Президентство кардинально змінює життя і ставлення до країни

e-mail Друк PDF

Президентство кардинально змінює життя і ставлення до країни - Петро Порошенко зізнався журналістам, що ступінь відповідальності і глибина викликів рік до року тільки зростають.
П’ять років тому, згадує глава держави – метою було не втратити країну, нині – зробити так, аби ті випробування, які випали українському народу, не стали марними. Про це Президент заявив після того, як подав документи у ЦВК про реєстрацію кандидатом.

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 лютого 2019, 14:39 Детальніше...
 

Іван Рознай провів апаратну нараду

e-mail Друк PDF

06 лютого заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу нараду за підсумками роботи окремих установ і структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді були обговорені питання набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом, стану вулично - дорожньої мережі та належне його утримання під час несприятливих погодніх умов, технічного стану протипожежної техніки районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області, протипожежного стану приміщень виборчих дільниць району тощо.
Нарада відбулася за участю начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечая, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації О.Сальвенчук, завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Макарівської райдержадміністрації В.Єзгор, начальника 32 ДПРЧ О.Іваненка та начальника  Макарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області О.Гнатюка.

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 лютого 2019, 12:52
 

Надання допомоги дітям померлого годувальника

e-mail Друк PDF

Громадяни України, які є дітьми померлого годувальника та постійно проживають на території України, мають право на державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю» у випадках та на умовах, передбачених цим Законом та іншими законами України.
Для призначення соціальної допомоги дітям померлого годувальника додатково подаються:
• копія свідоцтва про народження або паспорта громадянина України особи, якій призначається соціальна допомога, з пред’явленням оригіналу;
• копія довідки (за наявності) про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків особи, якій призначається допомога (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмiтку в паспорті), з пред’явленням оригіналу;
• копії документів, що засвідчують родинні відносини члена сім’ї з померлим годувальником (за наявності);

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 лютого 2019, 14:41 Детальніше...
 

Інформування населення щодо надання пільг окремим категоріям громадян

e-mail Друк PDF

Фахівцями управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації (далі – Управління) з 1 по 5 січня 2019 року здійснювався прийом та перевірка розрахунків витрат, пов’язаних з наданням пільг окремим категоріям громадян, від організацій-надавачів послуг.
Наразі пільги надаються таким категоріям населення: особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, учасники війни, діти війни, 1, 2 категорія ЧАЕС, вдови ЧАЕС, багатодітні сім’ї, сільські працівники за профознакою, ветерани військової служби та органів внутрішніх справ, а також інші.

Детальніше...
 

УРЯД ПІДТРИМУЄ РОДИНИ З ДІТЬМИ

e-mail Друк PDF

На засіданні 6 лютого Кабінет Міністрів схвалив законопроект, спрямований на створення сприятливих умов для отримання послуг, пов’язаних з народженням дитини. Це один з кроків, які здійснює Уряд для підтримки народжуваності в країні та відповідального батьківства.

Всі послуги, пов’язані з народженням дитини, в системі «Е-малятко»
Вже кілька років поспіль уряд здійснює дебюрократизацію соціальних послуг. Зокрема, вже зараз в кожному пологовому будинку за спрощеною процедурою можна отримати свідоцтво про народження дитини впродовж 24 годин (за минулий рік нею скористались 162 тисячі громадян), зареєструвати місце її проживання (73 тисячі немовлят вже були зареєстровані таким чином), оформити в онлайн режимі отримання соціальної допомоги при народженні дитини.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 31 січня по 07 лютого 2019 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 31січняпо 07 лютого 2019 року народилось 2 дитини (1 хлопчик та 1 дівчинка). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст
- Рентгенолог
- Лікар невідкладних станів (приймальне відділення).

 

ДОРОГИ, ВІДРЕМОНТОВАНІ ПОЧИНАЮЧИ З 2017 РОКУ, ПЕРЕБУВАЮТЬ У НОРМАЛЬНОМУ СТАНІ

e-mail Друк PDF

Під час засідання Уряду 6 лютого 2019 року було розглянуто питання стану українських доріг. Дороги державного значення, які були відремонтовані починаючи з 2017 року, перебувають у нормальному експлуатаційному стані. А от до доріг, які не ремонтувалися 15-20 років, і до доріг, ремонти яких проводить місцева влада, є найбільше претензій у автомобілістів. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив: ями на таких дорогах мають ліквідовуватись оперативно. На дорогах місцевого значення перевірки стану і ліквідація дефектів мають оперативно проводитись місцевими дорожніми службами, а відповідальність за це лежить на обласних державних адміністраціях.

З 2017 року дороги ремонтуються системно і якісно
Як заявив керівник Укравтодору Славомір Новак, станом на 2016 рік  95% українських доріг перебували у поганому стані. Починаючи з 2017 року ремонти доріг проводились системно, за ці роки було якісно відремонтовано близько 7000 км доріг. Двічі на рік проводяться ретельні перевірки якості таких ремонтів. А починаючи з 2018 року усі контракти на середні поточні ремонти передбачають гарантію на такі ремонти не менш, ніж 5 років, на капітальні ремонти – 10 років. І в разі виявлення дефектів виконавець робіт має за власний кошт їх ліквідовувати.

Детальніше...
 

ЗА ЛЮТИЙ СУБСИДІАНТИ ОТРИМАЮТЬ ВІД УРЯДУ ГОТІВКУ ДЛЯ ОПЛАТИ КОМУНАЛЬНИХ ПЛАТЕЖІВ

e-mail Друк PDF

Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято сьогодні Кабінетом Міністрів України.
Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через Ощадбанк, і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.
Отже, всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.
Вся субсидія «старим» субсидіантам буде перерахована грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією.

Детальніше...
 

Пройшла спільна нарада щодо проведення заходів з питань сплати та погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування і легалізацію трудових відносин

e-mail Друк PDF

06 лютого спільна нарада на виконання доручення голови Київської облдержадміністрації від 22.01.2019 № 2-1 щодо проведення заходів з питань сплати та погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування і легалізацію трудових відносин. Спільну нараду провела голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова за участю представників Києво-Святошинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України, Макарівської ДПІ Ірпінського управління ГУ ДФС у Київській області та відділу державної виконавчої служби Макарівського району Головного Територіального управління юстиції у Київській області.
Метою проведення спільної наради було обговорення питань виконання у 2018 році заходів по сплаті єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та погашення заборгованості по цьому внеску, виконання заходів по легалізації трудових відносин та визначення конкретних дій щодо спільної роботи по сплаті єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, погашенню заборгованості по цьому внеску, легалізації трудових відносин та інспекційних відвідувань на 2019 рік.

Детальніше...
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

06 лютого голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм та начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, під час якого до голови райдержадміністрації звернувся мешканець с. Небелиця щодо питання призначення субсидії на опалювальний період.
Також під час прийому були порушені питання соціального захисту населення (надання матеріальної допомоги на оперативне лікування, надання матеріальної допомоги на відбудову будинку після пожежі в с. Почепин).
На вище вказані питання голова Макарівської райдержадміністрації та заступник голови Макарівської райдержадміністрації надали роз'яснення, окремі з них взяли на особистий контроль.

Останнє оновлення на Середа, 06 лютого 2019, 16:59
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.