Відкриття меморіальних дошок воїнам – героям АТО на Макарівщині

e-mail Друк PDF

Відповідно до Указу Президента України від 24.03.2015 № 169 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та  70-ї річниці завершення Другої світової війни» 08 травня 2015 року у Королівській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Соснівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам - героям у зоні АТО у 2014 році.

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 травня 2015, 14:32 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 05.05.2015 по 08.05.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 05.05.2015 по 08.05.2015 виконано 12 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 1 – соціально-правового характеру, 11 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 4 громадян. В читальному залі відділу працював 1 користувач, якому видавалося в користування 2 справи.

Детальніше...
 

До 70-річчя Великої Перемоги

e-mail Друк PDF

В Макарівській центральній районній бібліотеці до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни був організований Тиждень Пам’яті «Шляхами пам’яті та звитяги».
В читальній залі відвідувачі мали змогу ознайомитися з переглядом літератури «Ми пам’ятаємо», а читачі абонементу з книжково-ілюстративною виставкою «Друга світова в художньому слові», тематичними поличками «Діти війни», «Герої розповідають у мемуарах».

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 травня 2015, 11:39
 

Свято танцю “Танцюймо разом - 2015”

e-mail Друк PDF

Напередодні травневих свят в Макарівському районному Будинку культури відбулося районне свято танцю "Танцюймо разом-2015". Невипадково, що саме цього дня пройшов такий захід, адже Міжнародний День Танцю святкують в кінці квітня - у зворушливу весняну пору.

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 травня 2015, 10:28 Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 

Документальна on-line виставка «У ГРАНІТІ, В БРОНЗІ, У СЕРЦЯХ»

e-mail Друк PDF

З нагоди 70-ї річниці Перемоги над фашизмом у Європі на офіційному веб-сайті архівного відділу Макарівської районної державної адміністрації (http://www.makariv-rda.archives.kiev.ua) на сторінці «Наші новини» (http://makariv-rda.archives.kiev.ua/news.php?id=1210) розміщено документальну on-line виставку «У граніті, в бронзі, у серцях». На виставці експонується 14 фотокопій документів архівного фонду №25 «Редакція газети «Макарівські вісті». Це повідомлення, репортажі, замітки, розміщені на сторінках районної газети в 1945-2010 роках, про відкриття в Макарівському районі пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіалів загиблим солдатам та землякам, музеїв з нагоди святкування річниць Перемоги над фашизмом.

 

На території Національного музею-заповідника “Битва за Київ у 1943 році” пройшли урочистості з нагоди 70-ї річниці Великої Перемоги

e-mail Друк PDF

Вже 70 років минуло з першої весни, коли визволителі повернулися до рідного краю з тяжких, кровопролитних боїв, які йшли за звільнення окупованої німецько-фашистськими загарбниками території України, пройшли через Європу і в Берліні встановили прапор Перемоги, як символ очищення Європи від ідеології нацизму та її руйнівних наслідків. Того травневого дня, 1945 року, офіцери, генерали, солдати, люди, які трудилися в тилу задля такої бажаної Перемоги відзначили вперше гучним маршем свій звитяжний подвиг. Сьогодення не є виключенням, і кожен з нас щороку чекає на свято весни, любові та віри, яке несе нам саме 9 травня.

Останнє оновлення на Четвер, 07 травня 2015, 10:27 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 30.04.2015 по 07.05.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 30.04.2015 по 07.05.2015 народилося 12 немовлят з яких 9 дівчаток та 3 хлопчиків. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Лікар-онколог;
Лікар-анестезіолог;
Лікар приймального відділення (лікар невідкладних станів).


Про небезпеку від укусу інфікованих кліщів
Детальніше...
 

Відбулася робоча зустріч

e-mail Друк PDF

06 травня відбулася робоча зустріч начальника відділу освіти Макарівської райдержадміністрації В.Савченко з першим заступником директора представництва благодійної організації «Надія і житло для дітей» в Україні Н. Татарчук та директором комунального закладу Макарівський центр соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» С.Шабановою по питанню дієвої співпраці загальноосвітніх навчальних закладів з соціально незахищеними категоріями дітей, які тимчасово влаштовані у «Промінь надії». Також розглядалось питання щодо соціалізації та адаптації таких дітей в шкільних колективах.
У травні місяці 2015 року заплановано проведення навчального семінару для заступників директорів з виховної роботи на базі КЗМЦСПДС «Промінь надії».

Останнє оновлення на Середа, 06 травня 2015, 15:46
 

Учні Макарівщини взяли участь у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)

e-mail Друк PDF

06 травня школярі 32 загальноосвітніх навчальних закладів Макарівського району взяли участь у І (районному) етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який пройшов на базі Комарівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок». Метою цього заходу було поширення військово-спортивного та національно-патріотичного виховання молоді на основі козацьких традицій.

Останнє оновлення на Середа, 06 травня 2015, 14:58 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.