Архівний відділ райдержадміністрації інформує

e-mail Друк PDF

22 квітня начальник архівного відділу Макарівської райдержадміністрації Кравець Ю.В провела планове комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та архівного підрозділу Козичанської сільської ради. В ході перевіряння секретарю Козичанської сільської ради Форостовець К.В. була надана методична допомога з питань ведення діловодства, архівної справи та організації роботи експертної комісії сільської ради.

 

Виставка літератури до Великодня

e-mail Друк PDF

Великдень — найбільше християнське свято. Цей день вважається днем Воскресіння Ісуса Христа і має ще одну назву — Пасха.
Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов'ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави.
В районній бібліотеці для дітей організовано книжкову виставку «Паска красна, паска господня»

 

Шановні Макарівчани! Шановні гості району!

e-mail Друк PDF

Прийміть найщиріші вітання з Днем Світлого Христового Воскресіння!
У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з настанням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя та віри. Кожен із нас сприймає його із відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення, віри у краще майбутнє.
Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими один до одного.
Пасхальні дні - це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх молитвою та добрим словом.
Тож у ці святкові дня дозвольте побажати Вам всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай чудо Воскресіння Христового надихає Вас на добрі та праведні справи. Нехай це Величне свято стане для кожного початком нового життя - кращого і світлішого.
Хай Великодні дзвони наповнять серця рідних і близьких радістю, хай паска буде смачною, а святкові дні яскравими, як барви весни.

Христос Воскрес!

Виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації  Олександр Горін

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 квітня 2014, 11:20
 

Благодійна акція до свята Великодня

e-mail Друк PDF

З приходом весни ми завжди чекаємо на свято Великодня, свято пробудження природи, свято душевного тепла та добрих вчинків. Вже декілька років поспіль в районі доброю традицією стало проведення благодійних акцій для дітей, сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, тих особливих дітей, яким потрібна підтримка чи можливо просто позитивне слово, яке закарбується в серці і стане провідником в майбутньому, вже більш дорослішому житті.
Тому, 18 квітня за ініціативи керівництва Макарівської райдержадміністрації та допомоги окремих підприємств і підприємців району, зокрема: ДП ПАТ “Київхліб Макарівський хлібозавод”, кафе “Борселона”, ФОП Токар А.П., ФОП Башинська О.К., ФОП Самусенко В.В., ТОЦ “Рубін” та окремо Мотижинський сільський голова О.Сухенко, начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Т.Шумак відвідала вихованців Дитячого будинку сімейного типу сім’ї Крушельницьких, Макарівського районного центру соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» та прийомної сім’ї  Романова-Яковенко. У ході зустрічі діти отримали паски, солодощі та фрукти до свята.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 квітня 2014, 11:15
 

Засідання колегії

e-mail Друк PDF

17 квітня виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації О.Горін провів засідання колегії Макарівської райдержадміністрації з розгляду підсумків розгляду звернень громадян у Макарівській райдержадміністрації за І квартал 2014 року та виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підсумків роботи житлово — комунального господарства району в зимовий період2013-2014 років, санітарно-епідеміологічної ситуації в районі, стану виконавської дисципліни в структурних підрозділах Макарівської райдержадміністрації, виконавчих комітетах сільських і селищних рад та інших організаціях, підприємствах району за І квартал 2014 рік, виконання бюджету Макарівського району за перший квартал 2014 року та внесення змін добюджету Макарівського району на 2014 рік.

Останнє оновлення на Четвер, 17 квітня 2014, 13:59 Детальніше...
 

Відбулося засідання комісії

e-mail Друк PDF

17 березня відбулося засідання комісії з питань призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та пільг при райдержадміністрації.
На комісію виносились такі питання:

Детальніше...
 

Триває благоустрій населених пунктів району

e-mail Друк PDF

16 квітня виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації О.Горін здійснив робочий виїзд до сіл Андріїка, Вільно та Липівка щодо спільного огляду та обговорення із сільськими головами стану проведення упорядкування територій зазначених населених пунктів та роботи котельні, яка працює на альтернативному паливі, у Вільнянській загальноосвітній школі, після капітального ремонту.

Останнє оновлення на Середа, 16 квітня 2014, 15:16
 

Районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних на території Макарівського району

e-mail Друк PDF

15 квітня в Макарівському НВК “Загальноосвітня школа І ступеня - районна гімназія”  відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. У змаганні прийняли участь команда “Час-ПіК” Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” та команда “Глорія” Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня - районна гімназія”.
Даний захід було проведено з метою належної організації та проведення у 2014 році обласного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. Темою конкурсу «Домашнє завдання» стала тематика безпеки та цінyості життя, яка зазвичай використовується при підготовці команд на всіх етапах фестивалю.
Директори даних установ з відповідальністю поставились до даного заходу, підготувавши учасників змагань, які показали хороші результати в двох етапах. Змагання завершились перемогою  команди “Глорія”, учасники якої були нагороджені  за свої знання.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.