В районі пройде двомісячника благоустрою населених пунктів

e-mail Друк PDF

24 березня перший заступник голови Макарівської районної державної адміністрації І.Багінська провела засідання районного штабу з організації проведення в Макарівському районі двомісячника благоустрою населених пунктів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 березня 2016, 09:21 Детальніше...
 

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

e-mail Друк PDF

24 березня перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська провела засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при Макарівській райдержадміністрації про неодноразові звернення жительки смт Макарів  щодо поліпшення житлових умов. Під час засідання Макарівською райдержадміністрацією та Макарівською селищною радою заявниці було запропоновано декілька варіантів вирішення її питання.
За підсумками роботи комісії прийнято відповідні рішення для забезпечення соціального супроводу одиноким громадянам, мешканцям району, які цього потребують.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 березня 2016, 09:15
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Ірина Багінська провела виїзний прийом громадян у с. Великий Карашин

e-mail Друк PDF

24 березня у с. Великий Карашин відбувся виїзний прийом громадян за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, голови Макарівської районної ради О.Гулака, Великокарашинського сільського голови П.Волошина, завідувача сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузи, штатного та позаштатних радників голови Макарівської районної ради і керівників структурних підрозділів Макарівської райдержадміністрації та установ району.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 березня 2016, 08:40 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 17.03.2016 по 24.03.2016

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 17.03.2016 по 23.03.2016 народилося 6 немовлят з яких 3 дівчинки та 3 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.

 


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:

Останнє оновлення на Четвер, 24 березня 2016, 21:39 Детальніше...
 

Засідання постійних комісій Макарівської районної ради

e-mail Друк PDF

23 березня, у зв'язку з підготовкою до проведення засідання чергової сьомої сесії Макарівської районної ради VІІ скликання (31 березня 2016 року), відбулися засідання двох постійних комісій районної ради з  питань охорони здоров’я, екології, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення та благодійності (головуючий С.Богаченко) і соціально-економічного, інвестиційного розвитку, капітального будівництва, архітектури та інших інфраструктур району (головуюча Н.Сидоренко).

Останнє оновлення на Середа, 23 березня 2016, 15:40 Детальніше...
 

Музична подорож у минуле

e-mail Друк PDF

Мабуть, кожен з нас мріє мати машину часу і подорожувати в інші країни та епохи.
Це можливо зробити за допомогою мистецтва, зокрема, музики. В загадкові часи ренесансу, бароко, класицизму змогли поринути слухачі на концерті старовинної музики, що відбувся в залі Макарівської дитячої школи мистецтв.
Ведуча Дарина Круковська розповідала про композиторів, які творили задовго до нашого народження, а учні школи – скрипалі, гітаристи, піаністи, бандуристи, баяністи, цимбалісти – змогли передати звуками чарівність тієї чи іншої епохи. Адже «музика надихає весь світ, наділяє душу крилами, сприяє польоту уяви, музика додає життя і веселість всьому існуючому» як сказав Платон.
Побажаємо дружньому та творчому колективу дитячої школи мистецтв і надалі тішити слухачів спілкуванням з прекрасним світом музики.

Останнє оновлення на Середа, 23 березня 2016, 15:38
 

Засідання громадської ради

e-mail Друк PDF

22 березня відбулося чергове засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, яке провів голова громадської ради І.Міщенко, голова районної громадської організації “Фермерство і господарство”.
На порядку денному засідання було розглянуто 4 питання. Першим питанням була підготовка звернення до голови Макарівської райдержадміністрації та голови Макарівської районної ради щодо проведення перевірки фінансово-господарської діяльності Макарівської центральної районної лікарні, зокрема з'ясування наявності платних послуг, які є офіційними в лікарні та тих, які надаються безкоштовно для громадян.

Останнє оновлення на Середа, 23 березня 2016, 16:26 Детальніше...
 

Виїзний пройом громадян у с. Фасова

e-mail Друк PDF

22 березня перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська спільно з завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою, заступником начальника управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації В.Сенченком, представником управління Держгеокадастру у Макарівському районі Київської області Н.Соколовською провела особистий виїзний прийом громадян у с. Фасова, де мала змогу поспілкуватися з керівниками закладів соціальної сфери села та громадою.

Останнє оновлення на Середа, 23 березня 2016, 16:24 Детальніше...
 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

e-mail Друк PDF

22 березня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з начальником служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації  Т.Морозюк та спеціалістом служби К.Ілюшенко провела засідання комісії з питань захисту прав дитини з розгляду заяв щодо позбавлення батьківських прав, надання дозволу на дарування і продаж майна та відрахування дитини з Дитячого будинку сімейного типу.

Останнє оновлення на Середа, 23 березня 2016, 16:21
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.