Документальна on-line виставка до 28-ї річниці Чорнобильської катастрофи

e-mail Друк PDF

До 28-ї річниці Чорнобильської катастрофи на офіційному веб-сайті архівного відділу Макарівської райдержадміністрації (http://www.makariv-rda.archives.kiev.ua) на сторінці «Наші новини» розміщено документальну on-line виставку «Хроніка подій 1986 року в Макарівському районі на сторінках «Ленінської зорі», підготовлену архівним відділом. На виставці експонується 25 фотокопій документів архівного фонду №25 «Редакція газети «Макарівські вісті» - це статті, замітки, фотографії тощо про події, пов’язані з аварією на Чорнобильській АЕС, що були розміщені на шпальтах Макарівської районної газети «Ленінська зоря» (колишня назва «районки») в травні-вересні 1986 року.

 

26 КВІТНЯ - ДЕНЬ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

e-mail Друк PDF

Це скорбна дата в історії нашої країни. Кожного року, ми з вами цього дня вшановуємо ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які жертвуючи не лише власним здоров’ям, а й своїм життям зупинили атомну стихію.
Час летить швидко. Вже 28 років минуло з тих пір, але чорнобильська трагедія для нашого народу, до цього часу, лишається незагойною раною.      
Усвідомлюючи трагічні наслідки Чорнобильської катастрофи, в результаті квітневих подій 1986 року, ми маємо докладасти максимум зусиль для забезпечення всебічної підтримки людей, які постраждали від наслідків цієї техногенної аварії, які борючись зі страшним лихом не пошкодували власним здоров’ям заради  життя майбутніх поколінь, а також громадян, що були змушені шукати прихисту за межами свого рідного краю, рятуючись від техногенної катастрофи.
Висловлюю величезну подяку всім, хто протистояв з всенародним лихом. Хай життя дарує Вам міцне здоров’я на довгі літа, а кожна днина буде для вас сонячною, без горя і зла. Щастя вам, радості, добра та благополуччя!

Голова Макарівської райдержадміністрації
Микола Швидкий

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 квітня 2014, 14:25
 

Засідання президії районної ради

e-mail Друк PDF

25 квітня голова Макарівської районної ради О.Шутун за участю голови Макарівської райдержадміністрації М.Швидкого провів пленарне засідання президії Макарівської районної ради VІ скликання, на якому були заслухані: інформація прокуратури щодо стану законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району, звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року, екологічна програма охорони навколишнього природного середовища і раціонального використання природних ресурсів у Макарівському районі на 2014-2016 роки, внесення змін до рішення сесії районної ради від 07.12.2010 № 03-02-VІ «Про утворення постійних комісій Макарівської районної ради VІ скликання», внесення змін до рішення сесії  районної ради від 07.12.2010 № 06 -02 -VІ «Про утворення Президії Макарівської районної ради VІ скликання та затвердження Положення про неї» тощо.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 квітня 2014, 13:41
 

Вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

e-mail Друк PDF

25 квітня у зв’язку з Днем Чорнобильської трагедії в смт Макарів відбулася урочиста церемонія покладання квітів та вінків до Меморіалу пам’яті про ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС „Тим, хто врятував світ”, за участю голови Макарівської райдержадміністрації М.Швидкого, голови районної ради О.Шутуна, членів районної громадської організації Української благодійної спілки соціального захисту інвалідів Чорнобиля, громадської організацій інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій, депутатів Макарівської районної ради, особового складу Макарівського РС ГУ ДСНС України у Київській області, представників трудових колективів району та громадськості.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 квітня 2014, 11:52
 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

e-mail Друк PDF

Кабінетом Міністрів України 16 квітня 2014 року прийнято постанову №102 “Деякі питання виплати у 2014 році грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”.
Цією постановою передбачене, порівняно з минулим роком, 7% збільшення розмірів одноразової допомоги до Дня Перемоги особам, які мають на неї право.

Детальніше...
 

Представлено голову Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

24 квітня відбулося представлення голови Макарівської райдержадміністрації, відповідно до розпорядження Президента України від 23 квітня 2014 року „Про призначення М.Швидкого головою Макарівської районної державної адміністрації Київської області”. В залі засідань Макарівської райдержадміністрації керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока представила голову Макарівської райдержадміністрації М.Швидкого, за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації О.Горіна, голови Макарівської районної ради О.Шутуна, Макарівського селищного голови О.Іващенка, заступника голови райдержадміністрації О.Гуменюка, керівників установ і організацій району, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації та апарату районної ради. У ході представлення М.Швидкий поспілкувався з присутніми коротко охарактеризувавши основні напрямки роботи та перспективи на майбутнє.

Останнє оновлення на Четвер, 24 квітня 2014, 14:03
 

Відбулася військово-партіотична гра «Зірниця»

e-mail Друк PDF

23 квітня на базі Комарівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» відбувся районний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Зірниця», у якій узяло участь понад 300 учнів із 28 навчальних закладів району. Відкрив районний захід начальник відділу освіти райдержадміністрації Гартфіль В.О.
В рамках гри команди змагалися у конкурсі строю та пісні, воєнно-історичному конкурсі, вогневій підготовці, метанні «гранати», топографічній підготовці, воєнізованій естафеті «Десант», надавали долікарську допомогу та брали участь у спортивних змаганнях із підтягування на перекладині, швидкісного та човникового бігу.
Всі учасники заходу отримали незабутні враження від заходу, знайшли нових друзів та отримали нові знання.
Наразі компетентне журі опрацьовує результати команд, щоб визначити переможця.

 

Визначено переможців І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”

e-mail Друк PDF

Перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” серед державних службовців Макарівської райдержадміністрації проходив з березня по квітень 2014 року. Загалом у І турі конкурсу взяли участь 6 державних службовців. За результатами виконаних трьох конкурсних завдань визначені переможці в райдержадміністрації у номінаціях «Кращий керівник» - Сальвенчук Ольга Михайлівна - начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації та "Кращий спеціаліст" – Рибачок Людмила Анатоліївна – головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості Макарівської районної державної адміністрації. Бажаємо успіхів переможцям у подальших етапах Конкурсу.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.