Дорогі визволителі, шановні ветерани Великої Вітчизняної війни!

e-mail Друк PDF

Від усього серця вітаю Вас з 69-ю річницею Великої Перемоги.
Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.
У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав перемогу.
Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за Ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство.
Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.
Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь Великої Вітчизняної, а також макарівчан із Днем Перемоги, бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя!

Голова Макарівської райдержадміністрації
Микола Швидкий

Останнє оновлення на Четвер, 08 травня 2014, 20:24
 

Цілодобова гаряча лінія оперативного штабу територіальної оборони у Київській області

e-mail Друк PDF

При Київській облдержадміністрації створено оперативний штаб територіальної оборони області.
В даний штаб громадяни можуть надавати інформацію про суспільно-політичну ситуацію у районах та містах у Київській області. Зокрема, про:
- накопичення підозрілих осіб на території району/міста;
- розташування додаткових блок-постів;
- вчинення провокацій;
- проведення мітингів, демонстрацій із сепаратистськими закликами;
- розповсюдження листівок із сепаратистськими закликами;
- блокування адміністративних будівель, установ, підприємств;
- інше.
Оперативний штаб територіальної оборони у Київській області приймає інформацію та звернення цілодобово за тел.:
044-286-85-33; 044-226-33-52.

Останнє оновлення на Четвер, 08 травня 2014, 15:24
 

Підтримали “Меморандум про громадянський мир та порозуміння на території області “Київщина в єдиній Україні”

e-mail Друк PDF

08 травня голова громадської ради при Макарівській  райдержадміністрації Віктор Стеценко провів зустріч членів громадської ради та представників інститутів громадського суспільства району за участю голови Макарівської районної ради Олександра Шутуна, з метою обговорення та підтримання “Меморандуму про громадянський мир та порозуміння на території області “Київщина в єдиній Україні”, який був підписаний керівництвом Київської облдержадміністрації, обласної ради та представниками громадських організації столичної області на форумі “Київщина в єдиній Україні”, 05 травня 2014 року.
Відповідно до розгляду вказаного питання учасники заходу схвально підтримали Меморандум та вирішили донести його зміст до всіх членів своїх організацій та при потребі подати доповнення чи уточнення до документу.

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 травня 2014, 10:45
 

Урок мужності

e-mail Друк PDF

В районній бібліотеці для дітей пройшов урок мужності «Героїв подвиги безсмертні». На ньому були присутні учні 5-А, 5-В класів Макарівського НВК «Загальноосвітня школа I-III ст. – природничо-математичний ліцей» (вчителі Мочернюк Ярослава Миколаївна, Юрлова Вікторія Григорівна).
Метою уроку було виховання гуманного ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни, розвивати в учнів уяву про героїчні вчинки дорослих і дітей в боях у роки війни. Показати, що вічно живим полум’ям горітиме священний вогонь людської пам’яті, виховувати почуття гордості і патріотизму за своїх земляків.
Завідувачка бібліотекою Коваль Л.М.  представила для огляду книги, в яких розповідається про  мужність та героїзм нашого народу в Великій Вітчизняній війні.

Останнє оновлення на Четвер, 08 травня 2014, 15:18
 

В с. Королівка пройшло перезахоронення останків воїнів Великої Вітчизняної війни

e-mail Друк PDF

Напередодні Дня Перемоги в с. Королівка відбулося перепоховання останків 6 воїнів Великої Вітчизняної війни, 28-ї гірсько-стрілецької дивізії на сільському цвинтарі, яке стало можливим за активної роботи пошуківців, учасників польового пошуку - організації  “Союз народна пам'ять” під керівництвом Ігоря Слюсаря та сприяння Королівського сільського голови Ольги Підвисоцької.
До заходу вшанування пам'яті полеглих воїнів долучилися голова Макарівської райдержадміністрації Микола Швидкий, голова Макарівської районної ради Олександр Шутун, ветеран Великої Вітчизняної війни Василь Міщенко, директор Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петро Коваленко, громада села та представники Народної самооборони Макарівщини.

Останнє оновлення на Четвер, 08 травня 2014, 15:16
 

Новини управління соціального захисту населення райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Управлінням соціального захисту населення здійснюється призначення та виплата  державних допомог сім´ям з дітьми. У відповідності до Закону України «Про допомогу сім´ям з дітьми» органи, що призначають і здійснюють виплату державної допомоги мають право перевіряти матеріальний стан сімей з дітьми. Згідно листа Макарівської центральної районної лікарні від 22 квітня 2014 року та акта закладу охорони здоров'я та органу внутрішніх справ України про дитину, покинуту в пологовому будинку, іншому закладі охорони здоров'я від 22 квітня 2014 року Дудка Осман Сергійович (15.01.2014 року народження) з 04 квітня 2014 року перебуває в дитячому відділенні Макарівської центральної районної лікарні. За час перебування дитини в стаціонарі батьки дитину не відвідували, станом її здоров'я не цікавились.

Останнє оновлення на Четвер, 08 травня 2014, 10:12 Детальніше...
 

Ветерани-макарівці взяли участь в обласних заходах з нагоди Дня Перемоги

e-mail Друк PDF

Вже 69-й раз вшанували пам’ять про  воїнів-визволителів, які поклали своє життя у боях з ворогом задля мирного і щасливого життя своїх нащадків, задля спогаду про вічний подвиг, про той вчинок, який не оцінюється матеріально, про який не можливо говорити без сліз на очах – про Перемогу, про ту Перемогу, на честь якої горітиме вічний вогонь вдячності в серці кожного, чиї діди та прадіди протистояли на полях бою з фашистсько-німецькими загарбниками.
Цьогоріч святкові заходи на честь Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років пройшли 7 травня на території Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» с. Нові-Петрівці Вишгородського району, на які зібралися ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни-інтернаціоналісти, ветерани-праці та представники громадських організацій, які прибули як з нашого району так із інших районів Київщини. Учасників заходу привітали голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, голова Макарівської районної ради Микола Бабенко, та голови обласних організації ветеранів та воїнів-інтернаціоналістів, вручивши відзнаки представленим до нагород ветеранам, зокрема Дацюк Ніна Василівна та Кнапиш Волдодимир Тимофійович отримали грамоти та грошові винагороди від голови Київської облдержадміністрації.
Урочистості завершилися концертною програмою та частуванням солдатською кашею всіх учасників заходу.

Останнє оновлення на Четвер, 08 травня 2014, 10:07
 

Відбулася нарада завідуючих ДНЗ

e-mail Друк PDF

06 травня на базі Макарівського районного методичного кабінету відбулася нарада завідуючих дошкільними навчальними закладами району, у якій взяли участь в.о. начальника відділу освіти Савченко В.М. і методист із дошкільної освіти Стернюк Т.В. Під час робочої зустрічі були розглянуті питання щодо організації навчально-виховного процесу дітей дошкільного віку та роботи дошкільних навчальних закладів у літній період. Також до участі в нараді долучилися Кунаков П.О., завідувач сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, та Косенко М.Ф., головний державний інспектор із пожежної безпеки, які провели навчання із цивільної оборони.

Останнє оновлення на Середа, 07 травня 2014, 08:12
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.