Відкриття мультимедійного класу «Розумники» в Лишнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарівського району

e-mail Друк PDF

26 жовтня в Лишнянській школі відбулося урочисте відкриття єдиного не тільки в Макарівському районі, а й в Київській області загалом, мультимедійного класу «Розумники». Таких класів по Україні, в великих містах, налічується 12, а от в сільській місцевості – це вперше. Створення даного класу є результат плідної праці цілої Лишнянської громади.
В умовах невеличкої сільської школи, коли інтерес до навчання в учнів початкових класів постійно знижується, процес навчання потрібно зробити комфортним, індивідуальним, корекційно-оздоровчим; постійно зацікавлювати новими формами і методами навчання.

Останнє оновлення на Середа, 28 жовтня 2015, 11:29 Детальніше...
 

У Ситнківській ЗОШ І-ІІІ ступенів провели захід до Дня Київщини

e-mail Друк PDF

23 жовтня у Ситняківської ЗОШ І-ІІІ ступенів на Макарівщині  відбулося   свято до Дня Київщини, гостями якого стали захисники України - участники АТО, що нещодавно повернулися зі Сходу - Скліпис Володимир, Довнич Анатолій, Приходько Микола, Копил Олександр, Туранський Сергій, сільський голова  Романеннко О.О., поет, письменник, голова Кївської обласної організації "Конгресу літераторів України" Ігор Годенков, член Спілки кінематографистів України Володимир Федорук.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 жовтня 2015, 20:28 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 19.10.2015 по 23.10.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 19.10.2015 по 23.10.2015 виконано 33 запити, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 4 – соціально-правового характеру, 29 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 11 громадян.

Детальніше...
 

НА КИЇВЩИНІ ВІДКРИТО ТРАНСПОРТНИЙ МІСТ, ЯКИЙ СПОЛУЧАЄ ТЕТІЇВСЬКИЙ І ВОЛОДАРСЬКИЙ РАЙОНИ

e-mail Друк PDF

У п’ятницю, 23 жовтня, відбулося урочисте відкриття транспортного мосту, який сполучає два райони – Володарський і Тетіївський та дві області – Київську і Вінницьку. Міст з 2012 року перебував у аварійному стані, через відсутність коштів ремонтні роботи постійно відкладалися. Та завдяки додатковим надходженням до місцевих бюджетів, цього року обласній владі вдалося віднайти необхідні кошти та провести капітальний ремонт мосту, відновивши нормальне транспортне сполучення між районами та регіонами.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 жовтня 2015, 10:26 Детальніше...
 

У КОДА ОБГОВОРИЛИ МОЖЛИВОСТІ РОЗВИТКУ ІНВЕСТ-СЕРЕДОВИЩА ТА ПІДТРИМКУ БІЗНЕСУ

e-mail Друк PDF

Вчора у приміщенні Київської облдержадміністрації відбулася зустріч-нарада з питань поліпшення інвестиційного клімату та підтримки підприємницької діяльності у столичному регіоні. Захід пройшов у рамках спільного розширеного засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва при КОДА та Регіональної ради підприємців у Київській області. Участь у нараді взяли перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА Ігор Самойлов, голова Регіональної ради підприємців у Київській області Максим Суржинський, підприємці, представники міжнародних компаній та інші.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 жовтня 2015, 10:15 Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний  тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В  стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 17 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Скажімо самі собі: « Я толерантна особистість…

e-mail Друк PDF

Погодьтеся, що досить важливо толерантно ставитися до поглядів, переконань, думок, традицій інших людей. 22 жовтня у Комунальному вищому навчальному закладі «Макарівське медичне училище» завідувач сектору з питань молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Р. Ткачук, спільно зі студентами провели День толерантності  «Ми - різні, ми - рівні!».
За результатами конкурсу були обрані кращі тематично-інформаційні стенди «Що таке толерантність?» та  «Ознаки толерантної людини».  

Детальніше...
 

Форум “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ”

e-mail Друк PDF

22 вересня відбувся черговий форум “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — ІІІ”, за участю переможців по Макарівському району - проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — третя фаза” (ПРООН): Макарівська селищна рада, в особі громадської організації “Діділія”, Липівська сільська рада — громадська організація “Мирок”, Великокарашинська сільська рада — громадська організація “Розквітай наше рідне село” та Наливайківська сільська рада — громадська організація “Сучасне село”.
На форумі координатор проекту в Київській області С.Василенко, голова Макарівської районної ради О.Шутун та керівники зазначених організацій спільно з сільськими головами, вказаних населених пунктів, обговорили підсумки проведеної роботи по впровадженню Програми “Місцевий розвиток орієнтований на громаду — ІІІ”, зокрема виконання робіт по впровадженню енергозберігаючих технологій, із заміни старих вікон на нові в навчальних закладах сіл Великий Карашин та Липівка, реконструкції котелень Наливайківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та дитячого садка в с. Калинівка.

Детальніше...
 

Презентація книги О.Кавуненка “Анатолій Паламаренко. Страждати, терпіти, любити...”

e-mail Друк PDF

21 жовтня в Макарівському районному Будинку культури відбулася презентація книги О.Кавуненка, присвячена Герою України, народному артисту України, лауреату Національної премії України ім. Т.Шевченка, уродженцю смт Макарів А.Паламаренку, під назвою “Анатолій Паламаренко. Страждати, терпіти, любити...”. Книга містить біографічні повісті “Страждати, терпіти, любити”, яка висвітлює життєвий шлях А.Паламаренка, поема “Словомовець” та відгуки шанувальників Паламаренкової творчості, його рідних, колег про визначний внесок митця в українську культуру.
На презентацію завітали заступник міністра культури України І.Ліховий, заступник голови Київської облдержадміністрації Д.Христюк, автор біографічної повісті О.Кавуненко, заслужений діяч мистецтв України В.Женченко, народний артист України, художній керівник Національної філармонії України В.Лукашов, заслужений працівник культури України В.Біленко, заслужений художник України А.Марчук та інші.

Детальніше...
 

Макарівський район: рятувальники відкачали воду з підвального приміщення багатоповерхового житлового будинку

e-mail Друк PDF

21 жовтня о 18:45 на пункт зв’язку 32-Державної пожежно-рятувальної частини смт Макарів надійшло повідомлення про можливе підтоплення багатоповерхового житлового будинку внаслідок прориву магістрального трубопроводу.  До місця події терміново був направлений черговий караул 32 – ДПРЧ, який за допомогою переносної мотопомпи відкачав весь об’єм води.

Останнє оновлення на Четвер, 22 жовтня 2015, 18:14
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.