Спортивні новини

e-mail Друк PDF

На території  Макарівського району за підтримки депутата Гулака О.О. був проведений турнір з футболу, присвячений Дню Перемоги. Перший тур проходив на полях чотирьох населених пунктів: Наливайківка, Мотижин, Гавронщина, Копилів.  У турнірі прийняли участь 16 команд. У фінал вийшли дві команди – ФК «Макарів» ФК «Іскра» с. Наливайківка.
Фінал був проведений 9 Травня на центральному районному стадіоні смт Макарів. Переможцем стала команда ФК «Макарів» з рахунком 2:0. Переможців привітали голова Районної Ради Олександр Шутун, завідувач сектором з питань молоді, фізичної культури і спорту райдержадміністрації Руслана Ткачук, Анатолій Карбовський та голова МРФФ Олег Семенік.

Останнє оновлення на Четвер, 15 травня 2014, 09:26
 

Соціальний захист

e-mail Друк PDF

13 травня відбулася засідання комісії з питань призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та пільг при Макарівській райдержадміністрації. На комісію виносились питання надання пільг категоріям громадян за місцем фактичного проживання, призначення державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї  працездатних осіб, які не працюють, призначення державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї конкретних обставин.
Було призначено: пільг – 3 особам; державну соціальну допомогу при наявності у складі сім’ї осіб, які не працюють із зменшенням розміру на 20% –  2 особам; державну соціальну допомогу при наявності у складі сім’ї конкретних обставин – 3 особам;
Відмовлено у призначенні державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї осіб, які не працюють  та при наявності у складі сім’ї конкретних обставин –8 особам.

 

Відбулася нарада щодо консервації ДП ПАТ «Київхліб» «Макарівський хлібзавод»

e-mail Друк PDF

14 травня відбулася нарада при голові Макарівської райдержадміністрації Швидкому Миколі Андрійовичу за участю голови Макарівської райради Шутуна Олександра Миколайовича та голови правління ПАТ «Київхліб» Череди Володимира Вікторовича та громадськості Макарівського району щодо консервації ДП ПАТ «Київхліб» «Макарівський хлібозавод».
Під час наради основна увага була приділена питанню можливості подальшого функціонування ДП ПАТ «Київхліб» «Макарівський хлібозавод», а це можливо при збільшенні обсягів реалізації хліба та хлібобулочних виробів до 7 тонн на добу, що можливо лише завдяки налагодженій системі менеджменту щодо пошуків нових ринків збуту, покращення якості продукції, своєчасної доставки її до магазинів. Досягнувши виконання цих пропозицій, керівництво району разом з громадою зможе звернутися до акціонерів ПАТ «Київхліб» про перегляд рішення щодо консервації ДП ПАТ «Київхліб» «Макарівський хлібозавод».

Останнє оновлення на Середа, 14 травня 2014, 15:15
 

Микола Швидкий провів прийом громадян

e-mail Друк PDF

13 травня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян Н.Галузою провів прийом громадян з розгляду питань комунального господарства (водопостачання, водовідведення та очистка каналізаційних мереж в с. Соснівка), аграрної політики та земельних відносин (виділення земельних ділянок для ОЖБ мешканцям с. Забуяння), діяльності органів місцевого самоврядування (с. Забуяння).

 

Жителі Макарівщини активно допомагають військовим частинам

e-mail Друк PDF

8 травня впродовж дня здійснювалося завантаження автопотягу посилками для воїнів військової частини на Запоріжжі. Військовослужбовці районного військового комісаріату завантаження робили в Макарові та Бишеві. Громадяни району, як ніколи, проявляють активність в забезпеченні воїнів продуктами харчування і предметами повсякденного попиту. В цій добрій справі беруть участь і дорослі, і молодь, і діти. В посилках є листи і звернення до захисників Вітчизни.
З 26 березня з Макарівського району регулярно відправляються авто до військових частин, де службу несуть макарівці, але такий вантаж (понад 25 тонн), відправлений напередодні Дня Перемоги – став найпотужнішим.
Голова Макарівської районної державної адміністрації Микола Швидкий, котрий координує відправлення, зазначив:
Воістину – народ і армія єдині! Велика вам вдячність, дорогі жителі сіл і селищ нашого краю! Ми стали свідками багатьох не прописних істин, серед них: біда згуртовує людей! Низький уклін вам, дорогі земляки – за чуйність та небайдужість до солдат і офіцерів Збройних Сил України!
10 травня за ініціативи  підприємців  району відправлений вантаж з продуктами харчування до батальйону Національної гвардії Київщини.

Останнє оновлення на Вівторок, 13 травня 2014, 10:18
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

12 травня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна провів апаратну нараду з керівниками установ і організацій району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з розгляду діяльності ДП ПАТ “Макарівський хлібозавод” та листа Київської обласної державної адміністрації від 07.05.2014 № 11-22/12674 щодо доручення Віце-прем'єр-міністра України -  Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України стосовно розміщення Державного Прапора України на будівлях підприємств усіх форм власності по всій території країни.

Останнє оновлення на Вівторок, 13 травня 2014, 10:18 Детальніше...
 

Щирість та добро…!

e-mail Друк PDF

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця команда маленьких художників гуртка малювання Андріївського будинку культури, зробили цікаве привітання жителям та гостям села Андріївка. Вони намалювали яскраві малюнки, якими привітали всіх з Днем Перемоги. Таке привітання не перше. Яскраві пасхальні малюнки радували всіх і на Пасху.

Останнє оновлення на Вівторок, 13 травня 2014, 08:27 Детальніше...
 

Макарів вітав ветеранів Великої Вітчизняної війни

e-mail Друк PDF

Щороку 09 травня, коли земля вкривається рясною зеленню та огортається духмяними пахощами цвітіння садів ми відзначаємо найсвітліше і найрадісніше свято визволення рідної землі і вшановуємо героїв-переможців – ветеранів Великої Вітчизняної війни. Нажаль з кожним роком визволителів стає все менше і менше, але цього року найвідважніші і найвитриваліші пройшли в колоні по центральній вулиці смт Макарів та взяли участь в урочистому мітингу з нагоди 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
Ветеранів та загалом всіх учасників заходу: представників трудових колективів установ і організацій району, жителів та гостей районного центру, привітали голова Макарівської райдержадміністрації Микола Швидкий, голова Макарівської районної ради Олександр Шутун, Макарівський селищний голова Олександр Іващенко, голова районної організації ветеранів України Вацлав Янковський та військовий комісар Роман Смолянінов, а також юні вихованці народного хореографічного колективу „Ясочка”, дитячого колективу “Акварелі”, учасники народного аматорського фольклорного колективу “Чебреці” та чоловічого гурту “Козацькі джерела”.
Також у заході взяв участь депутат Київської обласної ради, начальник департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації Володимир Горбик.
Під час урочистостей було вшановано хвилиною мовчання загиблих воїнів-визволителів та просто українців, які поклали своє життя за мирне небо над головами своїх нащадків і єдність рідної української землі та покладені квіти до пам'ятників та меморіалів захисників.

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 травня 2014, 11:03
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.