1000 атестатів вже видано енергоаудиторам для проведення енергетичної сертифікації будівель та обстеження інженерних систем

e-mail Друк PDF

У співпраці із 43  закладами вищої освіти ми продовжуємо формувати ринок висококваліфікованих енергоаудиторів для сертифікації енергоефективності будівель.
Із початку травня ц. р. енергоаудиторам видано вже 79 атестатів для проведення енергетичної сертифікації будівель та обстеження інженерних систем.
Загалом, на сьогодні видано 1000 кваліфікаційних атестатів, зокрема, за такими напрямами:
 574 – сертифікація енергетичної ефективності будівлі;
 426 – обстеження інженерних систем.
Чим більше буде таких фахівців, тим вищою буде конкуренція на ринку цих послуг, а споживачі матимуть ширший вибір для замовлення послуги.
«Тож закликаю ЗВО започатковувати навчальні програми для енергоаудиторів, а всіх охочих завчасно подавати заявки на відповідні курси та проходити атестацію, щоб зайняти гідне місце на ринку», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
Про покрокову інструкцію «Як енергоаудитору отримати атестат для сертифікації енергоефективності будівель» дізнавайтеся на сайті: http://saee.gov.ua/uk/events/previews/2936.

Управління комунікації та зв’язків
з громадськістю Держенергоефективності

 

Інформування населення про проведену виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» у 2019 році

e-mail Друк PDF

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2019 року № 237 «Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» управлінням соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації у 2019 році виплачена одноразова грошова допомога до 5 травня на загальну суму 1 973 545,00 гривень, з них:
- 35 особам з інвалідністю внаслідок війни I групи - по 3 850,00 гривень кожному;
- 180 особам з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи - по 3 400,00 гривень кожному;
- 63 особам з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи - по 2 950,00 гривень кожному;

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 16 по 23 травня 2019 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 16 по 23 травня 2019 року народилось 4 дітей (2 дівчинки та 2 хлопчики). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажаємо їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр (педіатр перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст (лікар-інфекціоніст перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
- Рентгенолог
- Лікар невідкладних станів (приймальне відділення).

 

Дайджест новин Уряду 22.05.2019

e-mail Друк PDF

Об’єкту «Ділянка прибережного міського кварталу Середньовічного Києва» на Поштовій площі надано статус пам’ятки національного значення

Урядом підвищено розмір надбавки за особливі умови роботи окремим категоріям працівників установ соціального захисту населення

Уряд затвердив план заходів з реалізації у 2019–2021 роках пілотного проекту щодо розвитку дитини

Урядом прийнято рішення про затвердження Домовленості щодо реалізації Угоди між Україною та Німеччиною про соціальне забезпечення

Уряд спрямував майже 40 млн грн на забезпечення житлом учасників АТО-ВПО

Уряд посилив ліцензійні вимоги до туроператорів

Урядом запроваджено механізм виплати середнього заробітку особам, уповноваженим на виконання функцій держави, які зникли безвісти за особливих обставин

Уряд унормував питання виплати пенсій і грошової допомоги військовослужбовцям силових структур

Урядом прийнято рішення, спрямоване на забезпечення реалізації соціального захисту дітей із числа внутрішньо переміщених осіб

Голова Нацполіції передав поліцейським Київщини нові службові автомобілі

Геннадій Зубко розповів, як зменшити енергоспоживання у житловому секторі вчетверо

Місцеве самоврядування сьогодні як ніколи потребує професійного проектного менеджменту і висококваліфікованих інженерів, – Геннадій Зубко

Прем’єр-міністр: Наш Уряд зламав тренд руйнації економіки і забезпечив її стабільність та зростання

В Україні розпочато впровадження «Трембіти»: налагоджено автоматичний обмін даними між держустановами

Розбудова антикорупційних органів має поширюватися на місцевий рівень, – Олександр Саєнко

Цей Уряд був найефективнішим у проведенні ключових реформ, – Геннадій Зубко

Потрібно більше правди і довіри у спілкуванні з суспільством,– Геннадій Зубко

Результати форуму для урядових комунікаційників – нові ідеї та завдання

Останнє оновлення на Середа, 22 травня 2019, 14:28
 
 

