В райдержадміністрації відбувся прийом громадян

e-mail Друк PDF

07 квітня заступник голови Макарівської райдержадміністрації О.Гуменюк спільно з керівником апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фокою провів прийом громадян, на якому було розглянуто наступні питання: проведення конкурсу “Кращий державний службовець” у 2014 році, виплати заробітної плати освітянам району, призначення голови Макарівської райдержадміністрації та можливість уточнення даних громадянина у списках виборців.

 

Новини управління соціального захисту населення райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Управлінням соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації проведені виплати по бюджетній програмі  «Компенсація сім’ям з дітьми та видатки на безоплатне харчування дітей,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», згідно Закону України від 28.02.1991 № 796-Х11 «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Станом на 07 квітня заборгованості по даних виплатах не має. Згідно Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» виплати проведені в повному обсязі в сумі 2958080,00 грн.

 

Громадські слухання

e-mail Друк PDF

03 квітня в концертному залі Макарівського районного Будинку культури відбулися громадські слухання щодо претендентів на посаду голови Макарівської районної державної адміністрації, зокрема Швидкого Миколи Андрійовича (с. Бишів), Токара Вадима Яковича (смт Макарів) та Олійника Вадима Юрійовича (с. Северинівка Копилівської сільської ради). Кожен із кандидатів розповіли про свій життєвий шлях та ознайомили з програмами своєї майбутньої діяльності на вказаній посаді, в разі обрання.
У слуханнях взяли участь представники громадських, політичних осередків району, установ і організацій району, голови сільських, селищних рад та однієї із сотень Майдану.

Останнє оновлення на Понеділок, 07 квітня 2014, 11:43
 

ПОЧИНАЙМО СВІЙ ДЕНЬ З ТУРБОТИ ПРО ЗДОРОВ’Я!

e-mail Друк PDF

В Макарівському районі проходить Фестиваль ранкової зарядки, заходи проводяться під гаслами: «Зростаймо здоровими!»; «Міцне здоров’я – успішне життя»; «Йдемо стежинками здоров’я»; «Роби як ми!»; «Наше здоров’я у наших руках». До участі долучилися учні, студенти, вчителі, волонтери КВНЗ «Макарівське медичне училище», батьки. Ця подія стала новим етапом у реалізації програми «Молодь Макарівщини», яку втілює в життя завідувач сектором з питань молоді, фізичної культури і спорту   райдержадміністрації Руслана Ткачук.  

Останнє оновлення на Понеділок, 07 квітня 2014, 10:12 Детальніше...
 

Питання безпеки жителів Київської області постійно знаходиться в полі зору голови облдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Відбулась робоча поїздка Володимира Шандри на Чорнобильську АЕС, щоб особисто пересвідчитися у безпеці на станції та у зоні відчуження. Оскільки питання радіологічного контролю турбує громаду Київщини. Варто зазначити, що радіологічні дослідження на території, їх моніторинг проводяться та контролюються постійно.

Останнє оновлення на Субота, 05 квітня 2014, 19:33 Детальніше...
 

Володимир Шандра ознайомився з інфраструктурою Славутича

e-mail Друк PDF

Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра в рамках робочої поїздки у Славутич відвідав Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів міста Славутича, завод «Світлові технології» ТОВ «Компанія»Вітава», побував на блочно-модульній котельні з використання альтернативних та відновлювальних видів палива.

Останнє оновлення на Субота, 05 квітня 2014, 19:28 Детальніше...
 

Здійснення перевірки автобусних маршрутів управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

З метою забезпечення соціального захисту населення Макарівського району, а також встановлення факту здійснення перевезень пільгових категорій населення фахівцями управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації протягом року проводиться контрольна перевірка на автобусних маршрутах. Так, 4 квітня було проведено обстеження перевезення пільгових осіб на певних маршрутах, які обслуговує ТОВ «АТП Стріла».

Детальніше...
 

З 1 квітня набрав чинності Закон України про запобігання фінансової катастрофи

e-mail Друк PDF

З 1 квітня 2014 року діє Закон України «Про запобігання фінансової катастрофи та створенні передумов для економічного зростання в Україні» від 31.03.2014 №1166-VII, який офіційно опублікований в газеті «Голос України» №№60-61 від 31.03.2014 року.
Зупинимось на змінах, які набрали чинності з 1 квітня 2014 року.
Затверджено застосування постійної основної ставки податку на прибуток підприємств в розмірі 18% та податку на додану вартість - 20%.

Останнє оновлення на Четвер, 03 квітня 2014, 15:55 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.