Чергові перемоги в обласному конкурсі «Дебют»

e-mail Друк PDF

Завершується навчальний рік в Макарівській ДШМ. Як і всі попередні навчальні роки, він був насичений різними мистецькими заходами на районній  та обласній сцені, участю на обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях-конкурсах.
В лютому-квітні  учні школи прийняли участь в кінцевому перегляді обласного конкурсу в рамках фестивалю дитячої творчості «Дебют».
Підготовка до конкурсу, де визначають найкращих юних талантів всієї області завжди хвилююча і проходить дуже ретельно.
В цьому році наші діти прийняли участь майже у всіх номінаціях: «народні інструменти», «струнно-щипкові» та «струнно-смичкові» інструменти, «хореографічне мистецтво».
В черговий раз поважна професійна комісія, яка складалась з викладачів вищих мистецьких закладів культури, оцінювала творчі доробки учнів та їх викладачів.

Детальніше...
 

Концерт до Дня матері

e-mail Друк PDF

Мама, мамочка, матуся... Скільки ніжності, тепла і любові у цьому слові, що називає людину, яка для всіх найближча, найдорожча, найрідніша.
У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Матері.
Це свято ще нове в нашій країні, не всі знають про нього, а в Макарівській дитячій школі мистецтв його святкують вже кілька років поспіль.
Завідуюча відділу «предмета за вибором» Світлана Юріївна Хахлюк, разом з учнями відділу та їх викладачами, підготували концерт для мам та бабусь. Учасники концерту - це дітки, що вивчають крім профілюючого ще один інструмент, наприклад фортепіано, гітара,бандура  або постановка голосу. В їх виконанні звучали твори класичних авторів, обробки українських народних пісень, джазові композиції  та весняні пісні.
Мами, бабусі, і навіть татусі, які були присутні на святковому концерті залишились задоволені. А що може бути краще за здійснення сонячних материнських мрій і надій!

Інформація дирекції Макарівської дитячої школи мистецтв

 

Дайджест новин Уряду за 15 травня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Мінрегіон вводить «жовті лінії» обмеження забудови

Лілія Гриневич: Основні набори LEGO всі школи отримають до 1 вересня, а потім вони ще доповнюватимуться в 3 етапи

Новий Бескидський тунель буде зданий в експлуатацію до кінця травня, - Володимир Гройсман

Маємо 1375 перспективних центрів спроможних ОТГ, - Геннадій Зубко

В 2018 році зміниться підхід до критеріїв об’єднання громад, - Геннадій Зубко

Медицина є пріоритетом змін, будемо укріплювати тенденцію на здоров’я та довголіття українців, – Володимир Гройсман

Інтерес норвезьких інвесторів до України зростає, – Державний секретар МЗС Норвегії

МОЗ України запускає онлайн-платформу з протоколами на засадах доказової медицини

Економіка України зростає 9 кварталів поспіль, – Держстат

Будівництво Керченського мосту порушує всі норми міжнародного права і інтереси України, – Глава Уряду

Остап Семерак: Японія підтримує Україну у намірах повернути зону відчуження у промислове використання

Володимир Кістіон зустрівся з головою Бюро енергетики та природних ресурсів Державного департаменту США Сандрою Оудкірк

На первинній ланці медицини важливо впровадити програму E-konsalt, - Геннадій Зубко

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Останнє оновлення на Середа, 16 травня 2018, 08:01
 

Новини управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

11 травня 2018 року відбулося засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім‘ям, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На комісію виносились такі питання:
1. Про надання пільг категоріям громадян за місцем фактичного проживання.
2. Про призначення (відновлення) соціальних виплат з моменту їх припинення внутрішньо переміщеним особам.
3. Про призначення державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї конкретних обставин.
4. Про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги при наявності у складі сім’ї осіб, які зареєстровані, але не проживають, на фактично проживаючих  у домогосподарстві.
5. Про призначення субсидії на житлово-комунальні послуги при наявності конкретних обставин що склалися в домогосподарстві (наявність договору оренди).

Останнє оновлення на Вівторок, 15 травня 2018, 15:11 Детальніше...
 

Попри травневі свята населення активно залучає «теплі кредити» на енергоефективні заходи

e-mail Друк PDF

Лише за останній тиждень індивідуальні домогосподарства та ОСББ отримали більше 127 млн грн. «теплих кредитів», що перевищує показники за весь травень минулого року (120,2 млн грн. виданих «теплих кредитів»).
Вражає той факт, що попит ОСББ на програму державної підтримки при утепленні не вщухає.
Зокрема, за тиждень 107 ОСББ залучили 27 млн грн. на енергоефективні заходи у багатоповерхівках. Це удвічі більше, ніж за увесь травень 2017 року (82 ОСББ отримали 11,6 млн грн. кредитів) та у 20 разів більше, ніж у травні 2016 року (16 ОСББ одержали 1,3 млн грн. кредитів).