Надання допомоги дітям померлого годувальника

e-mail Друк PDF

Громадяни України, які є дітьми померлого годувальника та постійно проживають на території України, мають право на державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю» у випадках та на умовах, передбачених цим Законом та іншими законами України.
Для призначення соціальної допомоги дітям померлого годувальника додатково подаються:
• копія свідоцтва про народження або паспорта громадянина України особи, якій призначається соціальна допомога, з пред’явленням оригіналу;

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 10 по 16 травня 2019 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 10 по 16 травня 2019 року народилось 2 дітей (2 дівчинки). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажаємо їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст
- Рентгенолог
- Лікар невідкладних станів (приймальне відділення).

 

«ПАКУНОК МАЛЮКА»: БАТЬКИ НОВОНАРОДЖЕНИХ ПРОДОВЖУЮТЬ ОТРИМУВАТИ ДОДАТКОВУ ДОПОМОГУ ВІД ДЕРЖАВИ

e-mail Друк PDF

Уряд посилює соціальний захист сімей з дітьми, створює умови для зміцнення інституту сім’ї та забезпечення належних соціально-економічних умов її життєдіяльності. Постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512, запроваджено Порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», який почав діяти з вересня 2018 року.
Українські сім’ї, у яких малюки народились після 1 вересня 2018р. отримують набір із двадцяти п’яти необхідних речей для новонароджених діток. Допомога «пакунок Малюка» є одноразовою безповоротною адресною соціальною допомогою сім’ям, в яких народились діти.
Пакунок надається кожній родині, він підтримує матеріально, інформаційно, та є суттєвою допомогою всім родинам в першу чергу тим, які через складне матеріальне становище не в змозі придбати новонародженій дитині якісні предмети догляду та одягу.
Управлінням соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації отримано чергову партію «пакунків малюка» для новонароджених. Всі родини Макарівського району, в яких народились діти, отримують допомогу від держави. Вручення «пакунків малюка» здійснюється керівництвом управління з висловленням найщиріших побажань батькам новонароджених.

Останнє оновлення на Вівторок, 14 травня 2019, 15:07
 

Вже майже 600 млн грн «теплих кредитів» отримали українці у цьому році

e-mail Друк PDF

Програма «теплих кредитів» - у самому розпалі. Минулого тижня українські родини залучили ще близько 50 млн грн. «теплих кредитів» для термомодернізації будинків, зокрема:
- 33 млн грн – на утеплення приватних будинків;
- більше 15 млн грн – для ОСББ;
- майже 2 млн грн – на твердопаливні котли.
Загалом, у 2019 р. понад 47 тис. родин вже отримали в банках близько 600 млн грн «теплих кредитів».
«Звертаю увагу, що це вже більша частина від усього прогнозованого обсягу кредитування у ц.р. – 1,1 млрд грн «теплих кредитів» (за наявного бюджетного фінансування у розмірі 400 млн гривень)», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
Водночас Голова нагадав, що додаткову компенсацію надає місцева влада (http://saee.gov.ua/uk/programs/map). На сьогодні виділено 140 млн грн із місцевих бюджетів на співфінансування «теплих кредитів».
«Скористайтеся вдалою нагодою одержати подвійну чи навіть потрійну компенсацію на енергоефективні заходи для своїх осель!», - підсумував С.Савчук.

Управління комунікації та зв’язків
з громадськістю Держенергоефективності

 

Вже понад 140 млн грн. виділено місцевою владою для додаткового співфінансування «теплих кредитів» у 2019 році

e-mail Друк PDF

У 2019 р. у співпраці з Держенергоефективності впроваджено вже 140 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів». На їхню реалізацію виділено більше 140 млн грн із місцевих бюджетів.
Це додаткова підтримка до 400 млн грн державного фінансування «теплих кредитів» у цьому році.
Партнерство із місцевою владою триває. Лише у квітні ц.р. прийнято 24 нові місцеві програми, а на їх реалізацію виділено 7,5 млн грн із місцевих бюджетів.
Саме завдяки державній та місцевій підтримці родини мають унікальну можливість заощаджувати до 80% витрат на енергоефективні заходи.
Наприклад:

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.