Новини Макарівської ЦРЛ в період 18.06.2015 по 25.06.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 18.06.2015 по 25.06.2015 народилося 10 немовлят з яких 5 дівчаток та 5 хлопчиків. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Проведено співбесіди з директорами навчальних закладів Макарівського району

e-mail Друк PDF

Протягом 22-24 червня начальник відділу освіти Макарівської райдержадміністрації Савченко В.М. спільно зі спеціалістами відділу освіти та методистами районного методичного кабінету провела співбесіди з керівниками загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів району.

Останнє оновлення на Середа, 24 червня 2015, 14:21 Детальніше...
 

Семінар для учасників АТО

e-mail Друк PDF

24 червня в приміщенні Макарівського районного центру зайнятості відбувся семінар для учасників АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.
Семінар відкрила директор  районного  центру зайнятості Халіманчук В.Д., яка розповіла про ситуацію на ринку праці району та про соціальні послуги, які надає центр зайнятості, а також висловила від імені учасників семінару глибоку повагу захисникам Вітчизни.

Останнє оновлення на Середа, 24 червня 2015, 14:07 Детальніше...
 

Соціальна підтримка громадян за принципом «єдиного вікна» та виїзд «мобільного соціального офісу»

e-mail Друк PDF

23 червня згідно графіку виїздів відбувся виїзд «мобільного соціального офісу» до сіл Королівка, Забуяння та Кодра для проведення прийому громадян району за місцем проживання. Під час роботи  офісу залучені працівники управління соціального захисту населення Макарівської РДА та представник Пенсійного фонду Макарівського району. При зверненні громадян проведена інформаційно-роз’яснювальна робота про заходи соціального захисту, як такі, що передбачені діючим законодавством. Надані консультації щодо можливості  отримання усіх видів соціальних допомог та необхідних для них документів.

 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

23 червня пройшла апаратна нарада з керівниками установ і організацій району, яку провела керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока та заступник голови Макарівської районної ради П.Дрига.
На порядку денному основними питаннями були порядок надання пільг окремим категоріям населення з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389, яка вступає в дію з 1 липня 2015 року та стан підготовки об'єктів соціально-культурного призначення району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року.
Додатковими питаннями були проведення заходів з нагоди Дня Конституції України, наповнення та виконання бюджету, а також ходу виконання 6 хвилі часткової мобілізації в районі.

Останнє оновлення на Вівторок, 23 червня 2015, 10:59 Детальніше...
 

Відкриття меморіальної дошки герою Небесної сотні в Борівському НВО

e-mail Друк PDF

18 червня в Борівському навчально-виховному об’єднанні «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» відбулося відкриття меморіальної дошки герою Небесної сотні Позняку Андрію Анатолійовичу. Указом Президента України Позняку А. А. було присвоєно звання Героя України з удостоєнням орденом «Золота Зірка» (посмертно) за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції гідності.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 червня 2015, 08:42 Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний  тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В  стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 16 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету  Міністрів  України  від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов  вищевказаної  категорії громадян. За  звітний період по допомогу звернулися одна особа.

Детальніше...
 

МАКАРІВСЬКИЙ РС ГУ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

e-mail Друк PDF

БЕРЕЖІТЬ СВІЙ ХЛІБ !!!

ВИМОГИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
ПРИ ЗБИРАННІ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР

1. До початку збирання врожаю вся збиральна техніка, агрегати та автомобілі повинні мати відрегульовані системи живлення, змащення, охолодження, запалювання, а також бути оснащені справними іскрогасниками, обладнані первинними засобами пожежогасіння (комбайни і трактори - двома вогнегасниками, двома штиковими лопатами, двома мітлами; автомобілі - мають бути забезпечені вогнегасниками відповідно до норм, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.97 №1п) а штиковою лопатою).
Трактористи, комбайнери, їх помічники та інші особи, задіяні на роботах по збиранню врожаю, повинні пройти протипожежний інструктаж.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 червня 2015, 10:26 Детальніше...
 

Службою порятунку «101» проведено комплексне об’єктове тренування

e-mail Друк PDF

18 червня відповідно до графіка проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на об’єктах Макарівського району на червень місяць поточного року було проведено тренування на Макарівському РП ПАТ «Київобленерго» в смт.Макарів, за темою: «Дії персоналу на випадок виникнення пожежі у адмінприміщенні», де було практично відпрацьовано порядок дій обслуговуючого персоналу при ліквідації аварійної ситуації та гасіння ймовірної пожежі за допомогою первинних засобів пожежогасіння. Керівником об’єктового тренування був головний інженер Обухівський Р.О. Також під час проведення тренувань було проведено перевірку наявних документів на об’єкті з питань цивільного захисту.

Останнє оновлення на Четвер, 18 червня 2015, 14:34 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 11.06.2015 по 18.06.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 11.06.2015 по 18.06.2015 народилося 7 немовлят з яких 4 дівчинки та 3 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.