Акція “Відповідальність починається з мене”

e-mail Друк PDF

Одним із шляхів вирішення негативних впливів у молодіжному середовищі є виховання почуття відповідальності за стан власного здоров’я, створення моди на здоровий спосіб життя

Відповідно до Указу Президента від 06.01.2010 р. №6 «Про деякі заходи щодо сприяння вирішенню актуальних питань молоді», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 11.05.2012 р. №567 «Про затвердження Положення про Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Відповідальність починається з мене» в Макарівському районі стартувала акція, метою якої є пропаганда і утвердження здорового способу життя серед молоді.

Детальніше...
 

Зустріч з ініціативною групою

e-mail Друк PDF

15 липня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів зустріч з членами ініціативної групи та жителями навколишніх вулиць біля ТОВ “Макарівська птахофабрика”, у зв'язку з масовим падежем птиці на підприємстві, в результаті якого проводяться дезінфекційні роботи, що спричиняють жахливий сморід в районі декілька кілометрової зони, і звісно є шкідливим для життя громадян, адже це є житловий масив райцентру,

Останнє оновлення на Вівторок, 15 липня 2014, 15:31 Детальніше...
 

Акція “Відповідальність починається з мене”

e-mail Друк PDF

Продовжується акція «Відповідальність починається з мене». У зв’язку з негативною статистикою щодо вживання молоддю алкоголю та тютюнових виробів за ініціативи завідувача сектору з питань молоді, фізичної культури і спорту райдержадміністрації Р. Ткачук продовжуються заходи «Я не продаю неповнолітнім алкогольні напої та тютюнові вироби».  В місцях, де продають пиво та тютюнові вироби, де реалізують алкоголь були вручені наліпки та інформаційні буклети.

Останнє оновлення на Вівторок, 15 липня 2014, 15:23 Детальніше...
 

На апаратній нараді обговорювали питання початку збору ранніх зернових культур та здійснення соціального супроводу сімей, які прибули зі сходних областей країни

e-mail Друк PDF

14 липня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів апаратну нараду з керівниками установ і організацій району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з питань ходу збору ранніх зернових культур в сільськогосподарських підприємствах Макарівського району та переселення сімей з дітьми зі східних областей України.
Апарана нарада розпочалася з доповіді начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації А.Бондаренка, який зазначив, що стартував збір ранніх зернових культур працівниками ПП “Макарів - Агробуд” та ТОВ “Агро-холдинг МС”.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 липня 2014, 15:50 Детальніше...
 

Герой України, народний артист України Анатолій Паламаренко сьогодні святкує своє 75-річчя від Дня народження

e-mail Друк PDF

12 липня, на свято апостолів Петра і Павла, Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії імені Т.Шевченка Анатолій Паламаренко від ранку приймає гостей, які мають за честь особисто привітати з ювілейною датою від Дня народження нашого земляка, майстерного у своєму роді провідника - читця творів Великого Кобзаря - Тараса Шевченка, образного оповідника гуморесок Павла Глазового та інших корифеїв літературного українського слова.
Одними з перших на гостину завітали голова Макарівської райдержадміністрації Микола Швидкий, голова Макарівської районної ради Олександр Шутун та Макарівський селищний голова Олександр Іващенко, привітавши ювіляра з прекрасною життєвою датою та побажавши ще довгих творчих літ, міцного здоров'я та незгасного оптимізму, притаманного Анатолію Несторовичу. До теплих привітань була вручена грошова премія та передані поздоровлення від Президента України Петра Порошенка у вигляді іменного привітання та прекрасного букету квітів.

Останнє оновлення на Субота, 12 липня 2014, 11:33
 

Допомога жителям визволених міст сходу

e-mail Друк PDF

11 липня на виконання телефонограми Київської облдержадміністрації від 07.07.2014 № 154, була направлена гуманітарна допомога для жителів звільнених міст на сході України, яка була надана ТОВ "Агро-холдинг МС", ТОВ "Український сад", ТОВ "Агрофірма "Київська", ТОВ "Полісся 2010", СПД Блажевський, АФ "Весна 2011", ФГ "Агро-ленд", СФГ "Агро-ленд 1", ФОП Чупріянова В.А., Ясногородська страусина ферма "Страусина долина", що вмістила в себе: пшеничну, кукурудзяну, рисову, манну, гречану, вівсяну крупи, борошно, сіль, олію, цукор, рибні та м'ясні консерви довготривалого зберігання, горох, печиво, згущене молоко тощо.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 липня 2014, 13:45
 

Засідання громадської ради

e-mail Друк PDF

10 липня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації під головуванням В.Стеценка, з розгляду питань проведення моніторингу діяльності та активності зареєстрованих громадських організацій Макарівського району, необхідності проведення внутрішньої документації громадської ради в належний стан згідно чинного законодавства, надання пропозицій щодо переліку можливих проектів для написання в донорські фонди членами громадських організацій району, можливості фінансування для організації та проведення круглих столів у 4-х населених пунктах району з обговорення проекту Закону України “Про внесення змін до Конституції України” щодо децентралізації державної влади, висвітлення діяльності громадської ради в засобах масової інформації.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 липня 2014, 13:15 Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Розглядалося питання розвитку спортивної галузі району та її матеріально-технічної забезпеченості

e-mail Друк PDF

За участі голови адміністрації М. Швидкого, голови районної ради О. Шутуна, завідувача сектору з питань молоді, фізичної культури і спорту  райдержадміністрації Р. Ткачук, директора дитячо-юнацької спортивної школи С. Вдовиченка, президента спортивного клубу "Арсенал" В. Симоненка,  09 липня відбулася нарада щодо реалізації районної програми розвитку фізичної культури і спорту, стосовно розвитку матеріально-технічної та спортивної бази.

Детальніше...
 

“Промінці” повернулися з Республіки Болгарія

e-mail Друк PDF

Втретє спортивно-танцювальний колектив «Промінці» Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала подорожував до сонячної Болгарії. Перший рік відпочивали та танцювали біля м. Каварна, другий у м. Обзор, а в цьому році учасники колективу побували в м. Кранево та біля Бургасу, на базі відпочинку «Атія». Мета цих подорожей не тільки відпочинок і оздоровлення дітей (у цьому році відпочило 32 дитини), а й творчий ріст вихованців, розвиток їх самостійності та комунікабельності. Спілкування українських дітей з болгарськими ровесниками на англійській мові дає мотивацію для кращого вивчення іноземних мов. Різноманітні екскурсії закріплюють і дають нові знання з історії та географії.

Останнє оновлення на Четвер, 10 липня 2014, 15:01 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.