Огляд колективів художньої самодіяльності

e-mail Друк PDF

 

У неділю сільський клуб с. Фасова приймав учасників огляду колективів художньої самодіяльності, а це різножанрові колективи і сольні виконавці з сіл Фасова (вокальний ансамбль “Вербиченька”), Наливайківка (вокальний ансамбль “Родина”), Пашківка (вокальний ансамбль “Зоряниця”), Вільно, Ч.Слобода, Мар’янівка та Людвинівка (автентичний гурт “Барвінок”).
Жартуючи та сумуючи, лірично виспівуючи та грайливо декламуючи, учасники заходу змінювали один одного на сцені, даруючи присутнім у залі глядачам свої емоції та відчуття свята, які так необхідні в сьогоденні.
Також у фойє клубу можна було оглянути виставку художніх робіт.

 

 

Презентація міжрайонного літературного альманаху "Під крилами любові"

e-mail Друк PDF

Минулої неділі у Київській  бібліотеці ім. Ошера Шварцмана відбулася презентація міжрайонного літературного альманаху  "Під крилами любові". Учасниками альманаху є поети Макарівщини та Бородянки, а також вихованці дитячої літературної студії "Сузір'я" Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала. Редактор альманаху - керівник студії Ігор Годенков. 
До свята було приурочено й церемонію нагородження літстудії "Сузір'я" - лауреата нещодавно міжнародного фестивалю літературних видань "Редкая птица", який пройшов у Дніпропетровську, де альманах "Кроки" №12 став переможцем. Нагороди - дипломи студії та її керівнику Ігорю Годенкову і кубок лауреата фестивалю - вручив член Правління Конгресу літераторів України, відомий київський поет та видавець Олег Нікоф. 

Детальніше...
 

Акція “Подолаємо зиму разом”

e-mail Друк PDF

"Подолаємо зиму разом" - таку акцію провели учні Андріївського НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок" разом із дітьми та мешканцями навколишніх сіл Красногірка та Нова Гребля Бородянського району, прихожанами храмів сіл Андріївка та Нова Гребля, та  вихованцями гуртків ЦТДЮ ім.Д.Туптала. Метою акції було зібрати теплі речі для потерпілих мешканців східних регіонів нашої країни. Але не лише тепло фізичне збирали сьогодні учасники акції, а й духовне, творче, що не менш важливо.

Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 30.11.2015 по 04.12.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 30.11.2015 по 04.12.2015 виконано 31 запит, що надійшов від громадян і установ, у тому числі 3 – соціально-правового характеру, 28 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 16 громадян. В читальному залі відділу працював 1 користувач, якому видавалося в користування 6 справ. Секретарю Маковищанської сільської ради надано консультацію з питань архівної справи. На зберігання прийнято 55 справ постійного зберігання управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації за 2011-2014 роки та 30 справ Вільнянської, Гружчанської, Колонщинської, Людвинівської, Новосілківської, Плахтянської сільських рад, що тимчасово зберігалися в архівних підрозділах сільських рад.

 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

7 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із головою Макарівської районної ради О.Гулаком провела апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо якості надання послуг поштового зв'язку Бородянським центром поштового зв'язку № 4, процедури прийняття регуляторних актів органами місцевого самоврядування, фінансування бюджетних установ комунальної форми власності у 2016 році, стану проведення заходів по недопущенню занесення вірусу африканської чуми свиней на територію Макарівського району, порядку направлення хворих на хронічний алкоголізм на добровільне лікування до Київського обласного психоневрологічного об'єднання “Глеваха”, виконання ЗУ “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”. Окремо пройшла презентація Райфайзен банку “Аваль” стосовно надання ним послуг для юридичних та фізичних осіб, переваг та можливостей для клієнтів та було заслухане виконання доручень голови райдержадміністрації, даних на попередній апаратній нараді від 23.11.2015.

Детальніше...
 

