Відбувся семінар для заступників директорів із навчально-виховної роботи закладів освіти Макарівщини

e-mail Друк PDF

28 квітня на базі Макарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» проведено презентаційний меседж для заступників директорів шкіл із навчально-виховної роботи з теми: «Науково-методична робота в ЗНЗ: традиції та інновації».
Семінар відкрила начальник відділу освіти Макарівської райдержадміністрації Савченко В.М., мету та завдання заходу висвітлила Матейчук О.В., завідуюча районним методичним кабінетом.

Останнє оновлення на Середа, 29 квітня 2015, 09:11 Детальніше...
 

ПАМ‘ЯТКА ОТРИМАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ З ТРАВНЯ ЗА СПРОЩЕННИМИ УМОВАМИ

e-mail Друк PDF

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 28 лютого 2015 року № 106 якою з 01 травня 2015 року запроваджуються спрощені умови отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, зокрема:

  • подача лише двох документів - заяви та декларації
  • скорочена форма заяви та декларації (лише одна сторінка кожна)
  • термін дії субсидії - 12 місяців, а не опалювальний сезон
  • автоматичне подовження нарахування субсидій на наступний рік
  • можливість надіслати документи поштою

Знято наступні обмеження при оформленні субсидії:

Детальніше...
 

В кіноконцертному залі “Ольвія” відбувся тематичний захід (до 29-ї річниці Чорнобильської трагедії)

e-mail Друк PDF

До 29-ї річниці Чорнобильської трагедії, 26 квітня вихованці Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала разом зі своїми батьками провели тематичний захід в кіноконцертному залі "Ольвія".

Останнє оновлення на Понеділок, 27 квітня 2015, 15:34 Детальніше...
 

В Макарівському районному Будинку культури пройшов ІХ обласний огляд хорових колективів ім. Кирила Стеценка

e-mail Друк PDF

26 квітня на базі Макарівського районного Будинку культури відбувся ІХ обласний огляд хорових колективів ім. Кирила Стеценка в якому приймали участь хорові колективи з Бородянського, Іванківського, Фастівського, Києво-Святошинського, Вишгородського, Васильківського районів та м.Славутич.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 квітня 2015, 15:31 Детальніше...
 

Учні Макарівщини долучилися до проведення акцій «Зробимо Україну чистою» та «Посади своє дерево»

e-mail Друк PDF

Протягом 23-25 квітня школярі та педагоги загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Макарівщини взяли активну участь у акціях «Зробимо Україну чистою» та «Посади своє дерево», які проходили в рамках двомісячника благоустрою населених пунктів.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 квітня 2015, 14:16 Детальніше...
 

Жителі Макарівщини долучилися до проведення Всеукраїнської акції “За чисте довкілля”

e-mail Друк PDF

З 22 по 25 квітня жителі населених пунктів Макарівського району взяли участь у щорічній Всеукраїнській акції “За чисте довкілля”, основним завданням якої є забезпечення чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою територій міст, сіл та селищ і їхнє озеленення.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 квітня 2015, 14:13 Детальніше...
 

Засідання громадської ради

e-mail Друк PDF

23 квітня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулося позачергове засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, метою якого стало висвітлення питання наради при голові Київської облдержадміністрації В.Шандрі щодо проведення децентралізації державної влади (формування територіальних громад в Київщини), яка відбулася 22 квітня

Останнє оновлення на Понеділок, 27 квітня 2015, 14:12 Детальніше...
 

Ознайомчим візит

e-mail Друк PDF

24 квітня до Макарівського районного центру соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» завітали з ознайомчим візитом  представники із 20 регіональних громадських організацій України, які працюють в сфері захисту дітей.
В ході зустрічі було проведено семінар з питань створення Макарівського районного центру соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії», його діяльність, принципи роботи, труднощі і результати.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 квітня 2015, 13:15
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 20.04.2015 по 24.04.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 20.04.2015 по 24.04.2015 виконано 20 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 3 – соціально-правового характеру, 17 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 5 громадян. На зберігання прийнято 3 справи постійного зберігання Макарівської дитячої школи мистецтв за 2000, 2004-2012 роки. 21.04.2015 здійснено комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та архівного підрозділу Копилівської сільської ради. Завершено експертизу цінності документів Макарівської дитячої школи мистецтв за 2010-2013 роки (всього опрацьовано на договірних засадах 10 справ).

 

26 КВІТНЯ - ДЕНЬ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

e-mail Друк PDF

Це скорбна дата в історії нашої країни. Кожного року, ми з вами цього дня вшановуємо ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які жертвуючи не лише власним здоров’ям, а й своїм життям зупинили атомну стихію.
Час летить швидко. Вже 29 років минуло з тих пір, але чорнобильська трагедія для нашого народу, до цього часу, лишається незагойною раною.
Усвідомлюючи трагічні наслідки Чорнобильської катастрофи, в результаті квітневих подій 1986 року, ми маємо докладасти максимум зусиль для забезпечення всебічної підтримки людей, які постраждали від наслідків цієї техногенної аварії, які борючись зі страшним лихом не пошкодували власним здоров’ям заради життя майбутніх поколінь, а також громадян, що були змушені шукати прихисту за межами свого рідного краю, рятуючись від техногенної катастрофи.
Висловлюю величезну подяку всім, хто протистояв з всенародним лихом. Хай життя дарує Вам міцне здоров’я на довгі літа, а кожна днина буде для вас сонячною, без горя і зла. Щастя вам, радості, добра та благополуччя!

Тимчасово виконуючий обов'язки
голови Макарівської райдержадміністрації
Юрій Забела

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.