Районний історико-краєзнавчий музей приймав гостей

e-mail Друк PDF

18 травня Преосвященний Іларій, єпископ Макарівський, вікарій Київської Митрополії відвідав Макарівський районний історично-краєзнавчий музей. З інтересом і зацікавленістю владика оглянув представлену експозицію, привітав директора музею Веніаміна Вітковського з  Міжнародним днем музеїв, побажав успіхів у музейній справі – важливому чиннику виховання поважного ставлення дітей і молоді до історії рідного краю. Високого гостя супроводжував депутат районної ради, прес-секретар Макарівського вікаріатства Київської єпархії Української православної  церкви, благочинний Бишівського церковного округу архімандрит Філарет.

 

Концертний тур “Острів мрій” триває

e-mail Друк PDF

17 травня у селі Липівка пройшов другий концерт з низки концертів гастрольного туру вихованців спортивно-танцювального колективу “Промінці” та фольклорно-етнографічного об'єднання “Дивокрай” Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д. Туптала по Макарівському району з програмою «Острів мрій». В заході взяло участь 47 дітей, які показали цікаві музично-танцювальні номери етнічного та сучасного напрямків.

 

Володимир Шандра: «Будемо підтримувати підприємців Київщини в експорті товарів на ринок ЄС»

e-mail Друк PDF

Володимир Шандра провів нараду із представниками підприємств-експортерів Київщини на тему практичного використання автономного преференційного торговельного режиму ЄС для України. Захід відбувся у рамках розширеного засідання регіональної Ради підприємців Київської області. Мета наради — надати підприємцям області повну інформацію про переваги, які надає українському бізнесу автономний преференційний торгівельний режим ЄС для України, докладно повідомити про сертифікацію за європейськими стандартами товарів, отримання дозволів на експорт до ЄС, сертифікацію за європейськими стандартами виробництв та поглиблення діалогу між владою Київщини та бізнесом.

Останнє оновлення на Четвер, 15 травня 2014, 10:14 Детальніше...
 

В Київській облдержадміністрації відбувся семінар з питань розробки Стратегії регіонального розвитку

e-mail Друк PDF

Володимир Шандра взяв участь в семінарі з розробки Стратегії розвитку Київської області до 2020 року, який проведено з метою окреслення програми розвитку Київської області, пошуку відповідних методів та інструментів реалізації. На заході були присутні експерти вищезазначеного Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», представники Волинської, Миколаївської, Черкаської, Житомирської та Херсонської областей, керівники структурних підрозділів КОДА.

Останнє оновлення на Четвер, 15 травня 2014, 10:07 Детальніше...
 

Київському обласному центру екстреної медичної допомоги передано ще 10 нових автомобілів

e-mail Друк PDF

14 травня Голова Київської ОДА вручив ключі від десяти повністю обладнаних спеціальним устаткуванням автомобілів співробітникам Київського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Нові машини отримали Богуславська, Броварська, Бучанська, Вишнівська, Кагарлицька, Макарівська, Обухівська та Сквирська підстанції екстреної медичної допомоги. Це вже друге оновлення автопарку обласного центру екстреної медичної допомоги. Раніше цього року заклад отримав 40 нових машин. У червні центр має отримати ще 8 нових мікроавтобусів.

Останнє оновлення на Четвер, 15 травня 2014, 09:59 Детальніше...
 

Зміна мислення громади змінить рівень стосунків у сім’ї

e-mail Друк PDF

«Конституція України», правовий документ країни який стверджує: «Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка. Кожен із подружжя має рівні права і обов’язки у шлюбі та сім’ї...» Сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою. (Стаття 51).
Сьогодні інститут сім’ї в Україні переживає кризу, про це свідчить  статистика розлучень, сльози дітей, що страждають від насилля в сім’ї, відсутність цілеспрямованої підготовки молоді до подружнього життя, відсутність комплексної роботи на державному рівні для покращення мікроклімату в родинах.

Детальніше...
 

Концертний тур “Острів мрій”

e-mail Друк PDF

14 травня вихованці гуртків "Лелеченьки" і "Дивокрай" Макарівського ЦТДЮ ім.Д.Туптала були гостями Колонщинсьвої ЗОШ 1-111ступенів. Юні танцюрісти і співаки дарували свою творчість  одноліткам, яки зібралися на святковий концерт "У країні мрій" в Колонщинському Будинку культури. 40 учасників концерту із піснями різних напрямів і танцями народів світу, відучі концерту - керівники гуртків Світлана Перепелиця та Тамара Отрох були задоволені теплим прийомом і гостинністю хазяїв. У заході прийняли участь понад 100 учасників і глядачів. Цей виступ був першим у концертному турі по сільским школам  району вихованців ЦТДЮ ім.Д.Туптала.
Взагалі заплановано виступити у 6 селах району. Цей захід проводиться за підтримки сільських рад Макарівського району та відділу освіти і з ініціативи танцювального гуртка ЦТДЮ "Лелеченьки" (кер. С.А.Перепелиця) та фольклорно-етнографічного гуртка "Дивокрай" (кер.Отрох Т.М.). Діти демонструватимуть свою творчість дітям, живе спілкування, майстер-класи, знайомство з роботою творчих майстерень Центру творчості - все це присвячено наближаючому святу Дня захисту дітей.

Останнє оновлення на Четвер, 15 травня 2014, 09:28
 

Спортивні новини

e-mail Друк PDF

На території  Макарівського району за підтримки депутата Гулака О.О. був проведений турнір з футболу, присвячений Дню Перемоги. Перший тур проходив на полях чотирьох населених пунктів: Наливайківка, Мотижин, Гавронщина, Копилів.  У турнірі прийняли участь 16 команд. У фінал вийшли дві команди – ФК «Макарів» ФК «Іскра» с. Наливайківка.
Фінал був проведений 9 Травня на центральному районному стадіоні смт Макарів. Переможцем стала команда ФК «Макарів» з рахунком 2:0. Переможців привітали голова Районної Ради Олександр Шутун, завідувач сектором з питань молоді, фізичної культури і спорту райдержадміністрації Руслана Ткачук, Анатолій Карбовський та голова МРФФ Олег Семенік.

Останнє оновлення на Четвер, 15 травня 2014, 09:26
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.