Прийом громадян

e-mail Друк PDF

02 вересня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, де були порушені наступні питання: соціального захисту населення (влаштування до дитячого садочка в с. Копилів дитини з багатодітної родини, надання матеріальної допомоги та земельної ділянки учаснику АТО, реєстрація учасника АТО), аграрної політики та земельних відносин (приватизація земельних часток (паїв)).

 

В навчальних закладах району пролунали звуки шкільного дзвоника

e-mail Друк PDF

01 вересня в навчальних закладах Макарівського району пройшли святкові лінійки з нагоди Дня знань. Новий навчальний рік розпочався для 4223 учнів. Святкові заходи не обійшлися й без гостей, зокрема керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока та Макарівський селищний голова О.Іващенко відвідали Макарівський НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- природничо-математичний ліцей”, де привітали учнівський та педагогічний склад зі святом і побажали досягнення вагомих здобутків на ниві знань.
Цього ж дня голова Макарівської районної ради О.Шутун побував на святі „Першого дзвоника” у Гавронщинській загальноосвітній школі І ступеня.
Також до святкових заходів в інших навчальних закладах району долучилися керівники установ і організацій району, депутати сільських, селищних та районної рад.
Урочисті лінійки пройшли в спокійній обстановці.

Останнє оновлення на Четвер, 03 вересня 2015, 08:03
 

Надання соціальних послуг та порядок отримання компенсації.

e-mail Друк PDF

Хто має право на оформлення компенсації?
Непрацюючі фізичні особи, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), призначається щомісячна компенсаційна виплата (далі -компенсація).
Як визначається розмір компенсації?

Останнє оновлення на Четвер, 03 вересня 2015, 07:52 Детальніше...
 

Молодь курцям: "Кинь цигарку - не кури!

e-mail Друк PDF

Цього вересневого дня, завідувач сектору з питань молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Руслана Ткачук та голова молодіжної громадської ради при райдержадміністрації Наталія Маркусь, провели акцію: «Кинь цигарку – не кури!».
Захід проходив в трьох місцях: в парку «Панський», на дитячому майданчику, біля літака, та на центральній площі, біля фонтанів.

Останнє оновлення на Четвер, 03 вересня 2015, 07:27 Детальніше...
 

Службою порятунку «101» проведено урок з основ безпеки життєдіяльності

e-mail Друк PDF

На виконання наказу Голови ДСНС України та Міністра освіти і науки України від 26.04.2013 року №193/470 «Про проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах України» та у зв’язку з проведенням цілеспрямованої профілактичної роботи з населенням щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, профілактики травматизму невиробничого характеру у дитячих дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах 01 вересня поточного року в 4-Б класі Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» працівниками Макарівського районного сектору проведено урок з основ безпеки життєдіяльності, на тему «Правила безпечної поведінки з побутовими приладами, газом, водою та вогнем».

Останнє оновлення на Середа, 02 вересня 2015, 15:18 Детальніше...
 

Свято Дня знань у “Промені надії”

e-mail Друк PDF

1 вересня в Макарівському районному Центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» відбулося свято Першого дзвоника. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.
З гарним настроєм, веселими посмішками, в новеньких вишиванках дванадцять вихованців Центру пішли на святкову лінійку до школи.

Останнє оновлення на Вівторок, 01 вересня 2015, 15:18 Детальніше...
 

Фасівчани презентували книгу про історію свого села

e-mail Друк PDF

28 серпня сільському клубі с. Фасова відбулася визначна подія для громади села - презентація першої книги "Історія рідного краю: 375 річниця з дня заснування Фасової".
Фасова – чудове українське село, яке має давню історю, з чарівною природою і роботящими людьми, згадки про яке, сягають середини ХVІІ століття.

Детальніше...
 

Зустріч з громадою с. Гавронщина

e-mail Друк PDF

31 серпня біля адміністративного приміщення Макарівської райдержадміністрації та Макарівської районної ради відбулася акція громадської незгоди жителів с. Гавронщина з прийнятим рішенням Макарівської районної ради від 26.08.2015 за поданням відділу освіти Макарівської райдержадміністрації “Про реорганізацію Гавронщинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у Гавронщинську загальноосвітню школу І ступеня”. Прийняття даного рішення було обумовлене тим, що навчальні класи налічують малу кількість учнів  або взагалі їхню відсутність.

Детальніше...
 

На сході країни триває будівництво фортифікаційних споруд

e-mail Друк PDF

Починаючи з квітня 2014 року, кожна свідома українська родина, кожен патріот своєї держави боронить її кордони, хто на лінії вогню, ризикуючи своїм життям, здоров'ям та душевним спокоєм, хто в тилу надаючи та збираючи кошти і гуманітарну допомогу, малюючи краєвиди рідного краю, мирне небо та сонце над яскравою зеленню і усмішками щасливих дітей, окрім цього виготовляючи своїми руками маскувальні форми, сітку та обігріваючи пристрої, а хто має навички будівельної справи — будують захисні спорудження в зоні проведення АТО,

Останнє оновлення на Вівторок, 01 вересня 2015, 14:52 Детальніше...
 

Шановні учні, вчителі та батьки!

e-mail Друк PDF

Щиро вітаю вас з початком нового навчального року – Днем знань. Школа – це той храм знань, який виховує в учнях повагу до людської гідності, толерантність і любов до ближнього, справедливість і солідарність – тобто ті цінності, на яких стоїть наша європейська цивілізація.
Свято першого дзвоника – урочиста подія для першокласників, яка запам’ятається на все життя. Ви вперше сядете за шкільні парти та увійде до шкільної родини. Перед вами відкриваються широкі життєві дороги і великі можливості. Бажаємо вам успіхів у їх опануванні! Нехай здійсняться всі ваші мрії та сподівання ваших батьків, які хочуть бачити своїх дітей розумними, освіченими й вихованими!
Шановні старшокласники! Попереду у вас – складання ЗНО та вибір майбутньої професії. Сміливо досягайте вершин наук, впевнено долайте труднощі, творчо ставтеся  до справи і досягайте бажаного на своєму життєвому шляху!
Щира вдячність вам, дорогі вчителі, за самовіддану працю. Саме ви, доносячи до молодого покоління слово мудрості, формуєте майбутнє Української держави.
Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу. Нехай вчителі сповна відчують результати своєї праці, а батьки – гордість за своїх дітей!

Керівник апарату
Макарівської райдержадміністрації
Олена Фока

Останнє оновлення на Вівторок, 01 вересня 2015, 14:48
 



Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.