Щодо соціального захисту (надання пільг) учасників АТО

e-mail Друк PDF

Військовослужбовцям, які брали активну участь в АТО, видаються посвідчення «Учасник бойових дій». Згідно ст.12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» вони мають право на 75-процентну знижку плати за користування житлово-комунальними послугами в межах норм, передбачених чинним законодавством  (квартплата, газопостачання, електропостачання та ін.); безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів; також інші пільги.
На даний час на обліку в управлінні соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації перебувають 4 учасників бойових дій, які брали участь в АТО. Належним чином для них оформлені документи та надаються пільги на житлово-комунальні послуги тощо. Також здійснюється оформлення документів для взяття на облік ще 1 особи зазначеного статусу.

 

Щодо виконання доручення Генеральної прокуратури України

e-mail Друк PDF

Протягом минулого тижня прокуратурою району на виконання доручення Генеральної прокуратури України та прокуратури області із залученням правоохоронних органів району проведено перевірку дій службових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в період Євромайдану щодо протидії мирним зборам громадян, можливої організації масових заходів, що б порушували громадський порядок, та підтримки радикально-налаштованих груп населення на території району.

Останнє оновлення на Четвер, 26 лютого 2015, 12:19 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 19.02.2015 по 26.02.2015 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 19.02.2015 по 26.02.2015 народилося 8 немовлят з яких 4 дівчинки та 4 хлопчики. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров'я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:

Останнє оновлення на Четвер, 26 лютого 2015, 09:48 Детальніше...
 

Форум “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — ІІІ”

e-mail Друк PDF

24 лютого відбувся форум “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — ІІІ”, який став результатом відбору сільських, селищних рад Макарівського району, що долучилися до спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду — третя фаза” та підписали угоди про співробітництво. Переможцями відбору стали: Макарівська селищна рада, Липівська, Великокарашинська та Наливайківська сільські ради.

Останнє оновлення на Середа, 25 лютого 2015, 12:21 Детальніше...
 

Нарада з керівниками агропромислового комплексу

e-mail Друк PDF

24 лютого в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками агропромислових підприємств району під головуванням тимчасово виконуючого обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забели. Метою проведення наради стала підготовка до весняно-польових робіт.
Нараду розпочав виконуючий обов'язки начальника агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації Ю.Горшевіков. Який повідомив присутнім, що у Макарівському районі на сьогоднішній день налічується 32 сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

Останнє оновлення на Середа, 25 лютого 2015, 12:15 Детальніше...
 

Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО (учасників бойових дій), які постраждали внаслідок антитерористичної операції

e-mail Друк PDF

Держава гарантує безоплатне та позачергове забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції, незалежно від установлення їм інвалідності.
Вартість виробу для учасника АТО установлюється залежно від його потреб та не обмежена в сумі.

До технічних та інших засобів реабілітації належать:

Останнє оновлення на Вівторок, 24 лютого 2015, 15:36 Детальніше...
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

23 лютого тимчасово виконуючий обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації Ю.Забела провів щотижневу апаратну нараду щодо стану функціонування та короткострокові перспективи роботи підприємств, організацій, установ району та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...
 

До Міжнародного дня мови

e-mail Друк PDF

21 лютого у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошене на Генеральній конференції ЮНЕСКО, яка відбулась 17 листопада 1999 року. У нашій країні це свято відзначають з 2002 року.
З нагоди цього дня і районній бібліотеці для дітей презентували матеріал на книжковій виставці “Мова — душа народу” та “Україна, мати, мова — три цілющих, вічних слова”.
Також юні читачі прослухали літературно-тематичну годину “Мова наша — серце наше”. Це було як заклик берегти рідну мову, любити її, шанувати її, зберігати заради нашого майбутнього, як це наші славні предки, бо без мови немає нас, немає України.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 лютого 2015, 14:42
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.