Свято “Останньго дзвоника”

e-mail Друк PDF

29 травня в закладах освіти Макарівського району відбулися урочистості з нагоди свята „Останнього дзвоника” за участю учнів, педагогів, батьків, голів і депутатів районної, селищних, сільських рад та гостей.
До проведення урочистої лінійки у Липівському НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" долучилася начальник відділу освіти Макарівської райдержадміністрації В.Савченко, привітавши всіх учасників заходу, а особливо школярів, бажаючи їм наснаги на гарне навчання, а випускникам успішно скласти ЗНО та поступити до обраних ВУЗів. Також найуспішнішим учням навчальних закладів були вручені почесні грамоти та дипломи.

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 травня 2015, 13:50
 

Дорогі учні та випускники! Шановні вчителі та батьки!

e-mail Друк PDF

Сердечно вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, яке увінчує завершення навчального року. Школярам я бажаю продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Для випускників останній шкільний дзвоник - це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки.
Хочу привітати і батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.
Від імені районної державної адміністрації висловлюю глибоку вдячність усім педагогам Макарівщини. Силою вашої думки та теплом душі твориться майбутнє країни.
Щиро бажаю всім удачі, мирного неба над головами, гарного настрою, позитивного запалу та добробуту!

Голова Макарівської райдержадміністрації   Стефан Стефановський

 

Відбулася нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів Макарівщини

e-mail Друк PDF

27 травня на базі Забуянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарівського району відбулася виїзна нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів Макарівщини, яку провела начальник відділу освіти Макарівської райдержадміністрації. Також на робочій нараді була присутня начальник управління фінансів райдержадміністрації Дідківська С.М., яка повідомила директорів шкіл про здійснення виплати заробітної плати та відпускних педагогічним працівникам.

Останнє оновлення на Четвер, 28 травня 2015, 13:02 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 21.05.2015 по 28.05.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 21.05.2015 по 28.05.2015 народилося 10 немовлят з яких 5 дівчаток та 5 хлопчиків. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

В райдержадміністрації пройшов прийом громадян

e-mail Друк PDF

27 травня голова Макарівської райдержадміністрації С.Стефановський спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом громадян, де були розглянуті наступні питання: транспорту та зв'язку (пільгове перевезення пасажирів по маршруту “Бородянка — Макарів — Бородянка”), аграрної політики та земельних відносин (спірне користування земельними ділянками в садовому товаристві в адміністративних межах Колонщинської сільської ради, приватизація земельної ділянки в адміністративних межах Бишівської сільської ради).
Всі звернення голова райдержадміністрації залишив на контролі.

 

Колабораціонізм у роки Другої світової війни

e-mail Друк PDF

Ще за часів СРСР комуністичною владою було неофіційно визначено «ненадійні» народи, представників яких вирішено звинувачувати у колабораціонізмі у роки Другої світової війни. До таких найчастіше зараховували українців, кримських татар і деякі народи Кавказу.
У масову свідомість уже тоді систематично і цілеспрямовано «вкладалася» теза про те, що війну з гітлерівською Німеччиною та її союзниками було виграно передусім завдяки «безпрецедентному подвигу російського народу». Представникам інших народів колишнього СРСР відводилася роль, у кращому разі, «підтанцовки», або й негативних персонажів у радянських фільмах, художніх творах та інших продуктах масової культури.
Ці брехливі стереотипи й нині активно підтримуються пропагандистською машиною Російської Федерації, продовжують нав'язуватися пересічним російським громадянам та «жертвам» кремлівської пропаганди за межами РФ, озвучуються у виступах очільників держави-агресора.

Останнє оновлення на Середа, 27 травня 2015, 14:12 Детальніше...
 

Відбулася зустріч з головою Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

25 травня відбулася зустріч призначеного, розпорядженням Президента України від 21.05.2015 року №546/2015-рп, голови Макарівської райдержадміністрації С.Стефановського з громадою Макарівського району, зокрема сільськими, селищними головами, керівниками установ і організацій району, представниками інститутів громадянського суспільства району, працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та громадськими активістами.
Голова райдержадміністрації розповів окремі факти свого професійного життя та охарактеризував коротке знайомство з ситуацією в районі, про яке дізнався від керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та настроями і поглядами на нинішні події в районі, від представників ініціативної групи Віче району.

Детальніше...
 

На Макарівщині проведено обласний етап всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький Гарт - 2015"

e-mail Друк PDF

22 травня в смт Макарові було проведено обласний етап всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький Гарт - 2015"
Із словами привітання до учасників Фестивалю звернулися – начальник  відділу освіти Макарівської районної державної адміністрації Савченко В.М., заступник начальника Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту  Цилюра О.В. та координатор Макарівського районного  центру допомоги військовим Герасименко О.М.

Детальніше...
 

Служба порятунку «101» провела комплексне об’єктове тренування

e-mail Друк PDF

22 травня відповідно до графіка проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на об’єктах Макарівського району на травень місяць поточного року було проведено тренування на ТОВ  «ДТЗ Консалтінг» в с.Копилів по вул.Індустріальна, 6, за темою: «Дії персоналу на випадок розгерметизації фланцевого з’єднання газопроводу та факельне горіння струменю»,

Останнє оновлення на Понеділок, 25 травня 2015, 10:41 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 18.05.2015 по 22.05.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 18.05.2015 по 22.05.2015 виконано 24 запити, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 7 – соціально-правового характеру, 17 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 9 громадян. 21.05.2015 проведено комплексне перевіряння діловодства, роботи ЕК та архівного підрозділу Соснівської сільської ради. Складено довідку про результати комплексного перевіряння діловодства, роботи ЕК та архівного підрозділу Червонослобідської сільської ради, проведеного 14.05.2015. На зберігання прийнято 1 справу постійного зберігання Мотижинської сільської ради за 2009-2012 роки та 6 справ постійного зберігання Червонослобідської сільської ради за 2010 рік. Протягом тижня проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 2054 справ 7 архівних фондів.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.