Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 29.07.2019 по 02.08.2019

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 29.07.2019 по 02.08.2019 виконано 7 запитів, що надійшли від громадян та адвокатів, у тому числі соціально-правового характеру – 3, тематичних – 4. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 4 громадян. Складено та надіслано Опачицькій сільській раді чергове нагадування про порушення нею графіка науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Надано методичну допомогу Великокарашинській сільській раді зі складання описів справ постійного зберігання, продовження історичної довідки, акту про нестачу справ (документів) за 2015-2018 роки, Комунальній установі «Об’єднаний трудовий архів сільських та селищних рад Макарівського району» – зі складання опису справ з кадрових питань, історичної довідки товариства, що ліквідується. Складено довідку про результати комплексного перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та ведення архіву Рожівської сільської ради. Експертною комісією відділу схвалено описи справ постійного зберігання, з особового складу, акт про вилучення для знищення справ Великокарашинської та Липівської сільських рад, опис справ з кадрових питань Садівничого товариства «Світанок Плахтянки».

 

Близько 12 тис. домогосподарств в Україні вже використовують сонячні панелі та заощаджують на рахунках за електроенергію

e-mail Друк PDF

Українські родини продовжують активно переходити на «чисту» електроенергію.
«Так, у II кварталі ц. р. ще понад 3 тис. домогосподарств встановили сонячні панелі загальною потужністю більше 85 МВт. Це у понад 2 рази більше, ніж за I квартал цього року (1400 родин)», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
Загалом, станом на 01.07.2019 в Україні нараховується вже близько 12 тис. сімей, які використовують сонячні електростанції загальною потужністю близько 280 МВт. Для порівняння на кінець 3-го кварталу 2015 р. було лише 130 таких родин.

Детальніше...
 

Ще 20 млн грн відшкодовано позичальникам «теплих кредитів» у липні цього року

e-mail Друк PDF

Держенергоефективності здійснило чергову компенсацію за «теплими кредитами», а саме – виплатило майже 20 млн грн, зокрема:
- близько 17 млн грн – для ОСББ;
- 3 млн грн – для утеплення приватних будинків.
Кошти спрямовано на рахунки позичальників в Укргазбанку, Ощадбанку, ПриватБанку, Укрексімбанку.
Всього у ц. р. Урядом відшкодовано близько 100 млн гривень.
Водночас, додаткову підтримку можна отримати у рамках понад 160 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», на які виділено понад 170 млн гривень (http://saee.gov.ua/uk/programs/map). У ц. р. із місцевих бюджетів вже виплачено майже 50 млн грн учасникам таких програм.
Загалом, із початку дії програми у 2014 р. і по сьогодні із держбюджету компенсовано 2,5 млрд гривень.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 25 липня по 01 серпня 2019 року

e-mail Друк PDF

1.  За  даними  пологового  відділення  Макарівської  ЦРЛ в період із 25 липня по 01 серпня 2019 року народилось:
-  5 дітей (1 хлопчики та 4 дівчинки).
Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажаємо їм міцного здоров’я.

Детальніше...
 

В. о. голови Макарівської райдержадміністрації провела особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

31 липня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська спільно з начальником відділу  роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян на якому були порушені наступні питання: соціального захисту населення (надання матеріальної допомоги на лікування, надання роз'яснення щодо повернення коштів надміру нарахованої житлової субсидії та надання роз'яснення щодо одержання коштів на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі) та питання розробки детального плану території в межах Плахтянської сільської ради Макарівського району Київської області.
На вище вказані питання І.Багінська надала роз'яснення, а окремі з них взяла на особистий контроль.

 

Робоча нарада з питань соціального страхування

e-mail Друк PDF

30 липня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська провела робочу зустріч із завідувачем сектору медичних та соціальних послуг Ірпінського відділення Фонду соціального страхування України у Київській області А.Шарабуряк.
У ході зустрічі йшла мова про взаємодію страхувальників району з Фондом соціального страхування України у Київській області, роботу комісії із соціального страхування, посилення контролю за обґрунтованістю видачі лікарняних листів застрахованим особам лікарями Макарівського району та стану розрахунків по виплатах за лікарняні листи.

