ФЕСТИВАЛЬ «ПРЕС-ВЕСНА НА ДНІПРОВИХ СХИЛАХ»

e-mail Друк PDF

Вихідними у Київському Палаці творчості дітей та юнацтва відбулася урочиста церемонія нагородження переможців 12-го Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах». У номінації "Літературний твір" ДРУГЕ МІСЦЕ зайняла вихованка літературної студії "Сузір'я" Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва ім Д.Туптала (керівник І.Годенков) за збірку власних поетичних творів "У міжвсесвітті полюсів" (Макарів, 2014). Разом із лауреатами фестивалю із різних куточків України її було нагороджено цінним подарунком і вручено диплом лауреата.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 травня 2014, 10:36 Детальніше...
 

Міжнародний день сім'ї

e-mail Друк PDF

Травень відзначався таким святом як  Міжнародний День сім’ї. Адже, сім’я – це найбільша цінність для будь-якої людини, тому що саме з неї починається життя. Вона є джерелом любові, доброти, солідарності та поваги. Від рівня культури та благополуччя сім’ї залежить культура та майбутнє нації. З цього приводу в Новосілківській ЗОШ І-ІІІ ступенів та дошкільному навчальному закладі «Берізка» проведено  лекційно-просвітницький захід до Міжнародного дня сім’ї.

Останнє оновлення на Четвер, 22 травня 2014, 10:21 Детальніше...
 

На громадському слуханні обговорили діяльність ДП ПАТ “Макарівський хлібозавод”

e-mail Друк PDF

19 травня в концертному залі Макарівського районного Будинку культури пройшли громадські слухання стосовно діяльності ДП ПАТ “Макарівський хлібозавод”, в яких взяли участь голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий, голова Макарівської районної ради О.Шутун,  голова правління ПАТ “Київхліб” В.Череда, голова ради підприємців при Макарівській райдержадміністрації Н.Двінянінова, керівники установ і організацій району, сільські, селищні голови, підприємці та громадськість. Під час обговорення були зроблені зауваження, стосовно роботи відділу збуту та конкретних дій керівництва заводу для збільшення обсягів реалізації продукції. Також було підняте питання виділення місця під вагончик для реалізації хлібобулочних виробів заводу. Відповідно до обговорення було вирішено створити робочу групу по діяльності ДП ПАТ “Київхліб “Макарівський хлібозавод” та доручено керівництву ДП ПАТ “Київхліб “Макарівський хлібозавод” розробити та узгодити з головами сільських і селищних рад графік по дегустації продукції в населених пунктах району; налагодити роботу менеджменської служби заводу; сільським та селищним головам провести роботу з підприємцями, щодо тимчасової відмови від постачання хліба інших виробників; голові Макарівської селищної ради розглянути в найкоротші терміни питання про виділення місця для встановлення торгового вагончика  ДП ПАТ “Київхліб “Макарівський хлібозавод” тощо.

Останнє оновлення на Понеділок, 19 травня 2014, 15:53
 

Відбулася апаратна нарада

e-mail Друк PDF

19 травня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів щотижневу апаратну нараду з керівниками установ і організацій району за участю сільських, селищних голів, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та голови Макарівської районної ради О.Шутуна щодо діяльності Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради “Макарівський медичний коледж”, стану розгляду звернень громадян протягом січня-квітня 2014 року у Забуянській сільській раді, ходу підготовки до позачергових виборів Президента України 25 травня, ходу призову громадян на строкову службу та мобілізації громадян для служби у Збройних Силах України.

Останнє оновлення на Понеділок, 19 травня 2014, 15:52 Детальніше...
 

Районний історико-краєзнавчий музей приймав гостей

e-mail Друк PDF

18 травня Преосвященний Іларій, єпископ Макарівський, вікарій Київської Митрополії відвідав Макарівський районний історично-краєзнавчий музей. З інтересом і зацікавленістю владика оглянув представлену експозицію, привітав директора музею Веніаміна Вітковського з  Міжнародним днем музеїв, побажав успіхів у музейній справі – важливому чиннику виховання поважного ставлення дітей і молоді до історії рідного краю. Високого гостя супроводжував депутат районної ради, прес-секретар Макарівського вікаріатства Київської єпархії Української православної  церкви, благочинний Бишівського церковного округу архімандрит Філарет.

 

Концертний тур “Острів мрій” триває

e-mail Друк PDF

17 травня у селі Липівка пройшов другий концерт з низки концертів гастрольного туру вихованців спортивно-танцювального колективу “Промінці” та фольклорно-етнографічного об'єднання “Дивокрай” Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д. Туптала по Макарівському району з програмою «Острів мрій». В заході взяло участь 47 дітей, які показали цікаві музично-танцювальні номери етнічного та сучасного напрямків.

 

Володимир Шандра: «Будемо підтримувати підприємців Київщини в експорті товарів на ринок ЄС»

e-mail Друк PDF

Володимир Шандра провів нараду із представниками підприємств-експортерів Київщини на тему практичного використання автономного преференційного торговельного режиму ЄС для України. Захід відбувся у рамках розширеного засідання регіональної Ради підприємців Київської області. Мета наради — надати підприємцям області повну інформацію про переваги, які надає українському бізнесу автономний преференційний торгівельний режим ЄС для України, докладно повідомити про сертифікацію за європейськими стандартами товарів, отримання дозволів на експорт до ЄС, сертифікацію за європейськими стандартами виробництв та поглиблення діалогу між владою Київщини та бізнесом.

Останнє оновлення на Четвер, 15 травня 2014, 10:14 Детальніше...
 

В Київській облдержадміністрації відбувся семінар з питань розробки Стратегії регіонального розвитку

e-mail Друк PDF

Володимир Шандра взяв участь в семінарі з розробки Стратегії розвитку Київської області до 2020 року, який проведено з метою окреслення програми розвитку Київської області, пошуку відповідних методів та інструментів реалізації. На заході були присутні експерти вищезазначеного Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», представники Волинської, Миколаївської, Черкаської, Житомирської та Херсонської областей, керівники структурних підрозділів КОДА.

Останнє оновлення на Четвер, 15 травня 2014, 10:07 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.