Новини Макарівської ЦРЛ в період 08.10.2015 по 15.10.2015

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 08.10.2015 по 15.10.2015 народилося 9 немовлят з яких 5 дівчаток та 4 хлопчика. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Лікар-онколог
Лікар приймального відділення (лікар невідкладних станів)
Лікар-рентгенолог


Щорічно у другий четвер жовтня проводиться Всесвітній день зору для залучення глобального уваги до проблем сліпоти, порушення зору і реабілітації людей з порушенням зору.

Останнє оновлення на Четвер, 15 жовтня 2015, 10:14 Детальніше...
 

На інвестиційному форумі у Переяслав-Хмельницьку обговорили бізнес-проекти та інвестиційні реалії Київщини

e-mail Друк PDF

У Переяслав-Хмельницькому відбувся економічний форум на тему «Інвестиції та інновації – стратегічний розвиток Київщини". Захід зібрав представників обласної влади і вітчизняного та іноземного бізнесу і став своєрідним майданчиком для діалогу між ними. Присутні обмінялися думками щодо розвитку інвестиційного клімату в регіоні, поділилися досвідом запровадження нових проектів у часи кризи та економічного спаду, представили нові масштабні проекти розвитку промислових об’єктів, інфраструктури та туризму в регіоні, ознайомилися з досвідом іноземних компаній тощо.
Участь у форумі з боку обласної влади взяли голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА Ігор Самойлов. Бізнес був представлений керівниками і топ-менеджерами великих підприємств і компаній, в тому числі й іноземних, зокрема «GESS Consulting», "Костал Україна" "Сільгосппродукт", «Hussar & Co» та ін.

Останнє оновлення на Четвер, 15 жовтня 2015, 08:47 Детальніше...
 

Зустріч з учасником АТО

e-mail Друк PDF

Макарівська районна дитяча бібліотека щорічно проводить заходи до свята Покрови Пресвятої Богородиці, а цьогоріч до великого православного свята додалося ще й свято захисників України, тому, 13 жовтня працівники закладу на зустріч з учнями Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” 5-В та 6-В (класні керівники Л.Барильченко та Я.Мочернюк) запросили учасника АТО, учасника бойових дій, людину, яка була мобілізована до лав Збройних Сил України з перших днів вторгнення північного сусіда на нашу землю, солдата, який на собі відчув страшні реалії війни — Володимира Шиша.

Останнє оновлення на Вівторок, 13 жовтня 2015, 14:12 Детальніше...
 

День козацької слави на Макарівщині

e-mail Друк PDF

12 жовтня, напередодні Дня українського козацтва,з метою відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу на базі Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Макарівського району відбувся районний національно-патріотичний фестиваль «День козацької слави». Участь у заході взяли команди учнів 7-9 класів із 31 загальноосвітнього навчального закладу. Програма фестивалю включала конкурси: «Презентація власної команди», «Традиційна українська страва», «Козацькі забави», «Силомір», «Спритні козачки» та інші. Наприкінці заходу всі учасники заходу скуштували приготовлені вдома українські страви та зварену на вогні справжню козацьку кашу. Всі отримали неабияке задоволення від спілкування, а команди-учасники за активну участь у національно-патріотичному фестивалі були нагороджені дипломами.

Останнє оновлення на Вівторок, 13 жовтня 2015, 14:08
 

Шановні захисники України!

e-mail Друк PDF

Рік тому, в День Покрови Пресвятої Богородиці, Президент України відписав указ № 806/2014, за яким 14 жовтня відзначатиметься, як свято захисників Української держави.
Такий крок був здійснений з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.
Недаремно, що було обране саме 14 жовтня, адже впродовж багатьох століть воно мало особливе значення для козацького війська, для унікальної в історії європейського простору козацької держави, для козаків які вірою, правдою і своєю силою служили в ім'я незалежної і вільної України, боронячи її терени від ворогів. Козаки вірили, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею.
У новому січовому таборі найперше будували Покровську церкву, а для воєнних походів використовували її похідний варіант з іконою Пресвятої Покрови. Перед важливою подією чи походом козаки завжди молилися своїй святій покровительці. У покровські дні запорожці обирали нового отамана. Тому за часів Української незалежності свято Покрови почало відзначатися ще і як День Українського козацтва.
Як писав Тарас Шевченко, "у своїй хаті - своя сила, і правда, і воля", - то маємо обов'язково шанувати тих, чий святий обов'язок - захищати свій дім, свою родину, свою країну, відстоювати свою правду - своєю силою і своїм розумом.
Отож, шановні захисники України, прийміть щирі вітання з нагоди свята, низький уклін всім, хто стояв і стоїть на вогняних рубежах, обороняючи і захищаючи рідну землю та свій народ, його позиції та прагнення.
Бажаю добробуту, добра, міцного здоров'я, злагоди, учачі, сімейного затишку та миру.
Хай Божа Матір оберігає Вас щодня!

