ІНФОГРАФІКА. Уряд Гройсмана - 2 роки роботи для людей

e-mail Друк PDF

ІНФОГРАФІКА. Уряд Гройсмана - 2 роки роботи для людей

 

Дайджест новин Уряду за 17 квітня 2018 року

e-mail Друк PDF

Україна має відійти від парадигми життя «від виборів до виборів», - Володимир Гройсман

Володимир Гройсман: Власником землі в Україні має стати український фермер

Павло Розенко: Покращення сервісів Пенсійного фонду – це важливий елемент пенсійної реформи

Мінрегіон вводить максимально допустимий відсоток забудови залежно від поверховості

Хорватія ділитиметься з Україною досвідом мирної реінтеграції тимчасово окупованих територій

Україна зацікавлена у вивченні досвіду Хорватії з адаптації законодавства до норм ЄС, - Іванна Климпуш-Цинцадзе у Загребі

Земля і громади – невід’ємні складові децентралізації, - Геннадій Зубко

Чи можна підписати декларації з кількома лікарями? МОЗ відповідає на питання про вибір лікаря

Сергій Яровий: У квітні-травні правоохоронці нестимуть службу у посиленому режимі

Україна має великий потенціал, і його бенефіціаром є громадянин, - Володимир Гройсман на форумі з питань реформ

МОЗ та ПРООН закуплять додаткові ліки для людей з гемофілією на 100 млн грн

Відбулось перше засідання Ради з міжнародної торгівлі при Кабінеті Міністрів України

Пенсії перераховані вже 90% військовослужбовців, - Павло Розенко

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Робочі зустрічі

e-mail Друк PDF

17 квітня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською, заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела зустріч з представником ТОВ “Баніса Енерджі Юкрейн” щодо підсумків опалювального періоду, зокрема виробництва теплової енергії котельнями підприємства, що працюють на альтернативних видах палива та забезпечують опалення окремих закладів і установ району, а також планування роботи на наступний опалювальний перод 2018-2019 років.

Цього ж дня Т.Семенова провела робочу зустріч з представниками приватного бізнесу, за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, завідувача сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко, начальником відділу у Макарівському районі ГУ Держземагенства у Київській області А.Карбовським та Юрівським сільським головою В.Шурдою, щодо питання можливостей встановлення комплексу сонячних батарей на території  Юрівської сільської ради та зміни цільового призначення земельних ділянок на яких передбачається реалізація проекту.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 квітня 2018, 17:13
 

УВАГА! Висока пожежна небезпека!

e-mail Друк PDF

За даними Українського гідрометеорологічного центру в період з 17 по 20 квітня в Київській області переважатиме надзвичайний рівень (5 класу) пожежної небезпеки.
Нагадуємо, що пожежі пов’язані з самовільним спалюванням рослинності та її залишків, завдають непоправної шкоди рослинному та тваринному світу, призводять до забруднення атмосферного повітря.
Перебуваючи у лісовій місцевості, не кидайте недопалки та непогашені сірники. Пам’ятайте, в даний пожежонебезпечний період забороняється розведення багать у лісових масивах, в’їзд до них транспорту, паління. За умов надзвичайної пожежної небезпеки (5 класу) передбачається введення заборони на відвідування населенням хвойних насаджень. Порушення даних вимог тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність та відшкодування винуватцями завданих збитків.
Тож, просимо всіх з розумінням поставитися до вимушених заборонних заходів та бути відповідальними у дотриманні вимог безпеки.
При виявленні пожежі негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101», повідомте про подію, її масштаби та чітко вкажіть місце виникнення.
Пам’ятайте, що лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти навколишнє середовище від руйнівної сили вогню. Бережіть себе та природу!!!

 

Відбулася відправка призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України

e-mail Друк PDF

Відповідно до Указу Президента України від 15.02.2018 №33/2018 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” та розпорядження КМУ від 21 березня 2018 року № 171-р «Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у квітні-травні 2018 року», 17 квітня на території Макарівської районного військового комісаріату відбулася відправка призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України. Отримувати знання з військової справи та захисту державної цілісності будуть жителі сіл Забуяння, Великий Карашин, Грузьке, Людвинівка,  Наливайківка, Мотижин, Чорногородка Макарівського району.
Під час заходу військовий комісар Макарівського районного військового комісаріату С.Єфремов повідомив, що тривалість служби становить 18 місяців – для тих, хто не має диплома про вищу освіту та 12 місяців – для призовників, які встигли отримати диплом спеціаліста або магістра. Призовники не потраплять до зони АТО, а проходитимуть службу виключно у військових частинах.
Побажати міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі, справжньої армійської дружби та добросовісного виконання свого обов’язку призовникам прийшли голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська, заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай та учасник бойових дій В.Шиш.
З музичним подарунком для призовників, їхніх рідних та близьких людей виступили учасники народного аматорський чоловічого гурту “Козацькі джерела”.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 квітня 2018, 11:08
 