Пройшло засідання сесії Макарівської районної ради

e-mail Друк PDF

04 грудня відбулося пленарне засідання другої сесії Макарівської районної ради VІІ скликання.
Розпочав засідання голова Макарівської районної ради О.Гулак з поздоровлення до Дня місцевого самоврядування: “Сьогодні ми зібралися на передодні нашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування. Це свято не лише депутатів місцевих рад, сільських голів, посадових осіб місцевого самоврядування, а й загальнонаціональний день зміцнення демократії. Це свято тих, кого вибрали і тих, хто обирав. В своїй діяльності ми повинні пам’ятати, що кожному з нас громада Макарівщини довірила представляти інтереси та захищати її права. Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування”.

Детальніше...
 

Родина загиблого учасника АТО отримала ключі від квартири

e-mail Друк PDF

04 грудня родині загиблого учасника АТО О.Васильця, яка проживає в с. Колонщина Макарівського району були вручені ключі від квартири у м. Бориспіль.
“Олександр віддав своє життя за можливість жити в мирній, єдиній і незалежній державі своїм дітям та дітям всієї України. Адже, саме маленькі українці, будуть творити українське майбутнє. Саме вони є новими патріотами, свідомими та люблячими свою країну” - з такими словами звернувся А.Янченко, заступник голови Київської облдержадміністрації до дочок загиблого героя Тані та Катерини.
В заході також взяли участь начальник служби у справах дітей та сім'ї Київської облдержадміністрації С.Андріяш, голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова та начальник служби у справах дітей Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк.

 

Новосілля в будинку прийомної родини Кульчицьких

e-mail Друк PDF

4 грудня у с.Маковище Макарівського району відбулося святкування новосілля прийомної родини Кульчицьких, які є внутрішньо переміщеними із зони проведення АТО та вирішили залишитися в Київській області. За підтримки ЄС в рамках проекту «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей в Київській області», що реалізується службою у справах дітей та сім'ї Київської облдержадміністрації, цій родині було придбано будинок та все необхідне для постійного комфортного проживання — меблі, посуд, речі першої необхідності.

Останнє оновлення на Четвер, 10 грудня 2015, 12:24 Детальніше...
 

Шановні жителі територіальних громад, депутати, посадові особи місцевого самоврядування Макарівського району!

e-mail Друк PDF

Прийміть вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!
Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами - майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучати­ся до участі в управлінні регіональними і державними справами.
Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного з нас бути почутим.
Бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Голова Макарівської райдержадміністрації       Тетяна Семенова

Останнє оновлення на Понеділок, 07 грудня 2015, 16:06
 

Шановні представники місцевого самоврядування!

e-mail Друк PDF

Вітаю вас зі святом – Днем місцевого самоврядування, яке щороку відзначаємо 7 грудня.
Місцеві органі влади відіграють вагому роль у загальній владній вертикалі. На місцях вирішується чимало значимих для громади питань – від соціально-економічного добробуту і покращення інфраструктури до освітньо-культурного розвитку.
Нині місцеве самоврядування докорінно реформується, і за період незалежності воно максимально наблизилося до європейських стандартів адміністративної системи.  Децентралізація влади, яка набирає обертів у всіх регіонах, має на меті розвиток громад, функціонування їх як сильних і самодостатніх територіальних одиниць. Водночас ця реформа об’єднує суспільство, адже дає можливість кожному громадянину долучитися до процесу розбудови своєї маленької батьківщини і взяти участь в управлінні містом чи селом.
Адміністративна реформа передбачає нові важелі впливу і широкі фінансові ресурси на місцях. Однак разом із більшим колом повноважень громади успадкують і велику відповідальність за життєдіяльність та розвиток своїх територій. Тому досягнення фінансової грамотності і високої самоорганізації мають стати ключовими цілями для громад вже сьогодні.  
Шановні представники місцевого самоврядування! Бажаю вам мудрості і відповідальності в роботі, затишку і гармонії - у родинному колі. Хай ваша наполеглива праця забезпечує розвиток громади та процвітання місцевим територіям. Щастя вам, міцного здоров’я і мирного неба над головою.

Голова Київської обласної державної адміністрації   Володимир Шандра

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.