Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 21 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулися три особи.

Детальніше...
 

Відбувся майстер-клас учителів української мови та літератури Макарівського району

e-mail Друк PDF

11 грудня на базі Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей» відбувся майстер-клас учителів української мови та літератури з теми «Використання інноваційних технологій на уроках розвитку мовлення з української мови в системі особистісно-орієнтованого навчання».

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 грудня 2014, 12:52 Детальніше...
 

Відбувся семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів Макарівського району

e-mail Друк PDF

11 грудня на базі Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей» відбувся семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів з теми: "Інклюзивна освіта: соціально-психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами". В роботі семінару  взяли участь методисти РМК Коноваленко І.С., Корабельська О.П. та завідуюча ПМПК Прокопенко В.Г., а також практичні психологи, соціальні педагоги та молоді керівники навчальних закладів району.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 грудня 2014, 12:48 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 05.12.2014 по 12.12.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 05.12.2014 по 12.12.2014 народилося 2 немовлят з яких 1 хлопчик і 1 дівчинка. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Розглядалося питання щодо заходів з профілактики африканської чуми свиней в Макарівському районі

e-mail Друк PDF

11 грудня начальник управління ветеринарної медицини у Макарівському районі О.Гнатюк провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Макарівській райдержадміністрації щодо заходів з профілактики африканської чуми свиней в Макарівському районі.
Епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней висвітлила начальник Макарівської РДЛВМ Е.Кудлай. У своєму виступі доповідач зазначила, що згідно офіційного повідомлення Міжнародного епізоотичного бюро з початку 2014 року африканську чуму свиней (АЧС) зареєстровано у 8 країнах світу: Кот-д’Івуарі, Республіці Чад, Російській Федерації, Польщі, Литві, Латвії, Естонії та Україні.

Останнє оновлення на Четвер, 11 грудня 2014, 12:04 Детальніше...
 

Костюм для снайпера

e-mail Друк PDF

Школярі Макарівщини не перестають перейматися долею наших бійців у зоні АТО. Зокрема вихованці гуртка крою та шиття «Дивосвіт» Макарівського центру творчості дітей та юнацтва імені Д. Туптала на чолі з керівником Мудренко О.І. виготовили 15 маскувальних халатів типу «зима». Перші комплекти завдяки волонтерам вже відправлені на Схід України.
Найбільше діти бажають, щоб ці білосніжні речі надійно маскували наших армійців серед суворих зимових пейзажів і захищали їх від куль.

Останнє оновлення на Четвер, 11 грудня 2014, 10:03
 

Тимчасово виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

10 грудня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела за участю завідувача сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузи провів особистий прийом громадян, на якому були розглянуті питання: працевлаштування в Макарівському районі, аграрної політики та земельних відносин (спірне користування земельною ділянкою в межах населеного пункту Комарівка, спірне користування земельними ділянками в СТ “Дубки” Наливайківської сільської ради), перспективного розвитку району.

Останнє оновлення на Середа, 10 грудня 2014, 12:57
 

Відзначення Дня Збройних Сил України

e-mail Друк PDF

06 грудня у Будинку культури с. Ніжиловичі за участю учнів та педагогів Ніжиловицького НВО «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Макарівського району відбулося свято з нагоди Дня Збройних сил України «Летять журавлі». Учасники заходу мали нагоду перегорнути сторінки історії, згадати тих, хто захищав і захищає нашу Батьківщину від ворога, грудьми вставав і встає за її свободу і незалежність.
На святі звучали пісні у виконанні учнів та жіночого колективу «Полісяночка», вірші, інсценівки на патріотичну тематику.
На святкування були запрошені гості: учасники АТО Поливач М.М., Хруленко В.В., Недашківський О.Ю., учасники Великої Вітчизняної війни Цибенко В.І., Захарченко П.Г. та голова самооборони Макарівщини - Онищук М.І.

Останнє оновлення на Середа, 10 грудня 2014, 09:55
 

Свято до Всесвітнього Дня людей з обмеженими можливостями та Дня української армії

e-mail Друк PDF

Минулої п'ятниці у Макарівському центрі творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала відбувся урочистий захід «Ми все можем», присвячений Всесвітньому Дню людей з обмеженими можливостями. На ньому були присутні діти-інваліди з Макарова разом із батьками, спортсмени Макарова з інваспорту разом із керівником – заслуженим працівником фізичної культури та спорту Олександром Каурайненом, вихованці та педагоги Макарівського центру творчості, які вітали концертними номерами та своєю творчістю учасників заходу; представники Макарівської райдержадміністрації та Макарівської селищної ради.

Останнє оновлення на Вівторок, 09 грудня 2014, 11:59 Детальніше...
 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

1. Реєстрація місця проживання внутрішньо переміщеної особи.

Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи засвідчує місце проживання внутрішньо переміщеної особи на період наявності підстав, зазначених у статті 1 Закону.
Територіальний підрозділ центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері міграції (імміграції та еміграції), проставляє у довідці про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи відмітку про реєстрацію місця проживання, в якій зазначається: адреса фактичного проживання, за якою внутрішньо переміщеній особі може бути вручено офіційну кореспонденцію (місце фактичного проживання); або адреса структурного підрозділу місцевої державної адміністрації з питань соціального захисту населення; або адреса територіального підрозділу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері міграції (імміграції та еміграції).

Останнє оновлення на Вівторок, 09 грудня 2014, 11:48 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

09 травня о 10:00 год на центральній площі біля поштового відділення №1 “Укрпошта” (смт Макарів) відбудеться святковий мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні