Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 09.11.2015 по 13.11.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 09.11.2015 по 13.11.2015 виконано 22 запити, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 3 – соціально-правового характеру, 19 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 8 громадян. Протягом тижня проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 870 справ 2 архівних фондів. На зберігання прийнято від Макарівської районної, Макарівської селищної та 20 сільських виборчих комісій 73 коробки та 13 пакетів документів тимчасового зберігання (виборчі бюлетені, контрольні талони виборчих бюлетенів, попередні списки виборців) з місцевих виборів 2015 року.

 

Урок безпеки у Макарівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо – математичний ліцей»

e-mail Друк PDF

13 листопада фахівці Макарівського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели у Макарівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо – математичний ліцей» урок на тематику «Основні правила поведінки у побуті».
Працівники ДСНС перелічили учням основні причини виникнення пожеж у побуті, навели реальні приклади виникнення пожеж через недотримання правил пожежної безпеки вдома. Упродовж усього уроку рятувальники використовували мультимедійні засоби аби малюки краще запам’ятали необхідні правила, а урок відбувся у більш цікавій формі.
Дівчата та хлопці з радістю брали активну участь в практичній частині уроку, правильно відповідали на запитання, поставлені рятувальниками.
Усіх слухняних школярів у кінці уроку чекав сюрприз – навчальний мультфільм про дотримання правил пожежної безпеки вдома. Також малюки отримали пам’ятки із правилами пожежної безпеки.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 листопада 2015, 09:16
 

Вони мовчки говорять, добре мудрують

e-mail Друк PDF

12 листопада в бібліотеці с. Андріївка відбулося свято для маленьких читачів – Посвята в ЧИТАЧІ ПЕРШОКЛАСНИКІВ. На свято завітали герої казок: баба Яга - Поліна Станіславенко, Буратіно - Римар Олексій, Королева книжок – Руденко Дарія, Червона Шапочка – Оборська Анна та ведуча Ольховець Інна. Протягом свята маленькі школярі з героями казок подорожували стежинами казок. Королеві КНИГ діти показали свої знання - розповідали вірші про книгу. Підсумком свята стала урочиста обіцянка про поводження в бібліотеці та з книгою.
За час існування бібліотеки багато чого змінилось, але незмінною лишилася традиція: кожного року до бібліотеки записують першокласників і бібліотека допомагає всім читачам краще навчатися та цікаво відпочивати.
Наші нові маленькі читайлики вже заявили про себе як дуже цікаві, непересічні, творчі особистості.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 листопада 2015, 11:47
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 17 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
На виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 24.03.2014 № 233/014/91-14 з метою забезпечення моніторингу та своєчасної організації надання соціальних послуг громадянам які приїхали з АР Крим та м.Севастополь, терцентр щотижня надає інформацію до Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації.

Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 17 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
На виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 24.03.2014 № 233/014/91-14 з метою забезпечення моніторингу та своєчасної організації надання соціальних послуг громадянам які приїхали з АР Крим та м.Севастополь, терцентр щотижня надає інформацію до Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації.

Детальніше...
 

Володимир Шандра привітав працівників сільського господарства з професійним святом

e-mail Друк PDF

У приміщенні Київської облдержадміністрації відбулися урочисті заходи до Дня працівників сільського господарства. Серед запрошених гостей, які завітали на свято були Герої України – аграрії Петро Волоха, Леонід Чернишенко, Олексій Приліпка, Петро Саблук. Від обласної влади Київщини працівників сільського господарства привітав голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра.
У вітальному виступі очільник Київщини наголосив, що цього річ завдяки наполегливій праці аграріїв, область вийшла на хороші результати врожайності.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 листопада 2015, 09:03 Детальніше...
 

В райдержадміністрації пройшло засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Макарівського району

e-mail Друк PDF

12 листопада голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Макарівського району, зокрема були розглянуті клопотання: КП Макарівської районної ради “Макарівткпломережа” щодо здачі в оренду індивідуального визначеного майна для виробництва та постачання теплової енергії, сектору культури, національностей та релігій райдержадміністрації щодо здачі в оренду індивідуального визначеного майна для розміщення офісів та відділу освіти Макарівської райдержадміністрації щодо здачі в оренду індивідуального визначеного місця, з метою організації харчування учнів.

Останнє оновлення на Четвер, 12 листопада 2015, 15:29 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 05.11.2015 по 12.11.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 05.11.2015 по 12.11.2015 народилося 2 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:

Лікар-онколог
Лікар приймального відділення (лікар невідкладних станів)
Лікар-рентгенолог


Цукровий діабет - це захворювання, основною ознакою якого є стійке підвищення рівня цукру в крові. Тому для діагностики цукрового діабету найбільш інформативним методом є визначення рівня глюкози в капілярній крові (береться з пальця) або венозної (береться з вени) протягом дня, або,що більш надійно, визначення рівня глюкози натще (не їсти мінімум 10 годин перед дослідженням).

Останнє оновлення на Четвер, 12 листопада 2015, 15:37 Детальніше...
 

Заходи з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

e-mail Друк PDF

10 листопада в концертному залі Макарівського районного Будинку культури відбулася нарада працівників закладів культури району (бібліотечних та клубних закладів), яку провела завідувач сектору культури, національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації Л.Факторович спільно з художнім керівником районного Будинку культури Л.Міщенко. У ході наради були обговорені питання підготовки щорічних статистичних звітів та проведення кущових конкурсів — оглядів.
По завершенню наради учасники заходу спільно із колективами художньої самодіяльності району зробили собі подарунок до професійного свята — Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, у вигляді концерту.

Останнє оновлення на Середа, 11 листопада 2015, 11:14 Детальніше...
 

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОФІЛАКТИЧНА АКЦІЯ «ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МЕНЕ»

e-mail Друк PDF

Суттєве зменшення фізичного навантаження та рухової активності підтверджує той факт, що зустрічаються випадки коли підлітки та молодь все частіше зловживають алкоголем, тютюнокурінням та наркотичними засобами. Саме тому одним із шляхів вирішення зазначених негативних впливів у підлітковому та молодіжному середовищі є виховання почуття відповідальності за стан власного здоров’я та формування моди на здоровий спосіб життя.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.