8 Березня в колі родини

e-mail Друк PDF

З нагоди відзначення Міжнародного дня прав захисту жінок і миру, в селі Андріївка Макарівського району, на базі Андріївського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів, дитячий садок» було проведено свято «8 березня в колі родини», організаторами якого стали вчителі початкових класів - Лисенко Юлія Сергіївна, Гордон Олена Василівна, Хоменко Оксана Володимирівна, Шульга Наталія Віталіївна та педагог-організатор – Сівач Наталія Юріївна. До організації та проведення були залучені учні-початківці та  старшокласники, які приймають активну участь у житті школи. На святі були присутні батьки, бабусі, сестрички та колектив працівників школи. А в дитячому садочку за ініціативи вихователів Опанасенко Любові Іванівни та Богданової Анастасії Вікторівни було проведено цікаві урочистості, де вихованці двох груп вітали свої мам піснями, танцями та власноруч приготованими подарунками.

 

Відзначали свято, весну зустрічали

e-mail Друк PDF

5 березня в святково прикрашеному теплому залі Ясногородського Будинку культури відбулося свято весни – 8 березня. Жителі села від малого до старого завітали на концерт. Свої вірші, пісні, гумористичні сценки, танцювальні номери присвятили учасники художньої самодіяльності всім жінкам в залі. З вітальним словом та найкращими побажаннями на честь жінок – берегинь роду людського, жінок-трудівниць, до мам, бабусь, сестер звернувся до присутніх сільський голова Кононенко С.А.

Останнє оновлення на Субота, 12 березня 2016, 09:03 Детальніше...
 

Максим Мельничук: «Пункт для біженців у Яготині – це соціальна ініціатива Президента, яка свідчить про європейські цінності і толерантність нашої країни»

e-mail Друк PDF

Днями голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук побував на об’єкті будівництва пункту тимчасового розміщення біженців, що споруджується у Яготині із 2004 року. Тут керівник області ознайомився із ходом будівництва закладу і поспілкувався з представниками Державної міграційної служби і місцевої влади щодо перспектив заселення закладу особами іноземного походження і настроїв яготинської громади стосовно цієї соціальної ініціативи.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 березня 2016, 15:22 Детальніше...
 

Стан перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

e-mail Друк PDF

Послуги з пасажирських перевезень здійснюються на основі Законів України "Про автомобільний транспорт", "Про транспорт", "Про дорожній рух" та інших нормативно-правових актів.
Замовником і організатором пасажирських перевезень на міжміських автобусних маршрутах в районі є Київська облдержадміністрація, а саме управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації.
Організатором перевезень на маршрутах, що не виходять за межі території району та не перевищують 50 км. є Макарівська районна державна адміністрація.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 березня 2016, 14:41 Детальніше...
 

Засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду

e-mail Друк PDF

10 березня перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська провела засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.
У ході засідання опрацьовано чотири заяви від громадян щодо видачі дублікату свідоцтва про право власності на будинок, передачі у приватну спільну часткову власність та приватну власність квартир і отримання приватизаційних паперів у Філії — головного управління по місту Києву та Київській області АТ “Ощадбанк” ТВБВ № 10026/0773, складених Копилівською сільською радою.
За рішенням комісії, розглянуті заяви були задоволені.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 березня 2016, 10:01
 

Голова райдержадміністрації провела засідання комісії з надання адресної матеріальної допомоги сім'ям, які опинилися у складних життєвих обставинах

e-mail Друк PDF

10 березня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела засідання комісії з надання адресної матеріальної допомоги сім'ям, які опинилися у складних життєвих обставинах при Макарівській райдержадміністрації.
На засіданні були розглянуті 11 заяв від учасників бойових дій щодо надання одноразової матеріальної допомоги та 1 — від родини загиблого військовослужбовця (учасника АТО).

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 березня 2016, 09:55
 

Захід до 202-ї річниці народження Т.Г.Шевченка

e-mail Друк PDF

“Здається - кращого немає нічого в Бога, як Дніпро та наша славная країна…” - такими рядками проявляв Великий Кобзар свою безмежну любов до України, до землі, де він народився, до її природної краси.
Минуло вже 202 роки від тоді як народився Т.Шевченко та 155, як він пішов у вічність, але рядки, які він писав є актуальними ще й досі, а можливо навіть пророчими для його нащадків.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 березня 2016, 09:19 Детальніше...
 

“Весна вплітає веселку мамі в коси”

e-mail Друк PDF

“Весна вплітає веселку мамі в коси”, під такою назвою 09 березня пройшов святковий концерт в приміщенні Центрального Будинку Офіцерів (м. Київ). Захід був присвячений Міжнародному дню захисту прав жінок і миру.
За сприяння служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації та Макарівського районного військового комісаріату, делегація від Макарівського району, у складі 20 жінок — дружин та матерів учасників АТО, побувала на святкуванні.
Зі сцени Будинку офіцерів лунали привітання з нагоди свята краси і весни від виконавців української естради та заслуженого артиста України Віктора Павліка.

Останнє оновлення на Четвер, 10 березня 2016, 14:52
 

“Масляна прийде, млинець та мед принесе”

e-mail Друк PDF

9 березня учні 2-го класу Фасівської ЗОШ 1-2 ступенів на чолі з класним керівником Тамарою Миколаївною Горбаченко відвідали місцевий заклад культури, з пізнавально-виховною метою на тему «Масляна».
Діти старанно підготувалися до зустрічі. В концертному залі лунали вірші, пісні та розповіді. У свою чергу вдячна господиня клубу - Галина Василівна пригощала дітей та дорослих смачними млинцями, а також провела з дітьми тематичні ігри.
Діти також відвідати місцеву світлицю, де вони мали змогу побачити старовинні речі та почути цікаву розповідь про їх походження і значення для наших предків.
Сподіваємось, що такі відкриті уроки-екскурсії, будуть відбуватися якомога частіше.

Останнє оновлення на Четвер, 10 березня 2016, 14:47
 

Жінки! Сьогодні ваше свято

e-mail Друк PDF

Жінки! Сьогодні ваше свято
І зорі, ще в ранній час,
Йде справжній березень вітати
Живими квіточками вас

Цікаве, весняне свято відбулося 7 березня у Фасівському сільському клубі. Учасники художньої самодіяльності створили незабутній настрій для глядацької аудиторії.

Останнє оновлення на Четвер, 10 березня 2016, 14:41 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.