Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 

Свято с. Андріївка

e-mail Друк PDF

Цього річ вся громада с. Андріївки відзначала чергову річницю заснування рідного села. Всю душу вклали  в  підготування до святкування, яке було не повторним, яскравим та гарним.
Урочисто відкрили святкове дійство піснею про Батьківщину у виконанні Влади Червенко та патріотичною піснею « Вставай мила моя, вставай!» яку виконала лауреат Міжнаціональних конкурсів  Чорна Аріадна.

Останнє оновлення на Четвер, 30 липня 2015, 15:20 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 23.07.2015 по 30.07.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 23.07.2015 по 30.07.2015 народилося 4 немовлят з яких 3 дівчинки та 1 хлопчик. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

“Зелений велофорум” вперше пройшов на Київщині

e-mail Друк PDF

25 липня у с. Пилява Вишгородського району Київської області відбувся виїзний захід під назвою “Зелений велофорум” щодо розвитку та популяризації туристичної галузі, зокрема зеленого велотуризму в Київській області, за участю голови Київської облдержадміністрації В.Шандри, представників органів виконавчої влади з районів Київщини та громадських активістів.

Останнє оновлення на Середа, 29 липня 2015, 13:49 Детальніше...
 

Відбулася нарада за підсумками роботи у І півріччі 2015 року управління Пенсійного фонду України у Макарівському районі

e-mail Друк PDF

27 липня відбулася нарада за підсумками роботи у І півріччі 2015 року управління Пенсійного фонду України у Макарівському районі за участю першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Верещака В. М.,  заступника голови Макарівської районної ради Дриги П.І, начальника управління Пенсійного фонду України у Макарівському районі Токаря С.А. та працівників управління.
Станом на 01.07.2015 на обліку в управлінні перебувало 13,7 тис. пенсіонерів. Протягом 6 місяців 2015 року призначено 389 пенсії та проведено 2 822 індивідуальних перерахунків пенсій. Середній розмір пенсійної виплати становить 1 475,98 грн., що на 14,35 грн. більше ніж середній розмір пенсії на початок року.

Останнє оновлення на Вівторок, 28 липня 2015, 09:34 Детальніше...
 

Службою порятунку «101» проведено комплексне об’єктове навчання

e-mail Друк PDF

24 липня поточного року було проведено комплексне об’єктове навчання на ПС-750 кВ «Київська» Житомирських МЕМ в с.Наливайківка, де було теоретично відпрацьовано порядок дій обслуговуючого персоналу, охорони об’єкту та особового складу пожежно-рятувальної служби при ліквідації аварійної ситуації, пов’язаної з гасінням пожежі.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 липня 2015, 09:56 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 20.07.2015 по 24.07.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 20.07.2015 по 24.07.2015 виконано 20 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 3 – соціально-правового характеру, 17 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 9 громадян. В читальному залі відділу працював 1 користувач, якому видавалося в користування 8 справ. 21.07.2015 завершено комплексне перевіряння діловодства, роботи ЕК та архівного підрозділу Макарівської селищної ради. На зберігання прийнято 4 справи постійного зберігання Лишнянської сільської ради за 2012-2014 роки та 5 справ постійного зберігання Макарівської селищної ради за 2010 рік. Протягом тижня проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 188 справ 5 архівних фондів. Складено та надіслано в Соснівську сільську раду нагадування про порушення Графіка передавання документів установ на зберігання в архівний відділ на 2015 рік, в Наливайківську та Ніжиловицьку сільські ради чергові нагадування про невиконання Графіків передавання документів установ на зберігання в архівний відділ на 2014 рік та на 2010 рік. На виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 22.07.2015 № 42-1 підготовлено та надіслано в 25 сільських рад листи про упорядкування документів сільських по 2014 рік.

 

В парку культури та відпочинку “Панський” відбувся семінар щодо попередження соціально небезпечних хвороб

e-mail Друк PDF

23-24 липня завідувач сектору з питань молоді, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації Руслана Ткачук, в парку культури та відпочинку “Панський” в смт Макарів, провела семінар на тему: "Здійснення профілактичної роботи серед неповнолітніх та молоді стосовно попередження соціально небезпечних хвороб" для волонтерів, членів студради та громадської молодіжної ради.

Детальніше...
 

Перейменування вулиць: яким чином та готовність до цього громад населених пунктів району

e-mail Друк PDF

Минулого понеділка на апаратній нараді в райдержадміністрації розглядалося питання перейменування вулиць, провулків та площ в районі, відповідно до одного з декомунізаційних законів, який вступив в дію  21 травня, під назвою “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.
Щоб визначитися із новою назвою сільські та селищні громади мають півроку — до 21 листопада. В разі, якщо протягом визначеного строку рішення з перейменування вулиць, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму, сільськими та селищними радами не приймається, таке перейменування здійснюється розпорядженням голови обласної державної адміністрації (або, особи, яка відповідно до законодавства здійснює його повноваження) у тримісячний строк, тобто до 21 лютого

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 липня 2015, 13:35 Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 17 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулися дві особи.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.