Про призупинення навчального процесу у закладах освіти Макарівського району

e-mail Друк PDF

22 січня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова прийняла розпорядження № 31 “Про призупинення навчально-виховного процесу у закладах освіти Макарівського району з 25 по 30 січня 2016 року”. Дане розпорядження також стосується і дошкільних груп у навчально-виховних об'єднаннях “загальноосвітня школа — дитячий садок”. Виконання навчального процесу по завершенню “карантину” буде здійснюватись за рахунок ущільнення навчального процесу.
Таке рішення виникло у зв'язку з підвищеним рівнем захворюваності на грип та ГРВІ серед дітей шкільного віку.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 січня 2016, 12:55
 

До Дня Соборності України

e-mail Друк PDF

22 січня, на виконання Указу Президента України “Про відзначення у 2016 році Дня Соборності України” від 30.12.2015 року № 731 та з метою виховання у громадян почуття національної гідності і у зв'язку з відзначенням чергової річниці Дня Соборності України, в смт Макарів відбулося покладання квітів до погруддя Т.Г.Шевченку, як одному з основних поборників ідеї незалежності України, її єдності та свободи українського народу.
Захід пройшов за участю начальника відділу культури, національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації Л.Факторович, працівників районного Будинку культури та централізованої бібліотечної системи району.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 січня 2016, 12:53
 

22 січня — День Соборності України

e-mail Друк PDF

Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.
У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події.
Упродовж століть наш народ та землі України були розрізнені, належали до інших держав: Російської імперії, Польщі, Австро-Угорщини. Тож споконвічною мрією українців було об'єднання розрізнених частин України в межах однієї держави. Західноукраїнські землі входили до складу Австро-Угорщини, але, на відміну від східних земель, тут українці мали ряд політичних свобод і всебічно розвивали культурне та громадсько-політичне життя.

Детальніше...
 

Мінсоцполітики повідомляє про відкриття рахунків для допомоги переселенцям

e-mail Друк PDF

Міністерство соціальної політики повідомляє, що у зв’язку зі складною ситуацією, в якій опинилися постраждалі та внутрішньо переміщені особи, з метою надання їм підтримки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам» відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги особам вищезазначених категорій:

Детальніше...
 

Шановні земляки!

e-mail Друк PDF

22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Свято, яке засвідчує єдність нашого народу, неподільність та цілісність української держави, сповідування єдиної національної ідеї.
Цього дня був проголошений історичний для нашої країни Акт Злуки, який возз’єднав українські землі в єдину державу. Тоді наш народ згуртувався довкола спільних національних інтересів, у нестримному прагненні до незалежності та самостійності, під прапорами ідей соборності та нескореності.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 січня 2016, 12:39 Детальніше...
 

Семінар з питань децентралізації влади та формування територіальних громад

e-mail Друк PDF

21 січня в Макарівському районному Будинку культури пройшов семінар з питань децентралізації влади, організації процесу об’єднання територіальних громад з метою надання якісних послуг населенню та децентралізації фінансів і зміцнення матеріально-фінансової основи місцевого самоврядування.

Останнє оновлення на Четвер, 21 січня 2016, 16:57 Детальніше...
 

Різдвяні зустрічі

e-mail Друк PDF

Нещодавно в Макарівському районному Будинку культури відбулися «Різдвяні зустрічи», організовані Макарівським районним центром творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала за ініціативи фольклорно-етнографічного  гуртка центру - "Дивокрай" (кер. Т.Отрох), який вже третій  рік поспіль є його організатором.В цьому році бажаними та шанованими  гостями свята стали гурт "Дзвін" з с. Привороття на Житомирщині (кер. І.Уніч) та  місцевий співак і композитор Михайло Кухар.

Останнє оновлення на Четвер, 21 січня 2016, 16:33 Детальніше...
 

ВОЛОДИМИР ШАНДРА: «ОБЛАСНА ВЛАДА ЗАВЖДИ БУДЕ «МІСТКОМ ДОПОМОГИ» ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ СУСПІЛЬНО ЗНАЧИМИХ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ»

e-mail Друк PDF

У четвер у приміщенні Київської облдержадміністрації відбулося засідання різних громадських організацій, які зібралися на засідання для розробки стратегії розвитку бізнес- та соціальних ініціатив. Мета заходу полягає у напрацюванні різноманітних проектів, реалізація яких сприятиме покращенню соціально-економічних стандартів у країні. До запропонованих ініціатив першочергово залучатимуть представників тих верств, які нині потребують особливої соціальної підтримки та уваги, а саме бійців АТО та їх сімей, членів родин загиблих військових, переселенців тощо.

Останнє оновлення на Четвер, 21 січня 2016, 16:23 Детальніше...
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період 14.01.2015 по 21.01.2016

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 14.01.2015 по 21.01.2016 народилося 7 немовлят з яких 3 дівчаток та 4 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Бишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів отримала новий шкільний автобус

e-mail Друк PDF

20 січня педагогічний колектив та учні Бишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівського району отримали новий шкільний автобус. Для вручення ключів, до навчального закладу завітали народний депутат України Р.Сольвар, голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, голова Макарівської районної ради О.Гулак, представники відділу освіти райдержадміністрації Л.Султанова та В.Тарнавський, депутат Макарівської районної ради VІІ скликання М.Нечай, Бишівський сільський голова О.Мірошкін та інші.

Останнє оновлення на Середа, 20 січня 2016, 16:04 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.