25 років тому прийняли Декларацію про державний суверенітет України

e-mail Друк PDF

Цього дня 1990 року Верховною Радою УРСР було прийнято Декларацію про державний суверенітет України (№ 55-XII від 16 липня 1990 року).
У преамбулі цього документа проголошувалося «верховенство, самостійність, повнота і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах». Від імені українського народу могла виступати тільки Верховна Рада. Територія України в наявних кордонах проголошувалася недоторканою. Підкреслювалося також виключне право українського народу на володіння, користування і розпорядження національним багатством України.

Останнє оновлення на Четвер, 16 липня 2015, 10:30 Детальніше...
 

Фінансова та адміністративна відповідальність за порушення законодавства про працю

e-mail Друк PDF

З 1 січня 2015 року відбулись важливі зміни у сфері трудового законодавства. Відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю ( далі - КЗпП) в новій редакції, замість невиразного змісту "особи, винні в порушенні законодавства про працю, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством" вона тепер містить санкцій за конкретні діяння чи бездіяльність.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 09.07.2015 по 16.07.2015

e-mail Друк PDF

Пологове відділення Макарівської ЦРЛ в період з 02.07.2015 по 22.07.2015 закрите на плановий поточний ремонт.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Лікар-онколог
Лікар-анестезіолог
Лікар приймального відділення (лікар невідкладних станів).

 

На громадській раді обговорили питання виходу з кризової ситуації, яка склалася в органах виконавчої влади району

e-mail Друк PDF

10 липня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулося чергове засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, до якого долучилися голова Макарівської районної ради О.Шутун, заступник голови Макарівської районної ради П.Дрига, голова ради підприємців при Макарівській райдержадміністрації Н.Двінянінова та інші.

Останнє оновлення на Середа, 15 липня 2015, 11:02 Детальніше...
 

В кінно-спортивному клубі с. Лубське пройшов Кубок України з дистанційних кінних пробігів

e-mail Друк PDF

На перших липневих вихідних у с. Лубському Макарівського району пройшов Кубок України з дистанційних кінних пробігів. Володар Кубку мав визначатися на дистанції 100 км без обмеження максимальної швидкості, але, можливо, через надто спекотну погоду жодна пара на ці змагання не заявилася, тож і учасники виступали на трьох дистанціях замість запланованих чотирьох. У дебютному заліку 20 км на старт вийшли п’ятеро вершників, але через технічну помилку самих учасників, порушення норми часу, успішно завершили дистанцію лише двоє — Володимир Міщук на Гермесі та Володимир Ободзинський на Лісьонку з  Житомирської області посіли перше та  друге місця відповідно.

Останнє оновлення на Вівторок, 14 липня 2015, 11:22 Детальніше...
 

Макарівські поети презентували альманах літературної студії “Сузр'я” в смт Бородянка

e-mail Друк PDF

Нещодавно у центрі  "Довір'я"  смт Бородянка відбулася не лише презентація альманаху літстудії "Сузір"я"  Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала №13 із чудовою та символічною назвою "Зерна", а також нової книги україномовних віршів керівника студії, голови обласної організації ВТС "Конгрес літераторів України" Ігоря Годенкова "Сонячний спів". Було підписано договір про творчу співпрацю між Бородянською громадською організацією "Громадський рух Єдність" (в особі президента Єрко Г.Г.) та Макарівською районною літературною студією "Сузір"я" ( в особі її керівника І.Л.Годенкова). Також за допомогою макарівців створено Бородянську поетичну студію "Літ-Еліт" (керівник В.Шульгач), яка стала основою для районної організації ВТС КЛУ, яку очолила О.Угнівенко.

Останнє оновлення на Вівторок, 14 липня 2015, 11:12 Детальніше...
 

У Макарівському районі розпочалися жнива

e-mail Друк PDF

Літо у розпалі… І за доброю українською традицією перед церковним святом Петра та Павла ще наші предки починали збирати перший урожай хліба. Не стали вийнятком і цьогорічні жнива на Макарівській землі. Минулої суботи аграрії району вивезли на поля техніку для зажинок урожаю озимої пшениці. Так, першими господарствами, які розпочали збір хліба стали ПП «Макарів Агробуд», ТОВ «Агрохолдинг МС», ТОВ «Добробут», ФГ «Буковина», ФГ «Агро-Ленд», які за перші кілька днів жнив із площі понад 450 га  зібрали більш, як 1450 тонн зерна.

Останнє оновлення на Понеділок, 13 липня 2015, 15:37 Детальніше...
 

Акція “До чистих джерел”

e-mail Друк PDF

Ми пізнаємо цінність води лише тоді, коли джерело пересихає.
Бенжамін Франклін, політик

На жаль цей вислів є дійсністю сьогодення, адже на карті світу все частіше з'являються посушливі плями, там, де ще недавно переливалися водяні гребні життєдайної сили людства. Але завдяки тій же діяльності найрозумнішої істоти в світі — людини розумної, змінюється екологія, що впливає на кліматичні процеси. Тому необхідно берегти одну з 4-х стихій Землі, завдяки якій існує життя на нашій планеті.

Останнє оновлення на Понеділок, 13 липня 2015, 11:43 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 06.07.2015 по 10.07.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 06.07.2015 по 10.07.2015 виконано 12 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 2 – соціально-правового характеру, 10 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 6 громадян. Працівникам 2 установ надано консультації з питань архівної справи. Протягом тижня проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 1184 справ за 1943-2011 роки архівного фонду №1 «Макарівська районна рада». Складено та надіслано в Ніжиловицьку, Наливайківську сільські ради та Макарівський НВК «ЗОШ І ст. – районна гімназія» нагадування про порушення графіків передавання документів установ на зберігання в архівний відділ.

 

Робота тимчасової комісії при райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації і зайнятості населення

e-mail Друк PDF

09 липня начальник управління соціального захисту населення  Макарівської райдержадміністрації Г.І. Невмержицький провів спільне засіданні тимчасової комісії райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації зайнятості населення, на яке за поданням Макарівського відділення Ірпінської ОДПІ запрошувались 6 керівників підприємств району та 3 фізичні особи-підприємці, що допустили несвоєчасну сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та виплачували заробітну плати менше законодавчо встановленого мінімального розміру.
За наслідками роботи тимчасової комісії та робочої групи кожному керівникові рекомендовано вжити заходів щодо виправлення ситуації та проінформувати особисто заступника голови комісії про погашення заборгованості з єдиного соціального внеску.
Заступник голови комісії звернув увагу на необхідність посилити інформаційну роботу щодо висвітлення негативних наслідків в зв’язку з не дотриманням  законодавчо встановленого рівня заробітної плати та строків сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 липня 2015, 14:33
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.