З'їзд депутатів всіх рівнів Макарівського району

e-mail Друк PDF

02 червня в концертному залі Макарівського районного Будинку культури відбувся перший в історії Макарівщини, часів незалежності, з'їзд депутатів всіх рівнів району, на виконання рішення сесії Макарівської районної ради VІ скликання від 26 травня 2015 року. До президії з'їзду увійшли делегат від Макарівської районної ради О.Кирилов, голова Макарівської районної ради О.Шутун, заступник голови Макарівської районної ради П.Дрига, заступник голови Київської облдержадміністрації О.Корбан, перший заступник голови Київської обласної ради Я.Добрянський, делегати від Колонщинської сільської ради Ю.Пелешок та Наливайківської сільської ради Л.Савран.
З'їзд розпочався з приємного моменту — вручення грамот активістам району, які допомагають підтримувати морально та забезпечувати гуманітарною допомогою учасників АТО.

Останнє оновлення на Вівторок, 30 червня 2015, 14:18 Детальніше...
 

Селу Юрів — 500 років

e-mail Друк PDF

31 травня громада с. Юрів відсвяткувала 500-річчя свого населеного пункту, історія якого розпочалася зі стародавнього села Іров, Олевської області.
Перша згадка була зафіксована 15 червня 1515 року в день Святої Трійці. Борис Тишкевич віддав Іров під заклад Богдану Глинському за 100 кіл грошей. Глинські – це були великі князі Чернігівщини, Білорусії та Київщини. Один із них прагнув створити Українську державу, в яку б входили Білорусія та Україна. За такі думки їх усунули з посад і Іров в 1849 було продано Єремеєву – генерал-губернаторові. А в 1880 році Іровом став володіти Орест Соколовський. На честь свого сина Юрія і перейменовано Іров на теперішній Юрів.

Детальніше...
 

Відкриття пришкільних таборів та святкування Дня захисту дітей у Макарівському районі

e-mail Друк PDF

02 червня у Макарівському районі відбулося відкриття 34 пришкільних таборів у загальноосвітніх навчальних закладах та літнього мовного табору на базі Макарівського НВК "ЗОШ І ступеня - районна гімназія". Урочистості почалися зі святкування Дня Захисту дітей.
У навчальних закладах проводилися різні заходи, естафети та різноманітні конкурси.
У цей чудовий літній день лунали дитячі пісні, веселий дзвінкий сміх. Учні отримали незабутні емоції та радісний настрій перед літніми канікулами.

Останнє оновлення на Вівторок, 02 червня 2015, 21:32
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

02 червня заступник голови Макарівської райдержадміністрації П.Дрига та керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока провели нараду з керівниками установ, організацій, підприємств району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. У ході наради були обговорені питання завершення навчального року, роботи літніх таборів, підготовки до опалювального сезону об'єктів соціального призначення,  стану зайнятості населення району, своєчасної виплати пенсійних коштів, заборгованості деякими підприємствами по сплаті за енергоносії, кількості виборців в районі, проведення роботи щодо уникнення розповсюдження серед домашніх тварин захворюваності на сказ тощо.

Останнє оновлення на Вівторок, 02 червня 2015, 11:09
 

Засідання загальних зборів співзасновників редакції газети “Макарівські вісті”

e-mail Друк PDF

29 травня пройшли загальні збори співзасновників редакції газети “Макарівські вісті” щодо заслуховування звіту про фінансово-господарську діяльність редакції, затвердження бюджету, розгляду змін до статуту редакції районної газети, обрання нового редактора та складу редакційної колегії і ревізійної комісії.
За підсумками обговорення порядку денного було обрано новим редактором газети Н.Фідяєву та дано доручення про приведення статуту редакції у відповідність до діючого законодавства, до 05 червня 2015 року.
За статистичними даними протягом 2014 року редакція районної газети отримала: 415 000 грн. надходжень, з них 134 910 грн. - від реклами, 87 796 грн. - від виборчої кампанії, 56 000 грн. - по програмі висвітлення діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації та інше. Заробітна плата склала 146 400 грн.

Останнє оновлення на Вівторок, 02 червня 2015, 21:29
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 16 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 

01 червня - Міжнародний день захисту прав дітей

e-mail Друк PDF

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.
Закликаю усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Голова Макарівської райдержадміністрації Стефан Стефановський

 

Шановна громадо Макарівщини!

e-mail Друк PDF

Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величніших християнських свят – Трійці!
У цей світлий день Святий дух зійшов до апостолів, благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини.
Різні народні обряди супроводжують святу Трійцю зеленими барвами, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє, примножують прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.
Тож нехай це свято надихає всіх вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.

Голова Макарівської райдержадміністрації Стефан Стефановський

 

Свято “Останньго дзвоника”

e-mail Друк PDF

29 травня в закладах освіти Макарівського району відбулися урочистості з нагоди свята „Останнього дзвоника” за участю учнів, педагогів, батьків, голів і депутатів районної, селищних, сільських рад та гостей.
До проведення урочистої лінійки у Липівському НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" долучилася начальник відділу освіти Макарівської райдержадміністрації В.Савченко, привітавши всіх учасників заходу, а особливо школярів, бажаючи їм наснаги на гарне навчання, а випускникам успішно скласти ЗНО та поступити до обраних ВУЗів. Також найуспішнішим учням навчальних закладів були вручені почесні грамоти та дипломи.

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 травня 2015, 13:50
 

Дорогі учні та випускники! Шановні вчителі та батьки!

e-mail Друк PDF

Сердечно вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, яке увінчує завершення навчального року. Школярам я бажаю продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Для випускників останній шкільний дзвоник - це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки.
Хочу привітати і батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.
Від імені районної державної адміністрації висловлюю глибоку вдячність усім педагогам Макарівщини. Силою вашої думки та теплом душі твориться майбутнє країни.
Щиро бажаю всім удачі, мирного неба над головами, гарного настрою, позитивного запалу та добробуту!

Голова Макарівської райдержадміністрації   Стефан Стефановський

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.