М.Швидкий провів засідання штабу з питань координації надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення антитерористичної операції

e-mail Друк PDF

30 липня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів засідання штабу з питань координації надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення антитерористичної операції, у ході засідання були обговорені питання оздоровлення дітей, чиї батьки проходять службу в лавах Збройних Сил України, перебуваючи в зоні АТО, збору та відправлення гуманітарної допомоги військовослужбовцям та мобілізованим з району, оздоровлення дітей учасників АТО, ведення обліку громадян, які прибули зі сходу щодо надання соціальної допомоги тощо.

Останнє оновлення на Середа, 30 липня 2014, 15:58 Детальніше...
 

Виїзна зустріч з громадою

e-mail Друк PDF

30 червня відбулася виїзна зустріч начальника відділу освіти Макарівської райдержадміністрації В.Савченко, методиста відділу освіти Т. Стернюк за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна і депутата Макарівської районної ради Л. Расюк з громадою та сільськими головами сіл Людвинівка та Фасова  по питанню роботи дитячого дошкільного закладу села Людвинівка та ремонту і відкриття другої групи в ДНЗ. Зустріч пройшла дієво. В результаті  було прийнято рішення про спільну дієву співпрацю влади та громади. До 1 вересня 2014 року буде закінчено ремонт другої групи та створені всі необхідні умови для навчання та виховання дітей дошкільного віку, які мешкають в селах Людвинівка та Фасова.

Останнє оновлення на Середа, 30 липня 2014, 15:56
 

ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНУ БЕСІДУ

e-mail Друк PDF

Завідувачем сектору з питань молоді, фізичної культури і спорту райдержадміністрації Р. Ткачук спільно з інспектором  Макарівського РП КВІ, старшим лейтенантом внутрішньої служби А.О. Прохоровою, інспектором Макарівського РП КВІ О.В. Євтушенком проведена інформаційно-профілатична бесіда.з неповнолітніми умовно засудженими. ЇЇ метою було виховання почуття причетності до всіх подій які відбуваються в Україні. Бесіда проходила в приміщенні кримінально-виконавчої інспекції, піднімалися питання  щодо запобігання повторного правопорушення та пропаганди здорового способу життя. Шість неповнолітніх хлопців, мешканців с. Мотижин, с. Великий Карашин, с. Колонщина, с. Червона Слобода, с. Пашківка, с. Ніжиловичі, окрім віку, об’єднували наслідки після порушення меж дозволеного. Останньої зустрічі, у музеї, ми домовилися, що на зустрічі кожен з нас поділиться добрими вчинками, які він зробив протягом місяця. Як же вони вихвалялися, з яким запалом розповідали про допомогу вдома та у сусідів. Допомагали у встановленні та облаштуванні спортивно-тренажерного майданчику у «Панському парку».

Детальніше...
 

Відбулася розширена апаратна нарада

e-mail Друк PDF

28 липня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами, керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна з приводу ходу мобілізації та розвитку сімейних форм виховання в Макарівському районі.
З першого питання, по завершенню його опрацювання, М.Швидкий дав доручення: сільським та селищним головам, керівникам підприємств, організацій, установ в межах компетенції забезпечити виконання Указу Президента України від 22.07.2014 «Про часткову мобілізацію»; начальнику управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Невмержицькому Г. забезпечити соціальний супровід сімей військовослужбовців,  які перебувають в зоні АТО. З другого питання було доручено сільським та селищним головам району: провести інформаційну роботу серед населення щодо розвитку сімейних форм виховання дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з метою активізації і включення в роботу з пошуку усиновителів, прийомних батьків, батьків – вихователів, опікунів.

 

Благодійний концерт для мобілізованих

e-mail Друк PDF

Вихідними учасники чоловічого гурту “Козацькі джерела” з Макрівського району провели благодійний концерт з виконанням козацьких та народних пісень для військовослужбовців і мобілізованих громадян, які були призвані до лав Збройних Сил України і перебувають на військоій підготовці в одній із частин Київської області та мають бути направлені для виконання бойових завдань в зону АТО. Дана зустріч мала на меті підбадьорити військових та посилити їхню віру в те, що Київщина завжди чекатиме на своїх героїв, які неодмінно повернуться до рідних домівок.

Останнє оновлення на Понеділок, 28 липня 2014, 15:21
 

Відповідальні особи штабу з питань координації надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення антитерористичної операції

e-mail Друк PDF

Районна „Гаряча лінія” №. 0(4578) 5-14-44; (066) - 836-11-08
Галуза Наталія Валеріївна - завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян апарату адміністрації, (04578) 3-35-55, 0503785577.

Юридична допомога
Коваленко Вадим Володимирович - завідувач сектору юридичної роботи апарату Макарівської адміністрації, (04578) 5-15-46, 068-739-91-19.

Освіта
Савченко Валентина Миколаївна - начальник відділу освіти адміністрації, (04578) 5-15-48, 0977015831.

Останнє оновлення на Четвер, 31 липня 2014, 15:06 Детальніше...
 

Розпорядження голови райдержадміністрації від 21 липня 2014 року №396

e-mail Друк PDF

Про утворення районного штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення антитерористичної операції

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 17 липня 2014 року № 226 “Про утворення обласного штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення антитерористичної операції”:

1. Утворити районний штаб з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення антитерористичної операції (далі – районний штаб), у складі згідно з додатком.

2. Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та доступу до публічної інформації апарату адміністрації довести до відома мешканців району інформацію про утворення районного штабу.

3.    Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                                  М.А. Швидкий

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 липня 2014, 13:57 Детальніше...
 

Пройшло засідання сесії Макарівської районної ради VІ скликання

e-mail Друк PDF

25 липня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулося позачергове засідання сесії Макарівської районної ради VІ скликання Київської області щодо розгляду та затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2014 року, а також питань внесення змін до рішення сесії районної ради від 23.01.2014 № 785-27-VІ «Про районний бюджет Макарівського району на 2014 рік», передачу автомобіля УАЗ 3152 – 01, державний номер 69-10 КХВ, який належить  комунальному закладу «Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги» на баланс Макарівської Центральної районної лікарні,

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 липня 2014, 14:39 Детальніше...
 

Микола Швидкий провів засідання колегії райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

24 липня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів засідання колегії Макарівської райдержадміністрації щодо ходу виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Макарівського району за І півріччя 2014 року, діяльності відділу статистики в Макарівському районі, стану реалізації заходів у сфері популяризації здорового способу життя, залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом,  стану реалізації заходів у сфері популяризації здорового способу життя, залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом і ходу збору зернових культур в господарствах району.

Детальніше...
 

На ініціативній групі визначили план дій по “круглих столах” з обговорення змін до Конституції України

e-mail Друк PDF

24 липня голова громадської ради при Макарівській райдержадміністрації В.Стеценко провів засідання ініціативної групи щодо збору та опрацювання пропозицій до законопроекту України “Про внесення змін до Конституції України” з децентралізації державної влади, з метою обговорення порядку проведення кущових “круглих столів” в населених пунктах району, які заплановані на 29 липня, 05, 07, 12 серпня. Підсумковий “круглий стіл” пройде 21 серпня в смт Макарів.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.