Володимир Шандра: «Київщина, як дуже потужний та перспективний регіон, може стати локомотивом регіонального розвитку в Україні»

e-mail Друк PDF

За участі Володимира Шандри відбулося розширене спільне засідання Керівного комітету та Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року. Учасники Робочої групи у черговий раз зібралися, аби познайомитися із докладними результатами соціально-економічного аналізу розвитку області за 2003-2013 роки та, врахувавши ці результати, спільно попрацювати над SWOT-аналізом Київської області. Захід відвідали: голова Київської обласної ради Микола Бабенко, 1-ий заступник голови КОДА Ганна Старикова, заступник голови КОДА Дмитро Христюк, заступник керівника групи експертів Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Юрій Третяк, експерти Проекту ЄС Анатолій Ткачук та Олександр Сергієнко, керівники структурних підрозділів та обласних організацій, голови райдержадміністрацій,

Останнє оновлення на Четвер, 26 червня 2014, 08:56 Детальніше...
 

Молодь Макарова в бібліотеці обговорила питання необхідності створення нової Конституції України

e-mail Друк PDF

«Конституція України – якою вона повинна бути» -  свої думки висловлювали студенти, молодь біля перегляду літератури  в читальній залі Макарівської центральної районної бібліотеки – 24 червня 2014р.
Зокрема вони сказали, що Конституція України має  стати таким документом, який поважають люди, за яким вони живуть та який їх духовно й матеріально захищає.  Бо зараз наша Конституція  не служить базою для свободи, демократії та незалежності.
Конституцію варто змінювати через Конституційну Асамблею. Бо суспільство вимагає, щоб зміни були внесені незалежними експертами. Це мають бути люди, які не пов’язані з владними амбіціями та особистими політичними цілями.
Зараз Україна має намір змінити Конституцію − в разі прийняття, це буде третій варіант основного закону в новітній історії країни і 10-й − якщо рахувати від конституції Пилипа Орлика.
Молодь, студенти медичного коледжу мали змогу ознайомитися з літературою та періодичними виданнями даної тематики, які отримує центральна районна бібліотека.

 

Розглянули питання визначення шляхів наповнення районного бюджету

e-mail Друк PDF

Декілька днів тому за ініціативи голови Макарівської райдержадміністрації Миколи Швидкого відбулася робоча нарада за участю основних соціально-економічних структур району, зокрема управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації, Макарівського районного центру зайнятості населення, управління Пенсійного фонду України в Макарівському районі та інших установ щодо визначення шляхів наповнення районного бюджету.

 

Спортивні новини

e-mail Друк PDF

За сприяння сектору з питань молоді, фізичної культури і спорту Макарівської райдержадміністрації був проведений турнір з міні-футболу на майданчику зі штучним покриттям Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”. В ньому прийняло участь дев’ять команд району з сіл Королівка, Маковище, Наливайківка, Мотижин та смт Макарів. Перед початком турніру всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих військовослужбовців в зоні АТО.

 

Відбулися зустрічі щодо вирішення проблемних питань громадян, які прибули зі сходу України

e-mail Друк PDF

25 червня пройшов візит першої леді країни Марини Порошенко за участю народного депутата України, уповноваженої Президента України з урегулювання конфлікту на Донбасі Ірини Геращенко, голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри, керівника апарату - заступника голови Київської облдержадміністрації Дмитра Христюка, голови Макарівської райдержадміністрації Миколи Швидкого, голови Макарівської районної ради Олександра Шутуна та начальника служби у справах дітей та сім'ї Київської облдержадміністрації Сергія Андріяша

Останнє оновлення на Середа, 25 червня 2014, 15:27 Детальніше...
 

Соціальна підтримка громадян за принципом «єдиного вікна» та виїзд «мобільного соціального офісу»

e-mail Друк PDF

24 червня згідно графіку виїздів відбувся виїзд «мобільного соціального офісу» до сіл Гавронщина та Плахтянка для проведення прийому громадян району за місцем проживання. Під час роботи  офісу залучені працівники управління соціального захисту населення Макарівської РДА та представник Пенсійного фонду Макарівського району. При зверненні громадян проведена інформаційно-роз’яснювальна робота про заходи соціального захисту, як такі, що передбачені діючим законодавством. Надані консультації щодо можливості  отримання усіх видів соціальних допомог та необхідних для них документів та роз’яснення щодо отримання пенсійного забезпечення, прийому заяв та відповідних пакетів документів на призначення допомог згідно Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми».

Останнє оновлення на Середа, 25 червня 2014, 10:14
 

В Чемпіонаті району з футболу перемогла команда ФК “Макарів”

e-mail Друк PDF

22 червня 2014 року на центральному районному стадіоні смт Макарів відбувся  Чемпіонат району з футболу, шостий тур. Змагалися команд ФК “Макарів” - “Авангард” (Макарів). З результатом гри 6:2 перемогу здобула команда ФК “Макарів”.
дякує за допомогу у придбанні футбольної форми, моральну та матеріальну підтримку депутату Верховної Ради Р.Сольвару. Команда “Авангард” (Макарів) щиро вдячний А.Михайловському за підтримку у проведення чемпіонату.

Останнє оновлення на Вівторок, 24 червня 2014, 13:24
 

Спортивні новини

e-mail Друк PDF

21 червня пройшла спартакіада серед сільських та селищних рад Київської області на «Краще спортивне село Київщини 2014», в якій взяли участь команди з 25 районів Київської області. Спартакіада проводиться щороку, залучаючи сільське населення області до активних занять фізичною культурою і спортом, запроваджуючи у повсякденний побут населення занять оздоровчою фізичною культурою, як основного засобу зміцнення здоров'я та зниження їх захворюваності,

Останнє оновлення на Понеділок, 23 червня 2014, 15:45 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

27 червня відбудуться виїзні наради керівництва Макарівської райдержадміністрації в с. Борівка о 14:00, в с. Великий Карашин о 15:30. Виїзні наради відбудуться за участі голів сільських рад, керівника Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області, дільничного інспектора, соціальних працівників та громад сіл. На нарадах розглядатимуться питання забезпечення громадського порядку та криміногенної ситуації.
Також 29 червня виїзні наради відбудуться в с. Вільно о 14:00 та в с. Андріївка о 15:30.