Індекси споживчих цін у липні 2014 року

e-mail Друк PDF

За даними Держстату України індекс споживчих цін по Україні у липні 2014р. відносно червня 2014р. склав 100,4%, відносно грудня 2013р. – 112,0%.
По Київській області індекс споживчих цін у липні 2014р. до червня 2014р. становив 100,3%, до грудня 2013р. –  113,6%.

 

Новини Макарівської центральної районної лікарні в період з 08 по 15 серпня 2014 року

e-mail Друк PDF

1. За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 08.08.2014р. по 15.08.2014р. народилося 6 немовлят з них 5 хлопчиків та 1 дівчинка. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.
2. Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів:

Детальніше...
 

Пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини

e-mail Друк PDF

15 серпня начальник служби у справах дітей та сім'ї Т.Шумак провела засідання комісії з питань захисту прав дитини щодо розгляду справ про позбавлення батьківських прав, надання статусу дитині-сироті, встановлення графіка спілкування з дитиною та визначення постійного місця проживання дитини.

 

Микола Швидкий зустрівся з учасником АТО

e-mail Друк PDF

14 серпня голова Макарівської райдержадміністрації Микола Швидкий провів зустріч із жителем с. Борівка Олександром Світельським, прикордонником, який використовуючи свою декілька денну відпустку приїхав із зони бойових дій АТО до рідного району. У ході зустрічі були обговорені питання надання допомоги військовослужбовцям Макарівщини, які проходять військову службу або перебувають на лікуванні у військово-медичному госпіталі, а також загальної ситуації, яка склалася у східних регіонах країни. У свою чергу голова райдержадміністрації побажав Олександру міцності сили духу та витримки, адже він скоро повернеться до зони АТО і запевнив у наданні необхідної підтримки.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 серпня 2014, 14:16
 

Засідання громадської ради

e-mail Друк PDF

14 серпня відбулося засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації з розгляду питань аналізу проведення попередніх чотирьох "круглих столів" з розгляду та збору пропозицій до законопроекту України "Про внесення змін до Конституції України" щодо децентралізації державної влади, які пройшли у селах Бишів, Колонщина, Наливайківка та Мар'янівка, співпраці із релігійними організаціями району, висвітлення діяльності громадської ради в засобах масової інформації, а також були заслухані звіти членів ради стосовно приведення до належного стану документації громадської ради та стану формування і перспективного плану роботи комісії з питань сільського господарства при громадській раді.

Детальніше...
 

Пройшло засідання комісії з питань призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та пільг при райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Цього тижня пройшло засідання комісії з питань призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та пільг при райдержадміністрації. На комісію виносились такі питання: надання пільг категоріям громадян за місцем фактичного проживання, призначення державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї працездатних осіб, які не працюють, призначення державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї конкретних обставин, призначення державної соціальної допомоги при наявності земельної ділянки понад 0,6 га.

Детальніше...
 

Відбулася колегія відділу освіти Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

14 серпня в приміщенні Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала відбулася колегія відділу освіти Макарівської райдержадміністрації за участі працівників відділу освіти, працівників районного методичного кабінету, керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Також на колегії були присутні голова Макарівської районної ради О.Шутун, заступник начальника Фастівського міжрайонного управління Головного управління Держепідслужби у Київській області О.Запольська та начальник ВДАІ по обслуговуванню Макарівського району підпорядкованому УДАІ ГУ МВС України в Київській області, старший лейтенант В.Марченко Під час робочої зустрічі було обговорено питання щодо підготовки навчальних закладів району до нового 2014/2015 навчального року та його організованого початку, про хід реорганізації навчальних закладів, про підготовку до роботи в осінньо - зимовий період, про проведення серпневої конференції, про забезпечення права на освіту дітей, що переїхали із тимчасово окупованих територій, про виплату відпускних та оздоровчих коштів педагогічним працівникам та ряд інших актуальних питань.

 

АРХІВНИЙ ВІДДІЛ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ

e-mail Друк PDF

14 серпня начальник архівного відділу Макарівської райдержадміністрації Кравець Ю.В провела планове комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та архівного підрозділу Рожівської сільської ради. В ході перевіряння секретарю Рожівської сільської ради Сичевській М.Ф. була надана методична допомога з питань ведення діловодства, архівної справи та організації роботи експертної комісії сільської ради.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 серпня 2014, 13:43
 

Новини територіального центру

e-mail Друк PDF

За звітний  тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) виконано:
В  стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
В стаціонарному відділенні триває робота по благоустрою території,  заготовляють овочі  на  зимовий період (соління, заморожування).

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 серпня 2014, 13:36 Детальніше...
 

До уваги жителів Київщини! Правоохоронцями проводитимуться комплексні антитерористичні заходи

e-mail Друк PDF

У зв’язку з подіями, які відбуваються в державі, правоохоронні служби посилюють антитерористичні заходи, направленні на виявлення та затримання груп чи осіб, які мають наміри вчинення терористичних актів.
Працівники міліції Київщини, як і всі правоохоронні органи України, проводитимуть ряд комплексних заходів, направлених на виявлення підозрілих предметів та осіб, а також груп людей, поведінка чи зовнішній вигляд яких викликає підозру можливості вчинення ними терористичних актів. На цей час, посилюються заходи безпеки з боку правоохоронних органів. Проводитимуться перевірки та огляд транспортних засобів, громадян та їх речей.
Правоохоронці Київщини звертаються до громадян з проханням поставитися до таких заходів з порозумінням, відповідальністю та громадською свідомістю. Будьте пильні, а вразі виявлення підозрілих осіб, груп людей, чи предметів, залишених у громадських місцях, негайно інформуйте органи внутрішніх справ за номером телефону чергової частини 102, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Службу безпеки України.

ВЗГ ГУМВС України в Київській області

 



Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.