Дайджест новин Уряду 14 червня 2018 року

e-mail Друк PDF

Розпочала роботу Рада з питань інтелектуальної власності під головуванням Степана Кубіва

Володимир Бондаренко: Ми працюємо над ідеєю створення закритого електронного сервісу для державних службовців

Володимир Бондаренко: Розподіл відповідальності у системі органів виконавчої влади формує нові підходи в роботі

Роман Труба: У вересні буде обрано достатньо людей, щоб ДБР почало працювати

В'ячеслав Кириленко обговорив зі Спілкою ректорів законопроект щодо фінансування вищої освіти

Україна посилить співпрацю з Організацією економічного співробітництва та розвитку, – Олександр Саєнко

Влада і громадськість мають посилити взаємодію на етапі впровадження реформ, – Олександр Саєнко

Глава Уряду про перевірку АМКУ: Аудит має бути прозорим і жорстким

Україна – важливий напрямок інвестицій ЄБРР, – зустріч Глави Уряду з Першим віце-президентом Банку

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Громадські слухання з питань стану забезпечення охорони прав, свобод і інтересів громадян та забезпечення громадського порядку

e-mail Друк PDF

14 червня заступник голови Макарівської районної державної адміністрації І.Рознай спільно з начальником Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області О.Кравчуком провели громадські слухання з питань стану забезпечення охорони прав, свобод і інтересів громадян, а також забезпечення громадського порядку в с. Бишів, Яблунівка та Чорногородка. В громадських слуханнях взяли участь голови вищезазначених сільських рад та жителі сіл.
Під час громадських слухань О.Кравчуком було доведено до відома присутніх оперативну обстановку та стан злочинності в населених пунктах, в яких відбулися слухання.
Крім цього в ході проведення громадських слухань було акцентовано увагу на вчинення шахрайських дій невідомими особами, які шляхом обману заволодівають коштами та цінними речами громадян. А також були розглянуті питання проведення профілактичних робіт з неповнолітніми особами з метою попередження вчинення правопорушень.
За результатами громадських слухань було проведено анонімне анкетування громадян про роботу дільничних офіцерів поліції.

Останнє оновлення на Четвер, 14 червня 2018, 14:47
 

Фонд соціального страхування інформує

e-mail Друк PDF

Підстави для призначення потерпілому одноразової допомоги та
щомісячної страхової виплати

Фонд соціального страхування України здійснює страхування громадян на випадок тимчасової або стійкої втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання. Про це повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
Право на отримання потерпілим одноразової допомоги та щомісячної страхової виплати настає з дня встановлення МСЕК стійкої втрати професійної працездатності.
Для призначення одноразової допомоги та щомісячної страхової виплати до робочого органу виконавчої дирекції Фонду соцстрахування подаються:

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 07 по 14 червня 2018 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 07 по 14 червня 2018 року народилось 2 дітей (1 хлопчик та 1 дівчинка). Колектив лікарні вітає новонароджених та їхніх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолог
- Невролог
- Неонатолог
- Акушер-гінеколог
- Лікар-інфекціоніст.

 

Уряд посилює захист бізнесу від пресу силовиків

e-mail Друк PDF

Кабмін запропонував парламенту встановити персональну відповідальність для силовиків, які не виконують закон «маски-шоу стоп»

13 червня Кабінет Міністрів схвалив зміни до закону «Щодо удосконалення забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування».
Так званий закон «маски-шоу стоп», ініційований Урядом Володимира Гройсмана, був підтриманий конституційною більшістю депутатів і набрав чинності 7 грудня. Цей документ став справжнім проривом у боротьбі з корупцією в силових органах, оскільки запровадив захисні механізми від тиску на бізнес під час проведення слідчих дій, масових невиправданих обшуків і блокування роботи підприємств силовиками. В результаті Уряду вдалося зупинити вал обшуків.

Детальніше...
 

Касові апарати можна буде перевести на смартфони і планшети

e-mail Друк PDF

Уряд Володимира Гройсмана спрощує систему РРО аби зменшити адміністративні витрати бізнесу і детінізувати розрахунки

13 червня Кабінет Міністрів ухвалив постанову «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій». Своїм рішенням Уряд підтримав запуск пілотного проекту, який дає можливість підприємствам встановлювати реєстратори розрахункових операцій (РРО) на мобільні телефони, планшети і персональні комп’ютери.
Що виграє бізнес від цієї новації?

