Заступник голови райдержадміністрації провів апаратну нараду

e-mail Друк PDF

20 березня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів апаратну нараду з керівниками із завідувачем сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Н.Бурнашевою, начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації О.Нечаєм, в. о. начальника управління “Держпродспоживслужби” у Макарівському районі О.Гнатюком, головним спеціалістом сектору  взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації Л.Лагодною та начальником Макарівського ОС ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченком.
У ході наради були розглянуті питання запобігання поширенню на території району захворювання на африканську чуму свиней, стану набору громадян на службу до лав Збройних Сил України за контрактом та роботи районного військового комісаріату зі строковиками (весняний призов до лав Збройних Сил України), стану проходження робіт з підживлення агрокультур в агропідприємствах району, стану протипожежної безпеки в районі в посушливий період, зокрема проведення інформаційних кампаній серед населення району щодо запобігання підпалу трав'яного настилу.

Останнє оновлення на Понеділок, 20 березня 2017, 15:06
 

Зустріч з добровольцями АТО

e-mail Друк PDF

У зв'язку з відзначенням Дня добровольця, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2017 року № 1822 - VІІІ, 18 березня в Макарівському районному Будинку культури пройшла зустріч з добровольцями Макарівщини. До районного закладу культури прибули учасники АТО разом з головами сіл та селищ району: Макарова, Кодри, Яблунівки, Бишева, Липівки, Людвинівки, Мотижина, Борівки, Соснівки та інших населених пунктів.
Волонтери районного центру допомоги військовим на чолі з координатором центру О.Герасименко радо зустріли, підготувавши в залі Будинку культури, на другому поверсі (“акваріумі”), невимушену атмосферу з домашньою випічкою та солодощами. А волонтер, організатор Всеукраїнської акції “Велика Українська хода” К.Валевська прикрасила зал прапорами єдності, привезеними з усіх куточків України та військових з'єднань і батальйонів.

Детальніше...
 

5 фактів та 5 міфів про міжнародні закупівлі

e-mail Друк PDF

Два роки тому Верховна Рада ухвалила закон про здійснення державних закупівель ліків через міжнародні організації, який зобов’язав Міністерство охорони здоров’я делегувати цим організаціям придбання низки препаратів. Виправданість такого кроку переконливо доведена практикою – залучення міжнародників до закупівель дозволило зекономити бюджетні кошти за рахунок придбання ліків без корупційних схем, пацієнти отримали більше препаратів для лікування. Проте за цей час довкола процесу закупівлі ліків з’явилось чимало міфів. Наводимо беззаперечні факти щодо міжнародних закупівель ліків та спростовуємо найпоширеніші міфи.
ФАКТИ
Міністерство охорони здоров’я ліквідувало корупційну складову тендерів. Tендери на закупівлю низки медикаментів, які централізовано має закуповувати МОЗ проводять міжнародні організації, які не мають прямої зацікавленості в закупівлях. Тепер МОЗ отримує ліки дешевше, а на тендерах уже вигравали компанії із 15 країн світу. Успішний досвід втілення такої реформи в Україні надихнув сусідню Молдову, яка з цього року також вирішила розпочати закупівлю ліків через міжнародні організації.

Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 13.03.2017 по 17.03.2017

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 13.03.2017 по 17.03.2017 виконано 19 запитів, що надійшов від громадян і установ, у тому числі 5 – соціально-правового характеру, 14 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 13 громадян. В читальному залі працювало 3 користувачі, яким видано в користування 12 справ. Секретарю ОЗНЗ «Бишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» надано консультацію з питань складання номенклатури справ, положення про експертну комісію закладу. Надано методичну допомогу комунальній установі «Об’єднаний трудовий архів сільських та селищних рад Макарівського району» з питань складання опису справ тимчасового зберігання, актів про вилучення для знищення, про нестачу справ, історичної довідки установи, що ліквідується, управлінню фінансів Макарівської райдержадміністрації зі складання Положення про експертну комісію управління. Складено довідку про результати комплексного перевіряння діловодства, роботи ЕК та ведення архіву управління фінансів Макарівської районної державної адміністрації. 14 березня начальником відділу Кравець Ю.В. проведено комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та ведення архіву Великокарашинської сільської ради. В ході перевіряння секретарю сільської ради Міщенко А.В. була надана методична допомога з питань ведення діловодства, щодо роботи експертної комісії та з питань архівної справи.

 

Виїзд до с. Небелиця Макарівського району

e-mail Друк PDF

Дороги — це основні сполучення між селами та містами і містечками, і від їхньої якості залежить стан життя громад та якість (швидкість) надання послуг населенню необхідними службами, установами та закладами. Тому основні зусилля керівництва району і сільських, селищних рад, як в минулому, так і в поточному році,  спрямовані на поточний ремонт, капітальний ремонт доріг, вулиць і провулків.
17 березня заступник голови Макарівської районної державної адміністрації І.Рознай здійснив виїзд до с. Небелиця Макарівського району з метою огляду стану робіт з капітальної реконструкції дорожнього полотна по вулиці Старий шлях. Робота проводиться якісно та відповідно до визначених термінів.

Останнє оновлення на Субота, 18 березня 2017, 21:44
 

Спортивні новини

e-mail Друк PDF

Відповідно до Закону України "Про освіту" та з метою розвитку футболу цього тижня у Ситняківській загальноосвітній школі I-IIIступенів стартували щорічні змагання серед учнів 1-4 класів "Футбольні надії". Метою змагань є: забезпечення рухової активності, зміцнення здоров'я дітей та розвиток дитячо-юнацького футболу.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 березня 2017, 16:12
 

У селах Липівка, Соболівка та Забуяння Макарівського району обстежені мости після зимового періоду

e-mail Друк PDF

16 березня заступник голови Макарівської районної державної адміністрації І.Рознай спільно з начальником філії "Макарівське дорожне управління" В.Федоренком побував у селах Липівка, Соболівка та Забуяння. Метою виїздів був огляд (обстеження) мостів після зимового періоду та збільшення рівня води у річках.
Під час виїздів І.Рознай провів зустрічі з Липівським сільським головою О.Петренко та Забуянським сільським головою М.Герасименком.

 

Весняний двомісячник благоустрою населених пунктів Макарівського району розпочато!

e-mail Друк PDF

17 березня за участі першого заступника голови Макарівської районної державної адміністрації Багінської І.А., заступника голови Макарівської районної державної адміністрації Розная І.Ю., спільно з начальником відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості райдержадміністрації Сальвенчук О.М. відбулася нарада з головами сільських та селищних рад району.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 березня 2017, 11:50 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.