З початку року видано 460 путівок на медичну реабілітацію застрахованих осіб

e-mail Друк PDF

Як повідомив начальник відділу медичних та соціальних послуг, відповідно до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 13 липня 2017 року №39 управлінням виконавчої дирекції Фонду у Київській області проведено комплекс заходів щодо забезпечення хворих послугами з медичної реабілітації з укладенням тристоронніх договорів: між органом Фонду, санаторієм і застрахованою особою.

Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

З метою покращення соціального обслуговування найбільш вразливих верств населення  та забезпечення якісних умов життя Макарівський   районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у своїй діяльності впроваджує нові форми роботи. Так на базі територіального центру створена та працює мультидисциплінарна команда  для надання комплексу соціальних послуг особам, які знаходяться в складних життєвих обставинах. Запровадження мультидисциплінарної команди дає змогу задовольнити потреби одиноких громадян   непрацездатного  віку, інвалідів та інших категорій громадян, які  потребують  допомоги.

Детальніше...
 

На Київщині відбулись тренування щодо забезпечення безперебійного руху транспорту на дорогах під час негоди

e-mail Друк PDF

28 листопада за участі голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука, керівника Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака відбулося штабне тренування з органами управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області щодо забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту на дорогах державного значення області під час осінньо-зимового періоду 2018-2019 років та обмеження в’їзду автомобільного транспорту з основних автомагістралей у місто Київ.
Тренування відбулися на відрізках автошляху Київ – Одеса, що проходить у Васильківському (41 км), Білоцерківському (94 км) та Ставищенському районах (143 км) Київської області.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 22 по 29 листопада 2018 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 22 по 29 листопада 2018 року народилось 6дітей (4 хлопчики та 2 дівчинки). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолог
- Невролог
- Неонатолог
- Лікар-інфекціоніст.

 

Дайджест новин Уряду від 28 листопада 2018 р.

e-mail Друк PDF

Глава Уряду про поточну ситуацію в країні: Живіть звичайним життям, працюйте та навчайтеся

Мінагрополітики: 30-денний воєнний стан не несе ризиків продовольчого характеру, пропозиція продуктів значно перевищує попит

Маємо мобілізувати світ і повернути наших моряків та політв’язнів додому, – Володимир Гройсман

Україна продовжує співпрацю з південнокорейськими компаніями з метою впровадження новітніх технологій в енергетичному секторі

З 2019 року запроваджується профатестація управителів багатоквартирних будинків, - Геннадій Зубко

Урядом врегулювано порядок використання коштів за важливими бюджетними соціальними програмами

Визначено порядок надання допомоги особам, які доглядають за хворими дітьми

Уряд урегулював питання запровадження Електронного реєстру листків непрацездатності

Прем’єр-міністр: Ми маємо планово завершити 2018 рік і увійти у 2019-й

Світовий конгрес українців відданий справі підтримки України, – новий президент СКУ на зустрічі з Главою Уряду

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

28 листопада голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян.
Під час прийому громадяни порушили питання забезпечення медикаментами по програмі “Доступні ліки” пільгові категорії населення.
Також були порушені питання соціального захисту населення, а саме:надання матеріальної допомоги на лікування мешканцю Макарівського району; питання аграрної політики та земельних відносин (спірне користування земельною ділянкою в межах населеного пункту Плахтянка).
На вище вказані питання голова Макарівської райдержадміністрації надала роз'яснення, окремі з них взяла на особистий контроль.

Останнє оновлення на Середа, 28 листопада 2018, 16:47
 

Шановні мешканці та гості Макарівського району, повідомляємо про те, що в районі працюють стаціонарні пункти обігріву!

e-mail Друк PDF

У зв’язку зі зниженням температури пoвітря та oчікуваним пoгіршенням пoгoдних умoв, для надання дoпoмoги населенню з 28 листопада на теритoрії району працюють стаціонарні пункти oбігріву.
Щоб не допустити переохолодження чи обмороження, жителі та гості Макарівського району можуть звертатись у ці пункти за вказаними нижче адресами:
1. смт Макарів, вул. Б. Хмельницького, 56 у приміщенні приймального відділення Макарівської ЦРЛ, тел. 5-23-42, працює у цілодобовому режимі;
2. с. Бишів, вул. Гагаріна, 1 у приміщенні Бишівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, тел. 2-11-37, працює у цілодобовому режимі;
3. смт Макарів, вул. Б. Хмельницького, 13 у приміщенні 32-ДПРЧ, тел. 5-13-77, працює у цілодобовому режимі за окремою вказівкою ГУ ДСНС;
4. с. Бишів, вул. Гагаріна, 41, у приміщенні 50-ДПРП, тел. 2-12-85, працює у цілодобовому режимі за окремою вказівкою ГУ ДСНС;

Детальніше...
 

Робочі наради з архівістами району

e-mail Друк PDF

Минулої п'ятниці відбулися робочі зустрічі директора Державного архіву Київської області Соф’ї Каменєвої з працівниками архівного відділу Макарівської районної державної адміністрації та комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів сільських та селищних рад Макарівського району». В ході зустрічей обговорювалися питання виконання запитів юридичних та фізичних осіб, забезпечення збереженості документів, стану матеріально-технічної бази архівів, перспективи розвитку архівної справи в умовах децентралізації.

Останнє оновлення на Середа, 28 листопада 2018, 09:56
   

Воєнний стан: що треба знати кожному?

e-mail Друк PDF

З 28.11 в 10 областях України запроваджується режим воєнного стану - терміном на 30 днів. У переліку - Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області. Президент включив до Указу лише кілька заходів з 24, передбачених у законі. Більшість - стосуються Збройних Сил, Нацгвардії, СБУ та МВС. Зокрема підсилюються заходи із кібербезпеки, інформаційної безпеки, контррозвідувального, антитерористичного та контрдиверсійного режимів. В режим готовності приводиться протиповітряна оборона. Проводитимуться навчальні збори з резервістами оперативного резерву. Прикордонслужба посилить охорону державного кордону та адмінмежі з Кримом.
Під час дії воєнного стану НЕ ПЛАНУЄТЬСЯ конфіскація авто, іншої власності, примусової трудової повинності, поселення військових у квартирах українців. Розширення списку обмежень може бути ВИКЛЮЧНО за умов наступу Росії. Президент підкреслив - його принципова позиція зробити військовий стан (ВС) мінімально помітним для цивільного населення. Петро Порошенко також заявив, що підстави для запровадження ВС більш, ніж серйозні - загроза захоплення Маріуполя та Бердянська і повномасштабний наступ Росії. На відміну від 2014-2015 рр. - тоді введення особливого режиму було неможливим - стан економіки не дозволяв заблокувати інвестиції і угоду з МВФ. Під загрозою зриву опинилися б і угода про асоціацію з ЄС, і безвіз, і зона вільної торгівлі з ЄС.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.