В парку культури та відпочинку “Панський” відбувся семінар щодо попередження соціально небезпечних хвороб

e-mail Друк PDF

23-24 липня завідувач сектору з питань молоді, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації Руслана Ткачук, в парку культури та відпочинку “Панський” в смт Макарів, провела семінар на тему: "Здійснення профілактичної роботи серед неповнолітніх та молоді стосовно попередження соціально небезпечних хвороб" для волонтерів, членів студради та громадської молодіжної ради.

Детальніше...
 

Перейменування вулиць: яким чином та готовність до цього громад населених пунктів району

e-mail Друк PDF

Минулого понеділка на апаратній нараді в райдержадміністрації розглядалося питання перейменування вулиць, провулків та площ в районі, відповідно до одного з декомунізаційних законів, який вступив в дію  21 травня, під назвою “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.
Щоб визначитися із новою назвою сільські та селищні громади мають півроку — до 21 листопада. В разі, якщо протягом визначеного строку рішення з перейменування вулиць, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму, сільськими та селищними радами не приймається, таке перейменування здійснюється розпорядженням голови обласної державної адміністрації (або, особи, яка відповідно до законодавства здійснює його повноваження) у тримісячний строк, тобто до 21 лютого

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 липня 2015, 13:35 Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 17 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулися дві особи.

Детальніше...
 

42 військовослужбовці з Київської області отримають квартири від Міноборони

e-mail Друк PDF

Протягом останнього часу ситуація із забезпеченням житлом військовослужбовців досягла небувалого критичного стану у зв’язку з обмеженим фінансуванням з Державного бюджету. Враховуючи гостроту даного питання, Міністерством оборони України розроблена та впроваджується програма забезпечення житла для військовослужбовців Збройних сил України та членів їх родин.
Так, Міністерство оборони України оголосило про проведення 30 липня 2015 року конкурсу щодо закупівлі квартир на вторинному ринку (готове житло) для забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей. Закупівля квартир здійснюватиметься при умові 100% готовності до заселення з підключенням мереж за постійною схемою.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 липня 2015, 08:24 Детальніше...
 

Аграрії Макарівського району обмолотили 60 % до площі збирання ранніх зернових культур

e-mail Друк PDF

Період жнив завжди «гаряча» пора. Адже, потрібно вчасно встигнути зібрати урожай, який так швидко можуть зіпсувати несприятливі погодні умови. Цьогорічна спека та відсутність опадів, безумовно, не кращим чином вплинуть на якість врожаю різних культур. Проте, урожайність озимої пшениці по сільськогосподарських підприємствах Макарівського району на даний час становить 33 ц/га. Загалом, аграрії обмолотили 4422 га площі озимої пшениці, та зібрали урожай понад 14439 тонн. Що складає 60% до площі збирання ранніх зернових. Збір озимої пшениці вже завершили такі підприємства, як ПП «Макарів-Агробуд» та ТОВ «Зоря». Інші підприємства продовжують молотити зерно. Наразі також  триває підготовка до збору інших зернових культур.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 липня 2015, 08:17
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

22 липня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела прийом громадян, на якому були порушені питання: аграрної політики та земельних відносин (заяви на затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в адміністративних межах Мотижинської, Гружчанської та Борівської сільських рад), соціального захисту (надання земельних ділянок та матеріальної допомоги учасникам АТО (учасникам бойових дій), надання роз'яснення щодо призначення субсидії інвалідові з дитинства ІІ групи), житлового господарства (надання житлового приміщення (кімнати в гуртожитку в смт Макарів) інвалідові ІІ групи) та екології і природних ресурсів.

 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 16.07.2015 по 23.07.2015

e-mail Друк PDF

Пологове відділення Макарівської ЦРЛ закрите на плановий поточний ремонт.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

В райдержадміністрації пройшла розширена апаратна нарада

e-mail Друк PDF

20 липня відбулася апаратна нарада при керівнику апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фоці, за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна, з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, щодо реалізації плану заходів з недопущення розповсюдження захворюваності африканської чуми свиней в Макарівському районі, проведення мобілізаційних заходів в Макарівському районі, роботи комунального закладу “Макарівського районного центру соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії” за І півріччя 2015 року, напрями наповнення районного та місцевих бюджетів у ІІ півріччі 2015 року, залучення працівників будівельних спеціальностей для будівництва фортифікаційних споруд на території Донецької та Луганської областей, проектів соціального та інфраструктурного напрямку, які будуть фінансуватися за рахунок коштів обласного бюджету та стану виконання Закону України від 15.05.2015 року “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки”.

Останнє оновлення на Понеділок, 20 липня 2015, 15:33 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 13.07.2015 по 17.07.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 13.07.2015 по 17.07.2015 виконано 14 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 4 – соціально-правового характеру, 11 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 8 громадян. Працівнику 1 установи надано консультацію з питань архівної справи. В читальному залі відділу працювало 2 користувачі, яким видавалося в користування 32 справи. 16.07.2015 розпочато комплексне перевіряння діловодства, роботи ЕК та архівного підрозділу Макарівської селищної ради. Протягом тижня проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 303 справ 4 архівних фондів. Отримано 2 запити на інформацію та відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» підготовлено відповіді на них, які надіслано запитувачам.

 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 17 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.04.№ 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам які надають соціальні послуги» територіальним центром періодично проводяться обстеження житлово-побутових умов вищевказаної категорії громадян. За звітний період по допомогу звернулися дві особи.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.