Робоча зустріч

e-mail Друк PDF

12 лютого заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів робочу зустріч з начальником відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавським, начальником відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації О.Сальвенчук та завідувачем сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко щодо впровадження енергозберігаючих технологій та реконструкції приміщень загальноосвітніх закладів сіл Яблунівка, Пашківка та смт Макарів.

 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

12 лютого заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу підсумкову апаратну нараду, на якій були розглянуті питання необхідності створення при виконавчих комітетах сільських, селищних рад комісій по обстеження житлових будинків (багатоквартирних та приватних будинків, де проживають сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах), стану протиепізоотичної  та епідемічної ситуацій в районі, стану набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом тощо.

Детальніше...
 

Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2017 рік

e-mail Друк PDF

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.
Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 07.12.2017 № 2245 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році») індекс споживчих цін за 2017 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

Детальніше...
 

Знову перемоги на конкурсі!

e-mail Друк PDF

4 лютого в м. Києві на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника в Державному музеї книги і друкарства України відбувся Міжнародний  фестиваль-конкурс «Талановиті діти України» в напрямку класичної музики. Організували цей фестиваль всеукраїнська громадська організація «Талановиті діти України» за підтримки Міністерства культури України.
16 учнів Макарівської дитячої школи мистецтв прийняли участь у цьому фестивалі-конкурсі.
Журі фестивалю - провідні діячі мистецтва в Україні та Європи високо оцінили виступи наших учнів. 

Детальніше...
 

Особистий виїзний прийом громадян першого заступника голови Київської облдержадміністрації Анісімова Андрія Євгеновича

e-mail Друк PDF

14 лютого 2018 року о 10.00 в приміщенні Макарівської районної державної адміністрації (смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30) відбудеться особистий виїзний прийом громадян першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Анісімова Андрія Євгеновича.

 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 05.02.2018 по 09.02.2018

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 05.02.2018 по 09.02.2018 виконано 20 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 15, соціально-правового характеру – 5. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 10 громадян. В читальному залі працював 1 користувач, якому видано в користування 9 справ. Працівнику Макарівського районного суду надано консультацію з питань науково-технічного опрацювання документів. Складені та надіслані Наливайківській сільській раді чергове нагадування про необхідність подання в архівний відділ на схвалення номенклатури справ; Наливайківській, Гавронщинській сільським радам, Макарівській районній організації Профспілки працівників освіти і науки України – чергові нагадування про порушення ними графіків науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Експертною комісією відділу схвалено номенклатури справ на 2018 рік Макарівського районного суду, Управління Державної казначейської служби у Макарівському районі.

 

Разом повернемо відчуття гідності кожному українцю, – В.Гройсман

e-mail Друк PDF

Сьогодні під час звернення до українського парламенту Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав першочергові рішення, які необхідно ухвалити для відновлення справедливості в Україні.
«За чотири роки ми зробили водночас і багато, але точно знаю, що ми зробили мало. Ми не пройшли точки неповернення. Нам потрібно змінювати країну, зробити країну по-справжньому демократичною, по-справжньому розвинутою. Я глибоко переконаний, що люди чекають до нас не того, щоб політики за півтора-два роки до виборів починали мірятись рейтингами. Ми повинні розуміти, що до виборів у нас є шанс прийняти надважливі рішення», - заявив очільник українського Уряду. Також він назвав чіткі завдання, які необхідно спільно вирішити усім гілкам влади для розбудови справедливої, демократичної та економічно-розвиненої держави:

Детальніше...
 

Проходження фізичної ідентифікації внутрішньо переміщених осіб

e-mail Друк PDF

Для ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати пенсій таким особам проводиться випуск платіжних карток, які водночас є пенсійними посвідченнями, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису.
Під час формування списків на зарахування пенсій та грошової допомоги на поточні рахунки відповідно до Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 р. № 1596 (Офіційний вісник України, 1999 р., № 35, ст. 1803; 2016 р., № 79, ст. 2636), зазначаються відомості про отримувачів пенсій та грошової допомоги, що перебувають на обліку як внутрішньо переміщені особи.

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 лютого 2018, 08:49 Детальніше...
 

Пройшла розширена апаратна нарада при голові Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

08 лютого голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з головою Макарівської районної ради О.Гулаком та заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела розширену апаратну нараду за участю голів сільських, селищних рад, керівників установ і організацій району та структурних підрозділів райдержадміністрації.
У ході наради були опрацьовані три питання. По першому питанню порядку денного щодо виконання зведеного бюджету Макарівського району за 2017 рік доповіла начальник управління фінансів Макарівської райдержадміністрації С.Дідківська.
За підсумками роботи за 2017 рік до загального фонду зведеного бюджету Макарівського району надійшло податків, зборів та обов’язкових платежів на суму 200 901,2 тис. грн. при планових показниках 161 171,8 тис. грн., що склало 124,7% виконання планових завдань. Перевиконання затвердженого плану склало 39 729,4 тис. грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року (161 920,0 тис. грн.) надходження зросли на 38 981,2 тис. грн.

Детальніше...
 

Позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

e-mail Друк PDF

08 лютого відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Макарівській райдержадміністрації, яке провів заступник  голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай.
Приводом для зібрання стало штормове попередження про погіршення погодних умов на території Київської області протягом 08-09 лютого 2018 року.
Під час засідання були обговорені питання закріплення спеціалізованої техніки для буксирування великогабаритного транспорту з місць спонтанного скупчення в місця організованого відстою, на складних ділянках автомобільних доріг загального користування району. Також йшла мова про готовність до розгортання мобільного пункту обігріву, з металевою пічкою, дерев'яними піддонами, столами та лавами та перевірку спеціалізованої техніки філії “Макарівське районне дорожнє управління” до роботи в складних погодних умовах з наявністю посипкового і паливо-мастильних матеріалів.
Окремо мова йшла про залучення техніки для розчистки доріг комунальної власності від сільських, селищних рад району та оперативне,  скоординоване реагування службами та підрозділами району і вжиття заходів у разі виникнення небезпечних подій в період погіршення погодних умов.

Останнє оновлення на Четвер, 08 лютого 2018, 16:22
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.