Голова Макарівської райдержадміністрації
Тетяна Семенова

Останнє оновлення на Вівторок, 13 жовтня 2015, 11:20
 

Казкова подорож в козацтво

e-mail Друк PDF

Кожна дитина і, навіть, дорослий, мріє потрапити в казку – зустрітись із улюбленим героєм, прогулятись зачарованими стежками.
Нещодавно діти Центру соціальної підтримки сімей та дітей «Промінь надії» мали нагоду вирушити на зустріч з казкою.
9 жовтня за ініціативи та за сприяння Оксани Герасименко, 10 вихованців Центру відвідали мальовничий куточок Житомирщини – «Тетерівський кіш», що знаходиться в Коростишівському районі.

Останнє оновлення на Вівторок, 13 жовтня 2015, 11:17 Детальніше...
 

Відбувся щорічний ярмарок вакансій та професій

e-mail Друк PDF

Ярмарок вакансій - це щорічний захід, який надає можливість компаніям знайти професіоналів та презентувати себе як роботодавця. Макарівським районним центром зайнятості 08 жовтня 2015 року проведено Ярмарок вакансій, який у пошуках роботи відвідали 80 осіб 7 роботодавців Макарівщини, які запропонували понад 10 вакансій. Відкрила даний захід директор Макарівського районного центру зайнятості Халіманчук В.Д. Вона нагадала присутнім про послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям та незайнятим громадянам, зупинилась на проблемах, з якими стикається служба зайнятості в процесі працевлаштування незайнятих громадян при укомплектуванні вакансій (невідповідність вакансій вимогам безробітних, сільське безробіття, низька заробітна плата). Вона розповіла про багаторічну співпрацю центру зайнятості з підприємствами та організаціями району.

Останнє оновлення на Понеділок, 12 жовтня 2015, 13:29 Детальніше...
 

Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 05.10.2015 по 09.10.2015

e-mail Друк PDF

В архівному відділі протягом тижня з 05.10.2015 по 09.10.2015 виконано 12 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 2 – соціально-правового характеру, 10 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 8 громадян. Протягом тижня проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 423 справ 4 архівних фондів.

 

Оформлення субсидії: куди звертатись, хто має право її отримати та порядок призначення

e-mail Друк PDF

У зв’язку із чисельними зверненнями громадян з питаннями щодо призначення житлових субсидій начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Невмержицьким Григорій Іванович надає відповіді на запитання які найчастіше турбують жителів району:
Куди необхідно звертатися за оформленням субсидії для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги? Для оформлення субсидії необхідно звернутися до управління соціального захисту населення, яке знаходиться за адресою смт Макарів, пров. Радянський 2., т.5-27-40, 5-25-86. Заповнені заяву та декларацію можна надіслати поштою.
Які дані необхідні для заповнення  заяви  та декларації про доходи осіб? В заяві  та декларації необхідно зазначити: особові рахунки організацій-надавачів житлово-комунальних послуг, паспортні дані та ідентифікаційні коди осіб, які зареєстровані на житловій площі, вказати джерела отримання доходів зареєстрованих осіб, зазначити чи мають зареєстровані особи пільги.
Чи потрібно звертатися домогосподарствам, які одержували субсидію в опалювальний період 2014-2015років? Ні, не потрібно, у даному випадку субсидія призначається автоматично без звернення заявника.

Детальніше...
 

Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування

e-mail Друк PDF

За звітний  тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) виконано:
В  стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 17 громадян похилого віку, з них 12 осіб – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.