Музично-поетичний вечір у Київському Будинку вчених

e-mail Друк PDF

Хто буває у Макарівському Центрі творчості імені Данила Туптала, обов'язково затримається на першому поверсі біля кімнати-музею Святителя Димитрія Ростовського. Там розміщено експозицію робіт члена Спілки художників України о.Сергія (Вутянова), присвячених місцям Ростова Великого, пов'язаних із життям Великого Макарівця у цьому російському містечку. Творчість о.Сергія відома далеко за межами України, він проводить багато персональних виставок у різних престижних мистецьких залах. Ось і зараз у Київському Будинку  вчених проходить його виставка "Кіммерія", де розміщено роботи із видами Крима. Саме сюди запросив він 15 квітня своїх друзів з Макарова Ігоря Годенкова, Галину Герасименко, Володимира Хоменка для організації і проведення музично-поетичного вечору відповідної до змісту своїх картин.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 квітня 2016, 09:45 Детальніше...
 

Фестиваль збирає таланти

e-mail Друк PDF

З метою подальшого розвитку самодіяльного хореографічного мистецтва, залучення широкої громадськості і творчої інтелігенції до діяльності культурно-освітніх закладів і аматорських колективів, налагодження творчих відносин між хореографічними колективами Макарівщини, Київщини, України та ближнього зарубіжжя вже вдруге у Макарівському районному Будинку культури за сприяння сектору культури, національностей та релігій Макарівської РДА проходив хореографічний фестиваль-конкурс « В сузір’ї Терпсихори». В цьому році датою проведення було обрано 15 квітня. Однією з провідних ідей фестивалю-конкурсу був розвиток естетичних ідеалів до почуття прекрасного, формування високої індивідуальної естетичної культури, популяризація серед дітей та молоді змістовного культурного дозвілля та обмін досвідом між творчими хореографічними колективами.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 квітня 2016, 09:43 Детальніше...
 

Весняні академконцерти учнів дитячої школи мистецтв

e-mail Друк PDF

В дитячій школі мистецтв, згідно програмних вимог, навесні проходять відкриті академконцерти учнів всіх відділів. Нещодавно учні відділу народних інструментів порадували грою на баяні своїх батьків і присутніх в залі школи. Атмосфера була теплою, звуки баяна торкалися кожного серця. Учні виконували обробки народних пісень та танців, а також класичну музику. Звичайно, діти хвилювалися, але грали із задоволенням. Вперше відбулась прем’єра виступу ансамблю першокласників, яких щирими оплесками підтримали слухачі.
З насолодою і увагою слухали виступ лауреата обласних і республіканських конкурсів Мар’яна Гушту, який блискуче виконав «Турецький марш» В. Моцарта. Концерт закінчився виступом ансамблю баяністів.
Завідуючий відділом народних інструментів В.Л.Садковський.
(На знімку: Данило Ігнатюк, Назар Єфремов, Вікторія Кот, Богдан Поливач, Дмитро Кохан).

Останнє оновлення на Вівторок, 19 квітня 2016, 09:08
 

В райдержадміністрації пройшла чергова апаратна нарада за участю керівників установ і організацій району, сільських, селищних голів

e-mail Друк PDF

18 квітня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з головою Макарівської районної ради О.Гулаком та першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською провела розширену апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з розгляду питань призову громадян на контрактну та строкову службу до Збройних Сил України, ходу двомісячника благоустрою в населених пунктах району, стану виконавської дисципліни в структурних підрозділах Макарівської райдержадміністрації, виконавчих комітетах сільських, селищних рад за І квартал 2016 року, стану охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин в Макарівському районі, а також порядку здійснення періодичного поновлення бази Державного реєстру виборців у зв'язку з передачею повноважень органам самоврядування щодо реєстрації місця проживання.

Останнє оновлення на Понеділок, 18 квітня 2016, 15:56 Детальніше...
 

