Дайджест новин Уряду від 05 жовтня 2018 року

e-mail Друк PDF

Зона вільної торгівлі ГУАМ стане помітним поштовхом економічного розвитку наших країн, – Володимир Гройсман

Україна буде енергетично самодостатньою, ми досягнемо цієї мети, – Прем’єр-міністр

Наша мета – боротися з агресором, і ми – переможемо, – Володимир Гройсман

Будемо підвищувати привабливість та конкурентоспроможність ГУАМ як невід'ємної ланки зв’язку Європи та Азії, – спільна заява глав урядів

Успіх в економіці – це ключова передумова відновлення суверенітету та територіальної цілісності наших держав, - Глава Уряду на самміті ГУАМ

Геннадій Зубко закликав народних депутатів пришвидшити прийняття Закону «Про засади адміністративно-територіального устрою України»

Степан Кубів назвав пріоритетні напрямки бюджетного фінансування у 2019 році

Степан Кубів: Мала приватизація заробила для держави 185 млн грн

Степан Кубів: Експорт українських товарів за 7 місяців 2018 року склав 26 млрд доларів

Капітальні інвестиції в І півріччі 2018 року зросли на 26,6%, а рівень тіньової економіки скоротився до 32%, - Степан Кубів

Україна і Молдова продовжують реалізацію Дорожньої карти співпраці і готові збільшувати товарообіг, – зустріч глав урядів

Україна і Грузія спрощують процедури перетину кордонів, – домовленість глав урядів

У Києві відбулося четверте засідання Комітету Асоціації між Україною та ЄС

ДФС та представники митних органів країн-членів ГУАМ підписали Протокол про взаємодію щодо боротьби з митними правопорушеннями

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Останнє оновлення на Понеділок, 08 жовтня 2018, 09:04
 

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ: НОВІ РОЗ’ЯСНЕННЯ ВІД МІНСОЦПОЛІТИКИ

e-mail Друк PDF

1. Чи зберігається субсидія  у працюючих пенсіонерів?
Часто пенсіонерів вводять в оману, кажучи, що субсидію заберуть якщо вони працевлаштуються. Міністр соціальної політики України Андрій Рева рекомендує не вірити тим, хто розповсюджує таку неправду. Адже єдиний критерій для розрахунку розміру субсидії є дохід людини.
Тому працюючі пенсіонери мають право на субсидію на основі пенсії і заробітної плати. Тим, хто перестав працювати, беруть до уваги розмір місячної пенсії за місяць, що передує зверненню за субсидією.
Якщо пенсіонер перестав працювати, чи вийшов на пенсію, йому потрібно протягом місяця з Декларацією звернутися в управління соцзахисту і допомогу перерахують з урахуванням лише одного доходу – пенсії.
https://teplo.gov.ua/video/151.html

Детальніше...
 

Уряд схвалив технічний регламент щодо екодизайну енергоспоживчих продуктів, розроблений Держенергоефективності

e-mail Друк PDF

На засіданні Уряду схвалено Технічний регламент щодо встановлення системи для визначення вимог з екодизайну енергоспоживчих продуктів, який підготовлено Держенергоефективності з метою імплементації 125-ї Директиви ЄС.
Таким чином, Україна впроваджує важливий європейський інструмент – екодизайн.
Екодизайн визначає вимоги щодо енергоефективності та екологічності різних енергоспоживчих продуктів.
Впровадження системи екодизайну в Україні дозволить:

Детальніше...
 

Майже 500 МВт потужностей «чистої» електроенергетики встановлено за 9 місяців ц.р., що майже у 2 рази більше, ніж за весь 2017 рік

e-mail Друк PDF

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, виступаючи на конференції «Екоінновації та “зелене” підприємництво: зроблено в Україні».
Зокрема, у 2018 р. встановлено додатково:
- СЕС – 355 МВт;
- ВЕС - 57 МВт;
- електростанції на біогазі – 11 МВт;
- електростанції на біомасі – 5 МВт;
- малі ГЕС – 1 МВт.

Детальніше...
 

Сергій Савчук: Закликаю енергоаудиторів вже проходити атестацію для сертифікації енергоефективності будівель!

e-mail Друк PDF

15закладів вищої освіти вже створили комісії з атестації енергоаудиторів (http://saee.gov.ua/uk/content/buildings-certification).
На сьогодні видано18 атестатів, зокрема:
13-енергоаудиторам із сертифікації енергетичної ефективності будівель;
5- фахівцям з обстеження інженерних систем будівель.
Окрім цього, Держенергоефективності уклало угоди про співпрацю ще з 13 закладами вищої освіти, які також планують створити атестаційні комісії, зокрема:
- до кінця жовтня ц.р. - 9 закладів;

Детальніше...
 

