Засідання сесії Макарівської районної ради

e-mail Друк PDF

25 грудня відбулося засідання чергової сесії Макарівської районної ради VІІ скликання Київської області, яке провів голова Макарівської районної ради О.Гулак спільно зі своїм заступником О.Цисаренком за участю голови Макарівської райдержадміністрації, депутата Київської обласної ради VІІ скликання Т.Семенової.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 грудня 2015, 12:38 Детальніше...
 

ВОЛОДИМИР ШАНДРА ПРОВІВ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ З РАЙОННИМИ ЗМІ

e-mail Друк PDF

Сьогодні відбулася прес-конференція голови Київської обласної державної адміністрації Володимира Шандри із представниками районних засобів масової інформації. Під час спілкування очільник Київщини розповів про ключові досягнення Київщини у різних галузях та відповів на найбільш актуальні запитання журналістів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 грудня 2015, 12:03 Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 17 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке, за сприяння благодійної організації «Давай допоможемо» в особі директора Бондаренко О.І. , проведено заміну старих вікон на металопластикові в кількості 30 одиниць.
Також в стацвідділенні підготувалися до святкування новорічно-різдвяних свят. Встановлено та прикрашено ялинку.

Детальніше...
 

В районному Будинку культури відбулося святкове танцювальне шоу

e-mail Друк PDF

23 грудня в Макарівському районному Будинку культури відбулося святкове танцювальне шоу за участю вихованців хореографічного класу Макарівської дитячої школи мистецтв. Викладач Тетяна Сліпко, разом із своїми учнями, створили цікаве передноворічне дійство – на сцені весело танцювали чудові Коза і Козенята, Вовк, Сніжинки, Чарівні феї, Червоні шапочки та інші герої.

Останнє оновлення на Четвер, 24 грудня 2015, 15:28 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 17.12.2015 по 24.12.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 17.12.2015 по 24.12.2015 народилося 5 немовлят з яких 3 дівчинки та 2 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Лікар-онколог;
Лікар приймального відділення (лікар невідкладних станів);
Лікар-рентгенолог.


Сьогодні цукровий діабет набув ознак “неінфекційної епідемії”, яка охопила близько третини мільярда жителів нашої планети.  В Україні за останні 15 років захворюваність на цю ендокринно-обмінну патологію підвищилася вдвічі.
Детальніше...
 

Засідання постійних комісій Макарівської районної ради

e-mail Друк PDF

23 грудня пройшли постійні комісії при Макарівській районній раді VІІ скликання з питань законності і правопорядку, регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, з бюджету та фінансів, комунальної власності і приватизації, розвитку підприємництва, промисловості, транспорту та регуляторної політики та упорядкування діяльності, пов'язаної з геологічним вивченням надр і видобуванням корисних копалин.

Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

23 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдераждміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, на якому були розглянуті наступні питання: соціального захисту населення (надання допомоги родині, тимчасово переміщеній із зони проведення АТО, опіки над дитиною), забезпечення законності та охорони правопорядку (скарга на посадову особу правоохоронних органів), аграрної політики та земельних відносин  (приватизація земельної ділянки учасником ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, переоформлення земельної частки (паю) на підставі свідоцтва на право на спадщину).
На вищевказані питання були надані роз'яснення та окремі з них взяті головою під особистий контроль.

 

Київщина увійшла до трійки лідерів за соціально-економічним розвитком

e-mail Друк PDF

За підсумками 9-ти місяців цього року Київська область стала третьою у рейтингу соціально-економічного розвитку українських областей. Шкалу успішності складали фахівці Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. В своїх оцінках вони орієнтувалися на 26 показників по 6-ти ключовим напрямкам соціально-економічного зростання. У результаті Київщина завдяки плідній роботі та активному запровадженню нових реформ стала «бронзовим призером» рейтингу. Особливо успішні результати регіон продемонстрував у сфері інвестиційного розвитку, інфраструктурної розбудові та ефективності ринку праці.

Детальніше...
 

Префект для органів місцевого самоврядування буде не «дамоклевим мечем», а помічником, не зацікавленим в судових розглядах, - Юрій Ганущак

e-mail Друк PDF

Юрій Ганущак, директор Інституту розвитку територій, у своєму блозі на LB відповів на критику одного з депутатів щодо законопроекту «Про префектів», розробленого в розвиток конституційних змін у частині децентралізації.

«Чи потрібний контроль за діяльністю органів місцевого самоврядування. Відповідь однозначно – так. Чи потрібний контроль громадськості? Теж так. Чи є він професійним? Швидше ні. Чи може професійно контролювати виконавчі органи місцевого самоврядування її рада? Теоретично – так, практично – ні. Для цього в неї немає відповідних структурних підрозділів. Тому єдиним професійним органом, який має можливості контролювати органи місцевого самоврядування є контроль з боку державних органів», - написав Юрій Ганущак.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 грудня 2015, 16:14 Детальніше...
 

У проекті державного бюджету на 2016 рік вдалося відстояти бюджетну децентралізацію, - Володимир Гройсман

e-mail Друк PDF

Під час обговорення робочою групою з доопрацювання проекту державного бюджету на 2016 рік вдалося відстояти бюджетну децентралізацію та спрощену систему оподаткування малого та середнього бізнесу. Про це повідомив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, відкриваючи Погоджувальну раду.
"Ми відстояли фінансову децентралізацію. Це буде означати, що місцеві бюджети будуть мати ту ж саму систему, як в 2015 році, що є надзвичайно позитивним кроком. І жодних питань щодо "відкату" системи децентралізації не відбудеться у цьому бюджеті", - наголосив Голова Парламенту.
Серед інших рішень, узгоджених робочою групою, - зменшення єдиного соціального внеску, податку на заробітну плату, до 22%, зазначив Володимир Гройсман, коментуючи результати обговорення проекту бюджету.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.