Спортивні новини

e-mail Друк PDF

18 березня у дитячо-юнацькій спортивній школі за підтримки сектору з питань молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації пройшла Першість Макарівського району з міні-футболу серед юнаків 6-9 класів загальноосвітніх шкіл I – II ступенів. У заході прийняли участь дев’ять команд.
Переможцями стали:
I місце - Наливайківське НВО
II місце - Фасівська ЗОШ I – II ст.
III місце -Вільнянська ЗОШ I – II ст.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 березня 2016, 15:23
 

Четверта презентація альманаху "Під крилами Любові"

e-mail Друк PDF

Вихованці літстудії "Сузір'я" Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала (кер.Годенков І.Л.) 17 березня провели вже четверту презентація свого альманаху "Під крилами Любові", виданого разом із членами Конгресу літераторів України Макарова та Бородянки. Презентація відбулася у районному будинку культури смт Бородянка, куди після екскурсії у музей "Українського народного костюму" смт Немішаєве (дякуємо за екскурсію Т.М.Угнівенко, його засновнику) прибув макарівський десант - юних поетів Макарівщини разом із друзями з гуртків "Дивокрай" (кер. Т. Отрох, акомпаніатор Л.Герасименко),

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 березня 2016, 15:19 Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Двомісячник благоустрою населених пунктів району розпочато!

e-mail Друк PDF

Шановні мешканці Макарівського району!

Відповідно до розпорядження голови Макарівської районної державної адміністрації від 15.03.2016 №128 15 березня 2016 року розпочато весняний двомісячник благоустрою населених пунктів Макарівського району, який триватиме до 16 травня 2016 року.
Охайні парки, сквери та вулиці справляють приємне враження на кожного жителя та гостя, який приїздить на Макарівщину. Щоб підтримувати їх у такому стані, доброю традицією стало проведення акції  «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою», яка запланована на 23 квітня 2016 року.
Тож запрошуємо усіх небайдужих долучитися до участі в заходах з наведення чистоти, порядку та озеленення територій, допомогти комунальним службам і прибрати свої двори, вулиці, парки та інші громадські місця, щоб вони засяяли чистотою, а, відповідно, створили затишок і в душі кожного з нас. Тоді набагато світлішими будуть не тільки свята, але й наші звичайні будні.

Останнє оновлення на Понеділок, 21 березня 2016, 14:48
 

Новини громадської організації «Макарівська Районна Федерація Футболу»

e-mail Друк PDF

16 березня пройшло засідання виконкому громадської організації «Макарівська Районна Федерація Футболу». На засіданні були присутні вісім членів виконкому, голова ГО «Макарівська Районна Федерація Футболу» О.Богдюк та завідувач сектору з питань молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Р.Ткачук.
Перед початком засідання виконкому з агітаційною промовою виступили гості: перший заступник Голови Київської Обласної Федерації Футболу, виконуючий обов'язки Голови федерації (з 2014 року, у період з 1998-2012 р.р.) Голова Київської Обласної Федерації Футболу – О.Тютюн та кандидат на посаду Голови Київської Обласної Федерації Футболу О.Нігруца.

Детальніше...
 

Семінар-нарада з секретарями сільських, селищних рад району

e-mail Друк PDF

17 березня відбулася семінар-нарада з секретарями сільських, селищних рад Макарівського району. Нарада проходила в декілька етапів, зокрема в приміщенні кіноконцертному залі “Ольвія”, з можливістю показу слайдів та в залі засідань Макарівської райдержадміністрації.
Перша частина заходу була присвячена питанню ведення обліку військовозобов'язаних у сільських, селищних радах, яку провели працівники Макарівського районного військового комісаріату. Мова йшла також про заповнення карток первинного обліку, про те, що в разі внесення змін до карток, голови сільських, селищних рад мають, в 7-денний термін, повідомити районний військомат. Періодично голови сільських та селищних рад мають проводити звірку даних по військовозобов'язаних у РВК, а також в разі відмови від отримання військовозобов'язаними повісток, має бути складений акт.

Останнє оновлення на Четвер, 17 березня 2016, 14:27 Детальніше...
 

Представлення директора Андріївського НВО

e-mail Друк PDF

17 березня у Андріївському НВО Макарівського району відбулося представлення новопризначеного директора навчального закладу — В.Чубукової.
Перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська зачитала наказ відділу освіти райдержадміністрації про призначення нового директора та побажала плідної праці, здоров'я і терпіння, та взаєморозуміння і співраці з педагогічним колективом.

Останнє оновлення на Четвер, 17 березня 2016, 14:22 Детальніше...
 

Візит експертів при Офісі Уповноваженого з прав дитини Президента України до КЗ МЦ «Промінь надії» для вивчення досвіду зі створення і розвитку підтримуючих послуг для дітей та сімей у громаді

e-mail Друк PDF

16 березня до Макарівського центру соціальної підтримки для дітей та сімей «Промінь надії» із ознайомчим візитом завітали експерти при Офісі Уповноваженого з прав дитини Президента України Кукса Тетяна Анатоліївна, Марченко Мирослава Анатоліївна та Ярошук Марина Вікторівна для вивчення досвіду зі створення і розвитку підтримуючих послуг для дітей та сімей у громаді.
Керівник проектів «Надія і житло для дітей» Ольга Мороз  розповіла про історію створення, етапи переходу від інтернатної системи догляду за дітьми до системи надання доступних та затребуваних соціальних послуг для дітей та сімей на основі громади. Директор Центру «Промінь надії» Світлана Шабанова презентувала діяльність всіх відділень та результати роботи закладу за 2012 – 2015 р. р. Учасники візиту ознайомилися із досвідом роботи, документацією та побачили діяльність Центру на практиці.

Детальніше...
 

Проведено комплексне об’єктове тренування

e-mail Друк PDF

16 березня відповідно до графіка проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на об’єктах Макарівського району на березень місяць поточного року було проведено тренування на ТОВ  «Слобода КО» в с.Червона Слобода, за темою: «Дії персоналу на випадок виникнення пожежі», де було практично відпрацьовано порядок дій обслуговуючого персоналу при ліквідації аварійної ситуації. Керівником об’єктового тренування був провідний інженер з охорони праці Шилова С.М. Також під час проведення тренувань було проведено перевірку наявних документів на об’єкті з питань цивільного захисту.

Детальніше...
 

Новини ГУ ДФС у Київській області

e-mail Друк PDF

Вітчизняні безробітні все частіше нахабніють, переміщуючи через пункт пропуску «Бориспіль» товари у рази більше дозволеного
На Київській митниці ДФС зафіксована спроба ввезення на територію України, з приховуванням від митного контролю товарів на суму, що у 9,5 разів перевищує дозволену.
Наша співвітчизниця, тимчасово безробітна, прибула з Італії і самостійно обрала для проходження митного контролю спрощену систему – «зелений коридор», яка передбачає, що у пасажира відсутні товари вартістю більше ніж на 1 тисячу євро, які підлягають декларуванню. Після перетину “білої лінії”, що свідчить про закінчення зони спрощеного митного контролю, громадянка на запитання про наявність товарів, та товарів, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено законодавством, повідомила про наявність покупок приблизно на 2 000 євро.

Останнє оновлення на Четвер, 17 березня 2016, 10:55 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.