«МАЙБУТНЄ – ТВОЄ!»

e-mail Друк PDF

У цьому році олімпійська родина України святкує 25 років з дня створення Національного олімпійського комітету України. За цей період НОК України впевнено ввійшов до числа кращих із 205 національних олімпійських комітетів світу.
«Мені приємно констатувати, що олімпійський рух з кожним роком має в нашій країні все більше прихильників, - привітала шанувальників спорту радник Васильківського міського голови з розвитку спорту Євеліна Березанська. Її, 04 вересня, запросила на свято спорту завідувач сектором з питань молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Руслана Ткачук.

Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послу ) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
На виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 24.03.2014 № 233/014/91-14 з метою забезпечення моніторингу та своєчасної організації надання соціальних послуг громадянам які приїхали з АР Крим та м.Севастополь, терцентр щотижня надає інформацію до Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації.

Детальніше...
 

Що треба пам’ятати, перебуваючи в населеному пункті в умовах спеки та задимлення

e-mail Друк PDF

Як і вся Україна, Київщина потерпає від аномальної спеки. Не обминула вона і Макарівський район. Час від часу спалахують лісові і торф’яні пожежі, населені пункти окутує смог.

Що треба пам’ятати, перебуваючи в населеному пункті в умовах спеки та задимлення:

З метою попередження виникнення небезпечних для здоров’я та життя людини наслідків впливу високої температури повітря та продуктів горіння (смогу), пропонуємо дотримуватися рекомендацій щодо захисту у ситуації, що склалася:

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 27.08.2015 по 03.09.2015 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 27.08.2015 по 03.09.2015 народилося 4 немовляти з яких 2 дівчинки та 2 хлопчики. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Звернення до Українського народу та народів світу у зв’язку із 70-річчям закінчення Другої світової війни

e-mail Друк PDF

Шановні співвітчизники!
Шановна світова спільното!

70 років тому ціною надзвичайних зусиль десятків націй було покладено край найжахливішому та наймасштабнішому за всю історію людства збройному конфлікту — Другій світової війні.
Наша земля була кривавою ареною запеклих бойових дій. Саме на українських теренах відбулася майже половина всіх стратегічних оборонних і наступальних операцій східноєвропейського театру бойових дій, саме в Україні було розгромлено більше половини нацистських військ.

Останнє оновлення на Четвер, 03 вересня 2015, 08:06 Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

02 вересня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, де були порушені наступні питання: соціального захисту населення (влаштування до дитячого садочка в с. Копилів дитини з багатодітної родини, надання матеріальної допомоги та земельної ділянки учаснику АТО, реєстрація учасника АТО), аграрної політики та земельних відносин (приватизація земельних часток (паїв)).

 

В навчальних закладах району пролунали звуки шкільного дзвоника

e-mail Друк PDF

01 вересня в навчальних закладах Макарівського району пройшли святкові лінійки з нагоди Дня знань. Новий навчальний рік розпочався для 4223 учнів. Святкові заходи не обійшлися й без гостей, зокрема керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока та Макарівський селищний голова О.Іващенко відвідали Макарівський НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- природничо-математичний ліцей”, де привітали учнівський та педагогічний склад зі святом і побажали досягнення вагомих здобутків на ниві знань.
Цього ж дня голова Макарівської районної ради О.Шутун побував на святі „Першого дзвоника” у Гавронщинській загальноосвітній школі І ступеня.
Також до святкових заходів в інших навчальних закладах району долучилися керівники установ і організацій району, депутати сільських, селищних та районної рад.
Урочисті лінійки пройшли в спокійній обстановці.

Останнє оновлення на Четвер, 03 вересня 2015, 08:03
 

Надання соціальних послуг та порядок отримання компенсації.

e-mail Друк PDF

Хто має право на оформлення компенсації?
Непрацюючі фізичні особи, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), призначається щомісячна компенсаційна виплата (далі -компенсація).
Як визначається розмір компенсації?

Останнє оновлення на Четвер, 03 вересня 2015, 07:52 Детальніше...
 

Молодь курцям: "Кинь цигарку - не кури!

e-mail Друк PDF

Цього вересневого дня, завідувач сектору з питань молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Руслана Ткачук та голова молодіжної громадської ради при райдержадміністрації Наталія Маркусь, провели акцію: «Кинь цигарку – не кури!».
Захід проходив в трьох місцях: в парку «Панський», на дитячому майданчику, біля літака, та на центральній площі, біля фонтанів.

Останнє оновлення на Четвер, 03 вересня 2015, 07:27 Детальніше...
 

Службою порятунку «101» проведено урок з основ безпеки життєдіяльності

e-mail Друк PDF

На виконання наказу Голови ДСНС України та Міністра освіти і науки України від 26.04.2013 року №193/470 «Про проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах України» та у зв’язку з проведенням цілеспрямованої профілактичної роботи з населенням щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, профілактики травматизму невиробничого характеру у дитячих дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах 01 вересня поточного року в 4-Б класі Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» працівниками Макарівського районного сектору проведено урок з основ безпеки життєдіяльності, на тему «Правила безпечної поведінки з побутовими приладами, газом, водою та вогнем».

Останнє оновлення на Середа, 02 вересня 2015, 15:18 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.