Проведені спеціальні об’єктові тренування

e-mail Друк PDF

30 квітня відповідно до графіка проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань на об’єктах Макарівського району на квітень місяць поточного року було проведено тренування на ТОВ «Саксесс Інвест» в с.Копилів, за темою: «Дії персоналу на випадок розгерметизації фланцевого з’єднання газопроводу та факельне горіння струменю», де було практично відпрацьовано порядок дій обслуговуючого персоналу при ліквідації аварійної ситуації. Керівником об’єктового тренування був керівник служби експлуатації Шатило Ю.А. Перед початком тренувань, відповідно до наказу та розробленого плану тренування, було проведено протипожежний інструктаж з персоналом об’єкту. До проведення тренувань було також залучено добровільну пожежну дружину об’єкту. Працівниками Макарівського РС ГУ ДСНС України у Київській області та Макарівської райдержадміністрації здійснювався контроль якості підготовки та проведення даного тренування. Після проведення тренувань з керівництвом об’єкту проведено розбір даного заходу з визначенням перспективних напрямків роботи.

Останнє оновлення на Середа, 30 квітня 2014, 14:48
 

Нарада з працівниками культури

e-mail Друк PDF

30  квітня відповідно до плану роботи відділу культури,  національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації у залі районного Будинку культури відбулася нарада з керівниками  клубних та бібліотечних установ району, яку провела начальник відділу Л.Факторович. Основними питаннями порядку денного  стали: підготовка та проведення  9 травня Дня Перемоги, організація та проведення весняно -  літніх народних свят та обрядів, посилення протипожежного захисту у весняно-літній період 2014 року тощо.

Останнє оновлення на Середа, 30 квітня 2014, 14:46
 

Служба порятунку «101» інформує!

e-mail Друк PDF

Проведені спеціальні об’єктові тренування

29 квітня відповідно до графіка проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань на об’єктах Макарівського району на квітень місяць поточного року було проведено тренування на Макарівській центральній районній лікарні, за темою: «Дії працюючого персоналу центральної районної лікарні під час виникнення пожежі в інфекційному відділенні», де було практично відпрацьовано порядок дій обслуговуючого персоналу при ліквідації аварійної ситуації. Керівником об’єктового тренування був безпосередньо головний лікар Макарівської центральної районної лікарні Сидоренко П.А. Перед початком тренувань, відповідно до наказу та розробленого плану тренування, було проведено протипожежний інструктаж з персоналом об’єкту. Працівниками Макарівського РС ГУ ДСНС України у Київській області та Макарівської райдержадміністрації здійснювався контроль якості підготовки та проведення даного тренування. Після проведення тренувань з керівництвом об’єкту проведено розбір даного заходу з визначенням перспективних напрямків роботи.

Останнє оновлення на Вівторок, 29 квітня 2014, 15:47
 

Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств

e-mail Друк PDF

29 квітня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств Макарівського району щодо розгляду питань реєстрації договорів оренди, ходу весняно-польових робіт та дотримання умов охорони праці. Захід пройшов за участю начальника реєстраційної служби Макарівського районного управління юстиції А.Дядюри, начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації А.Бондаренка та головного спеціаліста з питань охорони праці управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації В.Панченка.

Останнє оновлення на Середа, 30 квітня 2014, 09:04
 

На засіданні громадської ради обговорили питання забезпечення громадського порядку протягом травневих вихідних днів

e-mail Друк PDF

29 квітня на виконаня телефонограми Київської облдержадміністрації від 25.04.2014 № 89 щодо забезпечення громадськості у вирішенні питань місцевого значення, знаходження оптимальної моделі реагування на сучасні виклики, підвищення ефективності співпраці влади і громадськості пройшло засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, яке провів голова громадської ради В.Стеценко. Основними питаннями порядку денно стали шляхи підвищення ефективності взаємодії влади і громадськості, визначення делегатів від громадської ради на обласний громадський форум “Києвщина в єдиній Україні” та суспільно-політичного стану в районі і скоординованої діяльності правоохоронних органів та громадських організацій, які надають допомогу в охороні громадського порядку на травневі вихідні дні.

Останнє оновлення на Середа, 30 квітня 2014, 09:15
 

Відбулося засідання сесії Макарівської районної ради

e-mail Друк PDF

29 квітня в кіноконцертному залі “Ольвія” (смт Макарів) відбулося пленарне засідання 29 сесії Макарівської районної ради VІ скликання під головуванням голови Макарівської районної ради О.Шутуна, за участю голови Макарівської районної ради М.Швидкого, першого заступника голови Київської облдержадміністрації Г.Старикової, депутатського корпусу, представників громадських організацій та громадськості.

Останнє оновлення на Середа, 30 квітня 2014, 09:12 Детальніше...
 

На апаратній нараді розглядалося питання благоустрою районного центру

e-mail Друк PDF

28 квітня традиційно відбулася чергова апаратна нарада при голові Макарівської райдержадміністрації М.Швидкому з керівниками установ і організацій району, окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна, з метою розгляду  підсумків роботи відділу статистики у Макарівському районі за 2013 рік, І півріччя 2014 року та стану проведення заходів з благоустрою в смт Макарів.

Останнє оновлення на Понеділок, 28 квітня 2014, 15:26 Детальніше...
 

28 КВІТНЯ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

e-mail Друк PDF

28 квітня День охорони праці пройде під девізом: «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві».
Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 «Про День охорони праці» в Україні було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці з відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці. Основною метою цього заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.