Зустріч з питання проведення 5-го Міжнародного турніру із настільного тенісу серед дітей та молоді

e-mail Друк PDF

19 лютого голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела зустріч з головою Правління громадської організації “Культурно-спортивне об'єднання інвалідів” О.Іськовим. У ході зустрічі мова йшла про можливість проведення 5-го Міжнародного турніру із настільного тенісу серед дітей та молоді, присвяченого пам'яті Героя України В.Чорновола та Міжнародного дня людей з інвалідністю.
Відповідно до Положення Міжнародного турніру команда-переможець приймає у себе наступний турнір, зокрема у минулому році у 4-му Міжнародному турнірі із настільного тенісу серед дітей та молоді, присвяченого пам'яті Героя України В.Чорновола та Міжнародного дня людей з інвалідністю, що проходив в м. Рівне, золоті медалі та кубок вибороли спортсмени з смт Макарів.
Загалом турнір був започаткований у 2012 році та вперше проходив м. Косів Івано-Франківської області, наступні змагання приймав Київський національний університет імені Т.Г.Шевченка.

 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

19 лютого голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з  начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян.
Під час прийому мешканці району звернулися до голови райдержадміністрації з питаннями: аграрної політики та земельних відносин (приватизації земельних часток (паїв) в адміністративних межах Наливайківської сільської ради), соціального захисту населення (призначення та виплати  допомоги на дітей одиноким матерям).
На всі вище вказані питання голова райдержадміністрації надала роз’яснення, а окремі з них взяла на особистий контроль.

Останнє оновлення на Понеділок, 19 лютого 2018, 16:27
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

19 лютого заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу підсумкову апаратну нараду з профільними керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.     На нараді були розглянуті питання стану протиепізоотичної  та епідемічної ситуацій в районі, стану набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом, стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення та протипожежної ситуації в районі тощо.

Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 12.02.2018 по 16.02.2018

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 12.02.2018 по 16.02.2018 виконано 26 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 20, соціально-правового характеру – 6. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 10 громадян. В читальному залі працював 1 користувач, якому видано в користування 8 справ. Працівникам 2 установ надано консультації з питань науково-технічного опрацювання документів. Складено та надіслано Наливайківській сільській раді чергове нагадування про необхідність подання в архівний відділ на схвалення номенклатури справ. Експертною комісією відділу схвалено номенклатуру справ Гавронщинської сільської ради на 2018 рік, опис №1 справ постійного зберігання Макарівської районної виборчої комісії. На зберігання прийнято 2 справи постійного, 3 – тимчасового зберігання Макарівської районної виборчої комісії за 2017 рік. Проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 339 справ двох архівних фондів. 15 лютого начальник архівного відділу взяла участь у розширеному засіданні колегії Державного архіву Київської області, що відбулося в смт Бородянка та на якому розглядалося питання про підсумки роботи архівних установ Київської області у 2017 році та їх завдання на 2018 рік.

 

Звіт Уряду 2017. Інфографіка

e-mail Друк PDF

...Звіт Уряду 2017. Інфографіка

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 лютого 2018, 08:54
 

Зустріч з воїнами-інтернаціоналістами

e-mail Друк PDF

15 лютого відбулася зустріч воїнів-інтернаціоналістів із заступником голови Макарівської районної ради О.Цисаренком, начальником управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицьким, головою Макарівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) О.Безугленком та головою Київської обласної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій В.Говоровим.
Під час зустрічі Г.Невмержицький повідомив, що на даний час на обліку в управлінні соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації перебуває 137 воїнів – інтернаціоналістів. З них: учасників бойових дій на території інших держав - 119 осіб; інвалідів війни - 15 осіб; членів сімей загиблих та померлих УБД на території інших держав - 3 особи.

Детальніше...
 

В смт Макарів відбулося покладання квітів до пам'ятної Стелли на честь воїнів-інтернаціоналістів

e-mail Друк PDF

15 лютого,  у зв'язку з відзначенням Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, в смт Макарів відбулося покладання квітів до пам'ятної Стелли на честь воїнів-інтернаціоналістів.
Під час служби в Афганістані загинуло 6 жителів Макарівського району. Ім'я та образ кожного воїна-інтернаціоналіста викарбувані на скрижалях пам'ятної Стелли, яку було відкрито у 2012 році.
Захід пройшов за участю воїнів-інтернаціоналістів, заступника голови Макарівської районної ради, керівника та заступника керівника Київської обласної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій, а також  працівників структурних підрозділів Макарівської райдержадміністрації, представників інститутів громадянського суспільства району та районного Будинку культури.

Останнє оновлення на Четвер, 15 лютого 2018, 16:45
 

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

e-mail Друк PDF
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Щорічно український народ віддає глибоку шану солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.
Приємно відзначити, що колишні воїни-інтернаціоналісти беруть на себе ініціативу і відповідальність за порозуміння й злагоду в суспільстві, долучаються до просвітницької роботи та діляться досвідом з сучасними захисниками країни. Люди, обпалені війною, особливо гостро відчувають такі важливі суспільні цінності, як мир і злагода.
Останнє оновлення на Понеділок, 19 лютого 2018, 12:46 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 08.02.2018 по 15.02.2018

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 08 лютого по 15 лютого 2018 року народилось 1 дитина (дівчинка). Колектив лікарні вітає новонароджену та її батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолога
- Невролога
- Неонатолога
- Хірурга
- Акушер-гінеколог
- Лікар-інфекціоніст.

 

На розширеному засіданні колегії буде представлено публічний звіт голови Макарівської районної державної адміністрації про підсумки діяльності за 2017 рік

e-mail Друк PDF

26 лютого 2018 року о 10.00 год. відбудеться розширене засідання колегії Макарівської райдержадміністрації.
На засіданні колегії буде представлено публічний звіт голови Макарівської районної державної адміністрації про підсумки діяльності за 2017 рік.
Регламент заходу:
10.00 – 10.30 – презентація публічного звіту голови Макарівської районної державної адміністрації.
10.30 – 11.00 – запитання та відповіді.
Запрошуються представники органів місцевого самоврядування, керівники установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, громадських об’єднань та організацій, засобів масової інформації.
Місце проведення заходу: вул. Димитрія Ростовського, 27, смт Макарів Київської області, приміщення районного будинку культури.
Відповідальний структурний підрозділ: відділ економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації.
Контактна особа: Сальвенчук Ольга Михайлівна – начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації, тел (04578) 5-13-08, 5-14-44; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

...Публічний звіт голови Макарівської районної державної адміністрації про підсумки діяльності за 2017 рік

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.