Виплата пенсій та грошової допомоги у серпні 2014 року.

e-mail Друк PDF

Станом на 13 серпня поточного року профінансовано виплату пенсій та грошової допомоги у розмірі 9399,46 тис. грн. або 46,5% до потреби серпня у т.ч., підприємства поштового зв'язку профінансовані у розмірі 6916,5 тис. грн. або з 04.08.2014 по 13.08.2014 на 55,2% до потреби серпня, та банківські установи профінансовані у розмірі 2286,2 тис. грн. або з 04.08.2014 по 13.08.2014 на 31,3% до потреби серпня
До 25.08.2014. згідно графіку виплати пенсій кошти заплановано перерахувати у повному обсязі, а саме у розмірі 20235,10 тис. грн.

 

Безпритульні тварини матимуть прихист у “Ноєвому ковчезі”

e-mail Друк PDF

Сьогодні тема щодо безпритульності тварин у всіх на вустах, вона є однією із найактуальніших соціальних проблем сьогодення. У нашій країні, а зокрема й у Макарівському районі, це питання є досить занедбаним. Україна знаходиться тільки на початковій стадії до його вирішення. На території нашої країни зовсім мала кількість притулків, а ті які є - утримаються не за рахунок держави, а на пожертви громадян та мають дуже примітивні умови реабілітації і утримання тварин. У нашому районі основну масу безпритульних тварин складають собаки. Досить часто це несе загрозу для життя та здоров’я пересічних громадян, оскільки бездоглядні тварини, як правило, являються  носіями інфекційних захворювань. Безпритульники можуть переносити такі захворювання як: сказ, короста, лептоспіроз, токсоплазмоз, бартонелізом і усі вони є небезпечними для людини.

Детальніше...
 

Триває обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади

e-mail Друк PDF

Минулого тижня Бишівська сільська рада приймала делегації з прилеглих сіл Опачичі, Мостище, Бишів, Пашківка, Новосілки, Соснівка, Яблунівка. Ясногородка, Фасова та Людвинівка, які взяли участь у черговому виїзному засіданні кущового “круглого столу”, з обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.
Розпочав засідання Бишівський сільський голова Олег Мірошкін, вітаючи всіх учасників засідання, адже захід такого формату відбувався на теренах села вперше. Далі з роз’ясненнями  законопроекту України “Про внесення змін до Конституції України” щодо децентралізації державної влади виступив голова Макарівської державної адміністрації Микола Швидкий, наголосивши на тому  що децентралізація  являє  собою розширення можливостей і збільшення ресурсів громади – села, селища, міста, розвиток територій та добробут їх мешканців.

Детальніше...
 

Інформаційно-роз’яснювальні матеріали до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2014 № 83 „Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги”

e-mail Друк PDF

З метою посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 05.04.2014 № 83, якою передбачено запровадження нового виду допомоги на оплату комунальних послуг – компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у зв’язку з підвищенням цін і тарифів на ці послуги (далі – компенсація).
Фінансування витрат, пов’язаних з наданням населенню компенсації, здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот згідно з Порядком фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 р. № 256.
Компенсація призначається органами соціального захисту населення. Для призначення компенсації особа, яка зареєстрована у житловому приміщені, звертається із заявою до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації і надає довідку про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, а також довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги), та пред’являє паспорт.

Детальніше...
 

На апаратній нараді розглянули питання надання допомоги військовослужбовцям

e-mail Друк PDF

11 серпня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна провів апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО та їх сім'ям та хід виконання Указу Президента України «Про часткову мобілізацію».
Відповідно до розглянутих питань були дані доручення від голови райдержадміністрації сільським та селищним головам: провести  інформаційно – роз’яснювальну роботу серед сімей військовослужбовців щодо можливості отримання ними земельних ділянок; спільно з Макарівським районним військовим комісаріатом  уточнити списки оповіщених чоловіків для проходження ВЛК; начальнику  управління Держземагенства в Макарівському  районі Гулаку О.: у співпраці з сільськими та селищними головами забезпечити надання земельних ділянок військовослужбовцям, що перебувають в зоні АТО; відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації: сприяти працевлаштуванню переселенців зі східних областей України на підприємствах району.

 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 01.08.2014 по 08.08.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 01.08.2014 по 08.08.2014 народилося 5 немовлят з них 5 хлопчиків. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

06 серпня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна, завідувача сектору роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Н.Галузи провів особистий прийом громадян, де були розглянуті питання комунального господарства (ремонту будинку, в якому проживає багатодітна родина, водопостачання та водовідведення в с. Соснівка), аграрної політики та земельних відносин (спірного користування земельною ділянкою в межах населеного пункту, надання земельної ділянки для ОЖБ дітям-сиротам, приватизації присадибної земельної ділянки).

Останнє оновлення на Середа, 06 серпня 2014, 14:11
 

Проведено другий “круглий стіл” зі збору та надання пропозицій щодо змін до Конституції України з децентралізації державної влади

e-mail Друк PDF

05 серпня в приміщенні Мар'янівської сільської ради проведено черговий виїзний “круглий стіл”, щодо внесення змін до Конституції України з децентралізації державної влади.
Вітальними словами зустріла запрошених голова сільської ради Н.Савенок, серед яких були голова Макарівської районної ради О.Шутун,  представники органів місцевого самоврядування, громадські активісти з сіл: Мар'янівка, Грузьке, Козичанка, Опачичі, Рожів, Великий Карашин, Юрів, Червона Слобода.
Перший з промовою виступив голова Макарівської районної ради О.Шутун зазначаючи, що місцеве самоврядування як децентралізована форма управління суспільством є найбільш природною й історично обґрунтованою формою управління державою, що завдяки таким процесам відбувається передача повноважень від влади до громади, більша частина коштів, які раніше відходили  до державного бюджету, а далі розподілялася в межах держави, тепер мають залишатися на місцях, що дасть можливість їхнього  цільового використання на потреби саме громади. Після промови один за одним, дотримуючись регламенту, виступили інші учасники “круглого столу”, висловлюючи свої думки і побажання, вносячи по декілька пропозицій.

Детальніше...
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

04 серпня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів апаратну нараду з керівниками установ і організацій району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо підсумків діяльності Пенсійного фонду України в Макарівському районі за І півріччя 2014 року, проведення заходів щодо запобігання пожежо-небезпечної ситуації протягом серпня - вересня 2014 року та стану реалізації заходів з мобілізації.

Детальніше...
 

Благодійний концерт для військових

e-mail Друк PDF

03 серпня учасники чоловічого гурту “Козацькі джерела” Макарівського районного Будинку культури, народного аматорського фольклорного колективу «Берегиня» Будинку культури с. Колонщина з Макарівського району та Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії імені Т.Г.Шевченка А.Паламаренко провели благодійний концерт з виконанням козацьких та народних пісень для військовослужбовців і мобілізованих громадян, які були призвані до лав Збройних Сил України і перебувають на військовій підготовці в одній із частин Київської області та мають бути направлені для виконання бойових завдань в зону АТО. Також до військової частини були доставлені вода, солодощі, цигарки та інше.

Останнє оновлення на Понеділок, 04 серпня 2014, 15:47
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.