Відбулося засідання робочої групи щодо соціального супроводу та обстеження умов проживання сімей військовослужбовців, що перебувають в зоні АТО

e-mail Друк PDF

03 липня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів засідання робочої групи з питань обстеження умов проживання сімей військовослужбовців, які беруть участь в Антитерористичній операції і призваних під час мобілізації, та їх соціального супроводу, у ході якої були обговорені питання обстеження потреб сімей мобілізованих з Макарівського району та стану поселення біженців зі сходу України, які виявили бажання проживати в населених пунктах району.

Останнє оновлення на Четвер, 03 липня 2014, 15:53
 

Робоча нарада щодо надання адміністративних послуг

e-mail Друк PDF

03 липня відбулася робоча нарада з питань діяльності Центру надання адміністративних послуг при Макарівській райдержадміністрації та організації виконання в районі Закону України “Про адміністративні послуги” за участю представників установ та організацій органів виконавчої влади району під головуванням голови Макарівської райдержадміністрації М.Швидкого. Розглядалися питання діяльності Центру надання адміністративних послуг при Макарівській райдержадміністрації, організації виконання Розпорядження КМУ від 16.05.2014 № 523-р “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”, яким затверджений перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг. Особливу увагу на нараді було приділено вирішенню питання визначення приміщення під розміщення Центру надання адміністративних послуг при Макарівській райдержадміністрації.

Останнє оновлення на Четвер, 03 липня 2014, 15:52
 

“Козацькі джерела” отримали звання народного аматорського колективу

e-mail Друк PDF

02 липня у Макарівському районному Будинку культури відбулася нарада з культпрацівниками району по питанню проведення театралізованих свят та обрядів в літній період та присвоєння почесного звання народний аматорський колектив чоловічому козацькому гурту «Козацькі джерела» Макарівського районного Будинку культури. Учасники чоловічого колективу приймали вітання від голови Макарівської районної ради О.Шутуна та Р.Бельмеги помічника-консультанта народного депутата України Р.Сольвара, директора Київського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Т.Гресько та начальника відділу культури, національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації Факторович Л.Л., після чого виступили перед учасниками заходу, представивши свої вокальні номери.

Останнє оновлення на Четвер, 03 липня 2014, 15:49
 

Фізична культура і спорт є важливою частиною виховного процесу дітей, підлітків, учнівської та студентської молоді

e-mail Друк PDF

Нині в Макарівському районі проводиться робота по стабілізації розвитку організації фізичної культури і спорту, збереження всіх складових їх діяльності. З цього приводу 01 липня відбулося засідання колегії з питань реалізації фізичної культури та спорту на території Макарівського району. Під головуванням голови райдержадміністрації М.А. Швидкого було розглянуто питання про розвиток в районі видів спорту, що не входять до програми Олімпійських Ігор

Останнє оновлення на Четвер, 03 липня 2014, 15:46 Детальніше...
 

МОЛОДЬ ЗА СПОРТ!

e-mail Друк PDF

Встановлення, будівництво та облаштування вуличних тренажерів нині зазнає  все більшого розвитку. Це пояснюється тим, що вони поєднують споруди для одного або кількох близьких видів спорту, перетворюються на багатофункціональні. Такі тренажерні комплекси призначені для заняття спортсменів високої кваліфікації, для проведення змагань, для масової фізкультурно-спортивної роботи, для занять груп оздоровчою фізкультурою і активного відпочинку. Основна привабливість такого комплексу - це заняття під відкритим небом.

Останнє оновлення на Четвер, 03 липня 2014, 10:01 Детальніше...
 

Спортивні новини

e-mail Друк PDF

28 червня в рамках сьомого туру Чемпіонату Макарівської районної вищої ліги, до Дня Молоді на Макарівському центральному районному стадіоні імені М.Бруквенка відбулося дві гри: ФК "Макарів" - "Іскра" (с. Наливайківка), в якій місцева команда виграла з рахунком 1:0 та в грі між "Авангард" (смт Макарів) - "Атрибут" (с. Копилів) з рахунком 1:3 перемогу здобула команда “Атрибут”.

Останнє оновлення на Четвер, 03 липня 2014, 09:58
 

Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня посмертно наргородили загиблого прапорщика Олексія Потапенка

e-mail Друк PDF

01 липня в приміщенні Київської облдержадміністрації відбулася зустріч сімей загиблих членів екіпажу АН-30б, збитого терористичними угрупуваннями під Слов'янськом, 06 червня, з головою Київської облдержадміністрації Володимиром Шандрою та заступником Міністра оборони України Петра Мехеда, за участю керівника апарату — заступника голови Київської облдержадміністрації Дмитра Христюка, представників військової частини А 2215, воїнів-інтернаціоналістів та голови Макарівської райдержадміністрації Миколи Швидкого, мера м. Бориспіль Миколи Федорука та депутата Макарівської районної ради VІ скликання ігумена Філарета.

Останнє оновлення на Середа, 02 липня 2014, 09:46 Детальніше...
 

Привітання очільника району з Днем молоді

e-mail Друк PDF

Шановна молодь Макарівщини!

Прийміть щирі вітання зі святом – Днем молоді. У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.
Сучасні і освічені, ви – сьогодення України, її майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.
Відкривайте постійно нові можливості життя, оскільки воно є багатогранним, не бійтеся перепон на своєму шляху, бо здолавши їх, здобудете нові сили та досвід для подальшого впровадження у своїх задумах. Будьте здорові та щасливі, нехай доля буде прихильною до кожного, а негаразди залишаться у минулому.
Нехай стелиться для вас доріжка усіяна лише добром і благополуччям, миром та злагодою у кожній вашій родині, а в серцях панує вічна любов та доброзичливість.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 червня 2014, 13:27
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.