Урочистості з народи Дня працівників освіти

e-mail Друк PDF

“Якщо люди самі не вміють літати, нехай навчать літати своїх дітей. Літати високо, далеко, красиво. І настане час, коли діти розкриють крила і полетять. Нехай дорослі просто підуть за дітьми, щоб оберігати їх від падіння. І тоді вийде, що вони теж летять...
Учити літати... Учити мріяти... Учити творити... Це призначення педагога”.

04 жовтня, напередодні Дня працівників освіти, в Макарівському районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди професійного свята освітян.
Відкрили святковий захід своїм виступом вихованці зразкового  аматорського хореографічного колективу «Ясочка» Макарівського районного Будинку культури, виконавши український танок.
З вітальними словами перед винуватцями заходу виступили голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова та голова Макарівської районної ради О.Гулак, відзначивши педагогів грамотами.
Вітання лунали і від керманича галузі в районі — начальника відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавського та голови районної ради профспілки працівників освіти  В.Хохлюк, які теж вручили грамоти своїм колегам.
На свято завітала і помічник-консультант народного депутата України Р.Сольвара — Л.Бурдик з вітаннями від народного депутата, передавши педагогам грамотами і грошові премії.
Концертна програма пройшла у виконанні пісенно-хореографічних номерів учасників Академічного ансамблю пісні і танцю “Поділля” Вінницької обласної філармонії імені М.Д.Леонтовича та ансамблю народних інструментів, які подарували яскраві емоції та враження педагогам району.

У тексті використаний матеріал з сайту schoollife.org.ua


Останнє оновлення на Четвер, 04 жовтня 2018, 18:07
 

Володимир Гройсман: наша мета - 30% зниження аварій і більше тисячі врятованих життів на рік

e-mail Друк PDF

Уряд ставить завдання знизити смертність та травмування на дорогах на 30% і опрацювати програму додаткового захисту дітей. Про це заявив Володимир Гройсман під час всеукраїнської наради з питань безпеки дорожнього руху 4 жовтня у Кам’янці-Подільському, де Голова Уряду перебуває з робочою поїздкою.

Аварійність на українських дорогах є надзвичайно високою. Тому Уряд реалізує чітку стратегію щодо безпеки на дорогах України
В Україні рівень смертності та травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод є одним з найвищих в Європі. З 2005 року кількість загиблих на дорогах перевищила 74 тис людей. Кількість травмованих – понад 600 тис. Дорожні пригоди є однією з найпоширеніших причин смертності серед дорослого населення і другою причиною смертності дітей у віці від 5 до 14 років. «Щорічно на дорогах України гине більше 3000 людей. Найгірше, що гинуть діти. Уряд ставить завдання знизити смертність та травмування на дорогах на 30% і опрацювати програму додаткового захисту дітей», - заявив Прем’єр-міністр України.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 27 вересня по04жовтня2018 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 27 вересня по 04 жовтня 2018 року народилось 4 дітей (1 хлопчик та 3 дівчинки). Колектив лікарні вітає новонароджених та їхніх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолог
- Невролог
- Неонатолог
- Лікар-інфекціоніст.

 

Дайджест новин Уряду від 3 жовтня 2018 р.

e-mail Друк PDF

Вчасний старт опалювального сезону – пряма відповідальність місцевих керівників та керівників енергокомпаній, Уряд всі ресурси забезпечив, – Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр ініціював перевірки низки областей на предмет цільового використання бюджетних субвенцій

Уряд вирішив питання забезпечення Києва теплом і гарячою водою, – Прем’єр-міністр

Глава Уряду про роботу ЦВК: Сподіваюсь, одним з перших рішень буде дата виборів в ОТГ

Уряд запроваджує сучасні засоби фіксації порушень правил дорожнього руху

Мінсоцполітики ставить перед собою завдання створення умов для повернення українських мігрантів

Стаж підприємців з 1998 по 2003 роки зараховуватиметься на підставі довідки про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності

Удосконалено правовий механізм соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Останнє оновлення на Четвер, 04 жовтня 2018, 08:54 Детальніше...
 

Ризик отруєння від вживання дикорослих грибів

e-mail Друк PDF

«Грибні сезони» щороку приносять у своїх кошиках не лише щедрі дарунки лісу, а й дедалі більшу тривогу, біль і біду. Треба зазначити, що інколи навіть їстівні гриби можуть стати причиною отруєння.
Так, лише в Київській області з середини вересня, коли розпочато «грибний сезон», зафіксовано 2 випадки отруєння грибами, зокрема дитини. Це буває у тих випадках, коли вживають гриби старі, перезрілі або після тривалого зберігання. Також, в деяких видах їстівних грибів, які належать до найбільш  цінних (білому, лисичках тощо), містяться отруйні нетермостійкі речовини, які при варінні грибів руйнуються. Вживання недоварених або недосмажених грибів може викликати розлади травлення. До цього часу не існує науково обґрунтованих - простих, швидких та надійних методів визначення отруйності чи їстівності грибів. Є лише один достовірний шлях попередження грибних отруєнь – розрізняння їстівних від отруйних грибів за їх зовнішніми ознаками.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.