Різдвяна ярмарка

e-mail Друк PDF

04 січня 2019 року під патронатом депутата Верховної Ради Руслана Сольвара  буде  проведена ярмарка з продажу сільськогосподарської продукції. Даний захід відбудеться для належного забезпечення населення продуктами харчування з нагоди святкування Різдвяних та Новорічних свят у смт Макарів по вул. Димитрія Ростовського біля Будинку культури та кінотеатру "Ольвія".

 

Дорогі жителі та гості Макарівщини!

e-mail Друк PDF

За кілька днів один рух стрілки годинника в 24 години 31 грудня перенесе нас з одного року в наступний 2019 рік.
Для кожного з нас рік, що минає, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів. 
У новорічну та Різдвяну ніч ми всі поринаємо в добре знайому з дитинства казку та нові мрії. Тож нехай чарівні зимові свята подарують Вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій. І хай новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!
І хай збудеться все задумане, а 2019 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік та святкуючи Різдвяні свята, побажаємо один одному Любові та Віри. Віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби у Новому році щасливих людей стало більше.
Миру всім, удачі, душевної рівноваги, щастя і благополуччя!

Тетяна Семенова,                                                                                          
голова Макарівської райдержадміністрації

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 грудня 2018, 16:22
 

Відбулось публічне обговорення

e-mail Друк PDF

21 грудня у залі засідань Макарівської районної державної адміністрації відбулося публічне обговорення наміру філія «МАКАРІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА» ПНВК «ІНТЕРБІЗНЕС» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел, розташованих по вул. Першотравнева, 68, корпус Ф в смт Макарів. У публічному обговоренні взяли участь 72 особи.
Заслухавши доповідь директора підприємства, обговорення продовжилося у формі запитань та відповідей.
Після проведення дискусії та отримання відповідей на поставлені питання, за результатами публічного обговорення більшістю голосів прийнято рішення не погоджувати видачу Дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами філії «Макарівська птахофабрика» ПНВК «Інтербізнес», що зазначено у Протоколі публічного обговорення.

...Протокол публічного обговорення

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 грудня 2018, 08:44
 

УРЯД ЗАПРОВАДИВ МОНЕТИЗАЦІЮ ПІЛЬГ І СУБСИДІЙ

e-mail Друк PDF

Кабінет Міністрів України 27 грудня 2018 року схвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати.
Монетизація відбуватиметься у три етапи. Вже з 1 січня 2019 року участь у монетизації пільг і субсидій братимуть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше. Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку.
Тим сім’ям, які беруть участь в монетизації, не потрібно буде щомісяця сплачувати свій обов’язковий платіж окремо за кожен вид послуги. Держава через Ощадбанк сплачуватиме частину комуналки, в межах виділеної субсидії та соціальних норм, а субсидіанти доплачуватимуть другу частину рахунку.

Детальніше...
 

Інформування населення про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування

e-mail Друк PDF

Згідно п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 409 діють наступні соціальні нормативи, в межах яких держава надає громадянам пільги або субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком.
1. Для користування послугами з електропостачання (з 1 січня 2018 р.) у житлових приміщеннях (будинках):
- у житлових приміщеннях (будинках), крім тих, що зазначені в нижчезазначених абзацах цього пункту, - 70 кВт•г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт•г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більш як 190 кВт•г на місяць;

Детальніше...
 

Захід до Дня Святого Миколая

e-mail Друк PDF

Пройшло одно з перших зимових свят - День святого Миколая. Це, мабуть, одне з найбільш очікуваних свят всіх дітлахів.
Вже стало гарною традицією, що в цей святковий день учні Макарівської дитячої школи мистецтв приходять зі своїм музичним дарунком дітям, які перебувають в Макарівському районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії». От і 19 грудня 2018 року наші учні дали невеличкий, але змістовний концерт для діточок.
На концерті звучали колядки у виконанні ансамблю бандуристів та щедрівка у виконанні хорового ансамблю молодших класів. Порадував маленьких глядачів яскравий виступ цимбалістів Олега Токмакова і Вікторії Карпенко, баяніста Івана Короля, Валерії Гвоздіковської. Дебютували на цьому концерті й музична малеча – дует скрипалів Мілана Полушкіна та Кирил Галушко.
На завершення концерту вихованці закладу щиро подякували юним музикантам і нагородили їх гучними оплесками.

