Здійснення перевірки автобусних маршрутів управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

З метою забезпечення соціального захисту населення Макарівського району, а також встановлення факту здійснення перевезень пільгових категорій населення фахівцями управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації протягом року проводиться контрольна перевірка на автобусних маршрутах. Так, 4 квітня було проведено обстеження перевезення пільгових осіб на певних маршрутах, які обслуговує ТОВ «АТП Стріла».

Детальніше...
 

З 1 квітня набрав чинності Закон України про запобігання фінансової катастрофи

e-mail Друк PDF

З 1 квітня 2014 року діє Закон України «Про запобігання фінансової катастрофи та створенні передумов для економічного зростання в Україні» від 31.03.2014 №1166-VII, який офіційно опублікований в газеті «Голос України» №№60-61 від 31.03.2014 року.
Зупинимось на змінах, які набрали чинності з 1 квітня 2014 року.
Затверджено застосування постійної основної ставки податку на прибуток підприємств в розмірі 18% та податку на додану вартість - 20%.

Останнє оновлення на Четвер, 03 квітня 2014, 15:55 Детальніше...
 

Допоможемо жителям АР Крим, які мають наміри переїхати на материкову Україну

e-mail Друк PDF

У зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією, яка склалася в країні органи виконавчої влади та сільські, селищні ради Макарівського району долучилися до вирішення питання щодо забезпечення прийому евакуйованих громадян з АР Крим.
Для можливого забезпечення прийому жителів АР Крим на території району задіяні певні ресурси: готелі, гуртожитки, інші заклади, які вже зараз можуть прийняти близько 120 осіб.
Також, створюється база даних про жителів району, які висловили бажання безкоштовно поселити у своїх помешканнях біженців з Криму, на сьогодні в базі зареєстровано вже 53 жителі.
Бажаючі надати свої дані для підтримати  жителів АР Крим з безкоштовного поселення їх у своїх помешканнях можуть зателефонувати до Макарівської районної адміністрації за номерами: (04578) 5-14-44, 5-15-64.

Останнє оновлення на Четвер, 03 квітня 2014, 15:29
 

Громадське обговорення

e-mail Друк PDF

Мостищанська сільська рада повідомляє про початок процедури громадських обговорень щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту Генерального плану поєднаного з Детальним планом с.Мостище Мостищанської сільської ради Макарівського району Київської області.

З матеріалами проекту Генерального плану поєднаного з Детальним планом можна ознайомитися в приміщенні Мостищанської сільської ради за адресою: с.Мостище, вул. Шевченка, б. 3. Свої пропозиції та зауваження просимо надсилати до Мостищанської сільської ради по вказаній адресі до 06.05.2014 року.

Процедура громадських слухань відбудеться 06 травня 2014 року о 16.00 в приміщенні сільського клубу с.Мостище за адресою: с.Мостище, вул. Леніна, б. 8.

Останнє оновлення на Четвер, 03 квітня 2014, 14:00
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

02 квітня виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадмыністрації О.Горін провів прийом громадян, де були розглянуті наступні питання: аграрної політики та земельних відносин (приватизації земельної ділянки (город) в с. Мотижин, приватизації земельних часток (паїв) в адміністративних межах Липівської та Мар'янівської сільських рад, надання дозволу на інвентаризацію земельних ділянок в садовому товаристві), комунального господарства (водовідведення та якості питної води в с. Соснівка).

Останнє оновлення на Середа, 02 квітня 2014, 15:52
 

НАРОДНА СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ ІНФОРМУЄ

e-mail Друк PDF

02 квітня співробітниками Макарівського РС ГУ ДСНС України у Київській області  було проведено планову перевірку щодо додержання законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки храму Архістратига Божого Михаїла в селі Плахтянка та хтаму Святих Апостолів Петра і Павла в селі Копилів. При перевірці храмових будівель з настоятелями протоієреєм Володимиром та священником Іоанном був проведений інструктаж щодо дотримання вимог пожежної і техногенної безпеки та вручено пам’ятки щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки під час святкування Великодніх свят.

Останнє оновлення на Четвер, 03 квітня 2014, 10:22
 

В Макарівському РВ ГУ МВС України в Київській області відбулася координаційна нарада

e-mail Друк PDF

31 березня в актовому залі Макарівського РВ ГУ МВС України відбулася координаційна нарада на тему: “Боротьба із злочинністю та корупцією в умовах дії нового кримінального законодавства: проблемні питання та шляхи їх вирішення” за участю прокурора Макарівського району Т.Козака, начальника Макарівського РВ ГУ МВС України в Київській області О.Івакіна, голови Макарівської районної ради О.Шутуна, головного спеціаліста спеціаліста взаємодії з правоохоронними органами. Оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупціює Р.Яцика, начальника служби у справах дітей та міс'ї Т.Шумак та інші.

 

До відома органів місцевого самоврядування - в Україні створено сприятливі законодавчі умови для проведення земельних торгів

e-mail Друк PDF

З прийняттям Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо порядку проведення земельних торгів у формі аукціону» на законодавчому рівні унормовано порядок проведення земельних торгів.
Розблоковано земельні торги з 1 січня 2013 року з набранням чинності Законами України «Про Державний земельний кадастр» та «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Останнє оновлення на Вівторок, 01 квітня 2014, 15:53 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

о 14.00 годині 13.10.2017 в районному Будинку культури відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня захисника України