Голова Макарівської райдержадміністрації провела особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

10 квітня голова Макарівської райдержадміністрації І.Семенова спільно з начальником відділу  роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, на якому були порушені наступні питання: соціального захисту населення (призначення пенсії, надання матеріальної допомоги на лікування) та питання діяльності громадської організації в Макарівському районі.
На вище вказані питання голова Макарівської райдержадміністрації надала роз'яснення, окремі з них взяли на особистий контроль.

 

Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

e-mail Друк PDF

5 квітня в м.Переяслав-Хмельницький відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Макарівський район представила команда Комарівського НВО «Чіп і Дейл».
Дванадцять команд змагалися за право зватися кращими знавцями пожежно-рятувальної справи та правил безпеки життєдіяльності. Команда нашої школи – «Чіп і Дейл» - увійшла в п’ятірку найкращих команд області, продемонструвавши не лише знання правил пожежної безпеки, а й свої творчі таланти – художні, вокальні, танцювальні, артистичні. Довели, що героїчна професія рятувальника вимагає нашої поваги, що бути здоровим, активним – це не просто важливо, а ще й модно!
Вітаємо команду, бажаємо нових звершень і перемог!

Останнє оновлення на Вівторок, 09 квітня 2019, 07:59
 

Нарада при голові Макарівської районної адміністрації з керівниками підприємств аграрного сектору економіки району

e-mail Друк PDF

05 квітня голова Макарівської райдержадміністрації І.Семенова за участю першого заступника голови макарівської райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, начальника відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Сальвенчук, першого заступника начальника Києво-Святошинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Л.Євтушенко, началька РС ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченка та інших провела нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств Макарівському району.
На нарада були розглянуті питання попередження виникнення пожеж трав′яного настилу на землях, що межують з лісовими насадженнями, нове в податковому законодавстві України для підприємств аграрного сектору економіки, забезпечення дотримання вимог чинного законодавства в частині своєчасності та повноти сплати обов’язкових податків та зборів з доходів працівників підприємства, земельних відносини, проблемних питань та шляхів їх вирішення в Макарівському районі, а також співпраці сільськогосподарських підприємств з органами місцевого самоврядування.

 

Голова Макарівської райдержадміністрації провела особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

05 квітня голова Макарівської райдержадміністрації І.Семенова спільно з начальником відділу  роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, під час якого до голови райдержадміністрації звернувся інвалід І групи, “Дитина війни”, мешканець смт Кодра щодо питання електропостачання приватного будинку.
В результаті розгляду звернення голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова за участю заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная та головного інженера Макарівського ВОК ТОВ “Київська обласна ЕК” В.Балабойка здійснили виїзд в смт Кодра за адресою проживання заявника для обстеження лінії постачання електроенергії та вирішення питання, порушеного у зверненні.

 

Заходи з благоустрою територій громад Макарівщини

e-mail Друк PDF

Триває весняний благоустрій населених пунктів Макарівського району. Колективами установ, організацій, підприємств району організовано ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, проводяться заходи щодо чищення тротуарів, прибирання павільйонів на зупинках пасажирського транспорту, здійснюються заходи щодо приведення в належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих і спортивних майданчиків та інших об’єктів благоустрою населених пунктів.

Фотоматеріали надані громадами сіл: Юрів, Мостище, Небелиця.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 квітня 2019, 14:00
 

Допомога малозабезпеченим сім’ям

e-mail Друк PDF

Малозабезпечена сім’я — це сім’я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний доход, нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї. Право сім’ї на цю допомогу залежить не лише від доходів, але і від її майнового стану, зайнятості працездатних членів сім’ї та інших факторів. Ця допомога призначається відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та Постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 р. N 250 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям».

Кому надається допомога
Допомога малозабезпеченим сім’ям призначається і виплачується у грошовій формі малозабезпеченим сім’ям, які постійно проживають на території України, мають середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 квітня 2019, 11:38 Детальніше...
 

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»2019 року стартував

e-mail Друк PDF

Наказ Мінрегіону № 78 від 22.03.2019 року

Тема 1. Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету.
Це можуть бути практики:
сприяння    нарощенню    податкової    бази,    збільшення    доходів    місцевого бюджету регіону/району/громади;
створення    індустріального    парку,    бізнес-інкубатора,    центру    підтримки бізнесу;
інвентаризація    землі,    створення    реєстру,    робота    з    власниками (користувачами) земельних ділянок;
налагодження обміну інформацією з ДПА щодо платників податків;
запровадження планомірної роботи з платниками податків;
ефективна політика щодо ставок та пільг по платі за землю та інших місцевих податків і зборів.

Останнє оновлення на Четвер, 04 квітня 2019, 14:45 Детальніше...
 

Обережно – пожежі у природних екосистемах

e-mail Друк PDF

Із настанням весни та підвищенням температури повітря в районі все частіше виникають пожежі в екосистемах. Пов’язано це з випалюванням минулорічної сухої рослинності на відкритих територіях.
З початку року пожежно-рятувальними підрозділами Макарівського РС ГУ ДСНС здійснено 117 виїздів на гасіння пожеж сухої рослинності і сміття на відкритій території, та 1 на загорання торфу, що складає 70 відсотків від загальної кількості пожеж. Вогнем завдано шкоди 130 га природних угідь.
На превеликий жаль, деякі мешканці району не усвідомлюють, що випалювання сухої трави має негативні наслідки як для природи, так і для людини.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 28 березня по 04 квітня2019 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 28 березня по 04 квітня 2019 року в нашому закладі діти не народжувалися.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст
- Рентгенолог
- Лікар невідкладних станів (приймальне відділення).

 

УРЯД РОЗШИРЮЄ РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА ЛІКИ

e-mail Друк PDF

Ціни на ліки від найпоширеніших захворювань буде знижено
На засіданні Уряду 3 квітня ухвалено низку рішень, спрямованих на зниження цін на ліки. Це черговий крок Уряду для забезпечення громадянам можливості отримувати доступне лікування.
Зокрема, вже два роки діє програма «Доступні ліки», яка дає можливість отримувати ліки від хронічних захворювань безкоштовно або з незначною доплатою. Нею  користуються вже 7 мільйонів людей. На ціни препаратів, що увійшли в програму, було встановлено державне регулювання – вони не повинні перевищувати ціну аналогічних ліків в сусідніх країнах. В результаті ціни на «доступні ліки» знизились в середньому на 10%, а на деякі з них – на 45%. Зараз в програмі 258 препаратів, 64 з них можна отримати повністю безкоштовно.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.