Прийом громадян

e-mail Друк PDF

10 лютого голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, які порушили наступні питання: житлового господарства (реєстрації неповнолітньої дитини, приватизація квартир працівниками соціальної сфери, надання житлового приміщення пенсіонеру),

Останнє оновлення на Середа, 10 лютого 2016, 16:10 Детальніше...
 

Групи швидкого реагування патрульної поліції Київщини показують перші результати ефективної роботи

e-mail Друк PDF

На сьогодні по всій території київського регіону за новою системою запрацювало 83 групи швидкого реагування обласної патрульної поліції. Робота реформованих правоохоронних органів стала, зокрема, більш оперативною і сприяє швидшому розкриттю злочинів, як то кажуть, «по гарячим слідам».

Детальніше...
 

Засідання науково-методичної ради

e-mail Друк PDF

09 лютого в районному методичному кабінеті відділу освіти Макарівської РДА під головуванням завідуючої РМК О.В.Матейчук відбулося засідання науково-методичної ради. На порядок денний винесено такі питання:
1. Про підсумки роботи Копилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Кодрянського НВО, Козичанської, Чорногородської, Яблунівської ЗОШ І-ІІ ступенів над реалізацією науково-методичної проблеми.
2. Стан ведення ділової документації в ДНЗ району.

Детальніше...
 

Нові кадрові призначення у освітній галузі району

e-mail Друк PDF

09 лютого у відділі освіти Макарівської райдержадміністрації пройшло представлення начальника даного структурного підрозділу райдержадміністрації - Володимира Тарнавського.
Голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова та голова Макарівської районної ради Олександр Гулак побажали новопризначеному керівнику відділу успіхів та натхнення в роботі, життєвого оптимізму та сил для втілення намічених планів. А також зауважили на необхідності підтримки Володимира Тарнавського колективами відділу та районного методкабінету на новій посаді, хоча для нього сфера освіти рідна стихія, і досить тривалий час був керманичем Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”, проте тепер він спрямовуватиме діяльність і представлятиме інтереси всіх загальноосвітніх навчальних закладів району, а це досить серйозний об'єм роботи, який вдасться осягнути в тісній співпраці та поєднанні спільних зусиль і надбань освітян району.
Цього ж дня заступник голови Макарівської районної ради Олександр Цисаренко спільно з Володимиром Тарнавським представив колективу Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” директора навчального закладу — Наталію Кочкур.

 

В райдержадміністрації пройшла розширена апаратна нарада

e-mail Друк PDF

08 лютого голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із заступником голови Макарівської районної ради О.Цисаренком провела апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.
На початку апаратної наради до її учасників звернулася координатор Макарівського районного центру допомоги військовим О.Герасименко,  висловивши подяку Наливайківському, Андріївському, Рожівському, Ситняківському, Колонщинському сільським головам за надану допомогу учасникам АТО, які перебувають на лікуванні та реабілітації в Київському військовому госпіталі і спільно з викладачем вокалу Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала П.Скляровим, запросили всіх присутніх на нараді та громади сіл на благодійний концерт П.Склярова, що відбудеться 12 лютого о 16:00 год. в районному Будинку культури, основною метою якого є збір коштів для лікування онкохворих двох дівчаток з с. Андріївка та смт Макарів.

Детальніше...
 

Новини відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Згідно з п. 4 ст. 14 Закону України “Про місцеві вибори” та відповідно до Постанови № 1 від 25 січня 2016 року Плахтянської сільської виборчої комісії, 20 березня 2016 року пройдуть повторні вибори депутата Плахтянської сільської ради по виборчому округу № 2.

 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 28.01.2015 по 04.02.2016

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 28.01.2016 по 04.02.2016 народилося 2 немовлят з яких 1 дівчинка та 1 хлопчик. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Голова Макарівської райдержадміністрації взяла участь у засіданні “круглого столу” з питань формування об'єднаних територіальних громад в умовах децентралізації влади

e-mail Друк PDF

02 лютого у Фастівському районі пройшло засідання “круглого столу” щодо питань децентралізації державної влади та формування територіальних громад, в якому прийняли участь народний депутат Р.Сольвар, керівництво Фастівського району та депутати районної ради VІ скликання, представники Київської облдержадміністрації та голова Макарівської районної державної адміністрації Т.Семенова.

Останнє оновлення на Середа, 03 лютого 2016, 15:37 Детальніше...
 

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПРЕДСТАВИВ НОВОГО ОЧІЛЬНИКА КИЇВЩИНИ

e-mail Друк PDF

Сьогодні Президент України Петро Порошенко представив активу Київської області нового голову Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука.
«Мною було прийнято рішення про призначення головою Київської обласної адміністрації Максима Мельничука. Дуже важливо, що все його життя пов’язане зі столичною областю. Він молодий академік, доктор наук, талановитий вчений. Заслужено став віце-президентом Академії аграрних наук, де відповідав за координацію інвестиційних та інноваційних проектів по всій Україні», - резюмував Президент представляючи нового голову обласної адміністрації.

Останнє оновлення на Середа, 03 лютого 2016, 15:26 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.