Виїзний семінар профспілкової організації працівників освіти і науки

e-mail Друк PDF

13 вересня у Макарівському районі відбувся виїзний семінар профактиву Печерської районної у м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України. Делегацію із 17 профспілкових активістів, яку очолила голова ПРОППОіНУ О.Баклан радо зустріли начальник відділу освіти В.Савченко та голова Макарівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України В.Хохлюк. У ході зустрічі господарі та гості обмінялися досвідом профспілкової діяльності, тому відверта розмова по суті справ зав’язалася з першої ж миті знайомства.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 вересня 2014, 10:31 Детальніше...
 

АРХІВНИЙ ВІДДІЛ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ

e-mail Друк PDF

15 вересня начальник архівного відділу Макарівської райдержадміністрації Кравець Ю.В провела планове комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та архівного підрозділу Опачицької сільської ради. В ході перевіряння секретарю Опачицької сільської ради Бояріновій О.О. була надана методична допомога з питань ведення діловодства, архівної справи та організації роботи експертної комісії сільської ради.

 

Літературно-просвітницька година для малечі

e-mail Друк PDF

12 вересня в Макарівській районній бібліотеці для дітей пройшла літературна година, підготовлена бібліотекарем закладу Д.Мочернюк, на тему: “Моя Україна — єдина країна”. У заході взяли участь вихованці двох старших груп “Світлинка” та “Дзвіночок” дитячого садка “Пролісок” та їхні вихователі З.Перебенесюк і Т.Кнапиш. До уваги юних громадян була представлена виставка етнічних предметів “Українська душа”, до якої увійшли вишиті рушники, сорочки, ляльки-мотанки, з домашніх колекцій працівників бібліотеки та подарованих читачами. Основною частиною літературної години стала тематична розповідь із застосуванням елементів національної символіки, віршованих текстів українських письменників, карти України, з метою виховання патріотизму у підростаючого покоління, привернення уваги до військових, які мужньо боронять територію рідної країни, національну єдність всіх громадян, які проживають в України, незважаючи на їхню мову спілкування.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 вересня 2014, 14:47
 

Засідання комісії

e-mail Друк PDF

12 вересня директор Макарівського районного центру соціальної підтримки дітей, сімей та молоді О.Радченко провела засідання  спостережної комісії при Макарівській райдержадміністрації з розгляду питання соціальної адаптації громадян, звільнених умовно-достроково з місць позбавлення волі, які проживають в селах Липівка, Андріївка, Забуяння, Королівка, Ніжиловичі, Пашківка, Юрів, Рожів, Копилів, Ясногородка, Людвинівка, Наливайківка, смт Макарів. Засідання пройшло за участю представників Макрівського РВ ГУ МВС України в Київській області Ю.Сєрцова, кримінально-виконавчої інспекції Макарівського РВ ГУ МВС України в Київській області В.Ушатенка та інших.

 

Служба порятунку «101» інформує!

e-mail Друк PDF

10 вересня поточного року було проведено протиаварійне тренування на ПС-750 кВ «Київська» Житомирських МЕМ в с.Наливайківка, де було практично відпрацьовано порядок дій обслуговуючого персоналу та охорони об’єкту при ліквідації аварійної ситуації.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 вересня 2014, 14:42 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 05.09.2014 по 12.09.2014

e-mail Друк PDF

В Макарівському районі будуть проведені заходи на виконання проекту “Майстерня здоров’я”, в рамках якого відбудуться наступні заходи:
з 15.09 по 16.09 - “День контролю артеріального тиску”.
з 29.09 по 30.09 - “День серця”.


За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 05.09.2014 по 12.09.2014 народилося 10 немовлят з них 6 хлопчиків та 4 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 вересня 2014, 14:23 Детальніше...
 

Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Візьміть дитину в родину!

e-mail Друк PDF

Кожна дитина хоче жити у сім’ї, відчувати тепло та затишок сімейного оточення. А кожен з нас може у цьому допомогти, взявши дитину-сироту або дитину позбавлену батьківського піклування, на виховання. Як це зробити?
Для цього існують певні форми влаштування таких дітей:
Усиновлення – прийняття усиновлювачем у свою сім’ю дитини на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

о 14.00 годині 13.10.2017 в районному Будинку культури відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня захисника України