Детальніше...
 

Оновлено Порядок призначення житлових субсидій

e-mail Друк PDF

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 27.04.2018  № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 № 1022»  оновлено порядок призначення житлових субсидій.
Всім, хто бажає отримувати житлові субсидії на неопалювальний та опалювальний періоди з травня 2018 року повинні звернутися до управління соціального захисту або сільської (селищної ради) за місцем реєстрації та заповнити нові заяви та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлових субсидій.
Основні зміни у Порядку призначення полягають у наступному:
1. Субсидія не призначатимется, якщо у власності сім'ї є автомобіль, якому менше ніж 5 років, крім мопеда та транспортного засобу, наданого органом соціального захисту населення (дана інформація в обов’язковому порядку заноситься до окремого розділу декларації та перевірятиметься управлінням шляхом обміну запитами з МРЕВ.)
2. Субсидія  не призначається на наступний період, якщо площа квартири перевищує 120 кв. м,  а будинку - 200 кв. м, крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

Детальніше...
 

Види допомог, на які мають право українці у разі нещасного випадку на роботі

e-mail Друк PDF

Фонд соціального страхування України здійснює страхування громадян на випадок тимчасової або стійкої втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також смерті потерпілого. Відповідно, в кожному з таких випадків передбачено страхові виплати безпосередньо потерпілим або членам їх сімей.
Як роз’яснив директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков, у разі нещасного випадку Фонд виплачує застрахованій особі допомогу з тимчасової втрати працездатності. «Виплата такої допомоги триває до моменту одужання або до встановлення інвалідності», – зазначив Є. Баженков.

Детальніше...
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

14 травня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу підсумкову апаратну нараду, на якій були розглянуті питання стану проведення весняно-польових робіт, стану набору громадян на службу за контрактом до лав Збройних сил України, стану автомобільних доріг та проведення штабних тренувань з цивільного захисту у КЗ Макарівський районний центр соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії” та ДП “Макарівське лісове господарство”.
Нарада відбулася за участю начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечая, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації В.Єзгор, начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості райдержадміністрації О.Сальвенчук та заступника начальника Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області В.Глущенка.

 

Дайджест новин Уряду 14 травня 2018 року

e-mail Друк PDF

Німеччина розглядає Україну як надійного транзитера газу і важливого партнера в регіоні Східної Європи, – Міністр економіки ФРН на зустрічі з Прем’єр-міністром України

Ми сконцентровані на реформах і продовжуємо діалог з міжнародними партнерами, – Глава Уряду під час зустрічі з Наглядовою радою YES

Кожне державне підприємство матиме своє майбутнє, – Олександр Саєнко

Уряд докладає максимум зусиль для збереження програми співпраці з МВФ

Маємо достатньо шансів знайти спільний з МВФ підхід для встановлення критеріїв формування ціни на газ, - Олександр Саєнко

Степан Кубів у Польщі обговорив Карпатську стратегію з Міністром інвестицій і розвитку Польщі Єжи Квєцінським

Геннадій Зубко: Участь IFC у роботі Фонду ЕЕ є вкрай важливою

Остап Семерак: Ми обговорюємо з Японією можливість використання в Україні їхніх «чистих технологій»

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Участь учнів Ніжиловицького НВО у І етапі (обласному) зльоту учнівських лісництв

e-mail Друк PDF

З метою активізації учнівської молоді в природоохоронній та дослідно-експериментальній роботі в галузі лісового господарства, збереження біологічного різноманіття лісових екосистем, учні Ніжиловицького НВО, члени шкільного лісництва, взяли участь у роботі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв.
Завданнями зльоту є:
- формування екологічної культури особистості;
- поліпшення ефективності роботи учнівських лісництв;
- розвиток партнерських взаємовідносин з вищими навчальними закладами, з лісогосподарськими підприємствами;
- поширення кращого педагогічного досвіду щодо організації роботи учнівських лісництв;
- підвищення фахового рівня керівників учнівських лісництв;
- популяризація практичних результатів роботи учнівських лісництв.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

09 травня о 10:00 год на центральній площі біля поштового відділення №1 “Укрпошта” (смт Макарів) відбудеться святковий мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні