Новини Макарівської ЦРЛ в період 07.04.2016 по 14.04.2016

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 07.04.2016 по 14.04.2016 народилося 2 немовлят з яких 1 дівчинка та 1 хлопчик. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Зростаючий попит населення Макарівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) компенсує наданням нових видів соціальних послуг

e-mail Друк PDF

Серед загальної кількості непрацездатних громадян Макарівського району Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виявлено та поставлено на облік станом на 1 квітня 2016 року 1677 осіб. З них, територіальним центром, безпосередньо обслуговується 1052 особи. Для їх зростаючих потреб  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) поряд з функціонуючими відділеннями соціальної допомоги вдома, відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, відділенням стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, 14 квітня  відкрив відділення денного перебування (далі – відділення соціально-побутової адаптації), метою якого є надання соціальних послуг особам похилого віку, інвалідів, які досягли 18-річного віку та частково втратили здатність до самообслуговування, учасників АТО.

Останнє оновлення на Четвер, 14 квітня 2016, 15:56 Детальніше...
 

Макарівщину з робочим візитом відвідав голова Київської облдержадміністрації

e-mail Друк PDF

13 квітня Макарівський район з робочим візитом відвідав голова Київської облдержадміністрації М.Мельничук спільно із заступником голови Київської облдержадміністрації А.Янченком та начальником управління інфраструктури Київської облдержадміністрації В.Галицьким.
Під час візиту М.Мельничук провів робочу нараду з начальником Макарівського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури, радником юстиції Т.Козаком, начальником Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції головного управління Національної поліції в Київській області О.Кравчуком та куратором СБУ у Макарівському районі Ю.Мілєвим. Після чого, пройшла наступна нарада за участю перевізників, що здійснюють пасажирські перевезення на приміських автобусних маршрутах загального користування директором СОК «Бишів сервісцентр» А.Волосковим та директором ТОВ «АТП «Стріла» О.Москаленком.

Останнє оновлення на Четвер, 14 квітня 2016, 13:43 Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

13 квітня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, у ході якого громадяни звернулися з наступними питаннями: соціального захисту населення (виплати допомоги на дітей одиноким матерям, надання житлового приміщення в с. Мар'янівка Макарівського району родині, яка тимчасово переміщена із зони проведення АТО), аграрної політики та земельних відносин (плати за майновий пай в с. Рожів Макарівського району, спірного користування земельною ділянкою в межах с. Бишів).
На вищевказані питання головою райдержадміністрації було надано роз'яснення та окремі з них взяті на особистий контроль.

Останнє оновлення на Четвер, 14 квітня 2016, 09:09
 

"Т.Г. Шевченко та Леся Українка - два крила української пісні"

e-mail Друк PDF

12 квітня у залі Макарівської дитячої школи мистецтв відбувся концерт "Т.Г. Шевченко та Леся Українка - два крила української пісні", організований теоретичним відділом школи.

Останнє оновлення на Четвер, 14 квітня 2016, 09:06 Детальніше...
 

Новини служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Працівниками служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації постійно проводиться робота щодо направлення демобілізованих військовослужбовців (учасників бойових дій, учасників АТО) з населених пунктів району на оздоровлення до державних санаторіїв, які знаходяться на території Київської області у смт Ворзель “Україна”, “Ворзель”, “Перемога”, у м. Миронівка та в смт Конча Заспа “Жовтень”.
Також, спільно з Макарівським районним військовим комісаріатом готуються пакети документів для отримання зазначеною категорією військовослужбовців одноразової матеріальної допомоги, яка надається через службу у справах дітей та сім'ї Київської облдержадміністрації.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 квітня 2016, 15:56
 

В районі тривають весняно-польові роботи

e-mail Друк PDF

В Макарівському районі тривають весняно-польові роботи, які завдяки теплій весняній погоді розпочалися досить рано. З оглядовим візитом на місце проведення посівної завітали голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова та голова Макарівської районної ради Олександр Гулак.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 квітня 2016, 15:55 Детальніше...
 

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

e-mail Друк PDF

Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів відзначається 11 квітня.
11 квітня 1945 в'язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців, і вийшли на волю. Здається, так давно це було. Але тільки не для тих, хто пройшов крізь жахіття фашистських катівень. Біографії цих людей - це справжні уроки мужності для молодого покоління.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 квітня 2016, 11:41 Детальніше...
 

Акція «Зробимо Макарівщину чистою!»

e-mail Друк PDF

Акція «Зробимо Макарівщину чистою!»  проводиться спортсменами вже третю суботу поспіль, чергова з яких пройшла 09 квітня. Координатором акції були – директор дитячо-юнацької спортивної школи С.Вдовиченко, завідувач сектору з питань молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Р.Ткачук.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 квітня 2016, 11:36 Детальніше...
 

Спортивні новини

e-mail Друк PDF

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 2 8.03.2016 №183  щодо проведення обласного спортивно-масового заходу  “Олімпійське лелеченя - 2016“ , за сприяння  сектору з питань молоді, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації, з 01.04 по 08.04.2016 у загальноосвітніх закладах Макарівського району було проведено другий районний етап спортивно-масового заходу “Олімпійське лелеченя -2016” з конкурсними завданнями «Спортивна естафета», «Олімпійська вікторина», «Перетягування канату». В заході приймало участь одинадцять навчальних закладів району. У напруженій боротьбі перемогу здобула команда Наливайківського НВО.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 квітня 2016, 11:29 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.