На позачерговому засіданні сесії Макарівської районної ради розглянули звернення депутатів Верховної Ради України про визнання Російської Федерації державою-агресором"

e-mail Друк PDF

29 січня пройшло позачергове пленарне засідання сесії Макарівської районної ради VІ скликання Київської області. На засіданні були прийняті зміни до рішення сесії районної ради від 29.12.2014 № 975 - 36 – VІ  „Про районний бюджет Макарівського району на 2015 рік” та затверджений Статут  Макарівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Макарівського району Київської області.
Також депутати районної ради заслухали і підтримали Постанову Верховної Ради України "Про звернення до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором".
Згідно з текстом Звернення:

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 січня 2015, 10:47 Детальніше...
 

Урок пам'яті у Бишівській ЗОШ І-ІІІ ст. Макарівського району

e-mail Друк PDF

До Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту 27 січня було проведено урок пам'яті для учнів старших класів Бишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, захід приурочено 70-річчю визволення в'язнів із концтаборів.
Вчитель історії В.Обухівський та учениця 11 класу К.Маканик презентували проект з мультимедійним супроводом: «Трагедія ХХ століття. Голокост».

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 січня 2015, 10:38
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 22.01.2015 по 29.01.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 22.01.2015 по 29.01.2015 народилося 10 немовлят з яких 7 хлопчиків і 3 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

В райдержадміністрації пройшов прийом громадян

e-mail Друк PDF

28 січня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом, де були розглянуті наступні питання: аграрної політики і земельних відносин (внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації, затвердження технічної документації із землеустрою в адміністративних межах Мотижинської сільської ради, підтоплення садиби в межах с. Калинівка, дозвіл на розробку детального плану території на земельну ділянку в адміністративних межах Гавронщинської сільської ради), освіти (питання діяльності Кодрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів).

Останнє оновлення на Четвер, 29 січня 2015, 11:03
 

Виступ вихованців фольклорно – етнографічного «Дивокрай»

e-mail Друк PDF

27 січня вихованці фольклорно-етнографічного об’єднання «Дивокрай» Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім. Данила Туптала прийняли участь у святковому концерті, який відбувся у Галереї «Соборній» м.Київ. Концерт був приурочений Різдву Христовому. У виконанні дорослих та дитячих хорових колективів з багатьох куточків України прозвучали колядки, їх виконання радувало численних глядачів. У залі не було байдужих, знані в народі пісні виконували учасники разом з глядачами.

Останнє оновлення на Четвер, 29 січня 2015, 11:02
 

Розглядалися питання захисту прав дітей

e-mail Друк PDF

27 січня начальник служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Шумак провела засідання комісії з питань захисту прав дитини при Макарівській райдержадміністрації з розгляду заяв, клопотань та звернень громадян, Макарівського районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді, а також сільських, селищних рад відповідно до рішень засідань виконавчих комітетів щодо дарування в інтересах дітей, позбавлення батьківських прав та виведення із соціального супроводу сім'ю, яка опинилася у складних життєвих обставинах.

 

“Обіймись, Україно!”

e-mail Друк PDF

«Обіймись, Україно!» Під такою назвою вже одинадцять років крокує по селах і містах нашої держави Всеукраїнський фестиваль мистецтв. Даний фестиваль - це своєрідна акція єдності українського народу, він упевнено йде по всій українській землі, збираючи під свої прапори справжніх патріотів нашої держави. Ініціатором і власне автором ідеї створення та проведення данного високодуховного суспільно-політичного проекту став поет-пісняр, кандидат технічних наук, голова громадської організації Українського реєстрового козацтва в Київському регіоні України О.Ф.Карпенко.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 січня 2015, 15:28 Детальніше...
 

До Міжнародного дні пам'яті жертв Голокосту

e-mail Друк PDF

У зв'язку з відзначенням Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в Макарівській центральній районній бібліотеці та бібліотечних закладах району підготовлені тематичні заходи, для всіх бажаючих, хто цікавиться фактами історичної долі України та її громадян:
виставка літератури «Трагедія Бабиного Яру»;
виставка однієї книги «Книга пам’яті Бабин Яр»;
обговорення книг Докії Гуменної «Хрещатий Яр» та Анатолія Кузнєцова «Бабин Яр»;
бібліографічний огляд науково-історичної та художньої літератури «Пам’ять не вмирає» (До Дня пам’яті жертв Голокосту);

Останнє оновлення на Вівторок, 27 січня 2015, 15:23 Детальніше...
 

27 січня — Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

e-mail Друк PDF

27 січня, відповідно до постанови Верховної Ради України від 05 липня 2011 року № 8605, в Україні вшановують пам'ять жертв Голокосту.
Голокост в перекладі з давньогрецької означає “всеспалення”. Багато євреїв надають перевагу власному терміну Шоа (катастрофа). Шоа – цілеспрямоване, масове знищення єврейства на підконтрольних нацистській Німеччині територіях.
Резолюція Організації Об'єднаних Націй від 01 листопада 2005 року, за яку проголосувало 183 країни світу, включаючи Україну, метою якої є запобігання в майбутньому виникненню нових геноцидів, закликає країни світу щорічно відзначати на державному рівні цей меморіальний день.
Вперше Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту відзначався у всьому світі в 2006 році. Однак деякі країни відзначали цей день і раніше.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 січня 2015, 15:24 Детальніше...
 

Нарада з головами сільських, селищних рад

e-mail Друк PDF

26 січня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації пройшла нарада з головами сільських, селищних рад району щодо проведення четвертої хвилі мобілізації, які провів тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела, за участю військового комісара Р.Смолянінова, прокурора району Т.Козака, заступника РВ ГУ МВС України в Київській області Ю.Сірцова. Окрім вказаного питання начальник управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицький доповів стосовно механізму нарахування грошових виплат тимчасово переміщеним особам зі східних областей України.
Загалом, підсумовуючи нараду, було вирішено забезпечити взаємодію  Макарівського районного військового комісаріату з сільськими, селищними радами в питанні вручення повісток в населених пунктах, залучаючи дільничних інспекторів та налагодити співпрацю з міграційною службою району.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 січня 2015, 15:18
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.