Макарівська ЦРЛ інформує

e-mail Друк PDF

Поліомієліт
Вчасне введення вакцини захищає дитину на все життя

В районі проходить перший тур вакцинації дітей проти поліомієліту-до 07.11.2015р.

Поліомієліт - це інфекційне захворювання, при якому вражається центральна нервова система, шлунково-кишковий тракт і лімфатична система. Хвороба є найпоширенішою причиною виникнення у дітей фізичних недоліків.
Вірус поліомієліту, потрапивши в організм, проникає в нервову систему через  кров, вражає різні відділи, переважно рухові клітини спинного мозку, а також рухові корінці, що відповідають за рухи.

Останнє оновлення на Четвер, 29 жовтня 2015, 11:00 Детальніше...
 

ВОЛОДИМИР ШАНДРА: «ДБАЮЧИ ПРО ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, РОЗВИВАЄМО ДЕМОКРАТІЮ І ЄВРОПЕЙСЬКІЙ ЦІННОСТІ»

e-mail Друк PDF

У вівторок у приміщенні Київської облдержадміністрації відбулося перше розширене засідання Президії Платформи громадянського суспільства «Збудуємо Європу в Україні». Створена наприкінці вересня цього року, дана організація об’єднала довкола себе Громадські ради, які працюють при облдержадміністраціях у різних регіонах країни. Ця Платформа має за мету взяти активну участь у контролі за імплементацією Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також долучитися до реалізації європейських реформ у країні і сприяти якомога швидшій інтеграції України у західний простір.

Останнє оновлення на Четвер, 29 жовтня 2015, 09:05 Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

28 жовтня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, на якому були розглянуті наступні питання:  аграрної політики та земельних відносин (внесення змін до розпоряджень голови райдержадміністрації про передачу у власність земельних ділянок, накладка на земельну ділянку в адміністративних межах Лишнянської сільської ради), соціального захисту населення (перереєстрація дитини за іншою адресою, призначення субсидії на зимовий період, сплата аліментів неповнолітній дитині, постановка на квартирний облік учасника АТО (учасника бойових дій)), комунального господарства (надання допомоги в ремонті даху родині учасника АТО) та питання перспективного розвитку району.
На вищевказані питання були надані роз'яснення та окремі з них взяті головою під особистий контроль.

Останнє оновлення на Середа, 28 жовтня 2015, 16:30
 

Районному Будинку культури — 30

e-mail Друк PDF

23 жовтня в Макарівському районному Будинку культури пройшли урочистості з нагоди 30-річчя від дня відкриття даної будівлі. Свято пройшло в колі нинішніх та бувших працівників закладу, поціновувачів мистецьких заходів, вихованців студій і колективів Будинку культури, представників громадських осередків політичних партій.
Провели захід директор Будинку культури Л.Колос та художній керівник Л.Міщенко.

Детальніше...
 

«Променю надії» – 4 роки

e-mail Друк PDF

Цьогоріч виповнюється 4 роки, як на території Макарівського району працює Центр соціальної підтримки дітей і сімей «Промінь надії». Здавалось би – це так мало часу, але коли питання стосується дитячих доль, то для них навіть один день у розлуці з сім’єю – вічність.
Урочистості

Останнє оновлення на Середа, 28 жовтня 2015, 16:25 Детальніше...
 

Відкриття мультимедійного класу «Розумники» в Лишнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарівського району

e-mail Друк PDF

26 жовтня в Лишнянській школі відбулося урочисте відкриття єдиного не тільки в Макарівському районі, а й в Київській області загалом, мультимедійного класу «Розумники». Таких класів по Україні, в великих містах, налічується 12, а от в сільській місцевості – це вперше. Створення даного класу є результат плідної праці цілої Лишнянської громади.
В умовах невеличкої сільської школи, коли інтерес до навчання в учнів початкових класів постійно знижується, процес навчання потрібно зробити комфортним, індивідуальним, корекційно-оздоровчим; постійно зацікавлювати новими формами і методами навчання.

Останнє оновлення на Середа, 28 жовтня 2015, 11:29 Детальніше...
 

У Ситнківській ЗОШ І-ІІІ ступенів провели захід до Дня Київщини

e-mail Друк PDF

23 жовтня у Ситняківської ЗОШ І-ІІІ ступенів на Макарівщині  відбулося   свято до Дня Київщини, гостями якого стали захисники України - участники АТО, що нещодавно повернулися зі Сходу - Скліпис Володимир, Довнич Анатолій, Приходько Микола, Копил Олександр, Туранський Сергій, сільський голова  Романеннко О.О., поет, письменник, голова Кївської обласної організації "Конгресу літераторів України" Ігор Годенков, член Спілки кінематографистів України Володимир Федорук.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 жовтня 2015, 20:28 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 19.10.2015 по 23.10.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 19.10.2015 по 23.10.2015 виконано 33 запити, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 4 – соціально-правового характеру, 29 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 11 громадян.

Детальніше...
 

НА КИЇВЩИНІ ВІДКРИТО ТРАНСПОРТНИЙ МІСТ, ЯКИЙ СПОЛУЧАЄ ТЕТІЇВСЬКИЙ І ВОЛОДАРСЬКИЙ РАЙОНИ

e-mail Друк PDF

У п’ятницю, 23 жовтня, відбулося урочисте відкриття транспортного мосту, який сполучає два райони – Володарський і Тетіївський та дві області – Київську і Вінницьку. Міст з 2012 року перебував у аварійному стані, через відсутність коштів ремонтні роботи постійно відкладалися. Та завдяки додатковим надходженням до місцевих бюджетів, цього року обласній владі вдалося віднайти необхідні кошти та провести капітальний ремонт мосту, відновивши нормальне транспортне сполучення між районами та регіонами.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 жовтня 2015, 10:26 Детальніше...
 

У КОДА ОБГОВОРИЛИ МОЖЛИВОСТІ РОЗВИТКУ ІНВЕСТ-СЕРЕДОВИЩА ТА ПІДТРИМКУ БІЗНЕСУ

e-mail Друк PDF

Вчора у приміщенні Київської облдержадміністрації відбулася зустріч-нарада з питань поліпшення інвестиційного клімату та підтримки підприємницької діяльності у столичному регіоні. Захід пройшов у рамках спільного розширеного засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва при КОДА та Регіональної ради підприємців у Київській області. Участь у нараді взяли перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА Ігор Самойлов, голова Регіональної ради підприємців у Київській області Максим Суржинський, підприємці, представники міжнародних компаній та інші.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 жовтня 2015, 10:15 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.