Новини Макарівської ЦРЛ в період 02.04.2015 по 09.04.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 02.04.2015 по 09.04.2015 народилося 5 немовлят з яких 2 дівчинки та 3 хлопчиків. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

В МАКАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ РОЗПОЧАТО АКТИВНУ ПІДГОТОВКУ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

e-mail Друк PDF

8 квітня у приміщенні Макарівської адміністрації під головуванням заступника начальника управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Валерія Володимировича Сенченка відбувся семінар-нарада з метою підготовки до Дня охорони праці в Макарівському районі, який відзначається щорічно 28 квітня згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006 та з питань реалізації державної політики у сфері охорони праці та промислової безпеки, удосконалення системи управління охороною праці у підприємствах, організаціях, установах району та розроблення заходів щодо упередження аварій, нещасних випадків на виробництві.

Останнє оновлення на Середа, 08 квітня 2015, 15:38 Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

08 квітня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів особистий прийом громадян, на якому були порушені наступні питання: аграрної політики та земельних відносин (оренди ставка в адміністративних межах Юрівської сільської ради, приватизації земельної частки (паю) в адміністративних межах Наливайківської сільської ради), комунального господарства (перерахунок за спожиту електроенергію), соціальні питання (надання матеріальної допомоги на лікування).

 

Позачергове засідання громадської ради

e-mail Друк PDF

08 квітня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулося позачергове засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, основним питанням з проведення засідання стало створення територіальних громад відповідно до реформи по децентралізації державної влади в Україні, яка передбачає формування територіальних громад, що наразі є першочерговим завданням для органів виконавчої влади країни.
З доповіддю по тематиці засідання виступила, кандидат економічних наук, провідний науковий співробітник Інституту сталого розвитку НАН України І.Патока.

 

Засідання комісії

e-mail Друк PDF

08 квітня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів засідання комісії з проведення децентралізації (об'єднання територіальних громад, населених пунктів району, закладів освіти, медицини, культури) у Макарівському районі щодо підготовки перспективного плану формування територіальних громад Макарівщини, а також перспектив та функціонування закладів освіти, культури та медицини об'єднаних територіальних громад, розміщення даних закладів в селах та орієнтовне визначення адміністративного центру. У засіданні взяли участь голови Макарівської селищної ради, Гавронщинської, Маковищанської, Плахтянської, Людвинівської та Фасівської сільських рад.

 

Розпочалась підготовка акції «Зробимо Україну чистою! — 2015″

e-mail Друк PDF

В Україні стартує наймасштабніший міжнародний екологічний соціальний проект «Зробимо Україну чистою!-2015». Це єдина акція, в якій беруть участь жителі усіх регіонів країни та об’єднуються заради того, щоб очистити від сміття своє місто, село та селище.

Детальніше...
 

Прибираємо довкілля

e-mail Друк PDF

Знову на нашу землю прийшла весна. В цей період стало доброю традицією українського народу наведення ладу в домівках і на подвір’ї до Великодніх свят. У ці весняні дні усі, від малого до старого, прибирають свої оселі, упорядковують вулиці, надають усьому охайного та передсвяткового вигляду.
Ми всі маємо утримувати територію біля своєї домівки в належному стані, озеленювати і доглядати її. Саме такою була мотивація для участі в Толоці з благоустрою села Маковище, до якої активно долучилися учні, педагоги та всі працівники місцевого навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок».

Останнє оновлення на Вівторок, 07 квітня 2015, 14:21 Детальніше...
 

Розглядалося питання щодо формування територіальних громад Макарівщини

e-mail Друк PDF

07 квітня тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів засідання комісії з проведення децентралізації (об'єднання територіальних громад, населених пунктів району, закладів освіти, медицини, культури) у Макарівському районі щодо підготовки перспективного плану формування територіальних громад Макарівщини, а також перспектив та функціонування закладів освіти, культури і медицини об'єднаних територіальних громад, розміщення даних закладів в селах та орієнтовне визначення адміністративного центру. У засіданні взяли участь голови Борівської, Комарівської, Наливайківської та Ніжиловицької сільських рад.

Останнє оновлення на Вівторок, 07 квітня 2015, 14:18
 

Гуманітарна допомога учасникам АТО

e-mail Друк PDF

Керівний склад громадської організації “Майдан Макарівщини” зібрали та направили гуманітарний вантаж в район населених пунктів Артемівськ, Піски, Дебальцево для учасників АТО з Макарівського району. Вантаж складався з продуктів харчування: овочі, сало, смалець, макаронні вироби, мед, гречка, горох, пшоно, рис, вівсяні хлоп'я, крупа ячна, домашня консервація (компоти, салати, огірки), помідори.
Тетяна Кривенко та Галина Богаченко вдячні всім жителям району, які проводять активну роботу по збору гуманітарної допомоги, адже завдяки таким людям, наші захисники відчувають підтримку рідного краю.

Останнє оновлення на Вівторок, 07 квітня 2015, 14:17
 

Зібрання пенсіонерів

e-mail Друк PDF

06 квітня за ініціативи Макарівської районної організації ветеранів України, на площі біля Макарівської райдержадміністрації відбулося зібрання пенсіонерів (ветеранів праці) смт Макарів, членів зазначеної громадської організації, ветеранів Великої Вітчизняної війни. Метою зібрання стало прийняття Верховної Радою України Законів України, відповідно до яких тарифи на сплату комунальних послуг (електроенергія та газ) збільшуються в рази, що є невідповідним до рівня пенсії та заробітної плати основної маси населення, як в Макарівському районі, так і загалом в України.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.