Христос народився! Славимо його!

e-mail Друк PDF

Шановні жителі та гості Макарівщини, вітаю Вас зі світлим і радісним святом, яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє – Різдвом Христовим!
Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів.
Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової щасливої дороги.
Щиро зичу Вам щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей.
Нехай в кожній родині панує мир і спокій. Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь Україні!

Тетяна Семенова,
голова Макарівської
райдержадміністрації

Останнє оновлення на Середа, 06 січня 2016, 12:31
 

Президент України підписав Закон України "Про державну службу"

e-mail Друк PDF

Глава держави підписав Закон України «Про державну службу», прийнятий Верховною Радою України 10 грудня 2015 року.
«Цей Закон є одним з важливих результатів виконання положень Коаліційної угоди учасників коаліції депутатських фракцій Верховної Ради України VIII скликання та урядового Плану заходів щодо імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і враховує прогресивні вітчизняні напрацювання та успішний досвід реформ у європейських країнах, насамперед Республіці Польща», – відзначив Петро Порошенко.
Президент України також наголосив, що після підписання Закону Парламент, Уряд, фахові громадські організації, експертне середовище нестимуть спільну відповідальність за імплементацію його норм, підготовку та прийняття необхідних законодавчих та підзаконних актів.

Детальніше...
 

Новини «Променя надії»

e-mail Друк PDF

В грудні місяці Центр «Промінь надії» надав послуги 195 особам: 50 сім'ям, із них 78 дорослих, 117 дітей:
В умовах цілодобового перебування отримали послуги 22 особи:
в відділенні термінового влаштування – 11 дітей;
в відділенні Малий груповий будинок – 6 дітей;
в відділення матерів з дітьми – 5 осіб (2 мами та 3 дитини).
В Службах підтримки сімей Центру, які працюють в трьох громадах району
(с. Грузьке, с. Мар'янівка, смт. Кодра) фахівці надали допомогу – 44 сім’ям, із них 68 батькам, 97 дітям.
В тому числі:
надано 92 консультації,

Останнє оновлення на Понеділок, 04 січня 2016, 15:05 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 24.12.2015 по 31.12.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 24.12.2015 по 31.12.2015 народилося 4 немовляти з яких 1 дівчинка та 3 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Продовжується робота по складанню фінансової, статистичної звідності та звіту про організацію соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за рік.

Детальніше...
 

Дорогі жителі та гості Макарівщини!

e-mail Друк PDF

Сьогодні ми стоїмо на порозі Нового 2016 року, двері, якого відчиняться за лічені години, а 2015 рік лишиться в минулому.
Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає на здійснення найзаповітніших ваших мрій. Нехай збудеться все задумане, а 2016 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити.
Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби в новому році щасливих людей стало більше.
Бажаю всім Вам, аби Новий рік приніс мир, спокій, благополуччя та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.

Тетяна Семенова,
голова Макарівської
райдержадміністрації

Останнє оновлення на Середа, 30 грудня 2015, 16:04
 

“Новорічні гості”

e-mail Друк PDF

28 грудня, напередодні найочікуваніших зимових свят, для вихованців дитячого садка с.Андріївка пройшли театралізовані заходи з казковими героями відомого мультику «Маша та ведмідь», перевтілилися в яких учасники хореографічно - театрального колективу «Квінт». 
Завдячуючи вихователям закладу, малюки продемонстрували свої вміння співати, гарно танцювати та розповідати вірші.
Учасникам заходу сподобалось змістовне та цікаве проведення “новорічного ранку”, окрім того, по завершенню свята малюки сфотографувалися біля ялинки разом з казковими персонажами: Дідом Морозом та Машою, Пандою,Зайцем, Вовком, Ведмедем та Сніговичком.
Свято вдалось!!!

Останнє оновлення на Середа, 30 грудня 2015, 15:43
 

Я налаштована на конструктивну співпрацю

e-mail Друк PDF

Більше, як півроку наш район був без голови адміністрації. Наразі її очолила людина, котра мешкає в нашому районі, багато життєвих сил віддала служінню Ясногородській сільській громаді – Тетяна Миколаївна Семенова. Ми попросили її дати інтерв’ю для «Макарівських вістей».

- Тетяно Миколаївно, Ви нещодавно стали головою Макарівської районної державної адміністрації, з чим ми теж Вас вітаємо. З якими першочерговими проблемами зіткнулись, оскільки всі знають, що Макарівщина майже півроку була без очільника району?

Останнє оновлення на Вівторок, 29 грудня 2015, 15:28 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 21.12.2015 по 25.12.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 21.12.2015 по 25.12.2015 виконано 15 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 2 – соціально-правового характеру, 13 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 6 громадян. Працівнику 1 установи надано консультацію з питань архівної справи. На договірних засадах проведено експертизу цінності документів Кодрянської селищної виборчої комісії з виборів Кодрянського селищного голови та депутатів Кодрянської селищної ради. Експертною комісією відділу схвалено описи справ постійного зберігання, з особового складу, акти про вилучення для знищення справ Комарівської, Мостищанської, Плахтянської сільських рад, описи справ постійного зберігання, з кадрових питань Кодрянської селищної виборчої комісії, номенклатури справ на 2016 рік Кодрянської селищної, Борівської, Колонщинської, Комарівської, Лишнянської, Плахтянської, Червонослобідської, Чорногородської, Юрівської, Яблунівської, Ясногородської сільських рад.

 

Дитяча новорічна ялинка

e-mail Друк PDF

25 грудня, напередодні найочікуваніших зимових свят, для учнів початкових класів Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступені – природничо-математичний ліцей” в танцювальному залі районного Будинку культури пройшли театралізовані заходи, акторами яких стали учасники дитячих вокально-хореографічних колективів закладу.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 грудня 2015, 12:41 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.