Тиждень пам’яті Т.Г.Шевченка пройшов у закладах освіти району

e-mail Друк PDF

Для усіх закладів освіти Макарівщини стало давньою традицією щороку в березні вшановувати пам’ять Тараса Шевченка. В ході проведення заходів звучать його поезії, пісні, і кожен охочий може пізнати й осягнути «свого» Шевченка, який увійшов у кожен дім не лише «Кобзарем», а й своєю життєвою позицією Великого Українця.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 березня 2016, 11:18 Детальніше...
 

У КОДА обговорили можливості залучення капіталовкладень від німецького фонду

e-mail Друк PDF

Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук провів робочу зустріч із делегацією інвестиційного фонду WELES. Сторони поспілкувалися щодо можливостей розширити інвестиційну діяльність фонду на території країни, зокрема у Київській області. Обговорили перспективи залучення нових капіталовкладень, можливі інвестиційні проекти та варіанти співпраці. Учать у зустрічі також взяли директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА Ігор Самойлов і директор Департаменту капітального будівництва та інвестиційного розвитку КОДА Олег Міщенко.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 березня 2016, 10:30 Детальніше...
 

Голова Київської ОДА відвідав “Яготинський маслозавод» і районну лікарню

e-mail Друк PDF

У рамках робочого візиту до Яготинського району голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук ознайомився зі станом та роботою Яготинської районної лікарні та оглянув технологічні потужності на «Яготинському маслозаводі». Разом з керівником області на об’єктах побували заступник голови КОДА Андрій Янченко, голова Яготинської райдержадміністрації Олександр Дерунець, міський голова Яготина Наталія Дзюба.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 березня 2016, 10:27 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 09.03.2016 по 12.03.2016

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 09.03.2016 по 12.03.2016 виконано 6 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 3 – соціально-правового характеру, 3 – тематичні. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 2 громадян. На договірних засадах проведено експертизу цінності документів Козичанської, Колонщинської та Плахтянської сільських виборчих комісій з місцевих виборів 2015 року. Протягом тижня проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 2015 справ 5 архівних фондів.

 

Шевченко у моєму житті

e-mail Друк PDF

Художній керівник Новосілківського будинку культури Бойко Олександр Володимирович провів в Новосілківській ЗОШ І-ІІІ ступенів захід присвячений Шевченківським дням. Відповідно до плану роботи, відбулися дві виставки - "Шевченко-художник" та "Шевченко у моєму житті". Також, було проведено відеолекторій для учнів старших класів та конкурс "Шевченкіана" (для знавців життя і творчості Кобзаря). Учні 5 класу декламували вірші Тараса Григоровича (для присутніх прозвучали уривки з поеми "Катерина"). Серед учнів 6 - 7 класів пройшла вікторина "Чи знаю я Шевченка?". Задіяні були також і учні молодших класів - готували ілюстрації до поезій зі збірки "Кобзар".

 

День “відкритих дверей” у Макарівському медичному коледжі

e-mail Друк PDF

11 березня у КВНЗ КОР “Макарівський медичний коледж” пройшов день “відкритих дверей”. На захід завітали як абітурієнти так і студенти і випускники в минулому училища, а нині коледжу.
Захід відбувався у затишному актовому залі, зі сцени якого лунали музичні виступи студентів 3 та 4 курсів, відділень лікувальна та сестринська справи.
Директор коледжу А.Кижлай привітала присутніх на заході та ознайомила з розвитком навчальної діяльності закладу, адже він має 60-річну історію. Коледж  було  створено  шляхом  відмежування  від  Київського  медичного училища  №1  у  1956 р. з контингентом 60 студентів за спеціальністю «Медична сестра». З 1957 р. кількість студентів збільшилася на 60 осіб за спеціальністю «Фельдшер».

Останнє оновлення на Понеділок, 14 березня 2016, 09:23 Детальніше...
 

Керівник області обговорив із керівництвом і депутатами Яготинщини стратегію розвитку району

e-mail Друк PDF

У ході робочої поїздки до Яготинського району голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук провів робочу зустріч із працівниками Яготинскої райдержадміністрації і міського виконавчого комітету, а також із депутатським корпусом районної ради. Під час засідань обговорили можливості соціально-економічного розвитку Яготинщини, інвестиційні перспективи району, проведення реформи децентралізації влади і шляхи вирішення найбільш наболілих місцевих питань. Участь у засіданнях також взяли заступник голови КОДА Андрій Янченко, голова Яготинської райдержадміністрації Олександр Дерунець, міський голова Яготина Наталія Дзюба та інші.

Останнє оновлення на Субота, 12 березня 2016, 12:23 Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний  тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В  стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Жінки, сьогодні ваше свято!

e-mail Друк PDF

Жінки, сьогодні ваше свято!
Дайджест новин з сільських громад району

04 березня в приміщенні сільської бібліотеки с. Мостище була проведена літературно-пісенна година «Жінки, сьогодні ваше свято» за участю учасників художньої самодіяльності села – колективу «Перлина краю»  присвячена Міжнародному дню прав захисту жінок і миру.

Останнє оновлення на Субота, 12 березня 2016, 09:22 Детальніше...
 

Творчі заходи у Лишні до жіночого свята

e-mail Друк PDF

Кожного року в Лишня відмічають Міжнародний жіночий день 8-го Березня. Ось і цього року свято не було схоже на всі попередні. Ще напередодні було влаштовано виставку робіт народних майстринь села. Найбільш відзначились вишивальниці Кашуба Є. І., Кашуба О. М., Фризоренко Т. П.

Останнє оновлення на Субота, 12 березня 2016, 09:05 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.