В смт Макарів пройшов захід до Дня бійця територіальної оборони

e-mail Друк PDF

На виконання доручення голови Київської облдержадміністрації від 13.09.2017 року, Київщина щорічно відзначатиме 07 жовтня - День бійця територіальної оборони.
Основну місію по захисту кордонів нашої держави виконують Збройні Сили України. Починаючи з травня 2014 року, відповідно до Закону України "Про оборону України", створені територіальні військові формування - батальйони територіальної оборони, які входять до складу Збройних Сил України.
Формування територіальної оборони покликані виконувати комплекс загальнодержавних, воєнних та спеціальних заходів, що застосовуються під час загрози або відбиття агресії з метоюохорони та захисту державного кордону від посягань ззовні, забезпечення умов для надійного функціонування державних органів, мобілізаційного та оперативного розгортання військ, охорони важливих об'єктів і комунікацій, боротьби з диверсійно-розвідувальними силами та іншими озброєними формуваннями агресора на території країни.

Останнє оновлення на Субота, 07 жовтня 2017, 13:38 Детальніше...
 

НАСТУПНОГО ТИЖНЯ ПОЧНУТЬСЯ ВИПЛАТИ ПІДВИЩЕНИХ ПЕНСІЙ

e-mail Друк PDF

Всі регіональні відділення Пенсійного фонду повністю готові розпочати  виплати підвищених пенсій більш ніж 9 млн пенсіонерам
Як будуть проходити виплати
3 жовтня, Верховна Рада підтримала урядову пенсійну реформу і ухвалила в цілому законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 6614. Одразу після підписання документу Президентом Пенсійний фонд розпочне виплати підвищених пенсій. Це буде наймасштабніший перерахунок пенсій за всі роки незалежності.
Необхідні для цього гроші є: протягом року у Пенсійному фонді додатково акумульовано 26 млрд.грн. Додаткові надходження забезпечені завдяки зростанню заробітної плати і детінізації зарплатних виплат.  Готовий Пенсійний фонд до виплат підвищених пенсій і організаційно. Розроблено та протестоване програмне забезпечення, за допомогою якого автоматично у найближчі 2-3 дні будуть перераховані пенсії більше ніж для 9 млн. пенсіонерам.

Детальніше...
 

Потреба в наданні постійного стороннього догляду особам, які не здатні до самообслуговування

e-mail Друк PDF

Управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації інформує, що відповідно до Постанови від 29 квітня 2004 р. N 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» призначається щомісячна компенсаційна виплата (далі - компенсація) непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами).

Детальніше...
 

Нарада з керівниками клубних закладів району

e-mail Друк PDF

06 жовтня в приміщені Макарівського районного Будинку культури пройшла виробнича нарада за участю керівників клубних закладів Макарівського району. На нараді розглядались питання проведення святкових заходів до Дня захисника вітчизни та Дня козацтва, підготовка закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 роки, посилення протипожежного захисту закладів культури Макарівського району в осінньо-зимовий період 2017/2018 роки, проведення кущових оглядів колективів художньої самодіяльності району та проведення 26 жовтня 2017 року  районного фестивалю козацької творчості «Встань, козацька, славо» та виставки ікон і картин майстринь Макарівщини. Розглядалось також питання щодо оформлення паспортів на аматорські, народні, фольклорні колективи району та окремих виконавців носіїв автентичного фольклору, а також створення паспортів на майстра декоративно-прикладного (ужиткового) мистецтва.

 

7 жовтня відбудеться обласне свято з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони

e-mail Друк PDF

7 жовтня 2017 року на території музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» о 10:00 відбудеться обласний святковий захід з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони в Київській області за участю голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.
У програмі заходу показові виступи бійців національної гвардії та проведення занять з вогневої, військово-медичної та інженерної підготовки.
Місце проведення: Київська область, Вишгородський район, с. Нові Петрівці, Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році».
Акредитація представників ЗМІ проводиться за тел.: (044)286-80-23, (096)19-19-616 до 16:30 6 жовтня

УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЇ
ТА ЗВЯЗКІВ З ГРОМАДСЬКІСТЮ КОДА

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 жовтня 2017, 11:40
 

Уряд виділив додаткових 224 млн гривень на держпідтримку садівництва

e-mail Друк PDF

4 жовтня, на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято рішення виділити на державну підтримку розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними додаткових 224,3 млн грн у межах коштів, передбачених на підтримку аграрної галузі у Державному бюджеті на 2017 рік.
Відповідні зміни внесені до розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 124 “Про розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті у 2017 році Міністерству аграрної політики та продовольства для фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників”.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 28.09.2017 по 05.10.2017

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 28.09.2017 по 05.10.2017 народилася 3 дітей (3 дівчинки). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків й бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Акушер-гінеколога;
Хірурга.

 

Уряд забезпечить виплати підвищених пенсій вже в жовтні

e-mail Друк PDF

Підвищені пенсії отримають майже 9 млн пенсіонерів, надалі пенсії будуть перераховуватись автоматично в залежності від інфляції і росту заробітної плати

Сьогодні, 3 жовтня, Верховна Рада підтримала урядову пенсійну реформу і ухвалила в цілому законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 6614. Після підписання документу Президентом уряд зможе розпочати виплати підвищених пенсій. Тобто, вже в жовтні пенсіонери отримають підвищені пенсії.

Останнє оновлення на Четвер, 05 жовтня 2017, 09:27 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

о 14.00 годині 13.10.2017 в районному Будинку культури відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня захисника України