В райдержадміністрації пройшла розширена апаратна нарада

e-mail Друк PDF

09 лютого тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна провів розширену апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 лютого 2015, 16:04 Детальніше...
 

Довідкова інформація про допомоги при народженні дитини та доплати по малозабезпеченості

e-mail Друк PDF

Допомога при народженні дитини
Змін у нарахуванні одноразової допомоги при народженні дитини у 2015 році не буде. Допомога буде виплачуватися в тих розмірах, які існували наприкінці минулого року і порядок їх призначення буде такий же.
Нагадаємо, Законом України “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні” з 1 липня 2014 року об’єднано допомогу при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в один вид допомоги та встановлено фіксований розмір допомоги при народженні дитини у сумі 41 280 грн. незалежно від кількості народжених дітей.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 лютого 2015, 12:51 Детальніше...
 

Відбувся ІІ Міжнаціональний фестиваль “Підкори сцену”

e-mail Друк PDF

6-7 лютого в м. Київ відбувся ІІ Міжнаціональний фестиваль «Підкори сцену». За підтримкою батьків та депутата районної ради від партії «УДАР Віталія Кличка» Герасименко Наталії, прийняли участь у фестивалі вихованці Андріївського будинку культури, які стали дипломантами цього фестивалю. У номінації хореографія танцювальний колектив «КВІНТ» виконали два танка «Циганський» та «Сучасна полька». У жанрі естрадний вокал , вокаліста Чорна Аріадна виконала пісню Святослава Вакарчука «Вставай мила, вставай». Коли Аріадні задали питання чому такий вибір репертуару вона відповіла: «Це не просто пісня, а пісня – заклик для всієї України. Цю пісню я виконала  в підтримку українського народу, рідної Батьківщини, бійців АТО… Слава Україні!...»
Щиро віримо, що участь не тільки сприяє вдосконаленню майстерності молодих виконавців, але й робить внесок в краще, гідне, мирне майбутнє!

Директор Андріївського Будинку культури Чорна Інна

Останнє оновлення на Понеділок, 09 лютого 2015, 12:50
 

Знайомтесь: нова книга

e-mail Друк PDF

Знайомити дитину з книгою потрібно змалечку. В цьому впевнені в Макарівській районній бібліотеці для дітей, де постійно проводиться цікава та змістовна робота з дошкільнятами.
6 лютого до вихованців групи “Світлинка” (вихователь Перебенесюк З.К.) Макарівського центру розвитку дитини “Пролісок” завітала в гості провідний бібліотекар Д.Мочернюк з новими книгами. Дітлахи з великою цікавістю познайомились з гарно ілюстрованими дитячими книжками, які допомагають відповісти на тисячі “чому”. І звичайно поділились розповідями про свої улюблені книги, які є вдома.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 лютого 2015, 12:44 Детальніше...
 

«Воїнам Світла». Літературно-музичний подарунок воїнам АТО від поетичної сотні України

e-mail Друк PDF

ц.р. в актовому залі Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала (м. Макарів на Київщині) відбулася презентація книги «Воїни світла», що з’явилася на світ в переддень Різдва, як подарунок від українських поетів воїнам АТО, за сприяння благодійного фонду «ВІТА ДОЛЬЧЕ». Заплановано цілий ряд презентацій альманаху у містах України, свято у Макарові відкрило цей ланцюг єдності митців та патріотів України з нашими захісниками у різних куточках держави.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 лютого 2015, 11:04 Детальніше...
 

Громада с. Рожів в допомогу учасникам АТО

e-mail Друк PDF

Громада села Рожів налагодила виготовлення маскувальної сітки. Вже перші 200 квадратних метрів сплетено та відправлено в зону АТО.
Працюють всі! Хто підготовляє матеріали – розрізують тканину на стрічки, інші плетуть. Байдужих немає. Для плетіння використовуємо білу тканину. В основному це постільна білизна, яку надають жителі села. Допомагають також сусідні села.
На підтримку Українській армії неодноразово проводився збір гуманітарної допомоги. 21 січня передано волонтерам заготовлені продукти харчування, одяг, засоби гігієни, кошти.
Учасникам АТО нашого села надані земельні ділянки під будівництво. За допомогою волонтерів та жителів села неодноразово відправлено посилки військовозобов’язаним, які перебувають в зоні АТО.
Дійсно біда об’єднала та згуртувала громаду. Ми стали сильнішими та впевненішими,  тому що захищаємо мир і з нами правда, а де правда там Бог!

М.В. Чапік,
сільський голова

Останнє оновлення на Понеділок, 09 лютого 2015, 10:11
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 

Районний методичний тренінг для вчителів англійської мови Макарівщини

e-mail Друк PDF

05 лютого на базі Макарівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей" відбувся районний методичний тренінг для вчителів іноземної мови з теми: "Екзамени на відмінно: стратегія ефективної підготовки учнів, типові проблеми та ефективні шляхи їх вирішення", у якому взяли участь Тетяна Дзюба, методист РМК відділу освіти та Роберт Хартіган, старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON-DINTEPNAL.

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 лютого 2015, 12:42 Детальніше...
 

Робочі зустрічі

e-mail Друк PDF

05 лютого тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів робочі зустрічі з районним військовим комісаром Р. Смоляніновим щодо ходу проведення мобілізації в районі та Макарівським селищним головою щодо організації негайного чищення доріг в селищі.

 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 29.01.2015 по 05.02.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 29.01.2015 по 05.02.2015 народилося 3 немовлят з яких 1 хлопчик і 2 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.