Проведено другий “круглий стіл” зі збору та надання пропозицій щодо змін до Конституції України з децентралізації державної влади

e-mail Друк PDF

05 серпня в приміщенні Мар'янівської сільської ради проведено черговий виїзний “круглий стіл”, щодо внесення змін до Конституції України з децентралізації державної влади.
Вітальними словами зустріла запрошених голова сільської ради Н.Савенок, серед яких були голова Макарівської районної ради О.Шутун,  представники органів місцевого самоврядування, громадські активісти з сіл: Мар'янівка, Грузьке, Козичанка, Опачичі, Рожів, Великий Карашин, Юрів, Червона Слобода.
Перший з промовою виступив голова Макарівської районної ради О.Шутун зазначаючи, що місцеве самоврядування як децентралізована форма управління суспільством є найбільш природною й історично обґрунтованою формою управління державою, що завдяки таким процесам відбувається передача повноважень від влади до громади, більша частина коштів, які раніше відходили  до державного бюджету, а далі розподілялася в межах держави, тепер мають залишатися на місцях, що дасть можливість їхнього  цільового використання на потреби саме громади. Після промови один за одним, дотримуючись регламенту, виступили інші учасники “круглого столу”, висловлюючи свої думки і побажання, вносячи по декілька пропозицій.

Детальніше...
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

04 серпня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий провів апаратну нараду з керівниками установ і організацій району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо підсумків діяльності Пенсійного фонду України в Макарівському районі за І півріччя 2014 року, проведення заходів щодо запобігання пожежо-небезпечної ситуації протягом серпня - вересня 2014 року та стану реалізації заходів з мобілізації.

Детальніше...
 

Благодійний концерт для військових

e-mail Друк PDF

03 серпня учасники чоловічого гурту “Козацькі джерела” Макарівського районного Будинку культури, народного аматорського фольклорного колективу «Берегиня» Будинку культури с. Колонщина з Макарівського району та Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії імені Т.Г.Шевченка А.Паламаренко провели благодійний концерт з виконанням козацьких та народних пісень для військовослужбовців і мобілізованих громадян, які були призвані до лав Збройних Сил України і перебувають на військовій підготовці в одній із частин Київської області та мають бути направлені для виконання бойових завдань в зону АТО. Також до військової частини були доставлені вода, солодощі, цигарки та інше.

Останнє оновлення на Понеділок, 04 серпня 2014, 15:47
 

Підвели підсумки по роботі управління Пенсійного фонду України в Макарівському районі за І півріччя

e-mail Друк PDF

01 серпня відбулася підсумкова нарада з висвітлення роботи управління Пенсійного фонду України в Макарівському районі за І півріччя 2014 року.  Основні питання, що були озвучені першим заступником начальника управління Пенсійного фонду України в Макарівському районі Г.Зінченком стосувалися, того що протягом січня –червня 2014 року надійшло: власних коштів - 86,8 тис.грн.; з додаткових ставок – 469,3 тис.грн. в т.ч. золото – 7,2 тис.грн., автомобілі – 343,2 тис.грн., нерухомість – 118,9 тис.грн. Сума внесків на пенсійне страхування у І півріччі 2014 року склала – 42667,5 тис.грн.

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 серпня 2014, 14:30 Детальніше...
 

Обговорили питання реорганізації Мотижинського ліцею

e-mail Друк PDF

01 серпня в актовій залі Мотижинської сільської ради відбулася зустріч начальника відділу освіти Макарівської райдержадміністрації В.Савченко з педагогічним колективом Мотижинського ліцею та батьками учнів. На повістці денній було розглянуте питання реорганізації  ліцею у загольоосвітню школу І-ІІІ ступенів, у зв'язку з малою наповнюваністю класів, проте це не вплине на статус закладу та навчальний процес, єдине, зміниться назва, а діти навчатимуться як і раніше з 1 по 11 клас, отримуючи повну середню освіту.

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 серпня 2014, 14:26 Детальніше...
 

Про вартість послуг населенню Макарівського району

e-mail Друк PDF

Щомісяця підприємства та організації, що надають послуги жителям Макарівського району, надають до управління соціального захисту населення розрахунки щодо вартості послуг, наданих пільговикам у минулому місяці.
Так, з 28 липня по 01серпня 2014 року відділом бухгалтерського обліку та відділом персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації було проведено перевірку вищезазначених розрахунків, звірено надану інформацію з тією, що міститься в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків.

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 серпня 2014, 14:26 Детальніше...
 

Не залишаються байдужими до потреб військовослужбовців та мобілізованих

e-mail Друк PDF

За період розгортання військових подій на сході України, практично не залишилося жодного патріотично налаштованого українця чи українки, які б не внесли хоча б мінімальний внесок у надання допомоги військовослужбовцям та мобілізованим, які  знаходяться в зоні АТО чи навчаються військовій справі для поповнення східних батальйонів у подальшому.

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 серпня 2014, 14:26 Детальніше...
 

Макарівщина допомагає своїм військовим

e-mail Друк PDF

Вже невперше ВО ГО “Майдан Макарівщини” підтримує наших і не лише військовослужбовців та мобілізованих громадян, які проходять службу в лавах Збройних Сил України, як у військових частинах так і у зоні АТО. От вчора, 30 липня, голова ВО ГО “Майдан Макарівщини” Тетяна Кривенко спільно зі своїм заступником Галиною Богаченко та активістом Сергієм Гайдамаченком, доставили до військової частини м. Березань продукти харчування, що були надані жителями району або придбані на благодійні кошти, знову ж таки, активної частини громадськості Макарівщини для  солдат, які проходять підготовку в цій військовій частині. Загальна вага продовольчого вантажу склала 2 тонни (консерви, тушонка, смалець, макаронні вироби, різноманітні крупи, олія, сало, сіль, цукор, овочі, вода, згущене молоко, домашня консервація, кава, туалетний папір та багато іншого).
Військові та командир частини були вдячні такому подарунку і такій увазі громади Макарівського району. У ході розмови макарівчани з'ясували, що частина хлопців вже незабаром будуть направлені до східних регіонів України і половину доставлених продуктів їм буде надана з собою.

Останнє оновлення на Четвер, 31 липня 2014, 15:04
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.