Апаратна нарада заступника голови Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

17 квітня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу підсумкову апаратну нараду, на якій були розглянуті питання стану проведення весняно-польових робіт, виконання Указу Президента України від 15.02.2018 №33/2018 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” щодо призову громадян України на строкову військову службу у квітні – травні 2018 року, стану протиепізоотичної ситуації в районі, стану злочинності в районі, стану автомобільних доріг, зокрема результатів весняного огляду доріг та визначення ділянок, ремонтні роботи на яких потрібно провести першочергово, порядку взаємодії всіх служб під час вилучення та знешкодження артилерійських снарядів періоду Другої світової війни в с. Калинівка Макарівської селищної ради.
Нарада відбулася за участю в. о. начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації Т.Овчаренко, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, начальника Макарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області О.Гнатюка, завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації В.Єзгор, начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості райдержадміністрації О.Сальвенчук та заступника начальника Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області В.Глущенка.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 квітня 2018, 11:04
 

Шановні працівники пожежної охорони!

e-mail Друк PDF

Прийміть найщиріші побажання з нагоди професійного свята.
Ви щодня, щогодини стоїте на варті збереження людського життя, майна та природних багатств. Саме пожежникам притаманні такі якості, як самовідданість, постійна готовність прийти на допомогу та здатність до самопожертви. Навіть у найскладніших ситуаціях відважні вогнеборці проявляють високі моральні якості, професіоналізм, мужність і особисту дисципліну.
У день професійного свята адресую вам слова вдячності за нелегку справу порятунку людей та природних багатств, за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і території.
Тож прийміть найщиріші побажання. Міцності духу, наснаги, спокою та терпіння вам і вашим родинам. Нехай злагода та достаток завжди панують у оселях, а праця сторицею повертається здоров’ям, любов’ю та добром.

Тетяна Семенова,
голова Макарівської райдержадміністрації

 

Дайджест Новини Уряду за 16 квітня 2018 року

e-mail Друк PDF

Прем’єр-міністр: Розбудова Меморіалу жертв Голодомору - справа честі, духовності і шани до історії

Хорватія сподівається, що Україна приєднається до проекту LNG-терміналу на острові Крк

Павло Розенко: Наше покоління дійсно стане свідком ренесансу українського кіно

Павло Розенко: Законопроект про забезпечення функціонування української мови як державної потрібно якнайшвидше ухвалити у першому читанні

Завдяки закону #ЧужихДітейНеБуває кількість сплачених боргів з аліментів зросла вдвічі

Павло Петренко зустрівся з представниками Європейської Бізнес Асоціації

Україна та Хорватія готові створити робочу групу з обміну досвідом з євроінтеграції, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Співпраця з Хорватією – це інвестиція в євроінтеграцію України та міцнішу Європу, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Зустріч з громадським активом

e-mail Друк PDF

16 квітня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела зустріч з головою громадської ради при Макарівській райдержадміністрації Т.Кривенко та представниками громадського активу щодо вирішення питань повернення попереднього приміщення Макарівського районного військового комісаріату для виконання обов'язків особового складу райвійськкомату, надання допомоги багатодітній родині з с. Забуяння, у зв'язку з втратою годувальника.
А також у ході зустрічі були обговорені питання для включення до порядку денного проведення чергового засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, яке планується на 20 квітня.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 квітня 2018, 08:12
 

7 МІФІВ ПРО ВИБІР ЛІКАРЯ

e-mail Друк PDF

В рамках медичної реформи з 2 квітня в Україні стартувала кампанія з обрання лікаря. Люди вибирають лікарів, яким довіряють, та підписують з ними декларації на обслуговування. З липня медичні заклади почнуть переходити на нову систему фінансування – держава платитиме саме тим лікарям та медзакладам, до яких звертаються люди за допомогою.
За два тижні кампанії з обрання лікаря з’явилось чимало міфів. Спростовуємо найпоширеніші з них.

Міф 1. Лікар підписує декларації лише з тими пацієнтами, що проживають на його дільниці.
Ви можете обрати будь-якого лікаря, незалежно від вашої прописки чи місця проживання. Єдина причина, з якої лікар може відмовити вам у підписанні декларації – він вже має оптимальну кількість пацієнтів  (для терапевта – 2000, для сімейного лікаря – 1800, для педіатра – 900). Тому не варто надто довго зволікати з вибором, адже хороші спеціалісти швидко наберуть собі пацієнтів.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 квітня 2018, 13:29 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.