На засіданні сесії районної ради прийняли рішення по діяльності ДП ПАТ “Київхліб “Макарівський хлібозавод”

e-mail Друк PDF

20 червня в кіноконцертному залі Макарівського районного Будинку культури пройшло позачергове засідання сесії Макарівської районної ради VІ скликання щодо звернення громадян Макарівського району щодо збереження виробництва на дочірньому підприємстві  ПАТ «Київхліб» Макарівський хлібзавод», територіальних громад  Макарівського району щодо відновлення роботи установ на території Макарівського району, які оптимізовані, Народної самооборони Макарівщини щодо соціально-економічного розвитку району в сучасних умовах та  попереднього затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 червня 2014, 11:35 Детальніше...
 

Вшанували пам'ять загиблих воїнів у Великій Вітчизняній війні

e-mail Друк PDF

20 червня на передодні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, в смт Макарів пройшла церемонія покладання квітів до Стелли на честь загиблих воїнів-визволителів, які пропали безвісті та полягли в боях у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Захід відбувся за участю голови Макарівської райдержадміністрації М.Швидкого, голови Макарівської районної ради О.Шутуна, представників трудових колективів та громадських осередків району. Під час церемонії покладання квітів депутат Макарівської районної ради VІ скликання, настоятель храму Преподобної Параскеви Сербської с. Лишня, ігумен Філарет прочитав молитву за загиблих воїнів і всі присутні вшанували пам'ять, людей які боролися за мир і світле майбутнє своєї країни.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 червня 2014, 14:52
 

Пройшов легкоатлетичний забіг

e-mail Друк PDF

За підтримки М. М. Курача, завідувач сектору з питань молоді, фізичної культури і спорту райдержадміністрації Р. Ткачук, 19 червня, організувала та провела спортивно-масовий захід "Біг миру!". З метою популяризації змістовного дозвілля у Панському парку смт Макарів відбувся легкоатлетичний забіг. Оцінювали результати Т. Рудківська, В. Симоненко та С.Вдовиченко. Слід зауважити, що проведення таких заходів є  традиційним та соціально-значимим, адже до участі залучаються дошкільнята та їх мами.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 червня 2014, 11:36
 

Перевірка управлінням соціального захисту населення Макарівської РДА перевезення пільгових категорій населення автобусними маршрутами

e-mail Друк PDF

19 червня з метою встановлення факту здійснення перевезення пільгових категорій населення Макарівського району управлінням соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації було проведено перевірку на певних маршрутах, які обслуговує ТОВ «АТП Стріла». Інспектування здійснено головним державним соціальним інспектором Нечай О.В. та спеціалістів відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління.

Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Обговорили питання реорганізації Небелицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

e-mail Друк PDF

19 червня виконуюча обов'язки начальника відділу освіти Макарівської районної державної адміністрації В.Савченко відвідала Небелицьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів та дитячий дошкільний заклад, а також зустрілася з сільським головою Л.Бабенко та членами виконавчого комітету ради щодо підняття питання реорганізації навчального закладу із ЗОШ І-ІІ ступеня в ЗОШ І ступеня. У ході обговорення даного питання було вирішено провести консультації за участю батьків школярів, з метою конструктивного вирішення ситуації.

Останнє оновлення на Четвер, 19 червня 2014, 15:59
 

Засідання колегії райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

19 червня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів засідання колегії щодо ходу підготовки господарського комплексу Макарівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 року та стану розрахунків за спожиті енергоносії, забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в сільськогосподарських підприємствах району у 2014 році, стану боротьби зі злочинністю та правопорушеннями, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод  громадян на території району.

Останнє оновлення на Четвер, 19 червня 2014, 15:52
 

Підготовка до засідання сесії Макарівської районної ради

e-mail Друк PDF

19 червня відбулися засідання постійних комісій з питань соціально-економічного, інвестиційного розвитку, капітального будівництва, архітектури та інших інфраструктур району та агропромислового комплексу  і земельних відносин Макарівської  районної ради  VІ скликання Київської області. У ході засідання були розглянуті звернення громадян Макарівського району щодо збереження виробництва на дочірньому підприємстві  ПАТ «Київхліб» Макарівський хлібзавод», територіальних громад  Макарівського району щодо відновлення роботи установ на території Макарівського району, які оптимізовані, Народної самооборони Макарівщини щодо соціально-економічного розвитку району в сучасних умовах та  попереднього затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Останнє оновлення на Четвер, 19 червня 2014, 15:45
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.