Управління соціального захистку населення районної державної адміністрації інформує

e-mail Друк PDF

Спеціалістами відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці та нагляду за призначенням (перерахунком) пенсій управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.02.2007 № 228 “Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування”, здійснили виплати компенсації  на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобіля та на транспортне обслуговування 156 інвалідам та дітям-інвалідам, протягом І кварталу 2014 року.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 квітня 2014, 11:25
 

Акція до Всесвітнього дня здоров'я.Що таке переносники інфекції і трансмісивні хвороби?

e-mail Друк PDF

Переносниками інфекції є невеликі організми, такі як комарі, блощиці, кліщі та прісноводні молюски, які можуть через патогенних паразитів переносити хворобу з місця на місце, від однієї людини до іншої. Вони можуть створювати загрозу для нашого здоров’я вдома і під час поїздок. Кампанія з нагоди Всевітнього дня здоров'я 2014 року спрямована на поширення  інформації про деяких основних переносників інфекції і про хвороби, які вони викликають, а також привертає увагу до того, що саме ми можемо зробити для нашого захисту.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 квітня 2014, 11:17 Детальніше...
 

Служба порятунку «101» інформує!

e-mail Друк PDF

Проведені спеціальні об’єктові тренування

10 квітня відповідно до графіка проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань на об’єктах Макарівського району на квітень місяць поточного року було проведено протиаварійне тренування на АЗС №6 та №8 ТОВ «Тесей-1» с.Калинівка, за темою: «Дії персоналу на випадок виникнення пожежі на зливних ємностях», де було практично відпрацьовано порядок дій обслуговуючого персоналу при ліквідації аварійної ситуації відповідно до плану ліквідації аварійних ситуацій. Керівником об'єктового тренування була заступник директора ТОВ «Тесей-1» Богатирьова М.М. Перед початком тренувань, відповідно до наказу та розробленого плану тренування, було проведено протипожежний інструктаж з обслуговуючим персоналом об'єкту. Працівниками Макарівського РС ГУ ДСНС України у Київській області здійснювався контроль якості підготовки та проведення даного тренування.

Останнє оновлення на Четвер, 10 квітня 2014, 19:07
 

Нові машини екстреної допомоги передані у медичні установи Київщини

e-mail Друк PDF

За участі голови Київської обласної державної адміністрації було передано 20 автомобілів екстреної медичної допомоги у Фастів, Обухів, Білу Церкву, Бориспіль, Переяслав-Хмельницький. За розподілом Міністерства охорони здоров’я України на Київщину всього виділено 54 автомобілі.

Останнє оновлення на Четвер, 10 квітня 2014, 18:54 Детальніше...
 

Громади населених пунктів району поповнили продовольчі запаси двох військових частин Київської області та Макарівського районного військового комісаріату

e-mail Друк PDF

07 квітня за ініціативи Ясногородського сільського голови Т.Семенової та активної допомоги членів садового товариства громади с. Ясногородська була зібрана допомога для призовників з району, які проходять військову службу у в/ч 2299, що знаходиться у Броварському районі, у вигляді засобів гігієни (мило, зубні щітки, пасти, туалетний папір, миючі засоби), а також продукти (цукор, консерви, сало, яйця, вода інше), ліки (протимікробні та протигрибкові препарати). Загальна вага зібраного становила до 2 тонн; 08 квітня від вказаної громади була направлена аналогічна допомога вагою до 3 тонн до в/ч у Білій церкві. Окрім зазначеного до військових частин були передані плакати,  підготовлені вихованцями та учнями Ясногородського навчально-виховного об'єднання на тематику любові до Батьківщини та збереження миру.
Для військовозобов'язаних, які проходять службу по місцю, тобто особовий склад Макарівського районного військового комісаріату, завдяки активній роботі з громадою смт Макарів членами районної громадської організації ВО “Майдан” були зібрані кошти для харчування таких осіб. Окрім зазначеного, також за зібрані кошти було придбано необхідне канцелярське приладдя, інвентар, оргтехніку та пошито військову форму працівниками ВК “Макарівська фабрика “Світанок”.
Також, до вирішення питання надання допомоги військовозобов'язаним, які проходять службу в районі, долучилася і голова Макарівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Л.Толстікова, яка спільно з студентами-волонтерами КВНЗ “Макарівське медичне училище” провела роботу щодо поповнення продовольчого запасу Макарівського районного військового комісаріату.

Останнє оновлення на Середа, 09 квітня 2014, 15:03
 

ПАТРІОТИЗМ – У КОНКРЕТНИХ СПРАВАХ

e-mail Друк PDF

У квітневі дні, до  військових частин, де проходять службу наші земляки,  кількома рейсами були направлені автомобілі з вантажем, необхідним для військовослужбовців. Організатором відправлення – засобів гігієни; продуктів харчування: картоплі, цукру, свіжого сала, консервації, солонини, води; предметів електрозабезпечення: вилок, розеток, трійників, лампочок, кабелю – став Микола Швидкий – депутат районної ради, директор ТОВ «Спецелектро». В цій благодійній справі йому сприяли сільські голови сіл Опачичі, Козичанка і Бишів –  Катерина Удовенко, Михайло Приходько, Олег Мірошкін, депутати районної ради: генерал армії Володимир Фролов (Новосілки), підприємець Микола Курач (Мотижин). За сприяння підприємця Віктора Решетніка вантажі доставлено до  частин.
Микола Швидкий зазначив: «Висловлюю особливу вдячність мешканцям сіл Бишів, Опачичі, Козичанка і Мотижин, за прояв чуйності і безкорисності, котрі відгукнулися на прохання зібрати посилки для військових. Макарівці, беручи активне шефство над військовими частинами, де несуть службу хлопці з нашого району, проявляють патріотизм у конкретних справах – продовжують традицію шефської благодійної підтримки солдатів та офіцерів Збройних Сил України».

Останнє оновлення на Середа, 09 квітня 2014, 11:14
 

Спортивні новини

e-mail Друк PDF

Минулими вихідними у спорткомплексі Вишгородської районної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся четвертий відкритий Чемпіонат Київської області з Кіокушин-кан карате до-ренмей серед дітей, юнаків, дівчат та юніорів в розділі "Куміте". Макарівський район представляли спортсмени Спортивного клубу "Арсенал" (тренер Василь Симоненко): Опатерний Олексій (3КЮ); Панченко Андрій (4 КЮ); Федюшко Володимир (5 КЮ); Щербаков Євгеній (7 КЮ). Вихованці спортивного клубу вибороли треті місця.

Останнє оновлення на Середа, 09 квітня 2014, 09:42
 

О.Турчинов: Найближчим часом ситуація у східних регіонах нормалізується

e-mail Друк PDF

Найближчим часом ситуація у східних регіонах нормалізується. Про це заявив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, відкриваючи пленарне засідання Парламенту у вівторок.
«У неділю розпочалася заздалегідь запланована скоординована провокація проти нашої країни, яка була організована спецслужбами Російської Федерації», - сказав О.Турчинов.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

08 вересня 2017 року о 10.00 годині відбудеться презентація стратегії розвитку Макарівського району. Захід проходитиме в Макарівському районному Будинку культури за адресою: смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 27.
Запрошуємо взяти участь усіх бажаючих.