 

Захід до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

e-mail Друк PDF

У 2013 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 30 липня Всесвітнім днем боротьби з торгівлею людьми, заявивши, що в такий день необхідно «підвищувати обізнаність про стан жертв торгівлі людьми і заохочувати і захищати їх права».
Торгівля людьми - це злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. За даними Міжнародної організації праці, 21 мільйон людей у всьому світі є жертвами примусової праці. Чоловіки, жінки та діти потрапляють до рук торговців людьми як в своїх країнах, так і за кордоном. При цьому страждають всі країни, будь то країна походження, транзиту або призначення.
У зв'язку з вище вказаним 30 липня відбувся круглий стіл за участю в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, головного спеціаліста служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації І.Оставненко, начальника відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузи, директора Макарівського районного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії” С.Шабанової, та представників Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу ГУ національної поліції в Київській області Я.Коваль та Макарівського бюро правової допомоги Г.Тищенко.

Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 22.07.2019 по 26.07.2019

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 22.07.2019 по 26.07.2019 виконано 26 запитів, що надійшли від громадян та адвокатів, у тому числі соціально-правового характеру – 13, тематичних – 13. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 10 громадян. Складено та надіслано Борівській, Великокарашинській, Гавронщинській, Людвинівській та Наливайківській сільським радам, Макарівському НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія» чергові нагадування про порушення ними графіків науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Надано методичну допомогу Липівській сільській раді зі складання описів справ постійного зберігання, продовження історичної довідки, акту про нестачу справ (документів) за 2015-2018 роки. Складено довідку про результати комплексного перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та ведення архіву Плахтянської сільської ради. Прийнято на зберігання 60 справ постійного зберігання Королівської сільської ради за 2015-2018 роки та 10 справ постійного зберігання Липівської сільської ради за 2006-2009, 2012, 2013 роки.

 

Відбулося засідання чергової двадцять дев'ятої сесії Макарівської районної ради VІІ скликання Київської області

e-mail Друк PDF

26 липня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська взяла участь у засіданні чергової двадцять дев'ятої сесії Макарівської районної ради, яку провів голова Макарівської районної ради О.Гулак.
На порядок денний засідання були винесені наступні питання:
- про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року;
- про звіт Макарівської районної державної адміністрації про виконання за І півріччя 2019 року Програми соціально-економічного та культурного розвитку Макарівського району Київської області на 2019 рік;
- про звіт Макарівської районної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень Макарівської районної ради VІI скликання у сфері освіти за 2018 рік та І півріччя 2019 року;
- про звіт Макарівської районної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень Макарівської районної ради VІI скликання у сфері культури за 2018 рік та І півріччя 2019 року;
- про стан готовності господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2019 - 2020 років;
- про звіт директора Фонду комунального майна Макарівського району;
- про внесення змін до рішення сесії районної ради від 20.12.2018 № 465–25–VII «Про районний бюджет Макарівського району на 2019 рік» та інші.
У засіданні також взяли участь заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та підприємств району.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 липня 2019, 14:57
 

Щодо видачі посвідчень особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи

e-mail Друк PDF

Згідно з  постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 року № 551 “Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян” протягом 2019 року  проводится заміна посвідчень особам,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорії 1).
Посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 та 3), особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорії 2 та 3), потерпілого від Чорнобильської катастрофи (серія Г), дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи (серія Д), дружини (чоловіка), опікуна дітей померлого громадянина із числа (ліквідаторів, потерпілих), смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою  старого зразка  є дійсними до заміни їх в установленому порядку та надають право на отримання в повному обсязі гарантованих законодавством пільг і компенсацій.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.