Прийом громадян

e-mail Друк PDF

21 січня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом громадян, де були розглянуті наступні питання: аграрної політики та земельних відносин (приватизації земельної ділянки в межах села Ніжиловичі, приватизації земельної частки (паю) в адміністративних межах Соснівської сільської ради, виділення земельних ділянок під будівництво в межах смт Кодра), комунального господарства (опалення школи в смт Кодра, відкриття та функціонування підприємства по переробці вторинної сировини).

Останнє оновлення на Четвер, 22 січня 2015, 15:57
 

Вітання Президента з нагоди Дня Соборності

e-mail Друк PDF

Шановні співвітчизники!

Історичний Акт злуки, проголошений 22 січня 1919 року, був символічним документом. Він окреслив географічні та ментальні контури єдиної України. З плином десятиліть ідея, закладена в Акті, поступово втілювалася в життя. Вона оволоділа, нарешті, умами практично всіх без винятку громадян України та зробилася найголовнішою цінністю в усіх її областях.
Перефразовуючи слова, сказані в дев’ятнадцятому році одним з політичних діячів того часу Левом Бачинським: ми стали народом не лише з «однією кров’ю» та «одним серцем», але й з однією думкою. Ще Михайло Грушевський, говорячи про відмінності, «витворені на нашім національнім тілі чужими впливами та зовнішніми обставинами», закликав не «роздмухувати різниці, а розвивати почуття єдності, солідарності, близькості». Ми так і робимо.

Останнє оновлення на Четвер, 22 січня 2015, 12:46 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 16.01.2015 по 22.01.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 16.01.2015 по 22.01.2015 народилося 4 немовлят з яких 2 хлопчики і 2 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Семінар та підписання угоди про партнерство в рамках Проекту “Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІІ”

e-mail Друк PDF

21 січня в смт Макарів відбувся другий семінар щодо роз'яснення та представлення результатів позитивних впроваджень спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН Проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — ІІІ”, за участю представника проекту в Київській області С.Василенко. Основною метою заходу було підписання договору про співпрацю між ПРООН та Макарівською селищною радою, в особі Макарівського селищного голови О.Іващенка.

Останнє оновлення на Середа, 21 січня 2015, 14:29 Детальніше...
 

Заняття школи резерву керівних кадрів

e-mail Друк PDF

20 січня на базі районного методичного кабінету відділу освіти Макарівської райдержадміністрації відбулося заняття школи резерву керівних кадрів на тему: "Забезпечення ефективного управління становлення шкільних виховних систем. Організація позакласної та позашкільної виховної роботи". У роботі школи взяли участь Корабельська О.П., методист РМК, Мудрик Т.С., директор Бишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, слухачі школи резерву керівних кадрів (заступники директорів шкіл із навчально-виховної роботи, заступники директорів шкіл із виховної роботи, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів району).
У ході заняття школи були розглянуті питання управлінських аспектів щодо забезпечення рівного доступу до якісної освіти, алгоритмів дій директора в управлінні закладом освіти, становлення та розвиток виховних систем навчальних закладів, презентації виховної системи школи, моделювання плану виховної роботи.
У практичному блоці відбулася презентація директора Бишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мудрик Т.С.

Останнє оновлення на Середа, 21 січня 2015, 10:50
 

В райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада

e-mail Друк PDF

19 січня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками установ, організацій, сільськими, селищними головами району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації під головуванням тимчасово виконуючого обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забели, за участю заступника голови Макарівської районної ради П.Дриги.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 січня 2015, 14:40 Детальніше...
 

Відбувся фестиваль духовно-патріотичної пісні

e-mail Друк PDF

16 січня в Макарівському районному Будинку культури відбувся 3-й Всеукраїнський фестиваль духовно-патріотичної авторської пісні "Поговори зі мною, душе!", присвячений діяльності Святителя Димитрія Ростовського. Цей фестиваль заснований три роки тому за ініціативи фольклорно-етнографічного гуртка Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала "Дивокрай" (керівник Т.Отрох) та співака і композитора М.Кухаря, з благословіння епископа Макарівського Іларія, за участю священиків Макарівського вікаріатства на чолі з депутатом Макарівської районної ради архімандритом Філаретом (Єгоровим). 16 січня

Останнє оновлення на Понеділок, 19 січня 2015, 14:19 Детальніше...
 

Адресна допомога переміщеним особам

e-mail Друк PDF

Постановою Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» визначено, що призначення та продовження соціальних та пенсійних виплат внутрішньо переміщеним особам здійснюється за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або районів проведення антитерористичної операції, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №509.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 09.01.2015 по 16.01.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 09.01.2015 по 16.01.2015 народилося 4 немовлят з яких 2 хлопчика і 2 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Мир в дитячих долоньках

e-mail Друк PDF

13 січня у Макарівському районі стартувала найтепліша і найщиріша акція «Мир в дитячих долоньках». Дітки дошкільного віку, вихованці дитячих садочків «малюють» відбитки своїх долоньок, які потім будуть відправлені в зону АТО для підтримки наших воїнів. Першими взяли в акції участь малята з дитячих садочків сіл Забуяння, Королівка та Кодра.

Останнє оновлення на Середа, 14 січня 2015, 16:46
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

09 травня о 10:00 год на центральній площі біля поштового відділення №1 “Укрпошта” (смт Макарів) відбудеться святковий мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні