Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

09 листопада голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова за участю заступника голови Макарівської районної ради П.Дриги провела апаратну нарду з керівниками установ і організацій району, керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та сільськими, селищними головами, обраними на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 листопада 2015, 15:30 Детальніше...
 

СВЯТО ВЕЛИЧІ СИЛИ ДУХУ ТА МУЖНОСТІ

e-mail Друк PDF

07 листопада у Бишівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшов Відкритий чемпіонат Макарівського району з тхеквондо ВТФ. Окрім господарів для участі у чемпіонаті прибули спортсмени з Боярки, Ірпеня, Бучі, Шпитьок, Броварів, загальною кількістю 100 осіб.
На татамі пройшло вісімдесят боїв. Вікова категорія спортсменів від п’яти до 12 років, у чотирьох вагових категоріях.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 листопада 2015, 15:04 Детальніше...
 

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ КИЇВЩИНИ ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ ТРЕЙД-КЛУБУ У БІЛІЙ ЦЕРКВІ

e-mail Друк PDF

У четвер у місті Біла Церква у приміщенні Київської обласної торгово-промислової палати відбулося засідання Міжнародного трейд-клубу, під час якого були представлені економічні можливості, інвестиційні наміри та конкретні плани Київщини щодо розбудови промислових потуг регіону у найближчі кілька років.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 листопада 2015, 10:38 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 02.11.2015 по 06.11.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 02.11.2015 по 06.11.2015 виконано 10 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 2 – соціально-правового характеру, 8 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 5 громадян. Працівнику Управління Держгеокадастру у Макарівському районі надано консультацію з питання складання інструкції з діловодства. Експертною комісією відділу схвалено описи справ постійного зберігання, з особового складу, акти про вилучення для знищення справ, про нестачу справ Липівської сільської ради та управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації. На зберігання прийнято від Кодрянської селищної та 16 сільських виборчих комісій 24 коробки та 9 пакетів документів (виборчі бюлетені, контрольні талони виборчих бюлетенів, попередні списки виборців) з місцевих виборів 2015 року. 03.11.2015 начальник архівного відділу Кравець Ю.В. взяла участь в нараді в Державному архіві Київської області з питань приймання архівними установами області на зберігання документів з місцевих виборів 2015 року.

 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 17 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

e-mail Друк PDF

04 листопада відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, яке провела голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова за участю працівників служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації, директора Макарівського районного Центру соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії” С.Шабанової, а також членів комісії.

Останнє оновлення на Четвер, 05 листопада 2015, 14:35 Детальніше...
 

Відкритий урок вихованців театрального гуртка “Будь ласка”

e-mail Друк PDF

04 листопада у Вільнянській загальноосвітній школі I-II ступенів пройшов відкритий урок театрального гуртка «Будь ласка» районного центру творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала (керівник Піковська О.В.).
Зустріч розпочали наші гості – танцювальний гурток «Любисток» під керівництвом С.Кутузової. Слідом за ними свої надбання показали гуртківці Бишівської школи: веселі сценки з життя учнів, віршовані кумедні історії. Староста гуртка А.Кобець порадувала присутніх своїми новими віршами, а самі учасники гуртка продемонстрували майстерність декламації і акторську гру  в індивідуальних безсловесних етюдах. У заході було залучено близько 40 чоловік - учнів школи, педагогічний колектив і батьки.
Відкритий урок для всіх перетворився у свято!

Останнє оновлення на Четвер, 05 листопада 2015, 14:30
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

04 листопада голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, на якому були розглянуті наступні питання: аграрної політики та земельних відносин (внесення змін до розпоряджень голови райдержадміністрації про передачу у власність земельних ділянок, приватизація земельних часток (паїв), надання земельних ділянок учасникам АТО), соціального захисту населення (призначення субсидії на зимовий період), комунального господарства (благоустрій вулиці в селі Мотижин).
На вищевказані питання громадянам були надані роз'яснення.

 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 29.10.2015 по 05.11.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 29.10.2015 по 05.11.2015 народилося 3 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Лікар-онколог
Лікар приймального відділення (лікар невідкладних станів)
Лікар-рентгенолог


ХВОРОБА, ЩО МАСКУЄТЬСЯ ПІД ЗАСТУДУ
Детальніше...
 

Володимир Шандра: «Співпраця з демобілізованими сприятиме ефективнішому наданню соціальної допомоги бійцям АТО»

e-mail Друк PDF

Сьогодні під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри відбулося засідання Центру допомоги учасникам АТО, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні АТО. Створений на базі обласного штабу допомоги демобілізованим та їх родинам, даний центр допомагає військовим, які служать на Донбасі або вже повернулися із зони військового конфлікту, вирішувати питання морально-психологічної адаптації і соціального захисту, зокрема отримання фінансової допомоги, оформлення земельних ділянок, працевлаштування. Участь у нараді взяв заступник голови КОДА Андрій Янченко, керівники і представники відповідних структурних підрозділів адміністрації, члени громадських організацій, волонтери.

Останнє оновлення на Середа, 04 листопада 2015, 11:57 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.