Пройшов Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою

e-mail Друк PDF

В Україні пройшов Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою. У цьому році він проходив 9-15 березня під девізом «Світ такий чудовий, коли ми бачимо його. Не дамо глаукомі нам завадити!».
Глаукома - це хронічне захворювання очей, при якому підвищується внутрішньо очний тиск і пошкоджується зоровий нерв. При цьому зір може знизитись до настання повної сліпоти. Втрата зору, спричинена глаукомою, носить незворотний характер, тому що гине зоровий нерв. Повернути зір в даному випадку вже неможливо.
Нажаль, глаукома - достатньо розповсюджене захворювання. На нього хворіють, як правило, люди віком старші 40 років. Але бувають випадки, коли ця недуга вражає і молодих людей (юнацька глаукома), і навіть новонароджених (вроджена глаукома).

Детальніше...
 

Урок мужності «Україна понад все»

e-mail Друк PDF

18 березня відділом освіти Макарівської райдержадміністрації за сприянням Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- природничо-математичний ліцей»  та за участю Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім. Д. Туптала був проведений патріотичний захід, присвячений річниці початку АТО на сході нашої країни. У заході прийняли участь воїни АТО: Дмитро Поліщук, Валерій Олійник, Павло Скорик, які знаходяться зараз на ротації; керівник центру допомоги військовим Макарівського району Оксана Герасименко; головний спеціаліст відділу освіти Макарівської РДА Ірина Волощенко; члени конгресу літераторів з Макарова поетеса Марія Верховець, автор і виконавець Володимир Хоменко, Ігор Годенков – співавтор поетико- патріотичних збірок «Живи, Надіє» та «Воїнам Світла», вірші та пісні з якої звучали на святі у виконанні учнів ліцею та вихованців Макарівського центру творчості.

Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

18 березня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом громадян, на якому були розглянуті питання: соціального захисту (забезпечення безкоштовними медикаментами громадян по “чорнобильських рецептах”), транспорту та зв'язку (пільгове перевезення по марштуру смт Бородянка — смт Макарів), комунального господарства (водопостачання та водовідведення “чорнобильського селища” в с. Соснівка), житлового господарства (надання житлового приміщення інвалідові війни — ліквідатору наслідків аварії на ЧАЕС в с. Нові Опачичі, надання житлового приміщення військовослужбовцю), аграрної політики та земельних відносин (накладки на земельні частки (паї) в адміністративних межах Макарівської селищної ради, виділення земельної ділянки інвалідові І-ї групи загального захворювання).

 

Звіт про діяльність Макарівського районного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії”

e-mail Друк PDF

За період із листопада 2014 року по березень 2015 року у Центрі в умовах цілодобового перебування отримали послуги 49 осіб, із них 42 дітей  та 7 дорослих. Додаток № 1, 2.
Найбільше отримувачів послуг (30 осіб, із них одна бабуся) перебувало у відділенні термінового влаштування дітей. Із 13 осіб, які були відраховані з центру: 3 дітей влаштовані в дитячий будинок сімейного  типу “Крушельницьких”, 1 дитина всиновлена, 9 дітей влаштовані в сім'ю бабусі.
Станом на 05.03.15 у відділенні перебуває 17 дітей, із них двоє дітей позбавлених батьківського піклування.
У відділенні профілактичної роботи  перебувало 13 осіб, із них 5 матерів та 8 дітей. 1 матір з дитиною вибула із Центру і продовжує проживати разом зі своєю дитиною. Ще одна матір вибула з Центру та залишила четверо дітей на час пошуку роботи та житла.

Детальніше...
 

Засади запобігання та боротьби з корупцією в Україні

e-mail Друк PDF

26 квітня 2015 року вступає в дію нова редакція Закону України «Про запобігання корупції». В порівнянні з нині діючим законом «Про засади запобігання та протидії корупції» ним, передбачено наступні нововведення:
створюється Національне агентство з питань запобігання корупції, яке займатиметься формуванням і реалізацією державної антикорупційної політики;

Детальніше...
 

Участь творчих дітей та молоді Макарівщини та їхніх наставників у київських патріотичних заходах

e-mail Друк PDF

14 березня в Музеї книги та друкарства в Києві,на території Печерської Лаври, відбулася презентація книги"Живи, Надіє" та "Воїнам світла", присвячених воїнам АТО та Надії Савченко. Дуже цікаво проходив майстер-клас по власноручному виготовленню книги яку проводили видавець Степан Жук та автор проекту Валентина Попелюшка.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 березня 2015, 15:57 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 10.03.2015 по 13.03.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 10.03.2015 по 13.03.2015 виконано 18 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 3 – соціально-правового характеру, 15 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 7 громадян. В читальному залі відділу працював 1 користувач, якому видавалося в користування 12 справ. Працівникам 5 установ протягом тижня надано консультації з питань архівної справи. До пошукової системи офіційного веб-сайту архівного відділу внесено описи справ постійного зберігання 2 архівних фондів на 192 справи. Продовжено проведення договірних засадах експертизи цінності документів Управління ПФУ у Макарівському районі за 2007-2011 роки (всього опрацьовано 17 справ). За документами Макарівської селищної ради за 2003 рік складено, систематизовано та введено в електронний каталог на офіційному веб-сайті відділу 24 каталожних тематичних картки з питань землекористування громадян та юридичних осіб.

 

Конкурс читців – декламаторів «Воїнам Світла»

e-mail Друк PDF

13 лютого у Макарівському центрі творчості дітей та юнацтва ім. Д. Туптала відбувся загальнорайонний конкурс читців – декламаторів «Воїнам Світла», присвячений захисникам Вітчизни та 201 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.
Конкурс пройшов в рамках районного плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді. Мета Конкурсу – виховання у дітей патріотизму, почуття національної гідності, високої самосвідомості, активної громадянської позиції, а також популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка, сучасних авторів.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 березня 2015, 10:37 Детальніше...
 

Управління Пенсійного фонду України у Макарівському районі інформує про проведену роботу за період з листопад 2014 року по лютий 2015 року

e-mail Друк PDF

Робота управління Пенсійного фонду України у Макарівському районі протягом листопад 2014 року – лютий 2015 року була спрямована на забезпечення своєчасної виплати пенсій та інших соціальних виплат, поліпшення обслуговування громадян, постійно вживалися заходи щодо забезпечення власних надходжень, погашення економічно – активними платниками заборгованості із сплати страхових внесків до Пенсійного фонду та із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, своєчасності і повноти виплати пенсій.

Детальніше...
 

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

e-mail Друк PDF

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом. Ваша робота – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.
Всі ми розуміємо ситуацію в галузі житлово-комунального господарства дякую вам за складну і важливу роботу, яку ви виконуєте кожен день. Сподіваюсь, що ви й надалі справно, з відчуттям відповідальності будете працювати над підвищенням якості побутових послуг, розширенням їх асортименту, докладатимете зусиль задля поліпшення умов життя краян та подальшого благоустрою. Громадяни оцінюють якість роботи влади здебільшого за результатами вашої діяльності.
Сердечно бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, родинного добробуту, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні й вагомих професійних здобутків.

Тимчасово виконуючий обов’язки
голови адміністрації                                                                        Ю.В. Забела

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 березня 2015, 15:35
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.