Засідання комісії райдержадміністрації з питань призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги та пільг

e-mail Друк PDF

13 квітня відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги та пільг. На розгляд комісії було винесено справи 33 заявників, з них надано право на призначення:
- пільг окремим категоріям громадян за місцем фактичного проживання з дня подання заяви 6 заявникам;
- державної соціальної допомоги при наявності конкретних обставин, що склались в сім’ї -12 заявникам;
- субсидій на житлово-комунальні послуги при наявності у складі сім'ї осіб, які зареєстровані, але не проживають, на фактично проживаючих - 8 заявникам;
- відмовлено в призначенні державної соціальної допомоги 6 заявникам та 1 заявнику в призначенні субсидії на житлово-комунальні послуги при наявності конкретних обставин, що склалися в сім'ї.

 

Про завершення опалювального сезону 2015-2016рр.

e-mail Друк PDF

Розпорядженням Макарівської РДА № 170 від 05.04.2016р. «Про завершення опалювального сезону 2015-2016 років в населених пунктах Макарівського району»  встановлено, що для населення, яке проживає в приватних будинках та в квартирах багатоквартирних будинків, використовує природний газ для їх опалення і отримує пільги та субсидії, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2015 № 74 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання таким, що втратив чинність, Порядку вставлення роздрібних цін на природний газ для населення» опалювальний сезон закінчується 15.04.2016 року.
Управлінням соціального захисту Макарівської РДА буде здійснено автоматичний перерахунок для отримувачів субсидій.

 

В КОДА обговорили актуальні питання розвитку рибництва на території області

e-mail Друк PDF

Вчора в приміщенні адмінбудинку відбулася нарада з питань розвитку рибництва на території Київщини. В заході взяли участь голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук, заступник Ігор Любко, директор департаменту тваринництва Мінагрополітики Микола Кваша, голова Держрибагентства Ярема Ковалів, начальник управління аквакультури використання та відтворення водних біоресурсів Держрибагенства Андрій Чуклін, голова громадського об’єднання рибалок України Андрій Неліпа та інші фахівці у галузі екології, водних ресурсів та рибного господарства.

Детальніше...
 

Максим Мельничук провів робочу зустріч з представниками релігійних конфесій Київщини

e-mail Друк PDF

У приміщенні облдержадміністрації під керівництвом Максима Мельничука відбулося засідання «круглого столу». Учасниками робочої зустрічі виступили представники релігійних організації усіх конфесій Київщини, від представників облдержадміністрації на заході були присутні начальник управління культури, національностей та релігій Ігор Подолянець та працівники управління.

Останнє оновлення на Понеділок, 18 квітня 2016, 08:46 Детальніше...
 

ПІД ЧАС ВІЗИТУ ДО МАКАРІВЩИНИ ГОЛОВА КИЇВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЗНАЙОМИВСЯ З РОБОТОЮ АГРОПІДПРИЄМСТВ РАЙОНУ

e-mail Друк PDF

У рамках робочої поїздки до Макарівського району керівник столичної області ознайомився з роботою ТОВ «УкрЕко-Хліб»  та відвідав поля ТОВ «Агро-Холдинг МС».
Компанія «УкрЕко-Хліб» засноване 2009р. Підприємство спеціалізується на виробництві хлібобулочної, сухарної, кондитерської продукції з пророщеного зерна без використання дріжджів, борошна, хімічних розпушувачів. Продукція компанії має ще й оздоровчі властивості, адже технологія виробництва орієнтована на використання зернової та хмільової закваски і натуральних інгредієнтів.

Останнє оновлення на Понеділок, 18 квітня 2016, 08:40 Детальніше...
 

МАКСИМ МЕЛЬНИЧУК ВІДВІДАВ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ «ПРОМІНЬ НАДІЇ»

e-mail Друк PDF

Під час робочої поїздки до Макарівського району голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук відвідав центр соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії». Заклад надає соціальні послуги дітям і сім’ям, які потрапили в складні життєві обставини, функціонує він з 2011 року.  
Директор Макарівського центру соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» Світлана Шабанова розповіла про основні завдання діяльності центру та зазначила, що  заклад поєднує комплекс послуг орієнтованих на потреби населення району та з урахуванням загального аналізу ситуації у сфері захисту дітей.

Останнє оновлення на Понеділок, 18 квітня 2016, 08:28 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.