Відзначення Дня Збройних Сил України

e-mail Друк PDF

06 грудня у Будинку культури с. Ніжиловичі за участю учнів та педагогів Ніжиловицького НВО «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Макарівського району відбулося свято з нагоди Дня Збройних сил України «Летять журавлі». Учасники заходу мали нагоду перегорнути сторінки історії, згадати тих, хто захищав і захищає нашу Батьківщину від ворога, грудьми вставав і встає за її свободу і незалежність.
На святі звучали пісні у виконанні учнів та жіночого колективу «Полісяночка», вірші, інсценівки на патріотичну тематику.
На святкування були запрошені гості: учасники АТО Поливач М.М., Хруленко В.В., Недашківський О.Ю., учасники Великої Вітчизняної війни Цибенко В.І., Захарченко П.Г. та голова самооборони Макарівщини - Онищук М.І.

Останнє оновлення на Середа, 10 грудня 2014, 09:55
 

Свято до Всесвітнього Дня людей з обмеженими можливостями та Дня української армії

e-mail Друк PDF

Минулої п'ятниці у Макарівському центрі творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала відбувся урочистий захід «Ми все можем», присвячений Всесвітньому Дню людей з обмеженими можливостями. На ньому були присутні діти-інваліди з Макарова разом із батьками, спортсмени Макарова з інваспорту разом із керівником – заслуженим працівником фізичної культури та спорту Олександром Каурайненом, вихованці та педагоги Макарівського центру творчості, які вітали концертними номерами та своєю творчістю учасників заходу; представники Макарівської райдержадміністрації та Макарівської селищної ради.

Останнє оновлення на Вівторок, 09 грудня 2014, 11:59 Детальніше...
 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

1. Реєстрація місця проживання внутрішньо переміщеної особи.

Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи засвідчує місце проживання внутрішньо переміщеної особи на період наявності підстав, зазначених у статті 1 Закону.
Територіальний підрозділ центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері міграції (імміграції та еміграції), проставляє у довідці про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи відмітку про реєстрацію місця проживання, в якій зазначається: адреса фактичного проживання, за якою внутрішньо переміщеній особі може бути вручено офіційну кореспонденцію (місце фактичного проживання); або адреса структурного підрозділу місцевої державної адміністрації з питань соціального захисту населення; або адреса територіального підрозділу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері міграції (імміграції та еміграції).

Останнє оновлення на Вівторок, 09 грудня 2014, 11:48 Детальніше...
 

ЗВІТ роботи обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх родинам заступника голови КОДА, керівника штабу Дмитра Христюка в період з 26 листопада по 08 грудня 2014 року

e-mail Друк PDF

Дорога громадо!

За останні 10 днів роботи штабу ми продовжуємо спрямовувати діяльність на різнопланову допомогу як хлопцям, які знаходяться на території проведення антитерористичної операції, так і їх родинам.
Зокрема, в даний період передано 12 пар зимових черевиків 48 розміру, які відшивали по спецзамовленню на одній з фабрик Києва, для десантників 93-ї аеромобільної ПДВ, «кіборгів», що нині здійснюють бойові завдання в аеропорту Донецька.

Останнє оновлення на Вівторок, 09 грудня 2014, 11:40 Детальніше...
 

Відбулася розширена апаратна нарада

e-mail Друк PDF

08 грудня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Юрій Забела за участю голови Макарівської районної ради Олександра Шутуна провів розширену апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Нарада розпочалася з хвилини мовчання в пам'ять про загиблого, 28 листопада, у зоні антитерористичної операції військового з с. Соснівка Сніжка Анатолія. Далі керівники району привітали та вручили грамоти і грошові премії головам сільських рад, у зв'язку з відзначенням Дня місцевого самоврядування. До вітань приєдналася і представник народного депутата України Руслана Сольвара Леся Бурдик, яка вручила грамоти і передала поздоровлення від Руслана Сольвара сільським та селищним головам.

Останнє оновлення на Вівторок, 09 грудня 2014, 08:25 Детальніше...
 

Презентація книги Є.Букета «Іван Бондаренко – останній полковник Коліївщини»

e-mail Друк PDF

05 грудня у Макарівському центрі творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала відбулася презентація книги дослідника історії Макарівщини, члена Правління Національної спілки краєзнавців України, редактора газети «Культури та життя» Євгена Букета «Іван Бондаренко – останній полковник Коліївщини». У заході взяло участь понад 100 учасників: учні Макарівських навчально-виховних комплексів «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» та «загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія», вихованці ЦТДЮ ім. Д.Туптала, учителі історії району, працівники бібліотек навчальних закладів.

Останнє оновлення на Вівторок, 09 грудня 2014, 08:22 Детальніше...
 

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

e-mail Друк PDF

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!
Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечима військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.
Звертаюсь до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові, захищають кордони держави. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами.
Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Віримо в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.
Бажаю незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, міцного здоров’я та звершення всіх ваших мрій і сподівань.

Тимчасово виконуючий обов'язки
голови макарівської райдержадміністрації                                             Юрій Забела

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 грудня 2014, 15:18
 

Шановні жителі територіальних громад, депутати, посадові особи місцевого самоврядування Макарівського району!

e-mail Друк PDF

Прийміть вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!
Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами - майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучати­ся до участі в управлінні регіональними і державними справами.
Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного з нас бути почутим.
Бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров'я, достатку й благополуччя.

Тимчасово виконуючий обов'язки
голови макарівської райдержадміністрації                                   Юрій Забела

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 грудня 2014, 15:17
 

Позачергова сесія Макарівської районної ради

e-mail Друк PDF

05 грудня, напередодні двох свят, значимих для української держави - Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування пройшло засідання позачергової сесії Макарівської районної ради VІ скликання, яке провів голова Макарівської районної ради О.Шутун за участю тимчасово виконуючого обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забели, з єдиного питання щодо внесення змін до рішення сесії Макарівської районної ради від 23.08.2014 № 785-27-VІ “Про районний бюджет Макарівського району на 2014 рік”.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 грудня 2014, 15:16 Детальніше...
 

До “Тижня права” в районній бібліотеці для дітей відбувся інформаційний захід

e-mail Друк PDF

В рамках “Тижня права” та до Дня прав людини, 05 грудня в Макарівській районній бібліотеці для дітей відкрито куточок правознавства, де знаходяться підбірки тематичних видань. Захід відвідали учні Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” 10 класів (вчитель правознавства — Ярослава Мочернюк) та 5-8 класів (вчитель географії — Лариса Барильченко), під час якого прослухали лекцію “Знати свої права”, розглянули першоджерело “Конвенцію ООН про права дитини” та ознайомилися з іншою літературу з даного питання.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 грудня 2014, 15:26
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.