Святкове вручення паспортів

e-mail Друк PDF

23 серпня, в День Державного Прапора України, в Києві, біля адміністративної будівлі на площі Лесі Українки, 1 відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та вручення паспортів талановитим учням шкіл Київської області.
У заході взяли участь перший заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе, заступник голови КОДА Дмитро Христюк, заступник голови Київської обласної ради Юрій Ноєвий, виконуюча обов'язки директора департаменту освіти і науки Віра Рогова, депутати, представники громадськості, воїни АТО.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 серпня 2015, 14:15 Детальніше...
 

Державний Прапор — оберіг і символ незалежної держави

e-mail Друк PDF

23 серпня на площі біля Макарівського районного Будинку культури відбулася урочиста церемонія підняття Великого Державного Прапора України, в якій взяли участь голова Макарівської районної ради О.Шутун, Макарівський селищний голова О.Іващенко, заступник голови Київської облдержадміністрації Д.Христюк, представники трудових колективів району, громадських та політичних осередків, а також громадськість. Великий Державний Прапор України піднявся під гімн України у виконанні дитячого колективу “Акварелі”.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 серпня 2015, 14:10 Детальніше...
 

Завершився об’їзд навчальних закладів Макарівського району

e-mail Друк PDF

Згідно наказу відділу освіти Макарівської районної державної адміністрації від 13.08.2015 року № 192 було створено робочу групу з вивчення стану готовності навчальних закладів та установ освіти до роботи у новому 2015/2016 навчальному році та в осінньо-зимовий період. Протягом минулого тижня було здійснено об’їзд закладів освіти району  та узагальнено проведення капітальних та поточних ремонтів будівель та приміщень навчального призначення, відомчого господарства, енергетичного обладнання, систем протипожежного захисту.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 серпня 2015, 14:03 Детальніше...
 

Боже Великий, Єдиний! Нам Україну храни!..

e-mail Друк PDF

Боже Великий, Єдиний! Нам Україну храни!..
Такими словами, такою піснею у виконанні  Чорної Аріадни 22 серпня в с. Андріївка розпочався концерт  самодіяльності Андріївського будинку культури, присвячений Дню Незалежності України. З великим і щирим прохання до Бога про мир, добро звернулася Анна Самусенко віршем « Ісусе»,  після чого прозвучала пісня «Молитва про Україну» у виконанні жіночого колективу Андріївського будинку культури. На концерті була оголошена хвилина мовчання на честь пам'яті про всіх, хто віддав своє життя задля процвітання рідного краю, майбутніх поколінь. Тужливо линула пісня «Ой пливе кача…» у виконанні лауреата Міжнаціональних конкурсів, юної співачки з Андріївки Аріадни Чорної.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 серпня 2015, 14:01 Детальніше...
 

Обережно - африканська чума свиней!!!

e-mail Друк PDF

Буклет "Стоп АЧС"

Останнє оновлення на Вівторок, 25 серпня 2015, 09:07
 

Шановні жителі та гості Макарівщини!

e-mail Друк PDF

Макарівська районна державна адміністрація вітає вас з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!
Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.
Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Під рідним знаменом Український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. З ним ішли у бій, за нього віддавали життя.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 серпня 2015, 13:28 Детальніше...
 

Засідання спостережної комісії

e-mail Друк PDF

21 серпня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації пройшло чергове засідання спостережної комісії, яку провели директор Макарівського районного центру служб для сім'ї, дітей та молоді О.Радченко та завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату Макарівської райдержадміністрації Р.Яцик.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 серпня 2015, 13:17 Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці незалежності України

e-mail Друк PDF

Шановна громадо та гості Макарівщини, запрошуємо на урочисту церемонію підняття великого Державного Прапора України та святкового концерту за участю колективів районного Будинку культури, присвяченого 24-й річниці незалежності України, що відбудуться 23 серпня 2015 року о 19:00 год. на площі біля районного Будинку культури, за адресою: смт Макарів, вул. Фрунзе, 27.

Оргкомітет

Останнє оновлення на Четвер, 20 серпня 2015, 14:08
 

Форум “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — ІІІ

e-mail Друк PDF

20 серпня відбувся черговий форум “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — ІІІ”, за участю переможців по Макарівському району - проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — третя фаза” (ПРООН): Макарівська селищна рада, в особі громадської організації “Діділія”, Липівська сільська рада — громадська організація “Мирок”, Великокарашинська сільська рада — громадська організація “Розквітай наше рідне село” та Наливайківська сільська рада — громадська організація “Сучасне село”.

Останнє оновлення на Четвер, 20 серпня 2015, 11:38 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.