Турнір пам'яті Героїв Небесної сотні

e-mail Друк PDF

Вихідними відбувся турнір пам’яті Героїв Небесної сотні, які без перебільшення змінили за короткий період жорстокої боротьби перебіг новітньої світової історії, за підтримки депутата Верховної Ради України Р.Сольвара.
Турнір проходив в два етапи, перший на полях чотирьох населених пунктів: с. Калинівка, с. Гавронщина, с. Наливайківка, с. Королівка і другий,   завершальний: на території спортивного комплексу с. Калинівка. Участь прийняли 20 футбольних команд Макарівської Районної Федерації футболу. В фінал потрапили ФК «Макарів» смт Макарів та ФК «Альтіс» с. Копилів. Кубки та дипломи фіналісти отримали з рук голови Макарівської районної ради О.Шутуна, завідувача сектору з питань молоді, фізичної культури і спорту райдержадміністрації Р.Ткачук, голови Федерації Футболу О.Семеніка, помічника-консультанта народного депутата України Р.Бельмеги.
Пам’ятними кубками були нагороджені найяскравіші футболісти – О.Карпенко, А.Головченко, Р.Підорін, Ю.Боримський. Звичайно, вражаюча кількість вболівальників підтримувала атмосферу гри на полях.

 

В приміщенні кримінально-виконавчої інспекції відбулося засідання “круглого столу”

e-mail Друк PDF

Минулого тижня,  на виконання Закону України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", Указу Президента України від 01.06. 2013 №312/2013 "Про додаткові заходи із забезпечення гарантій реалізації прав та законних інтересів дітей", Указу Президента України від 24.05.2011 №597/2011 "Про Концепцію розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні", спільних наказів Державного департаменту України з питань виконання покарань, Міністерства внутрішніх справ України від 19.12.2003 № 270/1560 "Про затвердження Інструкції про порядок виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, та здійснення контролю щодо осіб, засуджених до таких покарань" у приміщенні кримінально-виконавчої інспекції відбувся круглий стіл. Для обговорення були запрошені представники: відділу освіти, сектору з питань молоді, фізичної культури і спорту, служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації, прокуратури, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Детальніше...
 

ПАТ «Київоблгаз» зберігає зарплату та робоче місце мобілізованим працівникам

e-mail Друк PDF

Мобілізовані працівники ПАТ «Київоблгаз» гарантовано зберігають своє робоче місце та заробітну плату під час служби у лавах  Збройних Сил. Таким чином компанія забезпечує співробітникам стабільність та впевненість на період мобілізації.
З 1 квітня 2014 року набрав чинності закон № 1169-VII "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо забезпечення проведення мобілізації», яким передбачено, що за мобілізованими співробітниками протягом року зберігаються робочі місця, посади і середня зарплата.

Детальніше...
 

Виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації провів апаратну нараду

e-mail Друк PDF

14 квітня виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації О.Горін за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуном провів апаратну нараду з керівниками установ і організацій району з розгяляду ходу проведення двомісячника благоустрою населених пунктів Макарівського району, популяризації у Макарівському районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини.
За результатами обговорення вказаних питань О.Горін дав доручення: начальнику відділу інфраструктури, житлово – комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Бурнашевій Н.Л. інформувати громадськість про проведення заходів з благоустрою населених пунктів району та завідувачу сектору з питань молоді фізичної культури та спорту райдержадміністрації Ткачук Р.Л. інформувати про популяризацію у Макарівському районі здорового способу життя через веб – сайт райдержадміністрації; Макарівському селищному голові Іващенку О.М. тримати на постійному контролі питання облаштування та функціонування Макарівського районного стадіону ім. М. Бруквенка.

 

Акція “За чисте довкілля”

e-mail Друк PDF

На виконання доручення голови Київськкої обласної державної адміністрації від 28.03.2014 № 29-1 “Щодо проведення в Київській області заходів з благоустрою населених пунктів” 11-12 квітня в населених пунктах Макарівського району пройшли заходи спрямовані на поліпшення стану довкілля, в рамках акції “За чисте довкілля”, до якої долучилися як сільські, селищні голови так і працівники установ, організацій, підприємств у кількості 750 осіб, а також 825 волонтерів та 1325 учнів навчальних закладів.
Загалом в районі, за результатами проведення акції “За чисте довкілля”, ліквідовано 12 несанкціонованих сміттєзвалищ, висаджено 300 дерев та 250 кущів, упорядковано 344 м³, прибрано 18 км придорожніх смуг, очищено від сміття 10 км берегів водойм, впорядковано спортивні та дитячі майданчики, 20 скверів, 3 парки. В населених пунктах району приведено до належного стану пам'ятники, меморіальні комплекси та братські могили.

 

Управління соціального захистку населення районної державної адміністрації інформує

e-mail Друк PDF

Спеціалістами відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці та нагляду за призначенням (перерахунком) пенсій управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.02.2007 № 228 “Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування”, здійснили виплати компенсації  на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобіля та на транспортне обслуговування 156 інвалідам та дітям-інвалідам, протягом І кварталу 2014 року.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 квітня 2014, 11:25
 

Акція до Всесвітнього дня здоров'я.Що таке переносники інфекції і трансмісивні хвороби?

e-mail Друк PDF

Переносниками інфекції є невеликі організми, такі як комарі, блощиці, кліщі та прісноводні молюски, які можуть через патогенних паразитів переносити хворобу з місця на місце, від однієї людини до іншої. Вони можуть створювати загрозу для нашого здоров’я вдома і під час поїздок. Кампанія з нагоди Всевітнього дня здоров'я 2014 року спрямована на поширення  інформації про деяких основних переносників інфекції і про хвороби, які вони викликають, а також привертає увагу до того, що саме ми можемо зробити для нашого захисту.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 квітня 2014, 11:17 Детальніше...
 

Служба порятунку «101» інформує!

e-mail Друк PDF

Проведені спеціальні об’єктові тренування

10 квітня відповідно до графіка проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань на об’єктах Макарівського району на квітень місяць поточного року було проведено протиаварійне тренування на АЗС №6 та №8 ТОВ «Тесей-1» с.Калинівка, за темою: «Дії персоналу на випадок виникнення пожежі на зливних ємностях», де було практично відпрацьовано порядок дій обслуговуючого персоналу при ліквідації аварійної ситуації відповідно до плану ліквідації аварійних ситуацій. Керівником об'єктового тренування була заступник директора ТОВ «Тесей-1» Богатирьова М.М. Перед початком тренувань, відповідно до наказу та розробленого плану тренування, було проведено протипожежний інструктаж з обслуговуючим персоналом об'єкту. Працівниками Макарівського РС ГУ ДСНС України у Київській області здійснювався контроль якості підготовки та проведення даного тренування.

Останнє оновлення на Четвер, 10 квітня 2014, 19:07
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.