Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 17 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

e-mail Друк PDF

04 листопада відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, яке провела голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова за участю працівників служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації, директора Макарівського районного Центру соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії” С.Шабанової, а також членів комісії.

Останнє оновлення на Четвер, 05 листопада 2015, 14:35 Детальніше...
 

Відкритий урок вихованців театрального гуртка “Будь ласка”

e-mail Друк PDF

04 листопада у Вільнянській загальноосвітній школі I-II ступенів пройшов відкритий урок театрального гуртка «Будь ласка» районного центру творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала (керівник Піковська О.В.).
Зустріч розпочали наші гості – танцювальний гурток «Любисток» під керівництвом С.Кутузової. Слідом за ними свої надбання показали гуртківці Бишівської школи: веселі сценки з життя учнів, віршовані кумедні історії. Староста гуртка А.Кобець порадувала присутніх своїми новими віршами, а самі учасники гуртка продемонстрували майстерність декламації і акторську гру  в індивідуальних безсловесних етюдах. У заході було залучено близько 40 чоловік - учнів школи, педагогічний колектив і батьки.
Відкритий урок для всіх перетворився у свято!

Останнє оновлення на Четвер, 05 листопада 2015, 14:30
 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

04 листопада голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, на якому були розглянуті наступні питання: аграрної політики та земельних відносин (внесення змін до розпоряджень голови райдержадміністрації про передачу у власність земельних ділянок, приватизація земельних часток (паїв), надання земельних ділянок учасникам АТО), соціального захисту населення (призначення субсидії на зимовий період), комунального господарства (благоустрій вулиці в селі Мотижин).
На вищевказані питання громадянам були надані роз'яснення.

 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 29.10.2015 по 05.11.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 29.10.2015 по 05.11.2015 народилося 3 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Лікар-онколог
Лікар приймального відділення (лікар невідкладних станів)
Лікар-рентгенолог


ХВОРОБА, ЩО МАСКУЄТЬСЯ ПІД ЗАСТУДУ
Детальніше...
 

Володимир Шандра: «Співпраця з демобілізованими сприятиме ефективнішому наданню соціальної допомоги бійцям АТО»

e-mail Друк PDF

Сьогодні під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри відбулося засідання Центру допомоги учасникам АТО, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні АТО. Створений на базі обласного штабу допомоги демобілізованим та їх родинам, даний центр допомагає військовим, які служать на Донбасі або вже повернулися із зони військового конфлікту, вирішувати питання морально-психологічної адаптації і соціального захисту, зокрема отримання фінансової допомоги, оформлення земельних ділянок, працевлаштування. Участь у нараді взяв заступник голови КОДА Андрій Янченко, керівники і представники відповідних структурних підрозділів адміністрації, члени громадських організацій, волонтери.

Останнє оновлення на Середа, 04 листопада 2015, 11:57 Детальніше...
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

02 листопада голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела апаратну нараду з керівниками установ і організацій району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо надходження коштів до Пенсійного фонду України та про стан пенсійного забезпечення мешканців району, а також ходу опалювального сезону 2015-2016 років у районі.
З першого питання доповів начальник управління Пенсійного фонду України в Макарівському районі С.Токар, зазначивши, що протягом 9 місяців 2015 року до бюджету Пенсійного фонду надійшло 69710,10 тис. грн., або 93% до запланованого. Станом на 01.10.2015 року загальна сума заборгованості до Пенсійного фонду становить 818,5 тис. грн. На сьогоднішній день вся сума боргу по страхових внесках та пільгових пенсіях охоплена заходами стягнення.

Останнє оновлення на Вівторок, 03 листопада 2015, 08:45 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 26.10.2015 по 30.10.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 26.10.2015 по 30.10.2015 виконано 2 тематичних запити, що надійшли від установи. В читальному залі відділу працював 1 користувач, якому видавалося в користування 10 справ. Експертною комісією відділу позапланово схвалено описи справ постійного зберігання, з особового складу, акти про вилучення для знищення справ, про нестачу справ Кодрянської селищної та Козичанської сільської рад. На зберігання прийнято 6 справ постійного зберігання Козичанської сільської ради за 2010, 2013 роки.

 

Шановні працівники соціальної сфери!

e-mail Друк PDF

Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери.
Відзначення Дня працівника соціальної сфери – справедлива шана держави і подяка жителів району за вашу працю.
Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.
Така повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, в центрі якої є людина.
Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації задумів, нових творчих здобутків.
Хай спільними зусиллями і спільною працею будується щасливе майбутнє України, добробут і гідне життя громадян району!
Натхнення вам і творчих успіхів у вашій благородній справі!

Голова Макарівської
райдержадміністрації
Тетяна Семенова

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 жовтня 2015, 14:57
 

Відбулося засідання школи резерву

e-mail Друк PDF

29 жовтня на базі Макарівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» відбулося заняття школи резерву керівних кадрів із теми: «Накази в освітньому закладі як форма керівництва роботою колективу».
У роботі школи взяли участь Корабельська О. П., методист районного методичного кабінету по роботі з кадрами, досвідчений керівник, директор Ситняківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Барановський П. Ф. та слухачі школи резерву керівних кадрів (заступники директорів шкіл із навчально-виховної роботи, заступники директорів із виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів району).

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 жовтня 2015, 14:55 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.