Шановні ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС!

e-mail Друк PDF

Страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції розділила нашу епоху на «до» і «після» чорнобильську. Наслідки катастрофи мали планетарні масштаби: величезні території були забруднені радіонуклідами, десятки тисяч громадян було переселено у безпечні місця з Прип’яті та довколишніх районів.
У 1986 році в Макарівський район прибуло майже 9 тис. переселенців із зони відчуження. Цілодобово велась робота по забезпеченню постраждалих всім необхідним. Першими селами, в яких були розселені переселенці — це Забуяння, Великий Карашин, Малий Карашин, Ніжиловичі, Борівка, Вільне, Мар'янівка.
Наслідки техногенної аварії, були б ще жахливішими, якби не мужність і жертовність багатьох солдатів, пожежників, водіїв, будівельників та багатьох інших громадян, які вже у перші дні страшного лиха прибули на Чорнобильську АЕС і вступили у бій з невидимим ворогом – радіацією.
Низько схиляю голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Увіковічнюються в пам'яті ті, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і рідним народом.
Вдячна всім ліквідаторам за Ваш подвиг. Бажаю Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Тетяна Семенова,
голова Макарівської
райдержадміністрації

Останнє оновлення на Понеділок, 14 грудня 2015, 11:36
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 07.12.2015 по 11.12.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 07.12.2015 по 11.12.2015 виконано 27 тематичних запитів, що надійшли від громадян і установ. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 9 громадян. Підготовлено та подано в Державний архів Київської області Звіт про виконання плану розвитку архівної справи в районі за 2015 рік, Паспорт архівного відділу та Звіт про стан і обсяг документів НАФ, що зберігаються в архівних підрозділах юридичних осіб, на 01.01.2016, Звіт про роботу відділу за 2015 рік, Звіт про створення та організацію роботи трудових архівів в районі станом на 01.01.2016. Складено план роботи відділу на І квартал 2016 року.

 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 17 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

На засіданні громадської ради обговорили питання очищення р. Здвиж

e-mail Друк PDF

10 грудня відбулося чергове засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації з розгляду питань створення при Макарівській райдержадміністрації робочої групи з вивчення питання очищення р. Здвиж та можливості законного використання корисних копалин для потреб Макарівського району, встановлення інформаційних щитів на об'єктах будівництва в Макарівському районі, з вказанням назви, порядку проведення будівельних робіт та інформації про забудовника та етичної поведінки і відношення до пасажирів водіїв громадського транспорту, які працюють в Макарівському районі.

Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

09 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із головою Макарівської районної ради О.Гулаком та завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, на якому були розглянуті наступні питання: аграрної політики та земельних відносин  (внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації щодо приватизації земельної частки (паю), діяльності ПП “Альтернатива-Новий дім” в адміністративних межах Вільнянської сільської ради), соціального захисту населення (призначення субсидії на зимовий період, соціальні виплати одиноким матерям) та питання житлової політики.
На вищевказані питання були надані роз'яснення та окремі з них взяті головою під особистий контроль.

 

Представники Макарівського РС ГУ ДСНС України у Київській області взяли участь у обласних збір-змаганнях з позаштатними хіміками-дозиметристами

e-mail Друк PDF

09 грудня заступник начальника 32-ї державної пожежно-рятувальної частини Погорєлов Геннадій разом із пожежним-рятувальником Олександром Сокоренком взяли участь у збір-змаганнях з позаштатними хіміками-дозиметристами та семінарі щодо організації заходів радіаційного, хімічного та біологічного захисту підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС України у Київській області, що проходили на базі навчального пункту АРЗ СП Головного управління ДСНС України у Київській смт Чабани Києво-Святошинського району.

Останнє оновлення на Четвер, 10 грудня 2015, 11:41 Детальніше...
 

Рятувальники Макарівщини провели профорієнтаційну роботу у школах селища

e-mail Друк PDF

8 грудня заступником начальника 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини Погорєловим Геннадієм було організовано проведення профорієнтаційної роботи у школах селища. Мета заходу популяризація професії рятувальника та інформування щодо умов вступу до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України серед учнів середніх шкіл Макарова.

Останнє оновлення на Четвер, 10 грудня 2015, 11:35 Детальніше...
 

В райдержадміністрації пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини

e-mail Друк PDF

09 грудня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Макарівській районній державній адміністрації, яке провела голова райдержадміністрації Т.Семенова за участю працівників служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації, а також членів комісії.
На порядок денний було винесено 24 питання, основні з яких: доцільність позбавлення батьків батьківських прав та надання дозволів на вчинення правочинів.
Члени комісії комісії з питань захисту прав дитини розглянули представлені документи, заслухали доповідачів, запрошених, обговорили питання та прийняли відповідні рішення.

Останнє оновлення на Четвер, 10 грудня 2015, 12:16
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 03.12.2015 по 10.12.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 03.12.2015 по 10.12.2015 народилося 6 немовлят з яких 4 дівчинки та 2 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Учні природничо-математичного ліцею взяли участь у відео лекторії «Що таке насильство»

e-mail Друк PDF

Насильство – серйозна проблема людства, яка не знає ні державних кордонів, ні соціального розшарування. Насильство можна визначити як дію або бездіяльність однієї людини стосовно іншої, що завдає шкоди здоров'ю як фізичному, так і психічному, принижує почуття честі та гідності.

Останнє оновлення на Четвер, 10 грудня 2015, 10:39 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.