Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 17 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 30.07.2015 по 06.08.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 30.07.2015 по 06.08.2015 народилося 4 немовлят з яких 2 дівчинки та 2 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Новини районного Центру соціальної підтримки для дітей та сімей "Промінь надії"

e-mail Друк PDF

Центр соціальної підтримки для дітей та сімей «Промінь надії» за липень місяць 2015 року надав допомогу в умовах цілодобового перебування 30 отримувачам послуг, із них 3 мами та 27 дітей.
-віділення термінового влаштування    – 16 дітей;
-відділення Малий груповий будинок  – 8 дітей;
-відділення профілактичної роботи      -  6 осіб, 3 матерів та 3дітей.
12 осіб із числа батьків дітей, родичів, знайомих та потенційних сімей отримували в Центрі консультації та допомогу.
Дев'ятеро дітей шкільного віку пройшли оздоровлення в санаторії «Ворзель».
Із 13 по 20 липня 12 дітей перебували в літньому таборі, організованому сім'єю волонтерів Олександра та Олени Чорних  в с. В. Карашин.
Команда Центру постійно працює над тим, щоб додатково залучити кошти і забезпечити потреби дітей та їх батьків.

Останнє оновлення на Четвер, 06 серпня 2015, 10:32 Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

05 серпня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, де були порушені наступні питання: соціального захисту (надання матеріальної допомоги багатодітній родині, тимчасово переміщеної зі східних регіонів України, виділення земельної ділянки, постановка на квартирну чергу та надання матеріальної допомоги учасникам АТО), аграрної політики та земельних відносин (переоформлення земельної ділянки по спадщині), транспорту та зв'язку (встановлення стаціонарного телефону інвалідові Великої Вітчизняної війни).

 

СИСТЕМА НАДАННЯ ДОПОМОГИ У ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

e-mail Друк PDF

Торгівля людьми у сучасному світі є одним із найбрутальніших масових порушень прав і свобод людини. Суспільна загроза торгівлі людьми, як надзвичайно небезпечного злочину, полягає в посяганні на невід’ємні права людини – право на повагу, на свободу та особисту недоторканність, свободу пересування і вільний вибір місця проживання, а інколи і право на життя. Торгівля людьми становить значну суспільну небезпеку для жінок, чоловіків і дітей, яких продають з метою жебракування, сексуальної експлуатації, використання у порнобізнесі та інших незаконних видах діяльності, які принижують честь та гідність людини. На виконання Закону України „Про протидію торгівлі людьми”, прийнятого у 2011 році створена система протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим особам:

Останнє оновлення на Середа, 05 серпня 2015, 10:50 Детальніше...
 

Відбулася соборна архієрейська служба в день престольного свята

e-mail Друк PDF

02 серпня в свято пророка Божого Ілії, в смт Макарів відзначили престольне свято. Богослужіння в Свято-Іллінському храмі з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолили єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, єпископ Угольський Антоній та єпископ Фастівський Даміан.
Преосвященним владикам співслужили благочинний Макарівського благочиння архімандрит Кирил (Білан), настоятель храму протоієрей Андрій Ярош, духовенство Макарівського вікаріатства, клірики Свято-Введенської обителі м. Києва та Київської єпархії.

Останнє оновлення на Середа, 05 серпня 2015, 10:46 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 27.07.2015 по 31.07.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 27.07.2015 по 31.07.2015 виконано 26 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 2 – соціально-правового характеру, 24 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 11 громадян. Працівникам 13 установ надано консультації з питань архівної справи. Складено довідку про результати комплексного перевіряння діловодства, роботи ЕК та архівного підрозділу Макарівської селищної ради, проведеного 16 та 21 липня 2015 року. Експертною комісією відділу позапланово схвалено описи справ постійного зберігання, акти про вилучення для знищення справ, про нестачу справ Лишнянської сільської ради.

 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 

Свято с. Андріївка

e-mail Друк PDF

Цього річ вся громада с. Андріївки відзначала чергову річницю заснування рідного села. Всю душу вклали  в  підготування до святкування, яке було не повторним, яскравим та гарним.
Урочисто відкрили святкове дійство піснею про Батьківщину у виконанні Влади Червенко та патріотичною піснею « Вставай мила моя, вставай!» яку виконала лауреат Міжнаціональних конкурсів  Чорна Аріадна.

Останнє оновлення на Четвер, 30 липня 2015, 15:20 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 23.07.2015 по 30.07.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 23.07.2015 по 30.07.2015 народилося 4 немовлят з яких 3 дівчинки та 1 хлопчик. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.