Сьогодні День усиновлення

e-mail Друк PDF

Одним із свят сьогодення є День усиновлення. Вперше його відзначили в Україні 30 вересня 2009 року, відповідно до указу президента України, підписаного 27 листопада 2008 року. Мета свята – підтримка та розвиток національного усиновлення. Про встановлення свята було оголошено на Всеукраїнському форумі усиновлювачів, який проходив 27 листопада 2008 року в Києві.
День усиновлення в Україні проходить під покровом святих Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії, пам’ять яких, за Юліанським календарем, християни вшановують саме 30 вересня.
Служба у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації повідомляє, що на даний час на первинному обліку перебуває 139 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 107 влаштовані під опіку/піклування.

Детальніше...
 

День відкритих дверей у бібліотеці

e-mail Друк PDF

30 вересня з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в Макарівській районній бібліотеці для дітей пройшов “день відкритих дверей” з презентацією книжкового фонду закладу, тематичних розділів, виставки вишиванок “Вишиванка мамина ключ до серця має” з показом вишитих рушників та жіночих і чоловічих сорочок,  виставок дитячих малюнків “Діти проти війни” і “Фантазії юних художників”  та презентаційною викладкою друкованої періодики до свята “Слово про бібліотекаря”. Також під час заходу відбулася інформаційна година за картинами заслуженого майстра народної творчості України Л.Вітковської, яку презентував директор районного історико-краєзнавчого музею В.Вітковський. У ході своєї розповіді він охарактеризував кольорову гаму творів, виконаних в техніках декоративного розпису та малярства і зосередив увагу учнів 5-х класів Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” на тематиці картин, що підкреслює українську суть та народну самобутність.
Окрім зазначеного працівники бібліотеки підготували електронні презентації по картинах Л.Вітковської та виставці вишитих сорочок і рушників, відібраних по стилю та територіальній приналежності узорів.

Останнє оновлення на Вівторок, 30 вересня 2014, 14:40
 

Громади сіл Макарівщини допомагають своїм захисникам

e-mail Друк PDF

28 вересня в селі Новосілки, за сприянням голови сільської ради О.Кияниці, громадської організації «Культури і дозвілля», директора Будинку культури В.Савчин та директора Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ст. Н.Коваленко, відбувся благодійний концерт та збір коштів на підтримку військових - учасників АТО з Макарівського району. В концертній програмі взяли участь: переможець Всеукраїнських пісенних конкурсів Павло Скляров, інструментально-вокальні колективи: “Родина”, “Мальви”, “9 Небо”, “Калинове гроно” та інші.
До заходу також долучився народний депутат України Р.Сольвар.

Останнє оновлення на Вівторок, 30 вересня 2014, 11:27
 

На апаратній нараді обговорювали стан готовності до опалювального сезону

e-mail Друк PDF

29 вересня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока провела апаратну нараду з керівниками установ і організацій району щодо виконання заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років, та стану готовності до відновлення роботи котелень і топкових об'єктів соціальної сфери району. Також у ході наради були порушені питання пільгового перевезення пасажирів на маршруті смт Макарів - м. Київ - смт Макарів, реєстрації кандидатів у депутати Верховної Ради України по одномандатному виборчому округу № 91 тощо.
За результатами обговорення основного питання порядку денного О.Фока дала доручення начальнику Макарівської філії ВАТ “Київоблгаз” Богданову С.: взаємодіяти з керівниками установ і організацій району в питаннях повірки лічильників, з метою проведення всіх необхідних підготовчих заходів до початку опалювального сезону.

Останнє оновлення на Понеділок, 29 вересня 2014, 14:25
 

Акції «Листівка солдату»

e-mail Друк PDF

Хоча у нас на Макарівщині мирне небо над головою та навіть малеча знає, що на Сході нашої країни війна. Тому, аби підтримати місцевих героїв, з 10 по 26 вересня в Макарівському районному центрі соціальної підтримки для дітей та сімей «Промінь надії» проходила акція «Ми за мир на Україні». В акції взяли участь діти Центру та діти дитячого будинку сімейного типу сімʼї Крушельницьких.

Останнє оновлення на Понеділок, 29 вересня 2014, 09:14 Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
В стаціонарному відділенні триває робота по благоустрою території. Продовжується робота по збору овочів на зиму. Завезено: картоплі - 1000 кг, моркви – 200 кг., буряка – 100 кг., капусти – 50 кг., цибулі – 20 кг., гарбуза – 20 кг.

Детальніше...
 

Валентина Савченко провела нараду з керівниками дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів району

e-mail Друк PDF

25 вересня начальник відділу освіти Макарівської районної державної адміністрації Валентина Миколаївна Савченко  провела нараду з керівниками дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів району, де було розглянуто питання про результати участі випускників закладів району у зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року; про стан функціонування пришкільних таборів, організацію та проведення літнього оздоровлення; про стан підготовки навчальних закладів в осінньо-зимовий період; про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до відділу освіти протягом І півріччя та ряд інших важливих питань.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 19.09.2014 по 26.09.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 19.09.2014 по 26.09.2014 народилося 5 немовлят з них 4 хлопчиків та 1 дівчинка. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:

Детальніше...
 

До Дня партизанської слави

e-mail Друк PDF

Слава Україні! Героям Слава! Це гасло не просто актуальне. Як і 70 років тому, так і сьогодні кожен громадянин України є справжнім патріотом своєї держави. Нині це гасло звучить скрізь, де збираються люди. Навіть зовсім юні хлопчаки та дівчатка сканують його разом з усіма. При цьому не просто наслідуючи дорослим, а цілком розуміють його глибину і суть.

Останнє оновлення на Четвер, 25 вересня 2014, 14:35 Детальніше...
 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації, керівник Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям Христюк Дмитро дає юридичні консультації з двох поширених питань минулого тижня, проблематика яких стосується пільг на медичну допомогу, а також про порядок присвоєння звання Герой України та пільги громадянам, яким воно присвоюється.

1. Пільги на отримання медичної допомоги військовослужбовцям та членам їх сімей.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.