Шановні жителі територіальних громад, депутати, посадові особи місцевого самоврядування Макарівського району!

e-mail Друк PDF

Прийміть вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!
Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами - майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучати­ся до участі в управлінні регіональними і державними справами.
Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного з нас бути почутим.
Бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Голова Макарівської райдержадміністрації       Тетяна Семенова

Останнє оновлення на Понеділок, 07 грудня 2015, 16:06
 

Шановні представники місцевого самоврядування!

e-mail Друк PDF

Вітаю вас зі святом – Днем місцевого самоврядування, яке щороку відзначаємо 7 грудня.
Місцеві органі влади відіграють вагому роль у загальній владній вертикалі. На місцях вирішується чимало значимих для громади питань – від соціально-економічного добробуту і покращення інфраструктури до освітньо-культурного розвитку.
Нині місцеве самоврядування докорінно реформується, і за період незалежності воно максимально наблизилося до європейських стандартів адміністративної системи.  Децентралізація влади, яка набирає обертів у всіх регіонах, має на меті розвиток громад, функціонування їх як сильних і самодостатніх територіальних одиниць. Водночас ця реформа об’єднує суспільство, адже дає можливість кожному громадянину долучитися до процесу розбудови своєї маленької батьківщини і взяти участь в управлінні містом чи селом.
Адміністративна реформа передбачає нові важелі впливу і широкі фінансові ресурси на місцях. Однак разом із більшим колом повноважень громади успадкують і велику відповідальність за життєдіяльність та розвиток своїх територій. Тому досягнення фінансової грамотності і високої самоорганізації мають стати ключовими цілями для громад вже сьогодні.  
Шановні представники місцевого самоврядування! Бажаю вам мудрості і відповідальності в роботі, затишку і гармонії - у родинному колі. Хай ваша наполеглива праця забезпечує розвиток громади та процвітання місцевим територіям. Щастя вам, міцного здоров’я і мирного неба над головою.

Голова Київської обласної державної адміністрації   Володимир Шандра

 

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

e-mail Друк PDF

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечима військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.
Звертаюсь до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові, захищають кордони держави. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами.
Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Віримо в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.
Бажаю незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, міцного здоров’я та звершення всіх ваших мрій і сподівань.

Тетяна Семенова,
голова Макарівської
райдержадміністрації

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 грудня 2015, 15:36
 

Шановні волонтери Макарівщини!

e-mail Друк PDF

Вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера.

Завдяки Вашій самопожертві, починаючи з 2014 року, до вирішення проблем армії активно залучається широке коло представників громадськості та волонтерського руху. Волонтери сьогодні роблять те, що для більшості здається неможливим.
Саме завдяки волонтерському руху, що так швидко організувався в Україні, війську вдалося у надзвичайно стислий термін відновити свої бойові спроможності та стримувати натиск ворога.
Цей день є святом кожного, хто готовий щиро підтримати ближнього.
Шановні волонтери, бажаю Вам успіхів в усіх починаннях, життєвих сил, будьте щасливі і наповнюйте радістю і добром життя інших людей.

Тетяна Семенова,
голова Макарівської
райдержадміністрації

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 грудня 2015, 15:35
 

Управління соціального захисту населення інформує

e-mail Друк PDF

Фахівцями управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації (далі – Управління) з 1 по 4 грудня 2015 року здійснювався прийом та перевірка розрахунків витрат, пов’язаних з наданням пільг окремим категоріям населення, від організацій-надавачів послуг.

Детальніше...
 

«СНІДу – «НІ» - ми разом скажемо усі, і чекаємо на підтримку звідусіль»

e-mail Друк PDF

Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ став щорічною подією в більшості країн. При підтримці громадських організацій та державних установ з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, спрямованої на запобігання поширенню ВІЛ\СНІДУ серед населення та пропаганди здорового способу життя організовується ряд заходів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 грудня 2015, 15:07 Детальніше...
 

В КВНК КОР “Макарівський медичний коледж” пройло засідання “круглого столу”

e-mail Друк PDF

3 грудня на базі Макарівського медичного коледжу службою у справах дітей та сім'ї Макарівської районної державної адміністрації та Макарівським центром соціальних служб для сімей, дітей та молоді було проведено круглий стіл на тему «Основні положення законодавства, що стосуються інвалідів».

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 грудня 2015, 15:07 Детальніше...
 

СОТНИКИ «САМООБОРОНИ МАЙДАНУ» НАГОРОДИЛИ ВОЛОДИМИРА ШАНДРУ «ОРДЕНОМ СЛАВИ»

e-mail Друк PDF

Днями сотники «Самооборони Майдану» вручили голові Київської обласної державної адміністрації Володимирі Шандрі почесну нагороду «Орден Слави». Ця відзнака була створена Радою сотників «Самооборони Майдану» і приурочена до Дня незалежності України. Вона призначена для воїнів АТО, активних учасників Євромайдану та посадовців, які працюють на розвиток демократичних цінностей та європейських стандартів у країні.

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 грудня 2015, 12:14 Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний  тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В  стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 17 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

В Міжнародний день інвалідів пройшла благодійна акція

e-mail Друк PDF

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Мета, заради якої цей день був проголошений, - це дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства. Проведення Міжнародного дня інвалідів спрямовано на привернення уваги до проблем інвалідів, захист їх гідності, прав та благополуччя. В Україні проведення цього дня встановлене Указом Президента, починаючи з 1993 року. 03 грудня, в Міжнародний день інвалідів, в районі пройшла благодійна акція для осіб з обмеженими можливостями.

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 грудня 2015, 12:46 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.