Учні природничо-математичного ліцею взяли участь у відео лекторії «Що таке насильство»

e-mail Друк PDF

Насильство – серйозна проблема людства, яка не знає ні державних кордонів, ні соціального розшарування. Насильство можна визначити як дію або бездіяльність однієї людини стосовно іншої, що завдає шкоди здоров'ю як фізичному, так і психічному, принижує почуття честі та гідності.

Останнє оновлення на Четвер, 10 грудня 2015, 10:39 Детальніше...
 

Щодо стану роботи з учасниками АТО

e-mail Друк PDF

На даний час в Макарівському районі налічується: мобілізованих – 458, з них в АТО близько 415 осіб; демобілізованих – 193, з них з АТО – 182 особи.
Особам, які вже отримали певний статус, виписано посвідчення:
1. Макарівським РВК – 55 учасників бойових дій, 6 посвідчень членів сімей загиблих/померлих військовослужбовців зони АТО;
2. УСЗН Макаріської РДА – 8 інвалідів війни, 12 посвідчень членів сімей загиблих/померлих ветеранів війни з числа АТО.

Детальніше...
 

Інформаційно-роз’яснювальний захід для військовослужбовців, учасників АТО

e-mail Друк PDF

В рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості для учасників антитерористичної операції та осіб з інвалідністю, 08 грудня в Макарівському районному центрі зайнятості відбувся інформаційно-роз’яснювальний захід для військовослужбовців, учасників АТО.

Останнє оновлення на Середа, 09 грудня 2015, 10:28 Детальніше...
 

Засідання районного Центру допомоги учасникам АТО

e-mail Друк PDF

8 грудня в приміщенні Макарівської райдержадміністрації відбулося засідання районного Центру допомоги учасникам АТО, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО, яке провів заступник голо Центру, начальник управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицький. До роботи Центру долучилися і представники відповідного Центру по Київській області І.Гук, С.Шаповалова, О.Лугова та представник кризової служби, психолог громадської організації “Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій” Р.Діденко.

Останнє оновлення на Середа, 09 грудня 2015, 10:25 Детальніше...
 

ГОЛОВА КИЇВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРИВІТАВ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ ВІЙСЬКОВИХ ОБЛАСТІ

e-mail Друк PDF

У понеділок у Білій Церкві відбулися урочисті заходи, приурочені до Дня Збройних сил України. Під час святкування військові Київщини отримали почесні нагороди та відзнаки від представників влади.
Участь в урочистостях взяв голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, заступник голови КОДА Андрій Янченко, голова Білоцерківської райдержадміністрації Вадим Марошалок, міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий, перший заступник голови Київської облради Володимир Майбоженко та інші.

Останнє оновлення на Середа, 09 грудня 2015, 09:23 Детальніше...
 

Огляд колективів художньої самодіяльності

e-mail Друк PDF

 

У неділю сільський клуб с. Фасова приймав учасників огляду колективів художньої самодіяльності, а це різножанрові колективи і сольні виконавці з сіл Фасова (вокальний ансамбль “Вербиченька”), Наливайківка (вокальний ансамбль “Родина”), Пашківка (вокальний ансамбль “Зоряниця”), Вільно, Ч.Слобода, Мар’янівка та Людвинівка (автентичний гурт “Барвінок”).
Жартуючи та сумуючи, лірично виспівуючи та грайливо декламуючи, учасники заходу змінювали один одного на сцені, даруючи присутнім у залі глядачам свої емоції та відчуття свята, які так необхідні в сьогоденні.
Також у фойє клубу можна було оглянути виставку художніх робіт.

 

 

Презентація міжрайонного літературного альманаху "Під крилами любові"

e-mail Друк PDF

Минулої неділі у Київській  бібліотеці ім. Ошера Шварцмана відбулася презентація міжрайонного літературного альманаху  "Під крилами любові". Учасниками альманаху є поети Макарівщини та Бородянки, а також вихованці дитячої літературної студії "Сузір'я" Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала. Редактор альманаху - керівник студії Ігор Годенков. 
До свята було приурочено й церемонію нагородження літстудії "Сузір'я" - лауреата нещодавно міжнародного фестивалю літературних видань "Редкая птица", який пройшов у Дніпропетровську, де альманах "Кроки" №12 став переможцем. Нагороди - дипломи студії та її керівнику Ігорю Годенкову і кубок лауреата фестивалю - вручив член Правління Конгресу літераторів України, відомий київський поет та видавець Олег Нікоф. 

Детальніше...
 

Акція “Подолаємо зиму разом”

e-mail Друк PDF

"Подолаємо зиму разом" - таку акцію провели учні Андріївського НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок" разом із дітьми та мешканцями навколишніх сіл Красногірка та Нова Гребля Бородянського району, прихожанами храмів сіл Андріївка та Нова Гребля, та  вихованцями гуртків ЦТДЮ ім.Д.Туптала. Метою акції було зібрати теплі речі для потерпілих мешканців східних регіонів нашої країни. Але не лише тепло фізичне збирали сьогодні учасники акції, а й духовне, творче, що не менш важливо.

Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 30.11.2015 по 04.12.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 30.11.2015 по 04.12.2015 виконано 31 запит, що надійшов від громадян і установ, у тому числі 3 – соціально-правового характеру, 28 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 16 громадян. В читальному залі відділу працював 1 користувач, якому видавалося в користування 6 справ. Секретарю Маковищанської сільської ради надано консультацію з питань архівної справи. На зберігання прийнято 55 справ постійного зберігання управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації за 2011-2014 роки та 30 справ Вільнянської, Гружчанської, Колонщинської, Людвинівської, Новосілківської, Плахтянської сільських рад, що тимчасово зберігалися в архівних підрозділах сільських рад.

 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

7 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із головою Макарівської районної ради О.Гулаком провела апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо якості надання послуг поштового зв'язку Бородянським центром поштового зв'язку № 4, процедури прийняття регуляторних актів органами місцевого самоврядування, фінансування бюджетних установ комунальної форми власності у 2016 році, стану проведення заходів по недопущенню занесення вірусу африканської чуми свиней на територію Макарівського району, порядку направлення хворих на хронічний алкоголізм на добровільне лікування до Київського обласного психоневрологічного об'єднання “Глеваха”, виконання ЗУ “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”. Окремо пройшла презентація Райфайзен банку “Аваль” стосовно надання ним послуг для юридичних та фізичних осіб, переваг та можливостей для клієнтів та було заслухане виконання доручень голови райдержадміністрації, даних на попередній апаратній нараді від 23.11.2015.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.