Новини Макарівської ЦРЛ в період 19.03.2015 по 26.03.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 19.03.2015 по 26.03.2015 народилося 4 немовлят з яких 1 дівчинка та 3 хлопчики. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Щодо основних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 року № 213-VIII

e-mail Друк PDF

З 1 квітня 2015 року по 31 грудня 2015 року запроваджуються обмеження для працюючих пенсіонерів

- пенсія державним службовцям та особам, яким пенсія призначена у порядку та на умовах як для державних службовців (працівникам прокуратури та служби в органах місцевого самоврядування, працівникам податкової та митної служби, суддям, народним депутутам та ін.):
- на посадах, які дають право на пенсію відповідно до законів України «Про державну службу», «Про статус народного депутата України», «Про прокуратуру», «Про судоустрій та статус суддів», не виплачується;

Детальніше...
 

Апаратна нарад

e-mail Друк PDF

23 березня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів щотижневу апаратну нараду щодо стану функціонування та короткострокові перспективи роботи підприємств, організацій, установ району та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...
 

Проведення четвертої хвилі часткової мобілізації в Макарівському районі

e-mail Друк PDF

З 20 січня 2015 року Макарівський районний військовий комісаріат почав виконувати завдання, поставлене Указом Президента України «Про часткову мобілізацію». Відповідно до даного Указу під четверту хвилю мобілізації підлягають військовозобов’язані віком від 20 до 60 років.
Четверта хвиля мобілізації проходить у три етапи.
Перший етап розпочався 20 січня і триватиме 90 діб. Другий і третій етап почнуться в квітні та червні 2015 року і триватимуть по 60 діб.

Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 16.03.2015 по 20.03.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 16.03.2015 по 20.03.2015 виконано 20 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 3 – соціально-правового характеру, 17 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 8 громадян. Працівникам 3 установ протягом тижня надано консультації з питань архівної справи. На зберігання прийнято 53 справи постійного зберігання Мостищенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів за 2009-2012 роки та 19 справ постійного зберігання Опачицької сільської ради за 2010-2013 роки. До пошукової системи офіційного веб-сайту архівного відділу внесено описи справ постійного зберігання 5 архівних фондів на 299 справ. За документами Макарівської селищної ради за 2003 рік складено, систематизовано та введено в електронний каталог на офіційному веб-сайті відділу 80 каталожних тематичних карток з питань землекористування громадян та юридичних осіб.

 

Проведено навчальні тренування

e-mail Друк PDF

19 березня відділом освіти Макарівської райдержадміністрації спільно з районним відділом МНС України в Київській області на базі Макарівського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія» у рамках Тижня безпеки дитини проведено навчальні тренування із керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району.
У ході заняття представники райвідділу МНС надали керівникам закладів освіти теоретичні відомості про алгоритм дій у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації та відпрацювали з учасниками навчально-виховного процесу їх практичні дії. 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулися три особи.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 12.03.2015 по 19.03.2015 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 12.03.2015р. по 19.03.2015р. народилося 8 немовлят з яких 3 дівчинка та 5 хлопчиків. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Пройшов Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою

e-mail Друк PDF

В Україні пройшов Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою. У цьому році він проходив 9-15 березня під девізом «Світ такий чудовий, коли ми бачимо його. Не дамо глаукомі нам завадити!».
Глаукома - це хронічне захворювання очей, при якому підвищується внутрішньо очний тиск і пошкоджується зоровий нерв. При цьому зір може знизитись до настання повної сліпоти. Втрата зору, спричинена глаукомою, носить незворотний характер, тому що гине зоровий нерв. Повернути зір в даному випадку вже неможливо.
Нажаль, глаукома - достатньо розповсюджене захворювання. На нього хворіють, як правило, люди віком старші 40 років. Але бувають випадки, коли ця недуга вражає і молодих людей (юнацька глаукома), і навіть новонароджених (вроджена глаукома).

Детальніше...
 

Урок мужності «Україна понад все»

e-mail Друк PDF

18 березня відділом освіти Макарівської райдержадміністрації за сприянням Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- природничо-математичний ліцей»  та за участю Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім. Д. Туптала був проведений патріотичний захід, присвячений річниці початку АТО на сході нашої країни. У заході прийняли участь воїни АТО: Дмитро Поліщук, Валерій Олійник, Павло Скорик, які знаходяться зараз на ротації; керівник центру допомоги військовим Макарівського району Оксана Герасименко; головний спеціаліст відділу освіти Макарівської РДА Ірина Волощенко; члени конгресу літераторів з Макарова поетеса Марія Верховець, автор і виконавець Володимир Хоменко, Ігор Годенков – співавтор поетико- патріотичних збірок «Живи, Надіє» та «Воїнам Світла», вірші та пісні з якої звучали на святі у виконанні учнів ліцею та вихованців Макарівського центру творчості.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.