Спрощується реєстрація
Зараз на реєстрацію касових апаратів витрачається багато часу і зусиль - до п’яти робочих днів, включаючи візити до органів ДФС та ЦСО. При цьому необхідно оформити заяву із 6 додатками. 

Останнє оновлення на Четвер, 14 червня 2018, 09:41 Детальніше...
 

Дайджест новин Уряду 13 червня 2018 року

e-mail Друк PDF

Уряд напрацьовує подальші рішення щодо захисту чесного бізнесу і полегшення ведення підприємницької діяльності, – Володимир Гройсман

Глава Уряду про боротьбу з тіньовими схемами: Несправедливо, коли люди з невеликими доходами терплять, а дехто жирує

Уряд створив Раду з питань торгівлі та сталого розвитку

Кожна із вже створених ОТГ працює краще, ніж сільська або селищна рада, яка ще досі не об’єдналась, - Геннадій Зубко

Урядом прийнято рішення щодо надання постраждалим учасникам Революції Гідності прав на пільги, передбачені для учасників бойових дій

До переліку платників єдиного внеску додано членів фермерських господарств

Уряд направив 200 мільйонів гривень на компенсації за житло для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав та осіб з інвалідністю І-ІІ групи

Уряд ухвалив рішення, які дають старт інноваційним підходам у сфері  РРО

Уряд доручив Держаудитслужбі провести аудит Антимонопольного комітету

Маємо остаточно передати тарифоутворення на органи місцевого самоврядування, - Геннадій Зубко

Департамент інформації та
комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

13 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела особистий прийом громадян.
Під час прийому мешканці району звернулися до голови райдержадміністрації з питаннями: аграрної політики та земельних відносин (приватизації земельних часток (паїв)), соціального захисту (виплати коштів Копилівською сільською радою на поховання) та медичного забезпечення (протезування зубів для пенсіонерів).
На всі вище вказані питання голова райдержадміністрації надала роз’яснення, а окремі з них взяла на особистий контроль.

 

Засідання чергової двадцять першої сесії Макарівської районної ради VII скликання Київської області

e-mail Друк PDF

13 червня відбулося засідання чергової двадцять першої сесії Макарівської районної ради VII скликання Київської області під головуванням голови Макарівської районної ради О.Гулаком за участю голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової.
На порядку денному засідання були розглянуті наступні питання:    
- затвердження звіту про виконання районного бюджету Макарівського району за І квартал 2018 року,
- звіт Кириленко І.В., завідувача комунального підприємства Макарівська районна аптека № 10, про фінансово-господарську діяльність підприємства за 2017 рік та І квартал 2018 року,
- затвердження  штатного розкладу Макарівської центральної районної лікарні,

Детальніше...
 

РОБОЧА ЗУСТРІЧ В КООПЕРАТИВІ «АГРОВЕСНА»

e-mail Друк PDF

12 червня на території  садівничого підприємства, що знаходиться в с. Небелиця, 65-й км автошляху Київ-Житомир,  відбулась робоча зустріч за участю заступника міністра  аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої, заступника голови Київської обласної державної адміністрації  Івана Турчака, заступника директора Департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Андрія Степановича, начальника відділу розвитку рослинництва, інженерно-технічної роботи та охорони праці Департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Кирила Потапенка, начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації  Олександра Нечая.
Директор кооперативу «Агровесна»  Олександр Ткачук ознайомив присутніх з роботою об’єднання, до якого входять десять сільськогосподарських підприємств, та системою менеджменту виробництва ягідної та фруктової  продукції за  новітніми технологіями.
АГРОВЕСНА – сучасне підприємство яке успішно розвиває сферу ягідництва у кооперації з 2011 року. Підприємство орієнтоване на об’єднання українських виробників ягід для забезпечення потреб кінцевого споживача внутрішнього і зовнішнього ринку якісним продуктом. Загальний розмір власних площ становить 500га. Підприємство спеціалізується на вирощуванні ягід: суниці садової та лісової, лохини високорослої, малини, смородини, порічки, ожини; розмноженні та вирощуванні ліцензованого та сертифікованого посадкового матеріалу відомих та продуктивних сортів ягідних культур.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 червня 2018, 07:35
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.