Новини управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

10 та 29 листопада 2017 року відбулося засідання комісії Макарівської районної державної адміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На комісію виносились такі питання:
1. про надання права на призначення (відновлення) соціальних виплат переміщеним особам;
2. про надання пільг категоріям громадян за місцем фактичного проживання;
3. про призначення державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї конкретних обставин, при наявності у складі сім’ї працездатних осіб, які не працюють або працюють без оформлення трудових відносин;
4. про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ готівкою на фактично проживаючих осіб (зняття з послуг осіб, які зареєстровані, але не проживають);
5.  про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги при наявності конкретних обставин, що склалися в домогосподарстві (наявність договору оренди, здійснення купівлі на суму, яка перевищує 50 тис. грн., незавершене будівництво, розділені особові рахунки, на понаднормову площу).

Детальніше...
 

До уваги адвокатів Київської області!

e-mail Друк PDF

Триває реєстрація участі в конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги!
До 17 грудня включно адвокати можуть легко зареєструватися.
Для цього потрібно перейти на сторінку.
Долучайтеся до змін у системі правосуддя через надання БПД!
Усі деталі про конкурс - тут.

Докладніша інформація - тут.

 

Робоча зустріч начальника відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

04 грудня начальник відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації Олександр Нечай  провів робочу зустріч з керівником ТОВ «Артель №1» Олександром Йовенко та головним бухгалтером підприємства Вікторією Мороз.
Мета цієї зустрічі - оформлення документів щодо виплати компенсації за рахунок бюджетних коштів за бюджетною програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними».
Крім того, в ході зустрічі були обговорені актуальні питання, пов’язані  з вирощуванням, зберіганням та первинною переробкою плодів  за новими  технологіями вирощування садивного матеріалу плодових та ягідних культур, новими типами насаджень, системами утримання ґрунту в них, удобрення, формування;  інтегрованого захисту рослин від шкідників, хвороб і бур’янів.

Останнє оновлення на Понеділок, 04 грудня 2017, 14:55
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 27.11.2017 по 01.12.2017

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 27.11.2017 по 01.12.2017 виконано 29 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 6 – соціально-правового характеру, 23 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 17 громадян. Працівникам 3 установ надано консультації з питань складання номенклатур справ та проведення експертизи цінності документів. Складено та надіслано в 11 установ району листи про проведення у них комплексних перевірянь у 2018 році, в 9 установ – про подання на схвалення номенклатури справ на 2018 рік, в 16 установ – про схвалення описів справ та передавання документів в архівний відділ у 2018 році. Прийнято на зберігання 46 справ постійного зберігання Макарівської центральної районної лікарні за 2013-2017 роки. Складено Звіт про стан і обсяг документів НАФ, що зберігаються в архівних підрозділах юридичних осіб у зоні комплектування архівного відділу, станом на 01.01.2018.

 

Уряд забезпечив вчасне ухвалення бюджету

e-mail Друк PDF

Передбачене  проектом бюджету-2018 збільшення видатків на соціальну сферу і капітальні державні інвестиції прискорить економічне зростання України
1 грудня Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо направлення до парламенту доопрацьованого проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Документ був обговорений з усіма парламентськими фракціями і представниками профільного комітету ВР.  Завершення підготовки документу до другого читання дасть можливість Верховній Раді розглянути бюджетний законопроект вже 7 грудня. Таким чином уряд поклав край хибній практиці ухвалення бюджетного закону «під ялинку».
Вчасно ухвалений бюджет забезпечить безперебійне фінансування державних видатків на соціальну сферу і капітальних інвестицій, що стимулюватиме подальше економічне зростання країни. Це означає, що ініційовані урядом реформи – пенсійна, освітня, медична, - будуть повністю профінансовані, збільшені видатки на підтримку пріоритетних секторів економіки, соціальну допомогу і пільги.

Більше інформації: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250468661&cat_id=244276429

Останнє оновлення на Понеділок, 04 грудня 2017, 09:23
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

01 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, де мешканці сіл Колонщина, Березівка та Северинівка звернулися з питанням надання дозволу для проведення Макарівським спортивним клубом “Арсенал” занять для дітей та дорослих по карате кіокушинкай у приміщенні Колонщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, з метою фізичного розвитку та навчання самозахисту дітей різного віку та дорослих. Також були порушені питання соціального захисту населення, а саме: питання перерахунку субсидій на зимовий період та питання виплати соціальних допомог на дітей одиноким матерям.
На всі вище вказані питання голова адміністрації надала роз’яснення, а окремі з них взяла на особистий контроль.

 

Нові надходження побутового обладнання для загальноосвітніх закладів Макарівського району

e-mail Друк PDF

01 грудня, до відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації, надійшло чергове поповнення сучасним побутовим обладнанням для загальноосвітніх навчальних закладів району, які мали в цьому потребу.
Завдяки зусиллям керівництва району у співпраці з відділом освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації, за кошти районного бюджету вдалося придбати плити, пральні машини, холодильники для шкільних їдалень та інше кухонне приладдя для приготування шкільних обідів.

 

Засідання колегії Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

30 листопада голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела засідання колегії Макарівської райдержадміністрації з питань стану благоустрою населених пунктів Макарівського району,  роботи управління Києво-Святошинського об'єднаного Управління пенсійного фонду України Київської області,  ходу збирання пізньої групи зернових культур та технічних культур та  схвалення проекту районної цільової програми забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих жителів Макарівського району на 2017 рік.
Відповідно до опрацювання вказаних питань були прийняли наступні рішення:
- схвалити  проект районної цільової  програми забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих жителів Макарівського району на 2017 рік;
- виконуючому обов'язки головного лікаря Макарівської центральної районної лікарні Йовенку А.А.: організувати  подання  районної цільової програми забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих жителів Макарівського району на 2017 рік  на розгляд сесії Макарівської районної ради.
- виконкомам сільських та селищних рад спільно з керівниками Макарівського РП ПАТ “Київобленерго”, філії “Макарівське районне дорожнє управління”: продовжити роботу з видалення аварійних та сухостійних дерев похилених в бік повітряних ліній електропередач в межах доріг та вулиць населених пунктів району та інші.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.