Вітання Максима Мельничука до Дня заснування Київської області

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

27 лютого Київська область відзначає 84-ту річницю від Дня свого заснування. Розташований у серці України, на обох берегах Дніпра, наш регіон славиться економічною самодостатністю, інноваційними підходами, культурним надбанням та щедрою гостинністю. Це край з потужними підприємствами і колосистими нивами, туристичними принадами та унікальною археологічною спадщиною.
У різні часи історія піддавала Київщину виснажливим випробуванням. Її мешканці зазнали страхіття і Голодомору 1932-33 років, і великих людських втрат під час Другої світової війни. На долю нашої області також випала одна з найбільших техногенних катастроф світу – вибух на Чорнобильській АЕС. Однак усі труднощі тільки згуртовували місцевих жителів, і нині Київщина - сильна, об’єднана та проєвропейськи налаштована громада.

Останнє оновлення на Понеділок, 29 лютого 2016, 10:28 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 22.02.2016 по 26.02.2016

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 22.02.2016 по 26.02.2016 виконано 21 запит, що надійшов від громадян і установ, у тому числі 3 – соціально-правового характеру, 18 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 6 громадян. Працівнику 1 установи надано консультацію з питань архівної справи. На договірних засадах проведено експертизу цінності документів Великокарашинської та Забуянської сільських виборчих комісій з місцевих виборів 2015 року. Експертною комісією відділу схвалено номенклатуру справ Людвинівської сільської ради та Положення про експертну комісію Макарівської райдержадміністрації. 23 лютого начальником відділу Кравець Ю.В. проведено комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та архівного підрозділу Маковищанської сільської ради. В ході перевіряння секретарю сільської ради Євтушенку О.В. була надана методична допомога з питань ведення діловодства сільської ради, щодо роботи експертної комісії сільської ради та з питань архівної справи.

Останнє оновлення на Вівторок, 01 березня 2016, 09:19
 

Засідання сесії Макарівської районної ради VІ скликання

e-mail Друк PDF

26 лютого пройшло позачергове засідання шостої сесії Макарівської районної ради VІІ скликання, яке провів голова Макарівської районної ради О.Гулак за участю голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 лютого 2016, 21:06 Детальніше...
 

Делегація з Луганщини завітала до Макарівського районного Центрі соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії”

e-mail Друк PDF

25 лютого до Макарівського центру соціальної підтримки для дітей та сімей 'Промінь надії' із ознайомчим візитом завітала делегація із Луганщини на чолі із начальником служби у справах дітей та сім'ї Київської облдержадміністрації. Учасниками зустрічі стали начальники служб у справах дітей та сім'ї Луганської області.
Делегацію приймали в Центрі голова Макарівської райдержадміністрації Семенова Т.М. та начальник служби у справах дітей та сім'ї Морозюк Т.Л.
Семенова Т.М. розповіла, що Макарівський Центр – є нова система та дієва модель захисту дитини та сім'ї. Досвід роботи закладу повинен поширюватися по всій країні. Це забезпечить шанс для кожної дитини зростати у безпечному та люблячому родинному середовищі.

Останнє оновлення на Понеділок, 29 лютого 2016, 10:08 Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

У КОДА обговорили проблеми дітей-переселенців з окупованих територій

e-mail Друк PDF

Днями у Київській облдержадміністрації відбулася спільна нарада служб у справах дітей та сім’ї КОДА і райдержадміністрацій та міськвиконкомів Луганської області. Захід організували для обміну досвідом роботи і напрацюваннями служб щодо механізмів та інструментів у сфері захисту конституційних прав та свобод дітей, а особливо тих, які були змушенні переміститися із зони АТО на мирні території, зокрема у Київську область.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 лютого 2016, 11:48 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 18.02.2016 по 25.02.2016

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 18.02.2016 по 25.02.2016 народилося 2 немовлят, всі хлопчики. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Ще сім голів районів відзвітували перед керівництвом Київської ОДА

e-mail Друк PDF

24 лютого під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука відбулося чергове засідання комісії, яка заслуховує голів райдержадміністрацій щодо соціально-економічного розвитку районів, проведення на місцях реформ і втілення змін на виконання доручень центральних органів влади. У середу перед обласним керівництвом відзвітували керманичі семи районів – Фастівського, Тетіївського, Володарського, Таращанського, Богулавського, Ствищенського і Сквирського. Участь у засіданні взяли перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе, керівник апарату КОДА Наталія Рідей, очільники структурних підрозділів обладміністрації, представники правоохоронних органів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 лютого 2016, 09:46 Детальніше...
 

До 145-річчя від Дня народження Л.Українки

e-mail Друк PDF

В День народження однієї з провідних поетес, письменниць українського літературного олімпу — Л.Українки, 25 лютого, з нагоди 145-річчя від Дня її народження, в Макарівській районній бібліотеці для дітей пройшла літературно-пізнавальна година за участю учнів 3-А класу (кл. керівник К.Хоменко) Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”.
Директор бібліотеки Л.Коваль розповіла дітям про життєвий шлях Л.Українки. Цікавою і водночас складною, нестерпно болючою була її доля, але завдяки великій любові до життя та життєрадісності, поетеса долала всі труднощі і знову поринала у вир містичних та правдивих реалій всього, що її оточувало та приходило в образах, щоб з під чорнильного пера розливалися вишукані поетичні рядки, оповиті музикою класиків кінця ХІХ століття, яких вона обожнювала, адже другим захопленням Лесі була гра на роялі.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 лютого 2016, 08:17 Детальніше...
 

На колегії Макарівської райдержадміністрації заслухали звіт про стан виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Макарівського району Київської області за 2015 рік

e-mail Друк PDF

25 лютого голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською за участю голови Макарівської районної ради О.Гулака провела засідання колегії Макарівської райдержадміністрації з чотирьох питань: стану виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Макарівського району Київської області за 2015 рік, соціального захисту військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції,  стану захворюваності  на туберкульоз та надання фтизіатричної  допомоги населенню Макарівського району та підсумків роботи Макарівського районного центру зайнятості в 2015 році.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.