Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 04.08.2017 по 10.08.2017

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 04.08.2017 по 10.08.2017 виконано 18 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 3 – соціально-правового характеру, 15 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 10 громадян.

 

Постанова КМУ від 04.07.2017 № 454 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям»

e-mail Друк PDF

Відповідно до Постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» від 04.07.2017 р. № 454 внесені зміни до п. 25 та п. 27 Постанови КМУ від 24.02.2003 р. № 250 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» виплата призначеної державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям припиняється також у разі припинення реєстрації, як безробітної особи, що включена до складу сім’ї з місяця, що настає за місяцем в якому припинено реєстрацію безробітного за інформацією центрів зайнятості згідно причин передбачених абзацами 17, 19-22 підпункту 1 і підпункту 2 п. 37 Порядку реєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого Постановою КМУ від 20.03.2013 р. № 198 (крім припинення реєстрації у разі працевлаштування самостійно).

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 03.08.2017 по 10.08.2017

e-mail Друк PDF

Макарівська ЦРЛ повідомляє про те, що в пологовому відділенні, протягом 03-10 серпня 2017 року, діти не народжувалися так, як із 07 серпня  по 21  серпня 2017 року відділення  закрите на плановий поточний ремонт із проведенням заключної дезінфекції.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Лікар- неонатолог;
Лікар-педіатр;
Лікар-уролог;
Лікар-онколог.

 

Сергій Савчук: Інвестори із Швейцарії розглядають можливість виробництва інноваційних сонячних панелей в Україні

e-mail Друк PDF

Цьому питанню була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з Даніелем Лепорі – засновником та генеральним директором швейцарської компанії-стартапу «Designergy» (www.designergy.ch), яка займається виробництвом та встановленням інноваційних сонячних панелей на дахах будинків.

Детальніше...
 

Лікарі попереджають: вірусна папілома – це небезпечно!

e-mail Друк PDF

Вірус папіломи людини (ВПЛ) це один з найбільш поширених вірусів у світі. Він заражає шкіру і викликає появу на ній наростів. Новоутворення на шкірі можуть бути гострими, плоскими або куполоподібними, виступаючими на поверхні або врослими в шкіру.
ВПЛ називають також бородавчатим вірусом. Бородавчаті нарости можуть бути поодинокими або множинними (подібними  до цвітної капусти). Вони можуть вразити будь-яку частину тіла, в тому числі і статеві органи (гострокінцеві папіломи). Деякі різновиди інфекції, наприклад, вірус папіломи людини 16, можуть привести до розвитку раку, зокрема, раку шийки матки.
Папілома людини може роками перебувати в організмі і не викликати яких-небудь зовнішніх симптомів. З'явившись на поверхні шкіри, папіломи можуть зникнути самі по собі, без будь-якого лікування і болю, правда, це відбувається не миттєво, а протягом, наприклад, півроку.
Сьогодні  науці відомо більше 100 видів вірусу папіломи людини. Більше 40 видів цього вірусу викликають ураження аногенітального тракту (до них відносяться статеві органи і анальний отвір) як у чоловіків, так і у жінок, а також появу гострих кондилом. Одні з них абсолютно нешкідливі, інші викликають всім відомі бородавки, а є й такі, що  викликають рак
.

Останнє оновлення на Четвер, 10 серпня 2017, 09:23 Детальніше...
 

Військовослужбовці з Макарівщини, які будуть направлені на проходження служби в лавах Збройних Сил України за контрактом, у 2017 році отримають одноразову допомогу у розмірі 10 000 грн.

e-mail Друк PDF

Військова служба має свої особливості, тим паче, в період проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях України. З 2016 року пріоритетом є контрактна служба.
Служба в армії за контрактом – це можливість отримати безкоштовну вищу освіту, виплату одноразової грошової допомоги при укладенні контракту, також для військовослужбовців передбачено повноцінне речове та продовольче забезпечення, безоплатне медичне обслуговування та санітарно-курортне лікування за пільговою оплатою тощо.
Підтримуючи ініціативу Президента України та Кабінету Міністрів України, у 2016 році в Макарівському районі було розпочато виплату одноразової матеріальної допомоги  “підйомних”, в розмірі 2 000 грн., для залучених жителів Макарівщини на службу за контрактом до лав Збройних Сил України.

Останнє оновлення на Середа, 09 серпня 2017, 08:53 Детальніше...
 

Сергій Савчук: Щотижня 20-30 ОСББ залучають «теплі кредити», щоб вигідно утеплити багатоповерхівки та заощадити на комунальних платежах

e-mail Друк PDF

Початок серпня 2017 року демонструє невгамовний інтерес ОСББ до утеплення житла та підготовки до зими. Минулого тижня ще 20 ОСББ скористалися «теплими кредитами» через Ощадбанк та Укргазбанк і залучили 3,3 млн грн. на енергоефективні заходи. Для порівняння минулого року таку суму коштів ОСББ залучали за весь серпень-місяць.

Детальніше...
 

Засідання комісії щодо інвентаризації захисних споруд Макарівського району

e-mail Друк PDF

08 серпня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів засідання комісії з питань організації  заходів та проведення технічної інвентаризації захисних споруд для захисту на території Макарівського району.
У ході засідання були розглянуті інвентаризаційні справи цивільного захисту на відповідність вимогам інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.