Соціальна підтримка громадян за принципом «єдиного вікна» та виїзд «мобільного соціального офісу»

e-mail Друк PDF

22 квітня згідно графіку виїздів відбувся виїзд «мобільного соціального офісу» до сіл Липівка та Андріївка для проведення прийому громадян району за місцем проживання. Під час роботи  офісу залучені працівники управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації та представник Пенсійного фонду Макарівського району. При зверненні громадян проведена інформаційно-роз’яснювальна робота про заходи соціального захисту, як такі, що передбачені діючим законодавством. Надані консультації щодо можливості  отримання усіх видів соціальних допомог та необхідних для них документів та роз’яснення щодо отримання пенсійного забезпечення, прийому заяв та відповідних пакетів документів на призначення допомог згідно Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми».

 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

22 квітня виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації О.Горін провіві апаратну нараду з керівниками установ і організацій району та сільськими, селищними головами щодо підготовки проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року та позачергових виборів міських, селищних, сільських голів у Київській області, роботи фахівців із соціальної роботи районного Центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді та можливості збереження  посад за кошти місцевого бюджету.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 квітня 2014, 15:41 Детальніше...
 

ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

e-mail Друк PDF

Публічне акціонерне товариство по газопостачанню
та газифікації „Київоблгаз” повідомляє:

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 03.04.2014 р. № 420 з 1 травня 2014 року встановлено роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення:

№ п/п Диференціація цін Ціна за 1 м3 з ПДВ, грн.
1 У разі використання природного газу для приготування їжі та/або підігріву води у багатоквартирних будинках:
за наявності газових лічильників
за відсутності газових лічильників


1,182
1,299
2
За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 2500 м3 на рік:
за наявності газових лічильників
за відсутності газових лічильників


1,089
1,197
3 За умови, що обсяг споживання природного газу не перевищує 6000 м3 на рік:
за наявності газових лічильників
за відсутності газових лічильників


1,788
1,965
4
За умови, що обсяг споживання природного газу перевищує 6000 м3 на рік:
за наявності газових лічильників
за відсутності газових лічильників


3,645
4,011

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 03.04.2014 р. № 422 з 3 квітня 2014 року затверджено граничний рівень ціни на природний газ для потреб релігійних організацій та забезпечення Вічного вогню, без урахування податку на додану вартість, збору до затвердженого тарифу на природний газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування, розподіл і постачання природного газу за регульованим тарифом на рівні 4020,00 грн. за 1000 м3.

 

Соціальна підтримка громадян за принципом «єдиного вікна» та виїзд «мобільного соціального офісу»

e-mail Друк PDF

22 квітня згідно графіку виїздів відбувся виїзд «мобільного соціального офісу» до сіл Липівка та Андріївка для проведення прийому громадян району за місцем проживання. Під час роботи офісу залучені працівники управління соціального захисту населення Макарівської РДА та представник Пенсійного фонду Макарівського району. При зверненні громадян проведена інформаційно-роз’яснювальна робота про заходи соціального захисту, як такі, що передбачені діючим законодавством. Надані консультації щодо можливості отримання усіх видів соціальних допомог та необхідних для них документів та роз’яснення щодо отримання пенсійного забезпечення, прийому заяв та відповідних пакетів документів на призначення допомог згідно Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми».

 

Архівний відділ райдержадміністрації інформує

e-mail Друк PDF

22 квітня начальник архівного відділу Макарівської райдержадміністрації Кравець Ю.В провела планове комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та архівного підрозділу Козичанської сільської ради. В ході перевіряння секретарю Козичанської сільської ради Форостовець К.В. була надана методична допомога з питань ведення діловодства, архівної справи та організації роботи експертної комісії сільської ради.

 

Виставка літератури до Великодня

e-mail Друк PDF

Великдень — найбільше християнське свято. Цей день вважається днем Воскресіння Ісуса Христа і має ще одну назву — Пасха.
Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов'ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави.
В районній бібліотеці для дітей організовано книжкову виставку «Паска красна, паска господня»

 

Шановні Макарівчани! Шановні гості району!

e-mail Друк PDF

Прийміть найщиріші вітання з Днем Світлого Христового Воскресіння!
У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з настанням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя та віри. Кожен із нас сприймає його із відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення, віри у краще майбутнє.
Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими один до одного.
Пасхальні дні - це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх молитвою та добрим словом.
Тож у ці святкові дня дозвольте побажати Вам всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай чудо Воскресіння Христового надихає Вас на добрі та праведні справи. Нехай це Величне свято стане для кожного початком нового життя - кращого і світлішого.
Хай Великодні дзвони наповнять серця рідних і близьких радістю, хай паска буде смачною, а святкові дні яскравими, як барви весни.

Христос Воскрес!

Виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації  Олександр Горін

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 квітня 2014, 11:20
 

Благодійна акція до свята Великодня

e-mail Друк PDF

З приходом весни ми завжди чекаємо на свято Великодня, свято пробудження природи, свято душевного тепла та добрих вчинків. Вже декілька років поспіль в районі доброю традицією стало проведення благодійних акцій для дітей, сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, тих особливих дітей, яким потрібна підтримка чи можливо просто позитивне слово, яке закарбується в серці і стане провідником в майбутньому, вже більш дорослішому житті.
Тому, 18 квітня за ініціативи керівництва Макарівської райдержадміністрації та допомоги окремих підприємств і підприємців району, зокрема: ДП ПАТ “Київхліб Макарівський хлібозавод”, кафе “Борселона”, ФОП Токар А.П., ФОП Башинська О.К., ФОП Самусенко В.В., ТОЦ “Рубін” та окремо Мотижинський сільський голова О.Сухенко, начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Т.Шумак відвідала вихованців Дитячого будинку сімейного типу сім’ї Крушельницьких, Макарівського районного центру соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» та прийомної сім’ї  Романова-Яковенко. У ході зустрічі діти отримали паски, солодощі та фрукти до свята.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 квітня 2014, 11:15
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.