Керівники району привітали колектив Макарівської центральної районної лікарні з Днем медичного працівника

e-mail Друк PDF

16 червня, в переддень професійного свята медичних працівників, керівники району завітали до Макарівської центральної районної лікарні, де привітали колективи центральної районної лікарні та поліклініки зі святом, побажавши всіляких гараздів на життєвому шляху, вдячних та розуміючих пацієнтів, професійної витримки і оптимізму, міцного здоров'я та удачі у всіх починаннях.
Окремо, грамотами голови Київської облдержадміністрації були відзначені заступник головного лікаря Макарівської центральної районної лікарні А.Йовенко та головна медична сестра центральної районної лікарні С.Ісідорова. Грамоти від голови Макарівської райдержадміністрації та голови Макарівської районної ради були вручені завідуючому відділення анестезіології А.Тесленку та завідуючій медичною лабораторією Л.Тарасенко.

 

Субсидія на газ і електроенергію, які використовуються для побутових потреб, залишається на рахунках субсидіантів

e-mail Друк PDF

Невикористана субсидія на газ і електроенергію, які використовуються для побутових потреб – газова колонка, плита, світло, -  залишається на рахунках субсидіантів. Зекономлені 100 кубів газу або 150 кіловат електроенергії, які використовуються для опалення будинку, будуть виплачені енергоощадним сім’ям готівкою. Все, що перевищує вартість 100 кубів газу або 150 кіловат електроенергії, яка йде на електроопалення, та невикористані субсидії на холодну і гарячу воду за підсумками опалювального сезону буде повернуто до Державного бюджету.

Детальніше...
 

Медичні працівники первинної ланки приймали вітання з нагоди професійного свята

e-mail Друк PDF

Протягом цього тижня працівники медичної галузі первинної ланки району отримували привітання до професійного свята — Дня медичного працівника від керівництва району.
Лікувально – профілактичний процес в медичних закладах КЗ «Макаріський центр ПМСД» забезпечують 151 медичних працівників, з них лікарів –31 в т.ч. 4 - вищою категорією, 8 – першою, другою –4; середніх медичних працівників - 120 в т.ч. 38 - вищою категорією, 15 – першою, другою – 9.
Голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, голова Макарівської районної ради О.Гулак, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська, заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай у супроводі головного лікаря КЗ “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” побували у медичних амбулаторіях загальної практики сімейної медицини та окремих фельдшерсько-акушерських пунктах району.
Під час візитів керівники району вручили грамоти та привітали з наступаючим святом людей, які працюють у сільській місцевості і щоденно, а дехто навіть і цілодобово, перебуває в контакті зі своїми пацієнтами, стоячи на варті їхнього здоров’я і життя. Медична професія є досить нелегкою, але вона була, є і буде у пошані серед населення.
Тетяна Семенова побажала добра, миру, наснаги, витримки, емоційної стабільності медичним працівникам, родинного затишку та благополуччя, щоб сторицею поверталося добро, дароване людям.

Головного лікаря КЗ "Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги" С.Соломенка було відзначено грамотою голови Київської облдержадміністрації та грамотою голови Макарівської райдержадміністрації та голови Макарівської районної ради.

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 червня 2017, 13:58
 

Відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з представниками НАК “Укренерго”

e-mail Друк PDF

15 червня відбулася зустріч керівництва Макарівської райдержадміністрації з в. о. директора ДП НЕК “Укренерго” О.Мороженком, начальником служби земельних відносин у проектах інвестиційної програми Управління супроводу проектної документації та земельних відносин Департаменту внутрішніх інвестицій НЕК “Укренерго” Є.Паценком та іншими щодо активізації заходів з викупу або примусового відчудження земельних ділянок (їх частин), які перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, для суспільних потреб, чи з мотивів суспільної необхідності з подальшим наданням цих земельних ділянок у постійне користування державному підприємству НЕК “Укренерго” зі зміною їх цільового призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування повітряних ліній електропередачі заходів ПЛ 330 кВ Новокиївська — Сєвєрна на ПС 750 кВ “Київська” на території Макарівського району.

 

В райдержадміністрації пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини

e-mail Друк PDF

Вчора, в приміщенні Макарівської райдержадміністрації, пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини. Засідання провела голова Макарівської райдержадміністрації разом з начальником служби у справах дітей та сім'ї райдержадміністрації Т.Морозюк та завідувачем сектору опіки та піклування райдержадміністрації Н.Аханова. Під час роботи комісії були розглянуті заяви громадян щодо надання дозволу на дарування часток нерухомого майна малолітнім дітям та розподілу частин житла.

Останнє оновлення на Четвер, 15 червня 2017, 14:43
 

Зустріч з питань розвитку Макарівського району

e-mail Друк PDF

Розвиток району, його соціальної складової, аграрного сектору, залучення інвестиційних проектів, є першочерговими завданнями у роботі керівництва району. Тому, 15 червня, до райдержадміністрації вдруге завітала  виконавчий директор Асоціації сільських, селищних рад та об'єднань громадян України Н.Ключник, а також заступник державного секретаря Міністерства екології та природних ресурсів України Є.Вайнер, експерт Асоціації сільських, селищних рад та об'єднань громадян України Н.Морозюк, з метою опрацювання питання розробки стратегічного плану розвитку Макарівського району.
Зустріч провела голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з головою Макарівської районної ради О.Гулаком та першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською за участю Колонщинського сільського голови, голови Асоціації сіл та селищ Макарівського району Ю.Пелешок.
Основною метою розробки Стратегії є визначення пріоритетних напрямків розвитку Макарівського району на довгостроковий період та здійснення планомірних і послідовних заходів по максимальному наближенню рівня життя мешканців району до європейських стандартів за рахунок збалансованого використання внутрішнього і зовнішнього потенціалу та збереження унікальних духовних та культурних традицій.
Стратегія акцентуватиме увагу на необхідності постійного партнерства між районною владою, органами місцевого самоврядування (сільські, селищні ради) та підприємницькими структурами.

Останнє оновлення на Четвер, 15 червня 2017, 15:22
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 08.06.2017 по 15.06.2017

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 08.06.2017 по 15.06.2017 народилося 4 дітей (2 хлопчики та 2 дівчинки). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків й бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Лікар- неонатолог;
Лікар-педіатр;
Лікар-уролог;
Лікар-онколог.

 

Керівники району завітали до с. Рожів Макарівського району

e-mail Друк PDF

14 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з головою Макарівської районної ради О.Гулаком, першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською та заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм побували у с. Рожів.
Під час візиту керівники району, у супроводі Рожівського сільського голови М.Чапіка, оглянули відремонтований, власними силами, спортивний зал та дитячий садок.

Останнє оновлення на Середа, 14 червня 2017, 16:15
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

27 червня відбудуться виїзні наради керівництва Макарівської райдержадміністрації в с. Борівка о 14:00, в с. Великий Карашин о 15:30. Виїзні наради відбудуться за участі голів сільських рад, керівника Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області, дільничного інспектора, соціальних працівників та громад сіл. На нарадах розглядатимуться питання забезпечення громадського порядку та криміногенної ситуації.
Також 29 червня виїзні наради відбудуться в с. Вільно о 14:00 та в с. Андріївка о 15:30.