Члени літстудії "Сузір'Я" взяли участь у презентації нової книги поетеси Марії Верховець

e-mail Друк PDF

30 квітня відбулася презентація 3-ї поетичної збірки "Перемагає все Любов" Марії Верховець, члена Конгресу літераторів України, макарівської поетеси - за підтримки літстудії "Сузір"я", обласної організації Конгресу літераторів України, гуртка "Патріот" Макарівського центру творчості дітей та юнацтва. Захід відбувся на запрошення учнівського та педагогічного колективу Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія”, які підготували ціле свято поезії та патріотизму, любові до рідного краю.

Останнє оновлення на Вівторок, 05 травня 2015, 14:17 Детальніше...
 

Участь команди Макарівського району в обласному конкурсі дружин юних пожежників (ДЮП)

e-mail Друк PDF

29 квітня у м. Переяслав-Хмельницький відбувся обласний фестиваль-конкурс команд ДЮП. Макарівський район представляла команда Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Червоний півень». Виступ команди виявився досить вдалим. Цікаво, у жартівливій формі дюпівці у візитці команди, а потім, при висвітленні теми домашнього завдання, наголосили на правилах поведінки в надзвичайних ситуаціях.

Останнє оновлення на Вівторок, 05 травня 2015, 14:16 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 27.04.2015 по 30.04.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 27.04.2015 по 30.04.2015 виконано 23 запити, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 5 – соціально-правового характеру, 18 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 13 громадян. В читальному залі відділу працював 1 користувач, якому видавалося в користування 5 справ. На зберігання прийнято 44 справи постійного зберігання Управління Державної казначейської служби України у Макарівському районі Київської області за 2011-2013 роки. 28 квітня здійснено комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та архівного підрозділу Мотижинської сільської ради. Складено довідку про результати комплексного перевіряння діловодства, роботи ЕК та архівного підрозділу Копилівської сільської ради, проведеного 21.04.2015. 29 квітня начальник архівного відділу Кравець Ю.В. взяла участь в нараді-семінарі «Робота із зверненнями громадян в архівних установах Київської області», яка відбулася в Державному архіві Київської області.

 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 23.04.2015 по 30.04.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 23.04.2015 по 30.04.2015 народилося 10 немовлят з яких 3 дівчинки та 7 хлопчиків. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 

Участь макарівчан у зональному етапі «Стартів надій»

e-mail Друк PDF

29 квітня команда учнів Копилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівського району, що стала переможцем у районному етапі Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Старти надій», взяла участь у зональному етапі спортивних змагань, який проходив у с.Білогородка Києво-Святошинського району. Юні спортсмени були надзвичайно активними та спритними, у результаті чого вибороли почесне ІІІ місце серед шести команд-учасниць.

 

Перемогу на районному етапі обласного поетичного конкурсу “Зерна доброти” здобула учениця 2 класу Андріївського НВО

e-mail Друк PDF

Я СПІВАЮ ПРО КАЛИНУ У ГАЮ... Так пише про себе у своїх віршах Вітковська Анна, учениця 2 класу  Андріївського НВО, вихованка районної літературної студії "Сузір'я". В цьому році вона стала переможцем районного етапу обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти", а на обласному етапі її творчість відмічена високопрофесійним журі і Аня зайняла почесне 3-е місце у свої віковій категорії. Так, вона ще навчається у другому класі, але глибині її думок може позаздрити дорослий літератор! Підготувала призера конкурсу талановита молода вчителька Андріївського НВО Юлія Лисенко, яка сама пише чудові вірші, й не раз друкувалася в альманахах  літературної студії "Сузір'я". Колись путівку у творче життя Юлі давав Ігор Годенков, як керівник студії, зараз вона вже сама плекає юних поетів, навчає їх любити рідне слово й неньку Україну понад усе.

Останнє оновлення на Середа, 29 квітня 2015, 14:33 Детальніше...
 

Юрій Забела провів особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

29 квітня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом громадян, на якому були порушені наступні питання: аграрної політики та земельних відносин (приватизація земельних часток (паїв) в адміністративних межах Яблунівської, Мар'янівської, Мотижинської сільських рад), освіти (реорганізація Гавронщинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня).

 

«Старти надій» для школярів Макарівщини

e-mail Друк PDF

28 квітня на базі Макарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія» пройшов районний етап Всеукраїнський дитячих спортивних ігор «Старти надій». Привітати учасників заходу завітала начальник відділу освіти Макарівської районної державної адміністрації В.М. Савченко.
Участь у змаганнях узяли учні 24 загальноосвітніх навчальних закладів району. За результатами проведених естафет І місце посіла команда Копилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце – Макарівського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія», ІІІ місце – Ніжиловицького НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок».

Останнє оновлення на Середа, 29 квітня 2015, 09:47
 

Відбувся семінар для голів первинних профспілкових організацій закладів освіти Макарівського району

e-mail Друк PDF

28 квітня на базі Макарівського ЦТДЮ ім.Д.Туптала відбувся семінар-навчання для голів первинних профспілкових організацій, участь у якому взяли представники загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району. Під час семінару виступили Савченко В.М. – начальник відділу освіти Макарівської райдержадміністрації, Невмержицький Г.І. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації та Сальвинчук О.М. – начальник відділу з питань праці та соціально–трудових відносин управління соціального захисту населення Макарівської РДА, Хохлюк В.Д. – голова Макарівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Корабельська О.П. – методист районного методичного кабінету.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.