Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

25 серпня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна провела апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо підготовки навчальних закладів до нового 2015-2016 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, порядку проведення бронювання військовозобов'язаних на підприємствах, організаціях, установах району, проведення заходів щодо запобігання пожежно небезпечної ситуації протягом серпня — вересня 2015 року, стану передплати газети “Макарівські вісті”, стану надання послуг демобілізованим військовослужбовцям та їх сім'ям, стану проведення літньої оздоровчої кампанії протягом 2015 року, стану призначення житлових субсидій за удосконаленим порядком та поглибленого вивчення стану виконання окремих завдань, визначених актами Президента України, а також розпорядженнями та дорученнями голови Київської облдержадміністрації та голови Макарівської райдержадміністрації.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 серпня 2015, 14:25 Детальніше...
 

Вшанували пам'ять загиблого учасника АТО

e-mail Друк PDF

23 серпня на території Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія” пройшло відкриття меморіальної дошки, односельчанину, випускнику школи, учаснику АТО, бортовому механіку загону “Блакитна стежа” О.Потапенку, який загинув під час проведення спостережного польоту АН-30Б над Слов'янськом, 06 червня 2014 року. У 2014 році О.Потапенко був посмертно нагороджений Орденом Б.Хмельницького ІІІ ступеня.

Детальніше...
 

Святкове вручення паспортів

e-mail Друк PDF

23 серпня, в День Державного Прапора України, в Києві, біля адміністративної будівлі на площі Лесі Українки, 1 відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та вручення паспортів талановитим учням шкіл Київської області.
У заході взяли участь перший заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе, заступник голови КОДА Дмитро Христюк, заступник голови Київської обласної ради Юрій Ноєвий, виконуюча обов'язки директора департаменту освіти і науки Віра Рогова, депутати, представники громадськості, воїни АТО.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 серпня 2015, 14:15 Детальніше...
 

Державний Прапор — оберіг і символ незалежної держави

e-mail Друк PDF

23 серпня на площі біля Макарівського районного Будинку культури відбулася урочиста церемонія підняття Великого Державного Прапора України, в якій взяли участь голова Макарівської районної ради О.Шутун, Макарівський селищний голова О.Іващенко, заступник голови Київської облдержадміністрації Д.Христюк, представники трудових колективів району, громадських та політичних осередків, а також громадськість. Великий Державний Прапор України піднявся під гімн України у виконанні дитячого колективу “Акварелі”.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 серпня 2015, 14:10 Детальніше...
 

Завершився об’їзд навчальних закладів Макарівського району

e-mail Друк PDF

Згідно наказу відділу освіти Макарівської районної державної адміністрації від 13.08.2015 року № 192 було створено робочу групу з вивчення стану готовності навчальних закладів та установ освіти до роботи у новому 2015/2016 навчальному році та в осінньо-зимовий період. Протягом минулого тижня було здійснено об’їзд закладів освіти району  та узагальнено проведення капітальних та поточних ремонтів будівель та приміщень навчального призначення, відомчого господарства, енергетичного обладнання, систем протипожежного захисту.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 серпня 2015, 14:03 Детальніше...
 

Боже Великий, Єдиний! Нам Україну храни!..

e-mail Друк PDF

Боже Великий, Єдиний! Нам Україну храни!..
Такими словами, такою піснею у виконанні  Чорної Аріадни 22 серпня в с. Андріївка розпочався концерт  самодіяльності Андріївського будинку культури, присвячений Дню Незалежності України. З великим і щирим прохання до Бога про мир, добро звернулася Анна Самусенко віршем « Ісусе»,  після чого прозвучала пісня «Молитва про Україну» у виконанні жіночого колективу Андріївського будинку культури. На концерті була оголошена хвилина мовчання на честь пам'яті про всіх, хто віддав своє життя задля процвітання рідного краю, майбутніх поколінь. Тужливо линула пісня «Ой пливе кача…» у виконанні лауреата Міжнаціональних конкурсів, юної співачки з Андріївки Аріадни Чорної.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 серпня 2015, 14:01 Детальніше...
 

Обережно - африканська чума свиней!!!

e-mail Друк PDF

Буклет "Стоп АЧС"

Останнє оновлення на Вівторок, 25 серпня 2015, 09:07
 

Шановні жителі та гості Макарівщини!

e-mail Друк PDF

Макарівська районна державна адміністрація вітає вас з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!
Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.
Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Під рідним знаменом Український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. З ним ішли у бій, за нього віддавали життя.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 серпня 2015, 13:28 Детальніше...
 

Засідання спостережної комісії

e-mail Друк PDF

21 серпня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації пройшло чергове засідання спостережної комісії, яку провели директор Макарівського районного центру служб для сім'ї, дітей та молоді О.Радченко та завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату Макарівської райдержадміністрації Р.Яцик.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 серпня 2015, 13:17 Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.