Соціальна підтримка громадян за принципом «єдиного вікна» та виїзд «мобільного соціального офісу»

e-mail Друк PDF

24 червня згідно графіку виїздів відбувся виїзд «мобільного соціального офісу» до сіл Гавронщина та Плахтянка для проведення прийому громадян району за місцем проживання. Під час роботи  офісу залучені працівники управління соціального захисту населення Макарівської РДА та представник Пенсійного фонду Макарівського району. При зверненні громадян проведена інформаційно-роз’яснювальна робота про заходи соціального захисту, як такі, що передбачені діючим законодавством. Надані консультації щодо можливості  отримання усіх видів соціальних допомог та необхідних для них документів та роз’яснення щодо отримання пенсійного забезпечення, прийому заяв та відповідних пакетів документів на призначення допомог згідно Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми».

Останнє оновлення на Середа, 25 червня 2014, 10:14
 

В Чемпіонаті району з футболу перемогла команда ФК “Макарів”

e-mail Друк PDF

22 червня 2014 року на центральному районному стадіоні смт Макарів відбувся  Чемпіонат району з футболу, шостий тур. Змагалися команд ФК “Макарів” - “Авангард” (Макарів). З результатом гри 6:2 перемогу здобула команда ФК “Макарів”.
дякує за допомогу у придбанні футбольної форми, моральну та матеріальну підтримку депутату Верховної Ради Р.Сольвару. Команда “Авангард” (Макарів) щиро вдячний А.Михайловському за підтримку у проведення чемпіонату.

Останнє оновлення на Вівторок, 24 червня 2014, 13:24
 

Спортивні новини

e-mail Друк PDF

21 червня пройшла спартакіада серед сільських та селищних рад Київської області на «Краще спортивне село Київщини 2014», в якій взяли участь команди з 25 районів Київської області. Спартакіада проводиться щороку, залучаючи сільське населення області до активних занять фізичною культурою і спортом, запроваджуючи у повсякденний побут населення занять оздоровчою фізичною культурою, як основного засобу зміцнення здоров'я та зниження їх захворюваності,

Останнє оновлення на Понеділок, 23 червня 2014, 15:45 Детальніше...
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

23 червня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна провів апаратну нараду з керівниками установ і організацій району щодо  стану пенсійного забезпечення громадян Макарівського району, підсумків діяльності  Макарівського районного центру зайнятості за п’ять місяців 2014 року та  прийому громадян зі східних областей України (наразі в районі проживають 43 особи зі сходу країни).

 

 

23 червня — День державної служби

e-mail Друк PDF

Щиро вітаю всіх державних службовців з професійним святом – Днем державної служби!
Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.
Довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.
Твердо вірю, що ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства на засадах соціально орієнтованої ринкової економіки, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни, піднесення її престижу на міжнародній арені.
Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі. міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України.

Голова Макарівської райдержадміністрації  Микола Швидкий

Останнє оновлення на Понеділок, 23 червня 2014, 14:18
 

Макарівщина має призерів Олімпійського дня - 2014

e-mail Друк PDF

21 червня на Оболонській набережній в м. Києві відбулися спортивні змагання присвячені Олімпійському дню - 2014 за участю школярів 7-14 років, 15-17 років, студентської молоді, спортивних аматорів і ветеранів спорту та людей з обмеженими фізичними можливостями, під егідою Олімпійської академії України. Район представили 8 спортсменів з обмеженими можливостями, троє з яких отримали призові винагороди, зокрема: Ткаля Богдан посів ІІ місце серед чоловіків, Лісовська Юлія ІІ місце та Біленчук Ірина - ІІІ місце серед жінок (у змаганнях з дистанційних забігів). Вітаємо призерів зі здобутками і бажаємо витримки, здоров'я та натхнення на подальшу спортивну діяльність.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 червня 2014, 15:25
 

Вітали 90-річну ювілярку

e-mail Друк PDF

20 червня жителька с. Липівка Петренко Ганна Матвіївна святкувала свій 90-й День народження. З вітаннями міцного здоров'я та ще довгих років життя до винуватиці заходу завітала Липівський сільський голова Олена Петренко, вручивши Подяку від голови Макарівської райдержадміністрації Миколи Швидкого та голови Макарівської районної ради Олександра Шутуна за незламний дух, стійкість у тяжких життєвих роках, таких як Голодомори 1932-1933, 1946-47 років, Велика Вітчизняна війна 1941-1945 років та сумлінну працю на благо рідного краю.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 червня 2014, 13:29
 

На громадській раді обговорили зміни до Конституції України щодо децентралізації державної влади

e-mail Друк PDF

20 червня за ініціативи голови Макарівської районної ради О.Шутуна відбулося засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації за участю представників громадських осередків району, щодо формування пропозицій та зауважень по змінах до Конституції України стосовно децентралізації органів державної влади та визначення проблемних питань району, зокрема збереження територіальної цілісності району, з метою подальшого їхнього вирішення на вищому рівні.
У ході обговорення першого питання порядку денного було вирішено створити ініціативну групу при громадській раді, яка буле опрацьовувати пропозиції та зауваження до змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, що надходитимуть від громадськості і відповідно за результатами роботи провести громадські слухання у доцільності напрацьованих пропозицій в перших числах серпня 2014 року тощо.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 червня 2014, 14:57
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.