ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк – про особливості отримання довідки про склад сім'ї та поняття мобілізації, її ознаки, в розрізі юридичної допомоги військовослужбовців, призваних під час мобілізації 2014 року.

1. Особливості отримання довідки про склад сім'ї.

Останнє оновлення на Вівторок, 30 грудня 2014, 12:03 Детальніше...
 

Україна не може бути федерацією, єдиний шлях розвитку — це збереження цілісності країни та консолідація суспільства

e-mail Друк PDF

Останнім часом державними та недержавними інституціями Російської Федерації, окремими силами всередині країни актуалізовано тему федералізації України та проводиться відповідна підривна робота, передусім в інформаційному просторі.
Глава держави із зазначеного питання, має чітку позицію щодо неприйнятності ідеї зміни форми державного устрою, дії центральної влади можуть бути спрямовані лише на збереження цілісності країни та консолідацію суспільства.

Визначення та законодавча база

Останнє оновлення на Понеділок, 29 грудня 2014, 12:56 Детальніше...
 

Гуманітарна допомога для батальйону “Золоті ворота”

e-mail Друк PDF

Напередодні новорічних свят голова та заступник голови громадської організації “Майдан Макарівщини” Тетяна Кривенко і Ганна Богаченко відвідали бійців батальйону “Золоті ворота”, частина з яких, наразі дислокуються в м. Щастя Луганської області.
Військові були раді такій зустрічі та допомозі, яку передали жителі Макарівщини. Гуманітарна допомога містила продукти харчування (хліб, крупи, цукор, олія, сіль, домашня консервація, сало, овочі, чай) та десять пар чобіт і дві ватних ковдри.
Військовослужбовці вдячні за небайдужіть громадян до їхніх потреб. У свою чергу гості побажали захисникам Батьківщини міцного здоров'я, витримки, незламності бойового духу та привітали з наступаючими зимовими святами.

Останнє оновлення на Понеділок, 29 грудня 2014, 10:24
 

Родина Черненків вдячна за допомогу Фасівському сільському голові

e-mail Друк PDF

Завжди приємно чути слова подяки за добрі та щирі справи, тимпаче сьогодні, коли країна знаходиться в стані неоголошеної війни, коли люди починають зневірюватися. Проте, навіть в такий нелегкий час місце позитиву все ж таки є.
Починаючи з весняно-літніх подій 2014 року, жителі району, по-можливості відкрили двері своїх осель для прихисту людей, які рятуючись від війни полишали все те, що було для них рідним в східних областях України, та шукали місце проживання, де не було б чути пострілів зі зброї та смертельних вибухів, де можна було б відчути затишок та віднайти душевну рівновагу.
Одним з таких населених пунктів району стало с. Фасова, де проживає родина Ірини Черненко, яка приїхала з Луганської області. Ірина висловлює щиросердечну вдячність Фасівському сільському голові Івану Онищенку від себе особисто та всієї своєї сім'ї за постійну підтримку та допомогу.
Приємно, що саме Макарівщина дала можливість розпочати нову сторінку життя родини Черненків, звісно іншу, не таку як була дома, але з вірою в людей, з новими відчуттями і новим розвитком.

 

Засідання постійної комісії Макарівської районної ради

e-mail Друк PDF

26 грудня відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності і приватизації, розвитку підприємництва, промисловості, транспорту та регуляторної політики Макарівської  районної ради VІ скликання Київської області під головуванням депутата районної ради В.Грищенка.
На розгляд комісії були винесені 10 питань, зокрема: діяльність комунальних підприємств та установ: районної газети “Макарівські вісті”, «Об’єднаний трудовий архів сільських та селищних рад Макарівського району», районної ради Макарівського госпрозрахункового проектно-виробничого архітектурно-планувального бюро, а також  надання дозволу Макарівській центральній районній лікарні на передачу в оренду частину одноповерхової нежитлової будівлі-складу, надання дозволу Макарівському районному виборничому управлінню житлово-комунального господарства на передачу в оренду службового приміщення тощо.
По всім питанням були винесені відповідні рішення комісії.

 

Щодо роботи управління соціального захисту населення

e-mail Друк PDF

У грудні 2014 року управлінням соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації проведено виплати соціальних допомог згідно Законів України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» на суму 3470,3 тис. грн.. З них:
допомога в зв’язку з вагітністю та пологами – 18,7 тис. грн.;

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 грудня 2014, 15:13 Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 20 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Новий рік іде, казку з собою веде

e-mail Друк PDF

Щороку до дітлахів України приходить на гостину Святий Миколай. Приносить він подарунки та солодощі, віру у казку та світле майбуття. От і цього року 19 грудня у Макарівському районному Будинку культури відбулося театралізоване дійство «Свято неслухняності» на яке завітали маленькі жителі Макарова, учні загальноосвітніх закладів та вихованці дошкільних навчальних закладів. Казкова вистава, яку підготували учасники вокального колективу «Акварель» (керівник Людмила Колос) та учасники колективу спортивного танцю «Промінці» (керівник Світлана Перепелиця) та учні 3-Б класу Макарівського ліцею, захопила усіх присутніх у залі. Наприкінці дійства всі його учасники, дякуючи небайдужим меценатам, отримали солодкі подарунки.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 грудня 2014, 12:58
 

Новорічні заходи

e-mail Друк PDF

Новорічні свята вже не за горами, тому в закладах культури та навчальних закладах району розпочалися святкові ранки. 25 грудня в Макарівському районному Будинку культури пройшла новорічно-розважальна програма для учнів початкової ланки Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”. Кожен з класів показав свій костюмований музичний номер, учні також читали вірші та танцювали гуртом навколо ялинки.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 грудня 2014, 12:59
 

ШАНОВНI ГРОМАДЯНИ!

e-mail Друк PDF

Мiнiстерством внутрішніх справ України на території нашої держави проводяться заходи, спрямовані на виявлення, документування та подальшу ліквідацію незаконного грального бізнесу. Підрозділи органів внутрішніх справ жорстко та безкомпромісно реагують на повідомлення щодо незаконної дiяльностi на обслуговуваних територіях гральних залів, усіляких «державних лотерей», підпільних казино. Вони готові зробити все від них залежне, аби такий вид кримінального правопорушення назавжди був викоренений з нашого повсякденного життя.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 грудня 2014, 12:49 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

09 травня о 10:00 год на центральній площі біля поштового відділення №1 “Укрпошта” (смт Макарів) відбудеться святковий мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні