Заняття школи резерву керівних кадрів

e-mail Друк PDF

20 січня на базі районного методичного кабінету відділу освіти Макарівської райдержадміністрації відбулося заняття школи резерву керівних кадрів на тему: "Забезпечення ефективного управління становлення шкільних виховних систем. Організація позакласної та позашкільної виховної роботи". У роботі школи взяли участь Корабельська О.П., методист РМК, Мудрик Т.С., директор Бишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, слухачі школи резерву керівних кадрів (заступники директорів шкіл із навчально-виховної роботи, заступники директорів шкіл із виховної роботи, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів району).
У ході заняття школи були розглянуті питання управлінських аспектів щодо забезпечення рівного доступу до якісної освіти, алгоритмів дій директора в управлінні закладом освіти, становлення та розвиток виховних систем навчальних закладів, презентації виховної системи школи, моделювання плану виховної роботи.
У практичному блоці відбулася презентація директора Бишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мудрик Т.С.

Останнє оновлення на Середа, 21 січня 2015, 10:50
 

В райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада

e-mail Друк PDF

19 січня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками установ, організацій, сільськими, селищними головами району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації під головуванням тимчасово виконуючого обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забели, за участю заступника голови Макарівської районної ради П.Дриги.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 січня 2015, 14:40 Детальніше...
 

Відбувся фестиваль духовно-патріотичної пісні

e-mail Друк PDF

16 січня в Макарівському районному Будинку культури відбувся 3-й Всеукраїнський фестиваль духовно-патріотичної авторської пісні "Поговори зі мною, душе!", присвячений діяльності Святителя Димитрія Ростовського. Цей фестиваль заснований три роки тому за ініціативи фольклорно-етнографічного гуртка Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала "Дивокрай" (керівник Т.Отрох) та співака і композитора М.Кухаря, з благословіння епископа Макарівського Іларія, за участю священиків Макарівського вікаріатства на чолі з депутатом Макарівської районної ради архімандритом Філаретом (Єгоровим). 16 січня

Останнє оновлення на Понеділок, 19 січня 2015, 14:19 Детальніше...
 

Адресна допомога переміщеним особам

e-mail Друк PDF

Постановою Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» визначено, що призначення та продовження соціальних та пенсійних виплат внутрішньо переміщеним особам здійснюється за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або районів проведення антитерористичної операції, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №509.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 09.01.2015 по 16.01.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 09.01.2015 по 16.01.2015 народилося 4 немовлят з яких 2 хлопчика і 2 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Мир в дитячих долоньках

e-mail Друк PDF

13 січня у Макарівському районі стартувала найтепліша і найщиріша акція «Мир в дитячих долоньках». Дітки дошкільного віку, вихованці дитячих садочків «малюють» відбитки своїх долоньок, які потім будуть відправлені в зону АТО для підтримки наших воїнів. Першими взяли в акції участь малята з дитячих садочків сіл Забуяння, Королівка та Кодра.

Останнє оновлення на Середа, 14 січня 2015, 16:46
 

Особистий прийом громадян провів Юрій Забела

e-mail Друк PDF

14 січня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела за участю завідувача сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузи провів особистий прийом громадян, де були порушені питання: влаштування на роботу випускника вищого навчального закладу в смт Макарів, транспорту та зв'язку (скарги на автоперевізника по маршруту смт Макарів — м.Київ), комунального господарства (ремонту дороги по вул. Підсухи в с. Ніжиловичі), аграрної політики та земельних відносин (оформлення спадщини на земельну часту (пай) в адміністративних межах Рожівської сільської ради).

Останнє оновлення на Середа, 14 січня 2015, 14:59
 

Зустріч з представниками ТОВ “Зелена енергія”

e-mail Друк PDF

13 січня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів зустріч з представниками ТОВ “Зелена енергія” операційним директором товариства Г.Дерінгом та інженером Д.Гладуном. У ході зустрічі були підняті питання погашення заборгованості, що виникла у 2014 році за спожиту теплову енергію окремими закладами освіти та медицини району, в результаті чого вони були відключені від опалення.
За підсумками обговорення зазначених питань вирішено: у найкоротші терміни підключити до опалення зазначені заклади та погасити заборгованість за спожиту теплову енергію.

Останнє оновлення на Середа, 14 січня 2015, 14:59 Детальніше...
 

Бійцям в зоні АТО доставили допомогу до новорічних свят

e-mail Друк PDF

Заступник голови облдержадміністрації, керівник Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Дмитро Христюк разом з мером Переяслав-Хмельницького Тарасом Костіним, керівником благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини» Яніною Лінчевською, польовим командиром Грузинського легіону в Україні Ушангі Мамулашвілі відзначили прихід 2015 року в зоні проведення антитерористичної операції разом з бійцями батальйону міліції особливого призначення «Київщина».

Останнє оновлення на Середа, 14 січня 2015, 09:07 Детальніше...
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

12 січня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів апаратну нараду з керівниками установ і організацій району щодо визначення проблем та напрямків діяльності, зокрема: запобігання захворюваності свиней господарствах району на африканську чуму, можливостей фінансування та оптимізації закладів освіти, культури (сільські клуби та бібліотеки) та медицини (стаціонарної допомоги), надання послуг з альтернативного опалення ТОВ “Зелена енергія” закладам бюджетної сфери району, стану реєстрації та надання фінансової допомоги тимчасово переміщеним особам зі східних областей України, підсумків роботи із сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах у 2015 році, роботи служб району в умовах погіршення погодніх умов, підготовки заходів з проведення четвертої хвилі часткової мобілізації до лав Збройних Сил України.
Обговоривши зазначені питання Ю.Забела дав доручення: начальникам відділу освіти, сектору культури, національностей та релігій райдержадміністрації, головному лікарю центральної районної лікарні: підготувати заходи з економії коштів даних сфер на 2015 рік, розглянути можливість оптимізації мереж та надати пропозиції з подальшого їх функціонування; головному ветеринарному лікарю О.Гнатюку: провести профілактичні заходи зі щеплення свиней в господарствах району, з метою уникнення захворюваності на африканську чуму тощо.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

09 травня о 10:00 год на центральній площі біля поштового відділення №1 “Укрпошта” (смт Макарів) відбудеться святковий мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні