Новини районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
В стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 19 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
В стаціонарному відділенні триває робота по благоустрою території, заготовляють овочі на зимовий період (соління, заморожування). Триває робота по збору картоплі, завезено в стаціонарне відділення 300 кг.

Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 12.09.2014 по 19.09.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 12.09.2014 по 19.09.2014 народилося 5 немовлят з них 2 хлопчиків та 3 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ. ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ

e-mail Друк PDF

(За документами Державного архіву Київської області)

Днями, українське суспільство відзначатиме 25-у річницю створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову».
Державний архів Київської області, який зберігає унікальні документальні пам’ятки з регіональної історії Київщини та є одним із найбільших державних архівів України, не залишився осторонь даної події. Так, на виконання постанови Верховної Ради України від 01.07.2014 № 1548-VІІ «Про відзначення 25-ї річниці створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову», в Державному архіві Київської області (далі – державний архів) було проведено виявлення архівних документів з даної тематики. Перш за все, вивчались архівні документи партійних організацій Київщини, фотодокументи, а також документи газетного та журнального фондів державного архіву.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 вересня 2014, 10:25 Детальніше...
 

Захід з нагоди Дня рятівника

e-mail Друк PDF

17 вересня працівники Макарівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області відзначили День рятівника. В актовому залі установи зібрався весь особовий склад, ветерани пожежної служби та гості, серед яких були народний депутат України Р.Сольвар, голова Макарівської районної ради О.Шутун, заступник Макарівського селищного голови В.Круподеря та депутати Макарівської районної ради VІ скликання Київської області М.Сінько і М.Нечай.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 вересня 2014, 13:41 Детальніше...
 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ

e-mail Друк PDF

Заступник голови-керівник апарату Київської обласної адміністрації Дмитро Христюк дає дві юридичні консультації з поширених питань, проблематика яких стосується пільг для військовослужбовців, призваних під час мобілізації 2014 року.
- Які пільги надаються учасникам бойових дій?
Відповідно до пункту 19 статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (далі - Закон), учасниками бойових дій визнаються:

Останнє оновлення на Середа, 17 вересня 2014, 14:43 Детальніше...
 

День відкритих дверей у Макарівському центрі творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала

e-mail Друк PDF

Як завжди у вересні розпочав навчальний  рік Макарівський районний центр творчості імені Данила Туптала. 15 вересня він широко відкрив свої двері для дітвори району, їх батьків та гостей. Відкрила свято начальник відділу освіти Савченко В.М., яка побажала вихованцям ЦТДЮ нових злетів у творчості, подякувала батькам та педагогам за участь у вихованні дітей району.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 вересня 2014, 15:45 Детальніше...
 

Олімпійський тиждень у Макарівському районі

e-mail Друк PDF

Початок осінньої пори ознаменувався проведенням спортивно-масових заходів з популяризації фізичної культури та спорту в рамках Олімпійського тижня, який тривав з 08 по 15 вересня 2014 у загальноосвітніх навчальних закладах району. Проте основним закладом проходження різноманітних естафет став Макарівський НВК “Загальноосвітня школа І ступеня - районна гімназія”. В заходах приймали  участь учні 1-11 класів.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 вересня 2014, 15:32
 

Макарівщина відсвяткувала день фізичної культури та спорту

e-mail Друк PDF

На базі дитячо-юнацької спортивної школи відбувся спортивно-масовий захід присвячений Дню фізичної культури та спорту. Починаючи з 1994 року, у другу суботу вересня в Україні відзначають це свято. Не оминула ця подія і Макарівщину. 13 вересня спортсменів привітали завідувач сектором з питань молоді, фізичної культури і спорту райдержадміністрації, Руслана Ткачук, директор ДЮСШ, Сергій Вдовиченко, голова районного спортивного товариства «Колос», Анатолій Проценко. Вони побажали здоров’я, натхнення, волевиявлення та спортивних здобутків.

Останнє оновлення на Середа, 17 вересня 2014, 15:26 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.