Вже 100 ОСББ зацікавлені утеплити багатоповерхівки завдяки ЕСКО

e-mail Друк PDF

Цього літа Держенергоефективності спільно з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні провели інформаційно-роз’яснювальну кампанію в регіонах країни, яка розкрила переваги співпраці ОСББ та ЕСКО-інвесторів для утеплення будинків.
Понад 350 ОСББ у 8 областях дізналися про ЕСКО-механізм, особливості укладання контрактів з інвесторами, очікувані результати та успішність вже реалізованих компаніями проектів.

Детальніше...
 

Страховий травматизм за сім місяців 2018 року по Київській області

e-mail Друк PDF

Як відзначив начальник відділу з профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Олексій Савченко, протягом семи місяців цього року до районних і міських відділень управління надійшло 133 повідомлення про нещасні випадки на виробництві, що сталися з працівниками суб’єктів господарювання Київщини, в т. ч. 28 смертельних та 4 групових (проти 28 смертельних та 2 групових нещасних випадків за аналогічний період попереднього року).
За його словами, зберігається позитивна динаміка щодо зниження кількості повідомлень про нещасні випадки. Так, за сім місяців поточного року їх надійшло на 14% менше, ніж за аналогічний період попереднього. За результатами розслідування нещасних випадків, в тому числі тих, що сталися в попередньому році, до реєстру внесено 97 нещасних випадків, які комісіями з розслідування були визнані пов’язаними з виробництвом.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 02по 09 серпня 2018 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 02по 09 серпня 2018 року народилось 4дітей (2 хлопчики та 2 дівчинки). Колектив лікарні вітає новонароджених та їхніх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолог
- Невролог
- Неонатолог
- Акушер-гінеколог
- Лікар-інфекціоніст.

 

Засідання позачергової двадцять другої сесії Макарівської районної ради VІI скликання

e-mail Друк PDF

08 серпня пройшло засідання позачергової двадцять другої сесії Макарівської районної ради VІI скликання щодо затвердження звіту про виконання районного бюджету Макарівського району за I півріччя 2018 року, внесення змін до рішення сесії районної ради від 20.12.2017 № 335–19–VII «Про районний бюджет Макарівського району на 2018 рік», з яких доповіла начальник управління фінансів Макарівської райдержадміністрації С.Дідківська та затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення громадянами особистого селянського господарства, доповідав голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин Макарівської районної ради Д.Ларчиков.
Засідання провів заступник голови Макарівської районної ради О.Цисаренко за участю депутатського корпусу районної ради, в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, керівників окремих установ і закладів району, представників громадськості.

 

Дайджест новин Уряду за 7 серпня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Мінекономрозвитку та СБУ створять Національний перелік об’єктів критичної інфраструктури

МОН та Уповноважений ВРУ з прав людини співпрацюватимуть для захисту прав та свобод людини і громадянина в сфері освіти

З 1 вересня перші класи будуть навчатися за новим державним стандартом, – Прем’єр-міністр

Підписано Меморандум щодо впровадження програмного комплексу автоматизації центрів надання адміністративних послуг «Вулик»

Кількість ДТП порівняно з минулим роком зменшилася на 8 тисяч, – Сергій Князєв

Степан Полторак: Під час урочистих заходів з нагоди святкування 27-ї річниці Незалежності України буде представлено 250 одиниць техніки

На Запоріжжі стартував набір до патрульної поліції Мелітополя, – Сергій Князєв

Сергій Яровий: Для поліції принципово важливим питанням лишається питання безпеки дорожнього руху

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Через недотримання громадянами Правил безпеки на залізничному транспорті безглуздо втрачається найцінніше – здоров’я та життя людей

e-mail Друк PDF

Станом на 04 липня 2018 року внаслідок наїзду швидкісних електропоїздів отримали травми різного ступеню важкості 10 чоловік проти 24 в минулому році, а кількість травм зі смертельним наслідком зменшилась до 8 випадків проти 20 відповідно.
Найбільша кількість наїздів на громадян трапилась на території Львівської (3 випадки), Кіровоградської (3 випадки) та Хмельницької (2 випадки) областей. Окрім вищевказаних, травмування людей виникали на територіях Київської та Полтавської областей.

Детальніше...
 

Оновлено Порядок надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

e-mail Друк PDF

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 548 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачено внесення ряду змін у Порядок надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Основні зміни полягають в наступному.
За рішенням комісій з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, утворених районними держадміністраціями, грошова допомога може надаватися внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю, їх дітям, дітям з інвалідністю та особам, що здійснюють за ними догляд, які перемістилися з населених пунктів Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, і не мають можливості повернутися до попереднього місця проживання.

Детальніше...
 

Зустріч з питань розвитку кооперативного руху

e-mail Друк PDF

07 серпня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів зустріч з представниками Kyivskyi agricultural servicing cooperative, за участю заступника директора департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації А.Стефановича, Рожівського сільського голови М.Чапіка, начальника відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечая та завідувача сектору містобудування та архітектури Київської облдержадміністрації С.Головатенко.
На зустрічі були обговорені питання розвитку кооперативного руху в галузях ягідництва/садівництва та перспектив організації переробки продукції ягідництва на території Рожівської сільської ради.

 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

06 серпня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу нараду за підсумками роботи окремих установ і структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді були обговорені підсумки ходу жнивної кампанії в районі, стану техногенної та протипожежної ситуації,   проблемні питання, відображені в інтерактивній системі локалізації проблем “UVAGA.UA” по Макарівському району, питання екології та охорони навколишнього середовища,  стану набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом та протиепізоотичного стану в районі тощо.
Нарада відбулася за участю начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечая, головного спеціаліста сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації О.Григус, головного спеціаліста відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації Ю.Качан, начальника  Макарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області О.Гнатюка, завідувача сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко, начальника Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченка та військового комісара Макарівського районного військового комісаріату С.Єфремова.

Останнє оновлення на Понеділок, 06 серпня 2018, 15:18
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 30.07.2018 по 03.08.2018

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 30.07.2018 по 03.08.2018 виконано 22 запити, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 16, соціально-правового характеру – 6. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 8 громадян. В читальному залі працював 1 користувач, якому видано в користування 10 справ. Експертною комісією відділу схвалено описи справ з кадрових питань, акт про вилучення для знищення документів Дирекції Макарівської районної кіномережі. На зберігання прийнято 30 справ постійного зберігання Чорногородської сільської ради за 2011, 2013-2017 роки, 8 справ Яблунівської сільської ради за 2006-2014 роки.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.