія підняття Великого Державного Прапора України, в якій взяли участь голова Макарівської райдержадміністрації Микола Швидкий, голова Макарівської районної ради Олександр Шутун, Макарівський селищний голова Олександр Іващенко, особовий склад Макарівського військового комісаріату, представники трудових колективів району, громадських та політичних осередків, а також громадськість. Право підняти Державний Прапор України та покласти квіти до погруддя Тараса Шевченка було надано учням 11 класу Макарівського НВК “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей”. Також у ході заходу були вшановані хвилиною мовчання загиблі воїни та мирні жителі в зоні проведення АТО та герої Небесної сотні. Після цього з музичними та хореографічними номерами виступили чоловічий колектив “Козацькі джерела”, народний аматорський фольклорний колектив “Чебреці”, народний хореографічний колектив “Ясочка” районного будинку культури.

Останнє оновлення на Субота, 23 серпня 2014, 10:04
 

Шановні жителі та гості Макарівщини!

e-mail Друк PDF

Макарівська районна державна адміністрація щиро вітає вас з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!
Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.
Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Під рідним знаменом Український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. З ним ішли у бій, за нього віддавали життя.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 серпня 2014, 13:56 Детальніше...
 

Дорога громадо Київщини!

e-mail Друк PDF

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!
За всі роки Незалежності, Україна вперше переживає такі суворі випробування: анексований Крим, проведення антитерористичної операції на Сході України, загроза військового вторгнення. Долею випало відзначати 23-ю річницю проголошення незалежності у непростий період багатовікової історії, коли знову приходиться вести кровопролитну боротьбу з зовнішнім агресором за збереження єдиної, незалежної та суверенної держави. Той, кого ще вчора вважали другом-побратимом, найближчим партнером, сьогодні відправляє найманців для дестабілізації ситуації в Україні, на совісті якого – життя українських воїнів, мирних жителів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 серпня 2014, 13:50 Детальніше...
 

Круглий стіл “Об'єднання через децентралізацію”

e-mail Друк PDF

21 серпня в Макарівському районному Будинку культури пройшов круглий стіл “Об'єднання через децентралізацію”, метою якого стало узагальнення пропозицій, які були зібрані від громад населених пунктів району до законопроекту України “Про внесення змін до Конституції України” щодо децентралізації державної влади. Ініціаторами проведення даного заходу виступили ініціативна група громадської ради при Макарівській райдержадміністрації та Макарівська районна рада за результатами проведення кущових круглих столів у п'яти населених пунктах району та за участю представників органів місцевого самоврядування, громадських і політичних осередків, бізнесу та засобів масової інформації.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 серпня 2014, 13:39 Детальніше...
 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

e-mail Друк PDF

Відділом формування виплатних документів проводиться перевірка правильності формування особових рахунків одержувачів допомоги, підтверджується правильність призначення та забезпечується виплата. Здійснюється електронна обробка особових справ для виплати соціальних допомог згідно Законів України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам».

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 серпня 2014, 09:59 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 15.08.2014 по 22.08.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 15.08.2014 по 22.08.2014 народилося 9 немовлят з них 7 хлопчиків та 2 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с. Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
В стаціонарному відділенні триває робота по благоустрою території, заготовляють овочі на зимовий період (соління, заморожування).

Детальніше...
 

Державний архів Київської області інформує про відкриття виставки

e-mail Друк PDF

День Незалежності України – це надзвичайна подія в історії українського народу. Це свято, яке живе у серці кожного українця – патріота своєї держави, передає почуття гордості за свою націю, яка, пройшовши серйозні випробування, вибудувала свою незалежну державу.
Ідея всеукраїнської єдності ніколи не полишала наш народ – упродовж багатьох століть наша держава очікувала на своє визнання, тому витоки незалежності беруть свій початок ще за часів Київської Русі і Галицько-Волинської держави, далі – Козацько-Гетьманської держави, період Української Народної Республіки та радянський період.

Детальніше...
 

Засідання колегії

e-mail Друк PDF

20 серпня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів засідання колегії щодо стану фінансово-бюджетної дисципліни, причини порушення бюджетного законодавства та формування чітких планів-заходів щодо їх уникнення в подальшому та недопущення втрат бюджетних коштів за І півріччя 2014 року, залучення до сплати єдиного соціального внеску підприємств, виробничі потужності яких знаходяться на території Макарівського району, стану взаємодії Макарівського районного військового комісаріату з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування району під час проведення заходів третьої черги часткової мобілізації, а також координації надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції , їх сім'ям та стану підготовки закладів освіти Макарівського району до нового 2014-2015 навчального року.

Останнє оновлення на Середа, 20 серпня 2014, 15:15 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

09 травня о 10:00 год на центральній площі біля поштового відділення №1 “Укрпошта” (смт Макарів) відбудеться святковий мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні