Ювілейний концерт вокально-хореографічної студії "Крок до зірок" Макарівського ЦТДЮ ім.Д.Туптала

e-mail Друк PDF

21 грудня напередодні Нового Року та Різдва Христового, відбулося свято - ювілейний концерт вокально-хореографічної студії "Крок до зірок" Макарівського Центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала (керівник Марина Ігорівна Віноградова), що проходило у Макарівському будинку культури.
Понад 60 діточок трьох вікових категорій на святково вбраній сцені показували свою творчість.

Останнє оновлення на Вівторок, 23 грудня 2014, 11:05 Детальніше...
 

Всеукраїнська патріотична акція «Миколайчики для героїв» у Мар’янівській загальноосвітній школі та конкурс «Оберіг захисника України» у Ситняківській загальноосвітній школі Макарівського району

e-mail Друк PDF

19 грудня у Мар’янівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарівського району було проведено Всеукраїнську патріотичну акцію «Миколайчики для героїв». Для учнів навчального закладу було проведено відкриту виховну годину на тему «Миколайчики для героїв», благодійну акцію серед вчителів та учнів школи (на зібрані кошти були закуплені солодощі та чай).

Останнє оновлення на Вівторок, 23 грудня 2014, 10:59 Детальніше...
 

Свято Святого Миколая у Макарівському районі

e-mail Друк PDF

Вже стало традиційним  проведення заходів, метою яких є виховання поваги до культури, традицій та історії рідного народу.
19 грудня у всі навчальні заклади Макарівського району завітав у гості до дітей Святий Миколай. Діти співали пісні вшановуючи його, грали театралізовані вистави, розповідали про свої успіхи.
Святий Миколай обдарував усіх солодощами та побажав миру і щастя усім присутнім.

Останнє оновлення на Вівторок, 23 грудня 2014, 10:52
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

Новий робочий тиждень в райдержадміністрації розпочався з розширеної апаратної наради з керівниками установ і організацій району та сільськими, селищними головами, а також окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, яку провів тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна. На порядку денному наради були розглянуті питання правового режиму військового стану, підсумків роботи сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації протягом 2014 року, організації роботи ради оборони Макарівського району та роботи Макарівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області в 2014 році.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 грудня 2014, 16:50 Детальніше...
 

Привітання з Днем міліції

e-mail Друк PDF

Шановні працівники
та ветерани органів внутрішніх справ!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем міліції.
Здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на Вас, вимагає виняткової відповідальності, сумлінності, високої фахової підготовки.
Підсумки пройденого шляху становлення і розвитку міліції незалежної України засвідчили велике загальносуспільне значення органів і підрозділів Міністерства внутрішніх справ України у забезпеченні недоторканності фундаментальних конституційних прав та свобод людини і громадянина.
Ваша служба складна та небезпечна. Але мужність і стійкість наших міліціонерів необхідні громаді району. Тож завжди залишайтеся вірними Законові й присязі, прищеплюйте найкращі традиції української міліції молодому поколінню.
Переконаний, що лише відданою та неупередженою службою законності й Батьківщині ви можете зміцнити віру народу у справедливість.
Особливі слова вдячності хочу висловити на адресу ветеранів, праця яких має бути гідним прикладом для нинішніх та майбутніх стражів порядку.
У день професійного свята бажаю Вам доброго здоров'я, щастя. благополуччя, нових успіхів і досягнень в служінні Україні.

З повагою

Тимчасово виконуючий обов'язки голови
Макарівської райдержадміністрації                                               Юрій Забела


Останнє оновлення на Понеділок, 22 грудня 2014, 16:56
 

Урочистий захід з нагоди Дня міліції

e-mail Друк PDF

19 грудня, на передодні професійного свята — Дня міліції тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела  відвідав Макарівський РВ ГУ МВС України в Київській області, де пройшло урочисте зібрання особового складу колективу установи та ветеранів міліції.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 грудня 2014, 15:36 Детальніше...
 

Акція до Дня Святого Миколая

e-mail Друк PDF

19 грудня, в одне з найочікуваніших дітлахами православних свят — Дня Святого Миколая, пройшла благодійна акція для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на вихованні у  Макарівському районному Центрі соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії” та прийомній родині Крушельницький у смт Макарів.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 грудня 2014, 16:56 Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 20 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулася одна особа.

Детальніше...
 

10-й благодійний концерт Всеукраїнського проекту у підтримку воїнів АТО

e-mail Друк PDF

18 грудня у Макарівському центрі творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала Київської області відбувся 10-й благодійний концерт Всеукраїнського проекту у підтримку воїнів АТО "Непереможні" (арткуратор проекту - відома київська поетеса Тетяна Яровицина). Цього разу до учасників акції приєдналися і макарівські поети і співаки - члени Київської обласної організації  Конгресу літераторів України Ігор Годенков та Володимир Хоменко, яки разом із Вячеславом Куприенко (Бородянка) и Тетяною Яровициною потрясали зал відвертістю почуттів та глибинним патріотизмом пісенно-поетических рядків.

Детальніше...
 

Відкритий урок «Будь ласка» театрального гуртка Макарівського ЦТДЮ

e-mail Друк PDF

Напередодні Дня Святого Миколая, 18 грудня у Бишівській загальноосвітній школі I-III ст. пройшов відкритий урок театрального гуртка Макарівського центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Тупталана "Будь ласка" базі сіл Вільно та Бишів (керівник Оксана Піковська).

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 грудня 2014, 14:14 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.