На апаратній нараді обговорювали стан готовності до опалювального сезону

e-mail Друк PDF

29 вересня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока провела апаратну нараду з керівниками установ і організацій району щодо виконання заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років, та стану готовності до відновлення роботи котелень і топкових об'єктів соціальної сфери району. Також у ході наради були порушені питання пільгового перевезення пасажирів на маршруті смт Макарів - м. Київ - смт Макарів, реєстрації кандидатів у депутати Верховної Ради України по одномандатному виборчому округу № 91 тощо.
За результатами обговорення основного питання порядку денного О.Фока дала доручення начальнику Макарівської філії ВАТ “Київоблгаз” Богданову С.: взаємодіяти з керівниками установ і організацій району в питаннях повірки лічильників, з метою проведення всіх необхідних підготовчих заходів до початку опалювального сезону.

Останнє оновлення на Понеділок, 29 вересня 2014, 14:25
 

Акції «Листівка солдату»

e-mail Друк PDF

Хоча у нас на Макарівщині мирне небо над головою та навіть малеча знає, що на Сході нашої країни війна. Тому, аби підтримати місцевих героїв, з 10 по 26 вересня в Макарівському районному центрі соціальної підтримки для дітей та сімей «Промінь надії» проходила акція «Ми за мир на Україні». В акції взяли участь діти Центру та діти дитячого будинку сімейного типу сімʼї Крушельницьких.

Останнє оновлення на Понеділок, 29 вересня 2014, 09:14 Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
В стаціонарному відділенні триває робота по благоустрою території. Продовжується робота по збору овочів на зиму. Завезено: картоплі - 1000 кг, моркви – 200 кг., буряка – 100 кг., капусти – 50 кг., цибулі – 20 кг., гарбуза – 20 кг.

Детальніше...
 

Валентина Савченко провела нараду з керівниками дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів району

e-mail Друк PDF

25 вересня начальник відділу освіти Макарівської районної державної адміністрації Валентина Миколаївна Савченко  провела нараду з керівниками дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів району, де було розглянуто питання про результати участі випускників закладів району у зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року; про стан функціонування пришкільних таборів, організацію та проведення літнього оздоровлення; про стан підготовки навчальних закладів в осінньо-зимовий період; про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до відділу освіти протягом І півріччя та ряд інших важливих питань.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 19.09.2014 по 26.09.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 19.09.2014 по 26.09.2014 народилося 5 немовлят з них 4 хлопчиків та 1 дівчинка. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:

Детальніше...
 

До Дня партизанської слави

e-mail Друк PDF

Слава Україні! Героям Слава! Це гасло не просто актуальне. Як і 70 років тому, так і сьогодні кожен громадянин України є справжнім патріотом своєї держави. Нині це гасло звучить скрізь, де збираються люди. Навіть зовсім юні хлопчаки та дівчатка сканують його разом з усіма. При цьому не просто наслідуючи дорослим, а цілком розуміють його глибину і суть.

Останнє оновлення на Четвер, 25 вересня 2014, 14:35 Детальніше...
 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації, керівник Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Христюк Дмитро дає юридичні консультації з двох поширених питань минулого тижня, проблематика яких стосується пільг на медичну допомогу, а також про порядок присвоєння звання Герой України та пільги громадянам, яким воно присвоюється.

1. Пільги на отримання медичної допомоги військовослужбовцям та членам їх сімей.

Детальніше...
 

Шановні споживачі електроенергії!

e-mail Друк PDF

У зв’язку з виникненням дефіциту палива та гідроресурсів, що призвело до загрози порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної потужності та її дефіциту в Об’єднаній енергетичній системі України і її окремих частинах, наразі стає питання економно та раціонально використовувати електричну енергію та не користуватися одночасно декількома потужними електроприладами.
Особливо актуальним питанням є зниження електроспоживання у години найбільшого навантаження енергосистеми: з 8:00 до 11:00 та з 18:00 до 22:00 години. Саме в ці години споживачі вмикають одночасно найбільш енергоємні електроприлади: електричні плити, електрочайники, кондиціонери, бойлери, теплі поли, праски, пральні машини і т.д.

Детальніше...
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

22 вересня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий спільно із головою Макарівської районної ради О.Шутуном, заступником голови Макарівської районної ради П.Дригою за участю представника (куратора Макарівського району) управління СБУ в Київській області Ю.Мілєва провів апаратну нараду з розгляду питань стану забезпечення випускників інтернатних закладів 2013-2014 навчального року дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, житлом, підготовки до проведення призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2014 року, передплати періодичних видань на 2015 рік та підготовки до проведення позачергових виборів до Верховної Ради України.
Відповідно до результатів обговорення вказаних питань М.Швидкий дав доручення сільським, селищним головам: постійно проводити роботу по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа; забезпечити виконання Постанови ЦВК від 26.01.2012 № 18 в частині забезпечення роботи дільничних виборчих комісій, в межах компетенції органів місцевого самоврядування та сприяти отриманню представниками дільничних виборчих комісій попередніх списків виборців; сільським головам та керівникам установ і організацій району: активізувати роботу щодо забезпечення явки до Макарівського районного військового комісаріату громадян, які підлягають призову на строкову службу, а також рекомендувати здійснити передплату періодичних видань через відділення Укрпошти.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 вересня 2014, 14:36
 

Павло Зібров виступив з благодійним концертом в районному Будинку культури

e-mail Друк PDF

19 вересня в Макарівському районному Будинку культури пройшов благодійний концерт народного артиста України Павла Зіброва. Під час виступу артист поспілкувався з публікою, розповівши про передісторії написання своїх пісень у співавторстві з Юрієм Рибчинським, відвідування учасників бойових дій зони АТО, та власне виконав свої найкращі хіти і нові пісенні творіння, які були схвально сприйняті слухачами та віддячені гучними оплесками і букетами квітів.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 вересня 2014, 10:47
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.