Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

У ході першого робочого візиту новопризначений очільник Київщини провів прийом громадян та нараду на Миронівщині

e-mail Друк PDF

Новопризначений голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук  здійснив свою першу робочу поїздку у Миронівський район.  Тут він провів прийом громадян і нараду з представниками місцевої влади, керівниками установ і організацій району, сільськими головами.
Під час прийому громадян очільник області поспілкувався майже із 70 місцевими мешканцями. Було розглянуто 25 звернень, з яких - 18 особистих та 7 колективних. Питання, з якими люди зверталися по допомогу до  керівника регіону, стосувалися переважно документального переоформлення земельних ділянок, отримання та надання субсидій, соціально-матеріальних питань військових АТО, сімей загиблих бійців тощо. Окремі звернення стосувалися проблем місцевої інфраструктури, екології, освіти.

Останнє оновлення на Четвер, 11 лютого 2016, 16:31 Детальніше...
 

Очільник Київщини взяв участь у відкритті чергової зміни у дитячому центрі «Зоряний»

e-mail Друк PDF

Днями голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук взяв участь у відкритті четвертої зміни в дитячому освітньо-реабілітаційному центрі «Зоряний», який знаходиться у селі Карапиші Миронівського району. У найближчі три тижні тут будуть оздоровлюватися і навчатися 90 дітей шкільного віку із прифронтових територій Донецької області.
Окрім відпочинку, на дітей чекає насичена творча та навчальна програма. Удень діти матимуть шкільні заняття, після яких зможуть займатися у спортивних та творчих гуртках. Окрім того, усі охочі школярі з Донбасу можуть відвідувати спеціальні заняття з психологічної реабілітації.

Останнє оновлення на Четвер, 11 лютого 2016, 16:23 Детальніше...
 

Головний лікар Макарівської центральної районної лікарні інформує

e-mail Друк PDF

До 01.01.2013 року медичну допомогу жителям району надавала центральна районна лікарня до складу якої входили стаціонар на 255 ліжок, районна поліклініка на 375 відвідувань у зміну, 10 амбулаторій загальної практики сімейної медицини на 455 відвідувань у зміну та 35 фельдшерсько-акушерських пунктів(ФАП), фельдшерських пунктів(ФП) та три бригади швидкої медичної допомоги(1 лікарська та 2 фельдшерських); 2 бригади базувались в Макарові та одна фельдшерська в Бишівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
З 01.03.2013 року проведено реформування медичної галузі.

Останнє оновлення на Четвер, 11 лютого 2016, 15:04 Детальніше...
 

Питання стану системи охорони здоров'я в районі та відлову безпритульних собак в райцентрі обговорили на засіданні громадської ради

e-mail Друк PDF

10 лютого відбулося чергове засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, яке провів голова громадської ради І.Міщенко за участю голови Макарівської районної ради О.Гулака.
На засіданні були розглянуті всього два питання, але ті, які мають особливий резонанс серед жителів району та районного центру.

Останнє оновлення на Четвер, 11 лютого 2016, 14:51 Детальніше...
 

Новини сектору культури, національностей та релігій

e-mail Друк PDF

11 лютого завідувач сектору культури, національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації Л.Л.Факторович провела в районному Будинку культури виробничу нараду з клубними та бібліотечними працівниками району з питань проведення занять по підвищенню професійної кваліфікації працівників культури району,  підготовки та відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського, проведення 28 лютого заключного огляду конкурсу в районному Будинку культури, здачі річних звітів, ознайомлення з матеріалами методичної роботи та плановими показниками на 2016 рік. А також були були обговорені плани заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2016 рік та увічнення пам’яті захисників України.

 

Відбулися майстер-класи для вчителів початкових класів Макарівщини

e-mail Друк PDF

10 лютого на базі Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарівського району відбулися заняття районних майстер-класів для вчителів початкової школи:
- «Використання музико-терапевтичної педагогіки «ПіснеЗнайка» в школі І ступеня», де його керівник, вчитель початкових класів Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лоневська М.М., презентувала вчителям початкових класів району лекцію-презентацію «Гармонійна нація. Гармонія нервової  діяльності – здоров’я і успішність дитини». Також під час майстер-класу було надано методичні рекомендації щодо використання посібника «Чарівний світ чисел» та таблиця множення і ділення на уроках математики, презентовано посібники.

Останнє оновлення на Четвер, 11 лютого 2016, 14:45 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 04.02.2016 по 11.02.2016

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 04.01.2016 по 11.02.2016 народилося 5 немовлят з яких 3 дівчинки та 2 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

10 лютого голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, які порушили наступні питання: житлового господарства (реєстрації неповнолітньої дитини, приватизація квартир працівниками соціальної сфери, надання житлового приміщення пенсіонеру),

Останнє оновлення на Середа, 10 лютого 2016, 16:10 Детальніше...
 

Групи швидкого реагування патрульної поліції Київщини показують перші результати ефективної роботи

e-mail Друк PDF

На сьогодні по всій території київського регіону за новою системою запрацювало 83 групи швидкого реагування обласної патрульної поліції. Робота реформованих правоохоронних органів стала, зокрема, більш оперативною і сприяє швидшому розкриттю злочинів, як то кажуть, «по гарячим слідам».

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.