Викладач класу цимбал Галина Кравченко.

 

ЧОТИРИ ЛІКАРНІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОТРИМАЛИ СУЧАСНІ АПАРАТИ «ШТУЧНА НИРКА»

e-mail Друк PDF

Донедавна в Київській області була відсутня токсикологічна служба. Апарат «штучна нирка» мала лише Київська обласна клінічна лікарня №1, та і той почав виходити з ладу. Дуже важливий чинник для вчасної допомоги постраждалій людині – відстань, обласна лікарня розташована в місті Києві. А для віддалених районів Київщини – шлях не близький, особливо, коли життя йде на лічені хвилини. При різних видах отруєнь, при шокових станах, пацієнтам не завжди була можливість у повній мірі надавати своєчасну медичну допомогу по детоксикації організму і підтримці важливих життєвих функцій. Тому, як зазначає заступник голови Київської обласної державної адміністрації Алла Арешкович, комплексною програмою «Здоров’я Київщини 2018-2020 рр» на нинішній рік було передбачено закупівлю апаратів «штучна нирка» при гострих станах.

Детальніше...
 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

e-mail Друк PDF

26 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з начальником служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк та завідувачем сектору опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування Н.Ахановою провела засідання комісії з питань захисту прав дитини при Макарівській райдержадміністрації.
Під час засідання були розглянуті заяви щодо дарування неповнолітнім житлових будинків та земельних ділянок, позбавлення батьківських прав, батьків, які не виконують батьківських обов'язків по відношенню до своїх дітей та встановлення опіки над неповнолітньою дитиною.

 

Бишівський пункт екстренної медичної допомоги отримав сучасний автомобіль ЕМД

e-mail Друк PDF

26 грудня Бишівський пункт екстренної медичної допомоги отримав подарунок у вигляді автомобіля екстренної медичної допомоги (ЕМД), придбаного за кошти обласного бюджету. Автомобіль був переданий працівникам пункту виконуючим обов'язки головного лікаря Київського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф О.Курмишовим та головним лікарем філії Комунального закладу Київської обласної ради “Київський обласний центр експертної допомоги та медицини катастроф “Фастівська станція екстренної медичної допомоги” С.Снігуром.
Урочиста подія відбулася за участю голови Макарівської райдержадміністрації, депутата Київської обласної ради Т.Семенової, голови Макарівської районної ради О.Гулака, депутата Київської обласної ради Р.Титикала, першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської та заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная.
Після огляду автомобіля ЕМД та його складових, присутні поспілкувалися на тематику стану впровадження реформи медичної галузі. Також у ході візиту Т.Семенова провела бесіду із завідувачем Бишівської медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини Р.Головко, щодо стану роботи закладу.
На відміну від автомобіля радянського зразка, завдяки якому здійснювалися виїзди на виклики громадян, новий автомобіль значно полегшить роботу медичного персоналу у наданні ефективної екстренної медичної допомоги населенню.
Аналогічний автомобіль отримає і Макарівський підрозділ екстренної медичної допомоги.

Останнє оновлення на Четвер, 27 грудня 2018, 08:41
 

650 ОТГ ОТРИМАЛИ ВІД УРЯДУ 1,5 МІЛЬЙОНИ ГЕКТАРІВ ЗЕМЕЛЬ

e-mail Друк PDF

Цьогоріч Уряд прийняв рішення передати об’єднаним територіальним громадам у власність державні землі сільськогосподарського призначення. Впродовж року 485 ОТГ отримали понад 950 тисяч гектарів, власником яких стала сільська/селищна рада. 22 грудня Уряд 2018 року виділив ще 500 тисяч гектарів. Таким чином 650 об’єднаних громад на сьогодні володіють вже 1,5 млн. гектарів земель сільськогосподарського призначення.
Земельна децентралізація від Уряду дала право об’єднаним громадам вирішувати: здати в оренду агрохолдингам ці землі і отримані кошти, використати на розвиток території, або ж виділити селянам для ведення особистого сільського господарства.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.