У Макарівському районі розпочалися жнива

e-mail Друк PDF

Літо у розпалі… І за доброю українською традицією перед церковним святом Петра та Павла ще наші предки починали збирати перший урожай хліба. Не стали вийнятком і цьогорічні жнива на Макарівській землі. Минулої суботи аграрії району вивезли на поля техніку для зажинок урожаю озимої пшениці. Так, першими господарствами, які розпочали збір хліба стали ПП «Макарів Агробуд», ТОВ «Агрохолдинг МС», ТОВ «Добробут», ФГ «Буковина», ФГ «Агро-Ленд», які за перші кілька днів жнив із площі понад 450 га  зібрали більш, як 1450 тонн зерна.

Останнє оновлення на Понеділок, 13 липня 2015, 15:37 Детальніше...
 

Акція “До чистих джерел”

e-mail Друк PDF

Ми пізнаємо цінність води лише тоді, коли джерело пересихає.
Бенжамін Франклін, політик

На жаль цей вислів є дійсністю сьогодення, адже на карті світу все частіше з'являються посушливі плями, там, де ще недавно переливалися водяні гребні життєдайної сили людства. Але завдяки тій же діяльності найрозумнішої істоти в світі — людини розумної, змінюється екологія, що впливає на кліматичні процеси. Тому необхідно берегти одну з 4-х стихій Землі, завдяки якій існує життя на нашій планеті.

Останнє оновлення на Понеділок, 13 липня 2015, 11:43 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 06.07.2015 по 10.07.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 06.07.2015 по 10.07.2015 виконано 12 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 2 – соціально-правового характеру, 10 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 6 громадян. Працівникам 2 установ надано консультації з питань архівної справи. Протягом тижня проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 1184 справ за 1943-2011 роки архівного фонду №1 «Макарівська районна рада». Складено та надіслано в Ніжиловицьку, Наливайківську сільські ради та Макарівський НВК «ЗОШ І ст. – районна гімназія» нагадування про порушення графіків передавання документів установ на зберігання в архівний відділ.

 

Робота тимчасової комісії при райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації і зайнятості населення

e-mail Друк PDF

09 липня начальник управління соціального захисту населення  Макарівської райдержадміністрації Г.І. Невмержицький провів спільне засіданні тимчасової комісії райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації зайнятості населення, на яке за поданням Макарівського відділення Ірпінської ОДПІ запрошувались 6 керівників підприємств району та 3 фізичні особи-підприємці, що допустили несвоєчасну сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та виплачували заробітну плати менше законодавчо встановленого мінімального розміру.
За наслідками роботи тимчасової комісії та робочої групи кожному керівникові рекомендовано вжити заходів щодо виправлення ситуації та проінформувати особисто заступника голови комісії про погашення заборгованості з єдиного соціального внеску.
Заступник голови комісії звернув увагу на необхідність посилити інформаційну роботу щодо висвітлення негативних наслідків в зв’язку з не дотриманням  законодавчо встановленого рівня заробітної плати та строків сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 липня 2015, 14:33
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 16 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулися дві особи.

Детальніше...
 

Про порядок надання пільг окремим категоріям населення з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї згідно Постанови Кабінету Міністрів від 04.06.2015 № 389, яка вступає в дію з 1 липня 2015 року

e-mail Друк PDF

У зв’язку з прийняттям Закону України від 28 грудня 2014 р. № 76-VIII “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України” Кабінетом Міністрів України постановою від 04.06.2015 № 389 затверджено Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Зазначена постанова вступає в дію вже з 1 липня поточного року.
На даний час пільги на житлово-комунальні послуги отримує близько 9800 пільговиків та членів їх сімей, що проживають в Макарівському районі. З 1 липня надання пільг без врахування доходів сім’ї, як і раніше, буде надаватись: інвалідам війни (420 осіб), учасникам бойових дій (понад 400 осіб), «чорнобильцям» 1 й 2 кат. (близько 4300 осіб), ветеранам військової служби, інвалідам армії (близько 100 осіб).

Детальніше...
 

Оздоровлення учасників бойових дій

e-mail Друк PDF

«Для інвалідів війни, учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, статтею 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» передбачено безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням. Для цього необхідно подати до управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації, кабінет № 12 наступні документи:

Детальніше...
 

Як у Бишеві Купало святкували

e-mail Друк PDF

04 липня в с. Бишеві відбулось театралізоване свято «Пущу віночок на воду» до Івана Купала.
На святкування прийшло майже все село. Разом з учасниками художньої самодіяльності Бишівського БК всі присутні веселилися, співали купальських пісень та дивилися гарну виставу про міцне кохання Івана та Галини.

Останнє оновлення на Четвер, 09 липня 2015, 09:02 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 02.07.2015 по 09.07.2015

e-mail Друк PDF

Пологове відділення Макарівської ЦРЛ в період з 02.07.2015 по 22.07.2015 закрите на плановий поточний ремонт.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

08 липня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, у ході якого були порушені питання: аграрної політики та земельних відносин (приватизації земельних часток (паїв) в адміністративних межах Козичанської сільської ради), житлові (надання кімнати в гуртожитку в смт Макарів інваліду ІІ групи), комунального господарства (електропостачання будинку в смт Кодра).

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.