Виплата разової грошової допомоги до 5 травня окремим категоріям населення

e-mail Друк PDF

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 223 від 5 квітня 2017 р. «Деякі питання виплати  у 2017 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України» Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» разова грошова допомога  до 5 травня виплачується в таких розмірах:
Інваліди війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням  концентраційних таборів,гетто та інших місць примусового тримання,  визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

Останнє оновлення на Вівторок, 18 квітня 2017, 08:43 Детальніше...
 

Семінар бібліотечних працівників району

e-mail Друк PDF

Активним помічником дитини в пізнанні необмеженого світу духовних цінностей, розвитку художніх і творчих здібностей, підтримки  інтересу до читання книжок  є бібліотека. Саме бібліотека сьогодні створює дітям і підліткам умови для повноцінного інтелектуального спілкування, сприяє поповненню інформаційного багажу, надає творчий простір для проведення дозвілля.
Залучити дітей до активного читання – саме таку мету ставлять сільські бібліотекарі району. Застосовуючи для цього різні форми та методи роботи.

Детальніше...
 

Благоустрій у с. Мостище

e-mail Друк PDF

На території Мостищанського сільського клубу 13 квітня поточного року було проведено толоку на яку зійшлися небайдужі селяни для посадки фруктових дерев. Того дня було висаджено 25 фруктових дерев(яблуні, груші, вишні, абрикоси, горіхи). Ми надіємось, що було закладено сад до якого в майбутньому будуть приходити люди, смакувати плодами та дякувати за наші труди.

Останнє оновлення на Вівторок, 18 квітня 2017, 08:22
 

Святковий концерт

e-mail Друк PDF

Напередодні світлого Великодня в залі Макарівської ДШМ відбувся традиційний концерт старовинної музики, в якому прийняли участь учні всіх відділів.
Ведуча Дарина Круковська запропонувала слухачам поринути разом з нею в давно минулі часи: згадати людей, які жили задовго до нашого народження.
В програмі концерту прозвучали твори А. Шуберта, Й. Гайдна, Д. Скарлатті, Л. Бетховена, Д. Чимарози, Й. Баха, Д. Тартіні, А. Вівальді.
Учні та їх батьки тепло вітали баяністів Я. Кучеренка, М. Гушту, гітаристів Г. Миню, П. Писаренка, С. Ноздріну, Д. Чубукова, бандуристок А. Закревську, Г. Тимошенко, цимбалістом С. Бабенко, О. Лазаренко, піаністів К. Кривенко, Л. Могилу, Д. Круковську, Н. Франчука, Т. Титаренко, В. Федченко.
Скорик Т.М., яка підготувала цей захід, наприкінці концерту побажала всім дітям наснаги, наполегливості в навчанні, бути багатогранними, розуміючись на прекрасному, що робить людину – Людиною.

Дирекція школи

 

Шановні жителі та гості Макарівщини!

e-mail Друк PDF

Прийміть вітання напередодні Дня Світлого Христового Воскресіння!
У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з настанням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя та віри. Кожен із нас сприймає його із відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення, віри у краще майбутнє.
Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими один до одного.
Пасхальні дні - це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх молитвою та добрим словом.
Тож у ці святкові дня дозвольте побажати Вам всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай чудо Воскресіння Христового надихає Вас на добрі та праведні справи. Нехай це Величне свято стане для кожного початком нового життя - кращого і світлішого.
Хай Великодні дзвони наповнять серця рідних і близьких радістю, хай паска буде смачною, а святкові дні яскравими, як барви весни.

Тетяна Семенова,
голова Макарівської райдержадміністрації

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 квітня 2017, 15:40
 

До свята Великодня пройшли зустрічі з родинами загиблих учасників АТО

e-mail Друк PDF

13 та 14 квітня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська, заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай та начальник управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицький, т. в. о. військового комісара Макарівського районного військового комісаріату С.Єфрємов та директор Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування О.Доценко відвідали матерів та дружин загиблих учасників АТО — учасників бойових дій в селах Бишів, Пашківка, Колонщина, Мотижин, Чорногородка, Соснівка та смт Макарів.
До свята Великодня були вручені продуктові набори від голови Київської облдержадміністрації О.Горгана та матеріальна допомога від голови макарівської райдержадміністрації Т.Семенової.
Не можливо повернути назад ні слова, ні вчинки, ні час. Не можливо загоїти невидимі рани, які просочуються тугою та болем, але можливо, хоча б на мить подарувати світлі емоції, сказати добре слово, підставити плече підтримки. І з відродженням до життя природи, настане новий день, з іншими барвами і наповненням. Тому, хай світле свято Господнього Воскресіння подарує всім внутрішню рівновагу та віру на прийдешні дні.

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 квітня 2017, 15:31
 

Керівники Макарівської райдержадміністрації відвідали Макарівську центральну лікарню

e-mail Друк PDF

13 квітня керівники Макарівської райдержадміністрації спільно із начальником служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк побували у Макарівській центральній районній лікарні з приємною святковою місією.
У ході візиту Т.Семенова, І.Багінська, І.Рознай та Т.Морозюк вручили паски працівникам закладу від народного депутата України Р.Сольвара, побажали міцного здоров'я, позитиву, у мирі і злагоді зустріти свято Великодня та Божого благословення. Делегація побувала у дитячому відділенні, відділенні хірургії і приймальному відділенні закладу.

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 квітня 2017, 15:17
 

Благодійна акція до свята Великодня

e-mail Друк PDF

13 квітня, напередодні одного з найбільших свят православного світу — світлого Воскресіння Господнього — Великодня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська, заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай та начальник служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк відвідалиМакарівський районний Центр соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії”.
Діти радо зустріли гостей, очікуючи на смаколики. Гості вручили смачні паски від народного депутата України Р.Сольвара та поспілкувалися з вихованцями і директором Центру С.Шабановою.

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 квітня 2017, 14:03
 



Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.